The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Πεμ Νοε 09, 2023 7:40 pm
https://eurovisionfun.com/2023/11/%ce%bf%cf%85%ce%ba%cf%81%ce%b1%ce%bd%ce%af%ce%b1-%ce%b1%cf%85%cf%84%ce%bf%ce%af-%ce%b5%ce%af%ce%bd%ce%b1%ce%b9-%ce%bf%ce%b9-20-%cf%83%cf%85%ce%bc%ce%bc%ce%b5%cf%84%ce%ad%cf%87%ce%bf%ce%bd%cf%84%ce%b5/ 
Οι 20 καλλιτέχνες που περνούν στις ζωντανές οντισιόν. 

Οκ, βλέπω ντουετάκι Jerry Heil και Αlyona Alyona. Ελπίζω να είναι σούπερ bop.  green



edit ΄΄Εχουν ήδη συνεργαστεί και μάλιστα με τη Μόνικα από τη Λιθοουανια του 2022.  green



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elfo_Del_Infierno στις Κυρ Φεβ 04, 2024 8:20 pm, 1 φορά


Constantinos
Constantinos
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορБлін

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Παρ Δεκ 15, 2023 2:26 pm
Ωραία και ξεχωριστά τα τραγούδια που δεν πέρασαν απευθείας στο τελικό και αναμένουν το ένα εισιτήριο από τη διαδικτυακή ψηφοφορία. 
Anka, Carpetman και Stasya έχουν καλά τραγούδια. Ο parfeniuk, που τον ακούω σχετικά συχνά, έστειλε καλό τραγούδι στο ύφος του, το οποίο δεν νομίζω ότι θα ευδοκιμήσει και πολύ στον διαγωνισμό. 
Το επίπεδο πάντως είναι αρκετά καλό για τραγούδια που δεν πέρασαν αμέσως στο τελικό, οπότε αναμένω τους 11 φιναλίστ!
Constantinos
Constantinos
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορБлін

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Πεμ Ιαν 11, 2024 1:30 pm

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Πεμ Ιαν 11, 2024 9:08 pm
Μπράβο, μωρή Ουκρανιάρα! 

Επίσης...





Μέλοβιν, byeeeeeeee.

Alyona Alyona & Jerry Heil θα ήταν φανταστικές στο Μάλμε!  Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” 1262296416


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, smart-attack και Constantinos

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Παρ Ιαν 12, 2024 8:08 am
Ξεχώρισα τους YAGODY, αλλά χαίρομαι που ΑΑ & Jerry Heil είναι το φαβορι. Οι YAGODY μπορεί να κάνουν ζημιά στην Μαρίνα τον Μάιο 😮💨

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και NoirJo

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Σαβ Ιαν 13, 2024 3:26 am
Εκπληκτικές Alyona Alyona και Jerry Heil.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Constantinos

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Σαβ Ιαν 13, 2024 9:17 pm
jovla έγραψε:Ξεχώρισα τους YAGODY, αλλά χαίρομαι που ΑΑ & Jerry Heil είναι το φαβορι. Οι YAGODY μπορεί να κάνουν ζημιά στην Μαρίνα τον Μάιο 😮💨

Εγώ δυστυχώς έχω το προαίσθημα ότι οι YAGODY θα κερδίσουν και όντως θα μας κάνουν ζημιά στο Μάλμε. Δεν πτοούμαστε βέβαια!  green


Αρέσει στον χρήστη Constantinos

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Ijbolistan
Χιούμορstream MIXTAPE

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Τετ Ιαν 31, 2024 7:21 pm
Το Teresa & Maria είναι κομματάρα, κύριες και κύριοι. Παραβλέπω πλήρως τα A Junior αγγλικά και προβλέπω εύκολη νίκη στο Vidbir (δεδομένης της μεγάλης απήχησης που έχει στην Ουκρανία) και θεσούλα σίγουρα στο τοπ 5 μου, ίσως και στο κανονικό. Αν οι Ουκρανοί έχουν ήδη αγκαλιάσει έτσι το τραγούδι, μπορώ να φανταστώ τι θα γίνει από διασπορά τον Μάιο.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, jovla, Constantinos και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Κυρ Φεβ 04, 2024 8:21 pm


Σωστή επιλογή, αλλά νομίζω ότι θα πρέπει να δουλέψουν αρκετά την εμφάνισή τους.


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, NoirJo, smart-attack και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Κυρ Φεβ 04, 2024 9:26 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:

Σωστή επιλογή, αλλά νομίζω ότι θα πρέπει να δουλέψουν αρκετά την εμφάνισή τους.

Η πρώτη επίσημη συμμετοχή μέχρι στιγμής με προοπτικές εξαιρετικά υψηλής θέσης κατά τη γνώμη μου, αλλά, ναι, η σκηνική εμφάνιση ήταν πολύ απογοητευτική στον εθνικό τελικό. Η Ουκρανία πάντα χειρίζεται άψογα το staging όμως, οπότε πιστεύω πως θα γίνουν όλες οι απαραίτητες βελτιώσεις.

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, Elfo_Del_Infierno, Constantinos και Chrisde

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Δευ Φεβ 05, 2024 8:29 am
Καλό.
Μέχρι εκεί.
Constantinos
Constantinos
Αριθμός μηνυμάτων : 253
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορБлін

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Δευ Φεβ 05, 2024 10:03 am
Ένα pre-recorded show με περιορισμένη σκηνή, λογικό να μην έχουν μεριμνήσει για τη σκηνική. Η Jery Heil ήταν η αγαπημένη μου και πέρσι, το ήθελε και το κατάφερε. Βελτίωση σκηνικής και back vocals. 
Καλές προοπτικές, το αγαπημένο μου μέχρι στιγμής. Παραβλέπω και εγώ τα αγγλικά και μένω στα ουκρανικά μόνο.

Αρέσει στον χρήστη Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Τετ Φεβ 07, 2024 6:47 pm
Το κομμάτι αυτό τα έχει όλα. Παραγωγή, φωνητικά, beat, συναίσθημα. Ξυδάκι σε όσους νομίζουν ότι φταίει μόνο ο πόλεμος που η Ουκρανία θα σκίσει και φέτος.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, alexg και Constantinos

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria” Empty Απ: Ουκρανία 2024 - Alyona Alyona & Jerry Heil “Teresa & Maria”

Πεμ Φεβ 08, 2024 11:58 am
Το καλύτερο κομμάτι μέχρι στιγμής. Είναι επικ, χωρίς υπερβολές. Το κατέστρεψαν σκηνικά στο vidbir. Αλλά οκ παιδιά μιλάμε για την Ουκρανία, μέχρι τον Μάιο το λάιβ θα έχει γίνει εξίσου επικ με το τραγούδι.

Αρέσει στους χρήστες NoirJo, Constantinos και Chrisde

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης