The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Παρ Φεβ 03, 2023 11:07 pm
Αυτό που ξεχώρισα από τις επιλογές τους. Προσωπικά μου φάνηκε αρκετά καλό το επίπεδο των τραγουδιών τους, αλλά αυτό εδώ το ερωτεύτηκα.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Constantinos

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Παρ Φεβ 03, 2023 11:25 pm
Ωραίο! Επίσης να πω πως αν κάποιος από σας έχει ακούσει τραγούδια εθνικών τελικών κάποιων χωρών και θέλει μπορεί να ανοίξει τα αντίστοιχα θρεντ, λέγοντάς μας τι ξεχώρισε, ποια είναι φαβορί κλπ. Δυστυχώς λόγω έλλειψης χρόνου (οκ, και ενθουσιαμού εν μέρει) δεν μπορώ να το κάνω εγώ. Αλλά όσοι πιστοί προσέλθετε. Very Happy


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2858
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Παρ Φεβ 03, 2023 11:35 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Ωραίο! Επίσης να πω πως αν κάποιος από σας έχει ακούσει τραγούδια εθνικών τελικών κάποιων χωρών και θέλει μπορεί να ανοίξει τα αντίστοιχα θρεντ, λέγοντάς μας τι ξεχώρισε, ποια είναι φαβορί κλπ. Δυστυχώς λόγω έλλειψης χρόνου (οκ, και ενθουσιαμού εν μέρει) δεν μπορώ να το κάνω εγώ. Αλλά όσοι πιστοί προσέλθετε. Very Happy

Γίνονται ακόμα εθνικοί τελικοί; 
Νόμιζα οτι οι απευθείας αναθέσεις με rigged ψηφοφορίες ήταν μονόδρομος στις μέρες μας

Αρέσει στους χρήστες Masilnto και Elfo_Del_Infierno

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Πεμ Μαρ 02, 2023 2:40 pm
Η εμφάνιση που ξεχώρισα από τον χθεσινό πρώτο ημιτελικό. Μου αρέσει πολύ και πιστεύω θα τα πάει καλά τον Μάιο αν επιλεχθεί.



Ο Luke Black όσο καλό τραγούδι και αν έχει, στο live ήταν άστα να πάνε... Βέβαια βλέπω ότι έχει ξεκάθαρο προβάδισμα σε views, likes, comments... Αν τον στείλουν, δυστυχώς πάνε για Βατερλό....

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Constantinos

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2197
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Κυρ Μαρ 05, 2023 1:35 am
Αναμενόμενη νίκη του Luke Black... Τραγουδάρα, στο στούντιο μου αρέσει πολύ. Το live έχει πολλά ελαττώματά που θέλουν διορθώσεις, αλλιώς μπορώ να τον δω μέχρι και shock NQ, fan-flop... Μακάρι να τα διορθώσει, γιατί όντως είναι πολύ καλό τραγούδι.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack και Constantinos

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Κυρ Μαρ 05, 2023 2:10 am
Αααα, το παιδάκι με τον αστακό στο cover; μ'αρέσει πολύ το τραγούδι, επιτέλους άλλη μια ενδιαφέρουσα συμμετοχή. Το λάιβ θέλει βελτίωση, όντως.


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

lef
lef
Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2021
Φύλο : Άντρας Χιούμορi can't make the music bop

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Κυρ Μαρ 05, 2023 4:26 am
Εν τω μεταξύ, μόνο παιδάκι δεν τον λες, είναι 30 χρονών.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και smart-attack

liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Κυρ Μαρ 05, 2023 1:02 pm
Ωραίο, ιδιαίτερο. Δεν βγαίνει η φωνή του όμως.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

impressedguy
impressedguy
Αριθμός μηνυμάτων : 500
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2022
Φύλο : Άντρας ΧιούμορΓέα, γέα, φάιερ

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Κυρ Μαρ 05, 2023 8:24 pm
Ενδιαφέρουσα επιλογή. Οριακά βέβαια τον ακούω live και επιπλέον είναι λίγο άχαρος σκηνικά. Το κομμάτι είναι καλό.

Αρέσει στους χρήστες Masilnto και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Κυρ Μαρ 05, 2023 10:23 pm
lef έγραψε:Εν τω μεταξύ, μόνο παιδάκι δεν τον λες, είναι 30 χρονών.

Ουπς, μου φάνηκε όντως μικρότερος.  Razz Βέβαια, καμία σχέση το σοκ που έπαθα όταν έμαθα ότι ο Δανός είναι 25.  Shocked Και τον είχα αποκαλέσει 12χρονο, αν θυμάμαι καλά.  green Btw το τραγούδι μού αρέσει όλο και περισσότερο.


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”  Empty Απ: Σερβία 2023 - Luke Black “Samo mi se spava”

Κυρ Μαρ 12, 2023 2:56 pm
Μουσικά το αγαπημένο μου για φέτος 
Αυτός ερασιτέχνης και το σκηνικό κιτς

Άνοιξε δρόμο η Konstrakta στη Σερβία 
Αν είχε καλύτερο performer θα ήταν σίγουρα τοπ 5
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης