The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Ποιες 10 θα ξαναδούμε στον τελικό;

12 - 10%
9 - 7%
12 - 10%
7 - 6%
1 - 1%
13 - 11%
1 - 1%
4 - 3%
5 - 4%
3 - 2%
7 - 6%
11 - 9%
8 - 7%
12 - 10%
13 - 11%
5 - 4%
 
Σύνολο Ψήφων: 123
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Απρ 29, 2015 3:22 pm
Mastiha έγραψε:
Gresk Einherjar έγραψε:Σε σχέση με το τι πιστεύουν οι φαν, τα σαιτ, τα πολλς, οι στοιχηματζήδες κλπ.κλπ. (και όχι τι πιστεύω εγώ) πιστεύω πως εδώ

πιθανότητες έως σιγουριά να φλοπάρουν έχουν: Βέλγιο, Ολλανδία

πιθανότητες να κάνουν την έκπληξη έχουν: FYROM, Δανία


Την Afarlamorecominciatu την έχω σχεδόν σίγουρη για τον τελικό. rabbit

Κι εγώ πιστεύω οτι είναι πολύ πιθανόν να περάσουν. Ξεκινάνε με 24 βαθμούς (12 από Αλβανία-Σερβία) και φαίνεται πως θα στηριχθούν και από την επιτροπή. Δύσκολο είναι να μαζέψουν ένα 20-25αράκι ακόμη (44-49) και να καταταχθούν 9η-10η όπως κάθε φορά; Cool
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Κυρ Μάης 03, 2015 2:06 am
Τελευταία πριν τις πρόβες πρόβλεψη!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 01. Finland
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 02. Estonia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 03. Russia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 04. Georgia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 05. Armenia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 06. Romania
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 07. Denmark
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 08. Albania
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 09. Greece
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 10. Hungary


--------------------------

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 11. Vardarska
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 12. Belgium
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 13. Serbia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 14. Moldova
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 15. Belarus
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 16. The Netherlands

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 1811551742
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 05, 2015 4:32 pm
Τα αποτελέσματα του Kolumbus & του escnation για τον 1ο ημιτελικό:

1.Εσθονία 200
2.Βέλγιο 148
3.Αλβανία 123
4.Ρωσία 123
5.Ολλανδία 81
6.Ελλάδα 72
7.Αρμενία 56
8.Γεωργία 55
9.Λευκορωσία 55
10.Ρουμανία 52
--------------
11.Ουγγαρία 49
12.Fyrom 45
13.Δανία 35
14.Φινλανδία 33
15.Σερβία 22
16.Μολδαβία 11

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 01. Estonia 208
02. Albania 156
03. Belgium 138
04. Russia 135
05. Georgia 97
06. Netherlands 85
07. Belarus 69
08. FYR Macedonia 65
09. Greece 56
10. Serbia 37
11. Armenia 36
12. Romania 29
13. Hungary 21
14. Denmark 17
15. Finland 7
16. Moldova 4
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 12, 2015 8:28 pm
Πρώτη μου πρόβλεψη μετά τις πρώτες πρόβες λοιπόν:

100% τελικό είναι:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Tην δεκάδα εκτός διαγαλαξιακού απροόπτου θα πλαισιώσουν:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Nα είναι οι ίδιες επιτροπές με της Γαϊτάνας ή να σπαμμάρει SMS ο Βενιζέλος θα χρειαστεί για να κάνει την έκπληξη:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ντόνετσκ 2015:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 12, 2015 11:38 pm
Λοιπόν,
η δική μου πρόβλεψη:

Σπόιλερ:
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 12, 2015 11:48 pm
Και η δική μου  

Σπόιλερ:
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τετ Μάης 13, 2015 12:53 am
Η δική μου, γατάκια 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 71255287

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 01. Russia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 02. Estonia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 03. Georgia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 04. Belgium
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 05. Armenia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 06. Greece
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 07. Finland
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 08. Romania
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 09. Denmark
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 10. Hungary


--------------------------

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 11. Vardarska
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 12. Albania
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 13. Moldova
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 14. Serbia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 15. The Netherlands
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 16. Belarus
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 15, 2015 10:52 pm
Tα ίδια περίπου θα πω, όπως και την Τρίτη.
Μολντόβα,Ολλανδία,Φύρομ,Λευκορωσία εκτός.
Αρμενία,Βέλγιο,Ελλάδα,Εσθονία,Ουγγαρία,Ρωσία,Δανία,Ρουμανία εντός.
Φινλανδία,Σερβία,Αλβανία,Γεωργία δεν ξέρω. 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 3233328778 
Μόνο δύο από τις 4 θα περάσουν.
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 15, 2015 11:31 pm
Περνάνε τελικό: Αρμενία, Βέλγιο, Ελλάδα, Εσθονία, Ουγγαρία, Ρωσία, Αλβανία, Ρουμανία & Γεωργία
9....δηλαδή και ψάχνω τη μία (1).
Μέχρι και 5 μέρες πριν θα σας έλεγα ασυζητητί Ολλανδία. Σήμερα έφτιαξε το ρούχο, χάθηκε η φωνή. Δεν ξέρω τί γίνεται με την Τριντέντ, δε ξέρω και πως διάβολο προφέρεται το όνομά της...
Για αυτή την μία(1) θέση νομίζω θα παίξουν: Λευκορωσία, Δανία και Ολλανδία (εκεί, επιμονή!!!!)
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 15, 2015 11:33 pm
cst003 έγραψε:Περνάνε τελικό: Αρμενία, Βέλγιο, Ελλάδα, Εσθονία, Ουγγαρία, Ρωσία, Αλβανία, Ρουμανία & Γεωργία
9....δηλαδή και ψάχνω τη μία (1).
Μέχρι και 5 μέρες πριν θα σας έλεγα ασυζητητί Ολλανδία. Σήμερα έφτιαξε το ρούχο, χάθηκε η φωνή. Δεν ξέρω τί γίνεται με την Τριντέντ, δε ξέρω και πως διάβολο προφέρεται το όνομά της...
Για αυτή την μία(1) θέση νομίζω θα παίξουν: Λευκορωσία, Δανία και Ολλανδία (εκεί, επιμονή!!!!)
Έχεις ξεχάσει τη Φινλανδία ?
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 15, 2015 11:55 pm
cst003 έγραψε:δε ξέρω και πως διάβολο προφέρεται το όνομά της...

Τράϊντγιε green

Με εκπλήσσει που έχεις την Αλβανία μέσα!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Σαβ Μάης 16, 2015 6:13 pm
Ρωσία
Εσθονία
Αρμενία
Ρουμανία
Ελλάδα
Βέλγιο
Αλβανία
Λευκορωσία
Γεωργία
Φιλανδία

Αν δεν ήταν τόσο χάλια η σκηνική τους παρουσία, θα είχαν ελπίδες να κάνουν την έκπληξη η Σερβία και τα Σκόπια. Τώρα νομίζω ότι η μόνη που μπορεί να την κάνει, είναι η Δανία επειδή... είναι η Δανία.

Μου είναι αδιανόητο να περάσει το έκτρωμα της Γεωργίας αλλά βλέπω τόσο ενθουσιασμό απο παντού, έχει και συμμάχους... Rolling Eyes

Τελικά αυτός ο ημιτελικός είναι ο πιο απρόβλεπτος, με δυσκόλεψε πολύ. study
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Δευ Μάης 18, 2015 5:16 pm
apofasisa k egw armenia, belgium, greece, estonia, hungary, russia, romania, georgia... απο εκει κ περα...χμ? θα βαλω μεσα το τσιρκο της μολδαβιας κ ως 10η? χμ? αλβανια. δεν θελω να δω φιλανδια στις χωρες που θα περασουν τελικο. ρωσσια ελλαδα της θελω στο τοπ 5 του ημιτελικου.
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 906
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 9:38 am
Η μία ψήφος στα Σκόπια....δικιά μου είναι....γκουχ γκουχ.... Μου ψιλοάρεσε το κομματάκι, μη βαράτε.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 11:48 am
όποιος θέλει να δει τον αποψινό ημιτελικό από το internet, υπάρχει το παρακάτω link

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 4:52 pm
Τελική μου πρόβλεψη για απόψε!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 01. Russia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 02. Estonia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 03. Georgia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 04. Greece
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 05. Armenia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 06. Finland
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 07. Romania
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 08. Belgium
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 09. Denmark
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 10. Hungary


--------------------------

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 11. Serbia
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 12. Albania
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 13. Vardarska
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 14. Belarus
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 15. Moldova
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 16. The Netherlands

Kαλή μας διασκέδαση και καλά αποτελέσματα γι'απόψε! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 1811551742
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 5:00 pm
Gresk, περνάμε ακριβώς τις ίδιες ! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 4079498562
Με διαφορετική σειρά βέβαια,
αλλά τις ίδιες !
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 5:01 pm
Ετοιμαστείτε

Σπόιλερ:
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 5:05 pm
Masilnto έγραψε:Gresk, περνάμε ακριβώς τις ίδιες ! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 4079498562
Με διαφορετική σειρά βέβαια,
αλλά τις ίδιες !

Νομίζω οτι το 10/10 είναι εφικτό!! 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 2653846087
Το πολύ πιστεύω να κάνω 1 λάθος - κάποιο από τα δύο τελευταία (Δανία-Ουγγαρία)
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 5:30 pm
Α, και να ξέρετε στο (σοβαρό) ενδεχόμενο που αποκλειστεί,
δεν με κόβω να έρχομαι απόψε στην παρέα του chat...

Σπόιλερ:
avatar
EVfan
Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 5:30 pm
Първи полуфинал:

Естония
Русия 
Грузия
Белгия
Армения
Румъния
Албания
Гърция
Унгария
Холандия

Беларус
Македония
Молдова
Дания
Финландия
Сърбия

Laughing green Very Happy
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 5:37 pm
EVfan έγραψε:Първи полуфинал:

Естония
Русия 
Грузия
Белгия
Армения
Румъния
Албания
Гърция
Унгария
Холандия

Беларус
Македония
Молдова
Дания
Финландия
Сърбия

Laughing green Very Happy

8/10 κοινά 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 71255287

Να και κάποιος άλλος που πιστεύει οτι η Γεωργία θα είναι τοπ3! cheers
avatar
annaleon
Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 12/05/2015

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 9:13 pm
Να κάνω και 'γω μια πρόβλεψη για τον σημερινό ημιτελικό:

01. Russia (Φαντάζει ωραίο σκηνικά, ωραία φωνή ωραία ερμηνεύτρια, είναι και από τη μαμά Ρωσία δεν θέλει και πολύ)
02. Estonia (Ένα από τα διαμάντια μου) 
03. Belgium (Εναλλακτικό, σπάει τη μονοτονία, ελπίζω να εκτιμηθεί)
04. GREECE (Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει, τουλάχιστον από πλευρά ερμηνείας και παρουσίας το αξίζει)
05. Denmark (Ευχάριστο, γλυκανάλατο κλασσικό τραγουδάκι Δανίας, δεν νομίζω να έχει πρόβλημα)
06. Georgia (Πολύ κραυγαλέο για μένα αλλά έχει ρεύμα
 και συμμάχους)
07. Albania (Μου αρέσει πολύ σαν μελωδία, μπορεί να μην την βοηθάνε οι επιλογές της στα γραφικά και στη σκηνική της παρουσία αλλά εύχομαι να καταφέρει να το ερμηνεύσει όπως πρέπει)
08. Armenia (Όχι από τα αγαπημένα μου αλλά δεν νομίζω να αντιμετωπίσει πρόβλημα)
09. Serbia (Ναι είναι κιτς, ναι είναι λίγο τσίρκο μεντράνο, ναι είναι υπερβολικό αλλά διαθέτει  μία υπέροχη φωνή...άσε που χρειάζονται και αυτές οι συμμετοχές για να σπάνε τη μονοτονία)
10. Moldova (Βλέπε Σερβία, βγάλε τη φωνή, βάλε το ότι είναι και παρακμιακό και έδεσε το γλυκό....το προτιμώ πάντως από το αντίπαλο δέος του 2ου ημιτελικού το Ισραήλ)


11. The Netherlands (Θα φτάσουν πολύ κοντά αλλά κάτι του λείπει)
12. Romania (Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν με αγγίζει φέτος η Ρουμανία καθόλου, ούτε σαν τραγούδι, ούτε σαν φωνή, ούτε σαν μήνυμα)
13. Vardarska (ενώ σαν μελωδία και σαν αποτέλεσμα, ιδιαίτερα μετά τα απανωτά lifting που του κάνανε μου αφήνει μία ωραία αίσθηση, το τελικό αποτέλεσμα πάνω στη σκηνή είναι για κλάματα) 
14. Belarus (Δεν...απλά δεν, παρά τους συμμάχους)
15. Hungary (Ωραίες φωνές, ωραία γραφικά, ωραίο το μήνυμα αλλά ίσως το πιο αδιάφορο τραγούδι για μένα στον 1ο ημιτελικό)
16. Finland (ΟΧΙ)
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 11:39 pm
ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ

ΡΩΣΙΑ
ΕΣΘΟΝΙΑ
ΕΛΛΑΔΑ
ΑΡΜΕΝΙΑ
ΡΟΥΜΑΝΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ
ΒΕΛΓΙΟ
ΦΙΛΑΝΔΙΑ
ΟΥΓΓΑΡΙΑ
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ

ΥΓ1: ΠΟΥΔΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗ ΒΙΕΝΝΗ; ΓΙΑΤΙ ΓΥΆΛΙΖΑΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ;
ΥΓ2: ΚΑΠΟΙΑ ΓΕΛΟΙΑ ΜΑΚΙΓΙΕΖ ΕΒΑΛΕ ΣΤΗ ΚΟΥΚΛΑ ΕΣΘΟΝΗ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΒΛΕΦΑΡΙΔΕΣ!!
ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΤΗΣ ΜΑΤΙ,Η ΜΙΑ ΕΙΧΕ ΞΕΚΟΛΛΉΣΕΙ ΕΛΑΦΡΑ ΚΑΙ ΕΓΕΡΝΕ;; ΕΛΕΟΣ!
ΥΓ3: ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΝΤΥΜΕΝΟ ΤΟ CONCHITAKI!!
ΥΓ4: ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΤΟΥ ΜΟΛΔΟΒΛΑΧΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΒΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΟΡΑΣΗ!
ΥΓ5: ΟΙ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΤΗΣ ΑΛΒΑΝΗΣ ΜΟΥ  ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΒΛΑΒΕΣ ΣΤΗΝ ΑΚΟΗ.... ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ ΜΟΝΙΜΕΣ!
ΥΓ6: ΟΙ ΣΕΡΒΟΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΦΕΤΟΣ....ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 1ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Τρι Μάης 19, 2015 11:44 pm
ΑΠΟΡΙΑ: Τα γραφικά της ΦΥΡΟΜ τι ήταν ακριβώς;
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης