The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

+22
liakleo
G3N15
alexg
Le Parisien
Constantinos
eurovisionικος
Masilnto
Jimijoop
space28
PetrosIs
Chrisde
eurovisionlover
NoirJo
eurobirdo
lef
Elfo_Del_Infierno
Yiorgos Agis
impressedguy
wait, what
jovla
κωνσταντινος
smart-attack
26 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Μάης 01, 2024 11:56 am


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack, Le Parisien και Constantinos

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Μάης 01, 2024 8:36 pm


Αρέσει στους χρήστες space28, smart-attack, Le Parisien, alexg, eurovisionικος και Chrisde

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Κυρ Μάης 05, 2024 10:03 pm
Χαίρομαι που σε ένα κομβικό χρονικό σημείο, η Μαρίνα δέχεται ψυχολογικό μπουσταρισμα από δύο γυναίκες που έχουν διαπρέψει στον διαγωνισμό, την Έλενα Παπαρίζου (1η & 3η θέση), και την Ελένη Φουρέιρα (2η θέση).

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla, space28, smart-attack, Le Parisien, Constantinos και eurovisionικος

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Μάης 07, 2024 2:32 am


Εντζόι  Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 1f604

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Le Parisien

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Μάης 07, 2024 6:49 pm
Προσωπικά δεν καταλαβαίνω γιατί κράτησε τα μαντίλια για το act της η μανούλα Φουρέιρα, αλλά οκ. Μπορεί να υπερβάλλω λιγάκι. 



Αρέσει στον χρήστη smart-attack

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Μάης 07, 2024 8:01 pm
Έκανε την εισαγωγή για αυτό που θα κάνει η Μαρίνα  Cool

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί η ΕΡΤ δεν στέλνει την Φουρέιρα στην Γιουρο. Πόσο εμφανές παίζει να είναι ότι θα σκίσει.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, alexg και eurovisionικος

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Μάης 07, 2024 8:11 pm
Μωρε η ΕΡΤ θα θέλει. Το θέμα είναι να θέλει και η Ελένη.


Αρέσει στους χρήστες eurovisionικος και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Μάης 07, 2024 8:19 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Μωρε η ΕΡΤ θα θέλει. Το θέμα είναι να θέλει και η Ελένη.

Σιγά που δεν θα θέλει.

Τόσα χρόνια έτρωγε πόρτα από την Μαρίνα και φέτος είπε το ναι (που κάποιοι έλεγαν ότι σταματήσετε πια να το ζητάτε δεν θα γίνει).

Ε στην Ελένη τόσα χρόνια έλεγε το όχι. Αν της κάνει πρόταση θεωρώ ότι θα πάει. Και θεωρώ ότι παίζει και να το σηκώσει. Έχει καταφέρει και έχει γίνει Eurovision legend το κορίτσι αυτό.

Αρέσει στους χρήστες alexg και eurovisionικος

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τρι Μάης 07, 2024 8:43 pm
Εμείς από αύριο ελπίζω. 



Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, space28, smart-attack, Le Parisien, alexg, eurovisionικος και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Τετ Μάης 08, 2024 8:40 am
Ήρθε επιτέλους η μέρα που θα δούμε όλη την εμφάνιση. Για κάποιο λόγο είμαι αισιόδοξος. Καλή επιτυχία στη Μαρίνα!

Αρέσει στους Masilnto, Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28, smart-attack, Le Parisien, alexg και

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Πεμ Μάης 09, 2024 2:11 am


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, Le Parisien και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Πεμ Μάης 09, 2024 2:27 am
3η η Ελλάδα και στο audience poll, όπου ψήφισαν 2.500 άτομα που βρίσκονταν στο στάδιο. Φυσικά άλλο το τηλεοπτικό προϊόν, αλλά με 3η θέση και στο press poll - το οποίο μάλιστα έγινε μετά τη μεσημεριανή (πιο αδύναμη) dress rehearsal -, δύσκολα μπορώ να μας φανταστώ εκτός τοπ 3 του ημιτελικού μας, βλέποντας και τις τεράστιες αποκλίσεις βαθμολογικά των άλλων χωρών (π.χ. η Γεωργία μόλις 11η στο audience poll, το Βέλγιο οριακά 10ο στο press poll, η Αρμενία εκτός τοπ 5 και μάλιστα μόλις 9η στο audience poll, αντίστοιχα χαοτικές αποκλίσεις για Αυστρία κλπ). 

1η και στο audience poll η Ελβετία (για 1 μόλις βαθμό!), η οποία ίσως τελικά τα πάει αρκετά καλύτερα από το αναμενόμενο στο τελέ. Η Ολλανδία 2η στο audience poll και 9η στο press poll, ενώ το βίντεο της πρόβας λαμβάνει κυρίως αρνητικά σχόλια στα σόσιαλ. Νομίζω πως το παράκαναν με το joke entry concept και ενδέχεται να έκαψαν το κομμάτι με δική τους ευθύνη. Ειδικά στις επιτροπές θα περάσουν δύσκολες στιγμές στον τελικό.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Le Parisien

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Πεμ Μάης 09, 2024 4:59 am
Πάντως παιδιά είναι κακή φωνητικά και πολύ καλή σκηνικά.
Νομίζω είναι αγχωμενη πολύ. Τρέμει η φωνή της και σε κάποια σημεία δεν ολοκλήρωνει και τις φράσεις. 

Αν φωνητικά κάνει αυτό που μπορεί νομίζω μπορούμε να παίξουμε από 4 ως 9. Αν όμως έχει τέτοια εμφάνιση στον τελικό θα μας σφάξουν οι επιτροπές.

Αρέσει στον χρήστη Masilnto

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Πεμ Μάης 09, 2024 7:30 am
space28 έγραψε:Πάντως παιδιά είναι κακή φωνητικά και πολύ καλή σκηνικά.
Νομίζω είναι αγχωμενη πολύ. Τρέμει η φωνή της και σε κάποια σημεία δεν ολοκλήρωνει και τις φράσεις. 

Αν φωνητικά κάνει αυτό που μπορεί νομίζω μπορούμε να παίξουμε από 4 ως 9. Αν όμως έχει τέτοια εμφάνιση στον τελικό θα μας σφάξουν οι επιτροπές.


Μια χρονιά δηλαδή εμείς να μην ησυχάσουμε με αυτό το θέμα...θα μας φάει αυτός ο άγχος, που έλεγε και η Καλομοίρα. 


Εντωμεταξυ, μάλλον το μάθατε αλλά ανέφερε την Μαρίνα σε βιντεάκι του στο τικ τοκ ο ...  Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 1f628

Εγώ καλού κακου αφήνω αυτό εδώ για απόψε και αύριο, και μεθαύριο:  Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 1f340
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Πεμ Μάης 09, 2024 8:42 am
Τον είδαμε που να μην τον βλέπαμε τον εξαποδώ. Έχω αρχίσει ήδη τα ξεμάτιασματα και στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια στην ομάδα μας.

Βρήκε κι αυτός την κατάλληλη στιγμή να πιάσει στο στόμα του το ΖΑΡΙ.


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, smart-attack και Le Parisien

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 3:30 am
12η η Ελλαδα αναμεσα σε Λετονια και ΗΒ. Εξαιρετικα!!

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, NoirJo και smart-attack

koninos
koninos
Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2021

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 3:42 am
Δεν νομιζω να μπρουσαμε να μπουμε σε καλυτερη θεση! Πριν απο εμας Λετονια που απο κοινο δεν θα παρει και μετα Αγγλια που απ'οτι ειδαμε φωνητικα δεν πηγε τοσο καλα και δεν ξερω και αν θα εχει καλη αποδοχη και απο το κοινο. Η Κυπρος αναμεσα σε Αρμενια και Ελβετια rip. Το ιδιο ισχυει και για Σλοβενια. Επισης, δεν ειμαστε και τοσο κοντα σε 'φαβορι' σε αντιθεση με Ολλανδια,Ισραιλ και Κροατια,Γαλλια,Ελβετια. Καλη μας επιτυχια!

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, NoirJo, smart-attack και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 3:48 am
Σειρά εμφάνισης:

Α' ΜΙΣΟ
1. Σουηδία
2. Ουκρανία
3. Γερμανία
4. Λουξεμβούργο
5. Ολλανδία
6. Ισραήλ
7. Λιθουανία
8. Ισπανία
9. Εσθονία
10. Ιρλανδία
11. Λετονία
12. Ελλάδα
13. Ηνωμένο Βασίλειο
Β' ΜΙΣΟ
14. Νορβηγία
15. Ιταλία
16. Σερβία
17. Φινλανδία
18. Πορτογαλία
19. Αρμενία
20. Κύπρος
21. Ελβετία
22. Σλοβενία
23. Κροατία
24. Γεωργία
25. Γαλλία
26. Αυστρία


Πρέπει να τα πήγαμε πολύ καλά στον ημιτελικό μας. Λετονία πριν από εμάς και Ηνωμένο Βασίλειο (και Νορβηγία να ανοίγει το 2ο μισό, μάλλον κακό σημάδι για την αποψινή επίδοσή της) αμέσως μετά; Ιρλανδία και Ελλάδα έχουν ΞΕΚΑΘΑΡΑ τις πιο προνομιακές θέσεις του α' μισού, δεν το συζητώ. ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ το death slot στην Ουκρανία. Αν είναι δυνατόν. Μήπως δεν τα πήγε τόσο καλά τελικά; Ολλανδία 5η μετά από Γερμανία και Λουξεμβούργο, πάρα πολύ καλή θέση, αλλά θα περίμενα να παίξει στις θέσεις 10-13, όπου παίζουν τα μεγάλα φαβορί, και όχι τόσο νωρίς. Αμέσως μετά Ισραήλ, χμ, και μετά Λιθουανία. Ισπανία και Εσθονία fillers πριν την Ιρλανδία. 
Στο δεύτερο μισό τα πράγματα κάνουν κοιλιά νομίζω. Κύπρος μεταξύ Αρμενίας και Ελβετίας και Σλοβενία μεταξύ Ελβετίας και Κροατίας...παίζει να πέρασαν τελείως οριακά τελικό. Σερβία και Πορτογαλία πριν και μετά τη Φινλανδία, κι αυτές ψιλοχαντακώνονται στο τελε (προηγείται αυτών και η Ιταλία), αλλά πιο ευνοημένες σε σχέση με Κύπρο και Σλοβενία. Κροατία ε-ξαι-ρε-τι-κή θέση, θα σαρώσει στο τελεβόουτ, είναι πασιφανές. Γεωργία αμέσως μετά από Κροατία, άουτς, καθόλου καλό σημάδι. Και αμέσως μετά η Γαλλία, δυνατό σπρώξιμο, μπορεί να κερδίσει στις επιτροπές. Αυστρία R.I.P.

Σε γενικές γραμμές πάρα πολύ προνομιακή η θέση μας και σε απόσταση ασφαλείας από Ιρλανδία (10η) που παίζει σε τελείως διαφορετικό στυλ και ύφος, αλλά και Ιταλία (15η). Και πολύ μακριά και από όλα τα υπόλοιπα φαβορί (Κροατία, Ισραήλ, Ολλανδία, Ουκρανία, Ελβετία, Γαλλία), εκ των οποίων τα τρία (Ουκρανία, Ολλανδία, Ισραήλ) "καίγονται" αρκετά με εμφάνιση τόσο νωρίς σε ροή 26 τραγουδιών. 

Να πούμε κάπου εδώ πως σαρώνουμε σε προβολές σε τικ τοκ (950.000 προβολές), ίνσταγκραμ και γιουτιουμπ (500.000 προβολές) με την Ολλανδία δεύτερη αλλά σε απόσταση ασφαλείας. Δεν ξέρω αν όλες αυτές προέρχονται κυρίως από Έλληνες, αλλά, σε συνδυασμό με την ανέλπιστα καλή θέση εμφάνισης στον τελικό, νομίζω πως τα πράγματα πήγαν καλά απόψε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NoirJo στις Παρ Μάης 10, 2024 4:08 am, 1 φορά

Αρέσει στους χρήστες jovla, space28, smart-attack, alexg, koninos και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 4:03 am
Η Ελλάδα αντικειμενικά πήρε την πιο προνομιακή θέση του πρώτου μισού. Χρόνια είχαμε να δούμε τόσο καλό ro! Μάλλον σκίσαμε στον ημιτελικό! Συγχαρητήρια στη Μαρίνα και σε όλη την ομάδα!

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, NoirJo, space28, smart-attack, alexg, koninos και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 9:14 am
Όντως μοιάζει καλή θέση αν και ίσως μας δυσκολέψει στις επιτροπές που τυπικά θα προτιμήσουν 
 Λετονία από ένα «περιεργο» σε δομή τραγούδι Για να δούμε όμως. Γενικά είχαν πει φέτος οι παραγωγοί πως με τις επιλογές τους θέλουν να μοιράσουν τα φαβορί παντου. Γι’αυτο Ουκρανία και Ολλανδία τόσο νωρίς και να αρχίσουν να αλλάζουν τα στατιστικά για τα death slots. Οπότε η Ουκρανία ίσως επιλέχθηκε στο 2 για να φέρει επιτέλους μια καλή θέση.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 11:18 am


Αρέσει στους χρήστες smart-attack, alexg, Yiorgos Agis και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 3:53 pm


Αρέσει στους χρήστες liakleo, NoirJo και smart-attack

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 4:08 pm
Lol, η Μαρίνα έχει γίνει viral τις τελευταίες ώρες. Any publicity is good publicity.

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Le Parisien

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 6:13 pm
NoirJo έγραψε:Lol, η Μαρίνα έχει γίνει viral τις τελευταίες ώρες. Any publicity is good publicity.


Πραγματικά, αυτό που σκεφτόμουν είναι πως θα μπορούσε αυτό να γυρίσει υπέρ της στο τελε, αν καταφέρει και συσπειρώσει το αντι-ισραηλιτικό κύμα και την ψηφίσουν αρκετοί εν είδει στήριξης. Αλλά δυστυχώς φαίνεται πως οι πολέμιοι του Ισραήλ μποικοτάρουν και δεν ψηφίζουν. Πφφφφφ


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Le Parisien

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI" - Σελίδα 18 Empty Απ: Ελλάδα 2024 - Mαρίνα Σάττι "ZARI"

Παρ Μάης 10, 2024 6:21 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:
NoirJo έγραψε:Lol, η Μαρίνα έχει γίνει viral τις τελευταίες ώρες. Any publicity is good publicity.


Πραγματικά, αυτό που σκεφτόμουν είναι πως θα μπορούσε αυτό να γυρίσει υπέρ της στο τελε, αν καταφέρει και συσπειρώσει το αντι-ισραηλιτικό κύμα και την ψηφίσουν αρκετοί εν είδει στήριξης. Αλλά δυστυχώς φαίνεται πως οι πολέμιοι του Ισραήλ μποικοτάρουν και δεν ψηφίζουν. Πφφφφφ

Μην το λες αυτό, υπάρχει κόσμος που μποϊκοτάρει είτε μη ψηφίζοντας είτε μη βλέποντας καν το διαγωνισμό, αλλά υπάρχουν πολλοί άλλοι που μπορεί να ψηφίσουν. Αν συνεχίζει να γίνεται βάιραλ, μπορεί να πάρει κι άλλες διαστάσεις όλο αυτό και να γυρίσει υπέρ της. Εδώ η Mae Muller έγραψε πως θα ψηφίσει τη Μαρίνα, χαχαχαχα.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης