The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
????????
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 3:52 pm
λοιπον ΗΟΛΑ

Οσο και να με παρακαλεις θα στειλω την φωτο σου απο τις διακοπες

που φιλουσες εκεινο το αγορακι οκ?ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Drunkaaa
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 4:52 pm
Παιδες,
μηπως ξεφυγε η συζητηση αρκετα απο το θεμα? Smile
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 5:30 pm
Ο κυρ Φάνης φταίει!!! Μόνο αυτός!!! green
avatar
????????
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 6:43 pm
Masilnto έγραψε:Παιδες,
μηπως ξεφυγε η συζητηση αρκετα απο το θεμα? Smile


ξεφυγε. αλλα οχι και τοσο πολυ μιας και μιλαμε για Κορσικη και οπως ειναι γνωστο το Γαλλικο τραγουδι εχει επιρροες απο Κορσικη.
οποτε αν το σκεφτεις ημαστε συο θεμα κοντα.
αλλα αφου θες να το κοψουμε οκ

Μastiha αχ mastiha I love you
avatar
????????
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 6:52 pm
France: How much do you like Sognu?

•12 (40.9 %)
•10 (22.7 %)
•7 (11.4 %)
•8 (9.1 %)
•1 (9.1 %)
•2 (2.3 %)
•5 (2.3 %)
•4 (2.3 %)
•3 (0 %)
•6 (0 %)


εκπληκτικη υποδοχη στο esctoday.

λετε να εχουμε την εκπληξη φετος?
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 6:56 pm
Eγω απορω ενα πραγμα
Λογικά η νικήτρια της περυσινης eurovision,δεν θα μείνει εκτός δεκάδας.
Επίσης το Hνωμενο Βασίλειο δεν θα κατέβαζε τους Blue αν ηταν να ξεφτυλιστεί.
Η Γαλλία & η Ιταλία ποντάρουν στις επιτροπές κυρίως.
Γίνεται να πάνε καλά (δηλtop10) και οι 5 Βig?
Όχι.
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 6:58 pm
Οι περισότεροι ξέρουν την αγάπη μου για τις γαλλικές συμμετοχές [9 βραβεία της έχω "δώσει"], αλλά φέτος έχω μία αντίρρηση. Η κίνηση της Γαλλίας δεν περιέχει αυθεντικότητα αλλά γίνεται [νομίζω] λίγο επιτηδευμένα. Δεν έχω καμμία ένσταση με το κομμάτι, είναι υπέροχο, αλλά με χαλάει λίγο η ατμόσφαιρα. Αυτό, τιποτα άλλο.
Θα ΣΚΙΣΕΙ στις ειτροπές, μάλλον για να είμαι ακριβοδίκαιος, θα έρθει πρώτο στις επιτροπές, αλλά στο televoting δεν πάιρνει πάνω από 120 βαθμούς.
Μπράβο για άλλη μια χρονιά στη Γαλλία, αλλά σας παρακαλώ, μη μου συγκρίνετε αυτή τη συμμετοχή με την ανατριχιαστική Πατρίσια το 2009 που τη θεωρώ ούτως ή άλλως μία απ' τις κορυφαίες στιγμές στην ιστορία του διαγωνισμού! Άλλωστε η Γαλλία μας έχει συνηθίσει σε τέτοιες όπως το 1969 αλλά και με το - κατ' εμέ - κορυφαίο κομμάτι στην ιστορία της Eurovision με την Amina το 1991. Very Happy
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 7:00 pm
cst003 έγραψε:Οι περισότεροι ξέρουν την αγάπη μου για τις γαλλικές συμμετοχές [9 βραβεία της έχω "δώσει"], αλλά φέτος έχω μία αντίρρηση. Η κίνηση της Γαλλίας δεν περιέχει αυθεντικότητα αλλά γίνεται [νομίζω] λίγο επιτηδευμένα. Δεν έχω καμμία ένσταση με το κομμάτι, είναι υπέροχο, αλλά με χαλάει λίγο η ατμόσφαιρα. Αυτό, τιποτα άλλο.
Θα ΣΚΙΣΕΙ στις ειτροπές, μάλλον για να είμαι ακριβοδίκαιος, θα έρθει πρώτο στις επιτροπές, αλλά στο televoting δεν πάιρνει πάνω από 120 βαθμούς.
Μπράβο για άλλη μια χρονιά στη Γαλλία, αλλά σας παρακαλώ, μη μου συγκρίνετε αυτή τη συμμετοχή με την ανατριχιαστική Πατρίσια το 2009 που τη θεωρώ ούτως ή άλλως μία απ' τις κορυφαίες στιγμές στην ιστορία του διαγωνισμού! Άλλωστε η Γαλλία μας έχει συνηθίσει σε τέτοιες όπως το 1969 αλλά και με το - κατ' εμέ - κορυφαίο κομμάτι στην ιστορία της Eurovision με την Amina το 1991. Very Happy
!!!
Συμφωνουμε Cst003!
Και νόμισα μήπως ήμουν ο μοναδικός που αποκόμισε αυτην την αίσθηση από το τραγούδι αυτό.
avatar
????????
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 7:06 pm
cst003 έγραψε:Οι περισότεροι ξέρουν την αγάπη μου για τις γαλλικές συμμετοχές [9 βραβεία της έχω "δώσει"], αλλά φέτος έχω μία αντίρρηση. Η κίνηση της Γαλλίας δεν περιέχει αυθεντικότητα αλλά γίνεται [νομίζω] λίγο επιτηδευμένα. Δεν έχω καμμία ένσταση με το κομμάτι, είναι υπέροχο, αλλά με χαλάει λίγο η ατμόσφαιρα. Αυτό, τιποτα άλλο.
Θα ΣΚΙΣΕΙ στις ειτροπές, μάλλον για να είμαι ακριβοδίκαιος, θα έρθει πρώτο στις επιτροπές, αλλά στο televoting δεν πάιρνει πάνω από 120 βαθμούς.
Μπράβο για άλλη μια χρονιά στη Γαλλία, αλλά σας παρακαλώ, μη μου συγκρίνετε αυτή τη συμμετοχή με την ανατριχιαστική Πατρίσια το 2009 που τη θεωρώ ούτως ή άλλως μία απ' τις κορυφαίες στιγμές στην ιστορία του διαγωνισμού! Άλλωστε η Γαλλία μας έχει συνηθίσει σε τέτοιες όπως το 1969 αλλά και με το - κατ' εμέ - κορυφαίο κομμάτι στην ιστορία της Eurovision με την Amina το 1991. Very Happy


παντως η συγκλονιστικη patricia (που κει εμενα μου αρεσε θυμασαι) οταν ηρθε Ελλαδα εκανε το πιο δηθεν κουραστικο show, ημουνα και 2η σειρα .
αυτη την στιγμη παντως σκιζει και στους eurofans και στα σχολια του ogae μαλλον παει καλα
δεν λεω οτι ειναι αριστουργημα και οτι δεν ειναι επιτιδευμενο.
αλλα μακαρι να παει παρα πολυ καλα γιατι αλλιως ο διαγωνισμος δεν αναβαθμιζεται
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 7:13 pm
fanis1972 έγραψε:
παντως η συγκλονιστικη patricia (που κει εμενα μου αρεσε θυμασαι) οταν ηρθε Ελλαδα εκανε το πιο δηθεν κουραστικο show, ημουνα και 2η σειρα .
αυτη την στιγμη παντως σκιζει και στους eurofans και στα σχολια του ogae μαλλον παει καλα
δεν λεω οτι ειναι αριστουργημα και οτι δεν ειναι επιτιδευμενο.
αλλα μακαρι να παει παρα πολυ καλα γιατι αλλιως ο διαγωνισμος δεν αναβαθμιζεται
Δεν είχα πάει στη Κάας στην Αθήνα για να ξέρω πως ήταν γενικά πάντως κι εγώ είχα ακούσει χλιαρά σχόλια.
Εννοείται ρε φίλε να πάει καλά! 34 χρόνια έχει να δει βραβείο! ποιον θα τον χάλαγε ένα Παρισάκι το 2012? Very Happy
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 7:52 pm
fanis1972 έγραψε:οχι σιγα που δεν θα σου εστελνα.....


τωρα που εμαθα και τον τροπο να βαζω φωτο!!!!


για 40 καλα κρατιεται ο κυρ φανης και κυριά και λιβανια ε?[img]

Εγώ πάλι δεν τα κατάφερα... Sad
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 7:53 pm
HOLA έγραψε:
fanis1972 έγραψε:οχι σιγα που δεν θα σου εστελνα.....
[img]
QUOTE EIΠΑ? ΕDIT ΕΝΝΟΥΣΑ! ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΤΙ ΤΣΙΠΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ... Embarassed
Αυτά τα τσίπουρα και τα ουζάκια σήμερα... drunken drunken drunken
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 8:01 pm
fanis1972 έγραψε:λοιπον ΗΟΛΑ

Οσο και να με παρακαλεις θα στειλω την φωτο σου απο τις διακοπες
που φιλουσες εκεινο το αγορακι οκ?img]
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΜΟΥ! Cool
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 8:04 pm
Masilnto έγραψε:Eγω απορω ενα πραγμα
Λογικά η νικήτρια της περυσινης eurovision,δεν θα μείνει εκτός δεκάδας.
Επίσης το Hνωμενο Βασίλειο δεν θα κατέβαζε τους Blue αν ηταν να ξεφτυλιστεί.
Η Γαλλία & η Ιταλία ποντάρουν στις επιτροπές κυρίως.
Γίνεται να πάνε καλά (δηλtop10) και οι 5 Βig?
Όχι.

Για τις Big-5:

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 United%20Kingdom
Για μένα είναι η χώρα που θα το πάρει φέτος, ανεξαρτήτως τραγουδιού... Ποιος άλλος θα μπορέσει να διοργανώσει;; .-
Άρα να μια Big-5 στο τοπ10, και μάλιστα η νικήτρια.

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 France
Η Γαλλία θα πάει πολύ ψηλά από επιτροπές (χωρίς να το δένω και κόμπο γιατί και το οπερετικό της Σουηδίας το 2009 το πάτωσαν) αλλά από κοινό, δεν νομίζω ο μέσος televoter να το προτιμήσει. Άρα από 8ο (όπως η Καας) μέχρι 17ο-18ο το βλέπω να κυμαίνεται. Άρα πιο πιθανό, εκτός τοπ10.

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Germany
Η Λένα φέτος μπορεί να παίζει έδρα, αλλά το τραγούδι παρόλο που είναι καλύτερο δεν είναι εύπεπτο όπως το περσινό. Άσε που το γεγονος οτι ο στόχος της να μην βγει τελευταία μου βάζει ψύλλους στα αυτιά. Ή θα βγει 4η-10η με αβάντα από επιτροπές, η θα πατώσει κάτω από 15η. Πιο πιθανά όμως εντός τοπ10.

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Italy
Η Ιταλία είναι το ίδιο δύσπεπτη με Γαλλία, Γερμανία. θα ζοριστεί στο τελεβοτινγκ, πιστεύω οτι οι περισσότεροι θα είναι ψήφοι καλοσωρίσματος. Μια από τα ίδια και από τις επιτροπές. Στο τσακίρ κέφι 9η-10η, πιο πιθανές θέσεις κοντά στο 12-15. Άρα μάλλον εκτός τοπ10.

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Spain
Η Ισπανία έχει χαζοτράγουδο και θα είναι bottom5. Απλά! Laughing

Άρα εγω δεν βλέπω κάτι το αξιοπερίεργο για τις Big-5 φέτος, θεωρώ οτι θα μοιραστούν στον βαθμολογικό πίνακα. Wink

peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 8:05 pm
Εγώ πάντως, εκτός και αν δω κάτι ΠΟΛΥ τραγικό επί σκηνής ή αν ακούσω κάτι που δεν ακούγεται, Ψ Η Φ Ι Ζ Ω Γαλλία...

Όσο επιτηδευμένο και αν φαίνεται σε ορισμένους (ΟΚ, κάθε άποψη δεκτή) είναι κάτι πόλύ διαφορετικό και σε "ταξιδεύει"...

Και ακόμη και πολύ άσχημα να πάει οι Γάλλοι πρέπει να είναι ΠΟΛΥ περήφανοι για τη φετινή συμμετοχή τους!!!

Άντε γιατί πολύ σκουπίδι μαζεύτηκε φέτος...

(Άραγε τα "κοκοράκια", οι διαδηλωτές, ακόμη & τα break dance στο ζειμπέκικο ΔΕΝ είναι επιτηδευμένα? Θα κάναμε εμείς τέτοια χορογραφία στο άσχετο? Το θέμα είναι το ΠΟΣΟ καλά παρουσιασμένο είναι κάτι... Είτε μουσικά είτε οπτικά.)

Υ.Γ.: Βλέπεις κυρά-ΕΡΤ μου, αν θες να δώσεις μία νότα "ποιότητας" (έστω κι επιτηδευμένης) τι κάνεις??? Όχι ξενέρωτους τελικούς...
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 8:49 pm
H Eλλάδα κατεβάζει ένα από τα καλύτερα τραγούδια φέτος στον διαγωνισμό!
Αν δεν το καταλάβουν πρόβλημά τους!
Στο κάτω-κάτω και η Μαρίζα Κωχ βγηκε 13η,και η Μαριάννα Ζορμπά 12η,και η Ελίνα Κωνσταντοπούλου 12η!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 8:56 pm
Μια ένσταση έχω με το γαλλικό τραγούδι. Αν αυτό το τραγούδι πάει καλά, το οποίο ανήκει στην κατηγορία της όπερας θα αλλοιώσει το χαρακτήρα του διαγωνισμού. Η eurovision είναι διαγωνισμός ελαφρού τραγουδιού.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 9:01 pm
Masilnto έγραψε:H Eλλάδα κατεβάζει ένα από τα καλύτερα τραγούδια φέτος στον διαγωνισμό!
Αν δεν το καταλάβουν πρόβλημά τους!
Στο κάτω-κάτω και η Μαρίζα Κωχ βγηκε 13η,και η Μαριάννα Ζορμπά 12η,και η Ελίνα Κωνσταντοπούλου 12η!

Χωρίς να διαφωνώ σε όσα λες να επισημάνω μόνο ότι ο χρόνος είναι που αποδεικνύει εάν ένα τραγούδι είναι καλό ή όχι. Αν μετά από 10 χρόνια ακούμε τον Λούκα και μας αρέσει, τότε θα είναι πραγματικά καλό
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 9:05 pm
peggy έγραψε:Εγώ πάντως, εκτός και αν δω κάτι ΠΟΛΥ τραγικό επί σκηνής ή αν ακούσω κάτι που δεν ακούγεται, Ψ Η Φ Ι Ζ Ω Γαλλία...

Όσο επιτηδευμένο και αν φαίνεται σε ορισμένους (ΟΚ, κάθε άποψη δεκτή) είναι κάτι πόλύ διαφορετικό και σε "ταξιδεύει"...

Και ακόμη και πολύ άσχημα να πάει οι Γάλλοι πρέπει να είναι ΠΟΛΥ περήφανοι για τη φετινή συμμετοχή τους!!!

Άντε γιατί πολύ σκουπίδι μαζεύτηκε φέτος...

(Άραγε τα "κοκοράκια", οι διαδηλωτές, ακόμη & τα break dance στο ζειμπέκικο ΔΕΝ είναι επιτηδευμένα? Θα κάναμε εμείς τέτοια χορογραφία στο άσχετο? Το θέμα είναι το ΠΟΣΟ καλά παρουσιασμένο είναι κάτι... Είτε μουσικά είτε οπτικά.)

Υ.Γ.: Βλέπεις κυρά-ΕΡΤ μου, αν θες να δώσεις μία νότα "ποιότητας" (έστω κι επιτηδευμένης) τι κάνεις??? Όχι ξενέρωτους τελικούς...
Πες τα Πέγκυ μου, πέστα....
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 9:13 pm
cst003 έγραψε:
peggy έγραψε:Εγώ πάντως, εκτός και αν δω κάτι ΠΟΛΥ τραγικό επί σκηνής ή αν ακούσω κάτι που δεν ακούγεται, Ψ Η Φ Ι Ζ Ω Γαλλία...

Όσο επιτηδευμένο και αν φαίνεται σε ορισμένους (ΟΚ, κάθε άποψη δεκτή) είναι κάτι πόλύ διαφορετικό και σε "ταξιδεύει"...

Και ακόμη και πολύ άσχημα να πάει οι Γάλλοι πρέπει να είναι ΠΟΛΥ περήφανοι για τη φετινή συμμετοχή τους!!!

Άντε γιατί πολύ σκουπίδι μαζεύτηκε φέτος...

(Άραγε τα "κοκοράκια", οι διαδηλωτές, ακόμη & τα break dance στο ζειμπέκικο ΔΕΝ είναι επιτηδευμένα? Θα κάναμε εμείς τέτοια χορογραφία στο άσχετο? Το θέμα είναι το ΠΟΣΟ καλά παρουσιασμένο είναι κάτι... Είτε μουσικά είτε οπτικά.)

Υ.Γ.: Βλέπεις κυρά-ΕΡΤ μου, αν θες να δώσεις μία νότα "ποιότητας" (έστω κι επιτηδευμένης) τι κάνεις??? Όχι ξενέρωτους τελικούς...
Πες τα Πέγκυ μου, πέστα....

Εγώ τα λέω, αλλά ποιος με ακούει??? Razz

Και να θυμήσω ότι είμαι υπερ του τραγουδιού μας (ΧΩΡΙΣ τη γελοία χορογραφία, βεβαίως βεβαίως...) και ότι έγραψα για τους Γάλλους ισχύει και για μένα και το watch my dance (εκτός και αν καταφέρουν να το παρουσιάσουν ΚΙΤΣΑΡΙΟ και στη Γερμανία!)...
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 9:16 pm
Αν και δεν συμπαθώ τις Βιg χώρες,,,, θα ήθελα στον φετινό οχετό να νίκησει η Γαλλία....και κατα αυτον τον τρόπο νσ αναδειχθεί και λίγο ο Διαγωνισμός,θα είναι ένα καλό μαθημα σε όλες τις χώρες και τις μετέπειτα επιλόγες τους στον Διαγωνισμό.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 9:20 pm
Master έγραψε:Αν και δεν συμπαθώ τις Βιg χώρες,,,, θα ήθελα στον φετινό οχετό να νίκησει η Γαλλία....και κατα αυτον τον τρόπο νσ αναδειχθεί και λίγο ο Διαγωνισμός,θα είναι ένα καλό μαθημα σε όλες τις χώρες και τις μετέπειτα επιλόγες τους στον Διαγωνισμό.
+1
επειδη κερδισε περυσι ενα ποπ κομματι,φετος το ξεφτυλισαν οι περισσότερες χωρες!
Χαιρομαι που δεν ανηκουμε σε αυτη τη κατηγορία!
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 9:21 pm
Masilnto έγραψε:
Master έγραψε:Αν και δεν συμπαθώ τις Βιg χώρες,,,, θα ήθελα στον φετινό οχετό να νίκησει η Γαλλία....και κατα αυτον τον τρόπο νσ αναδειχθεί και λίγο ο Διαγωνισμός,θα είναι ένα καλό μαθημα σε όλες τις χώρες και τις μετέπειτα επιλόγες τους στον Διαγωνισμό.
+1
επειδη κερδισε περυσι ενα ποπ κομματι,φετος το ξεφτυλισαν οι περισσότερες χωρες!
Χαιρομαι που δεν ανηκουμε σε αυτη τη κατηγορία!
mee 2!

Και ας γίνει ό,τι θέλει...
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι)

Δευ Μαρ 07, 2011 9:35 pm
peggy έγραψε:
Masilnto έγραψε:
Master έγραψε:Α... θα ήθελα στον φετινό οχετό να νίκησει η Γαλλία....και κατα αυτον τον τρόπο νσ αναδειχθεί και λίγο ο Διαγωνισμός,θα είναι ένα καλό μαθημα σε όλες τις χώρες και τις μετέπειτα επιλόγες τους στον Διαγωνισμό.
+1
επειδη κερδισε περυσι ενα ποπ κομματι,φετος το ξεφτυλισαν οι περισσότερες χωρες!
Χαιρομαι που δεν ανηκουμε σε αυτη τη κατηγορία!
mee 2!

Και ας γίνει ό,τι θέλει...
ΣΥΜΦΩΝΩ!
ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Smiley-cool14
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

ΓΑΛΛΙΑ 2011 (επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty OFFICIAL VIDEO

Δευ Μαρ 07, 2011 11:44 pm
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης