The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Ποιοί 10 προκρίνονται;

6 - 10%
0 - 0%
2 - 3%
2 - 3%
2 - 3%
6 - 10%
3 - 5%
6 - 10%
5 - 8%
2 - 3%
1 - 2%
1 - 2%
5 - 8%
4 - 7%
1 - 2%
6 - 10%
2 - 3%
1 - 2%
6 - 9%
 
Σύνολο Ψήφων: 61
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Πεμ Μάης 12, 2016 11:27 pm
Αυστραλία
Λεττονία
Ουκρανία
Νορβηγία
Ισραήλ
Βουλγαρία
Σερβία
Λιθουανία
Πολωνία.
ελβετια η βελγιο (εκανα update) 
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Πεμ Μάης 12, 2016 11:38 pm
Oι βαθμοί μου:

12 Αυστραλία
10 Λετονία
08 Σερβία
07 Ισραήλ
06 Νορβηγία
05 Βουλγαρία
04 Λιθουανία
03 Ουκρανία
02 Πολωνία
01 Γεωργία
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:04 am
merda2004 έγραψε:Αυστραλία
Λεττονία
Ουκρανία
Νορβηγία
Ισραήλ
Βουλγαρία
Σερβία
Λιθουανία
Πολωνία.
ελβετια η βελγιο (εκανα update) 
9/10 kala ta piga
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:10 am
Ξέχασα να σας πω κι εγώ τις προβλέψεις μου !

1.Λετονία
2.Πολωνία
3.Ισραήλ
4.Σερβία
5.Λιθουανία
6.Αυστραλία
7.Βουλγαρία
8.Ουκρανία
9.Γεωργία
10.Ελβετία ή Λευκορωσία ή Ιρλανδία ή Fyrom ή Σλοβενία ή Δανία ή Νορβηγία ή Αλβανία ή Βέλγιο.

10/10 !!! cheers
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:16 am
9/10! Ρέφαρα από την ξεφτίλα της Τρίτης! green

Μασίλντο τέτοιο 10/10 κάνει και το μωρό με την πάνα του Ιβάν! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 2437130571
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:17 am
Masilnto έγραψε:Ξέχασα να σας πω κι εγώ τις προβλέψεις μου !

1.Λετονία
2.Πολωνία
3.Ισραήλ
4.Σερβία
5.Λιθουανία
6.Αυστραλία
7.Βουλγαρία
8.Ουκρανία
9.Γεωργία
10.Ελβετία ή Λευκορωσία ή Ιρλανδία ή Fyrom ή Σλοβενία ή Δανία ή Νορβηγία ή Αλβανία ή Βέλγιο.

10/10 !!! cheers


2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 4069549776

Μπράβο Masilnto!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:19 am
Mastiha έγραψε:Oι βαθμοί μου:

12 Αυστραλία
10 Λετονία
08 Σερβία
07 Ισραήλ
06 Νορβηγία
05 Βουλγαρία
04 Λιθουανία
03 Ουκρανία
02 Πολωνία
01 Γεωργία


9/10 και χωρίς "ή"!!! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 2295997565 Laughing

Σπόιλερ:
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:21 am
Ωραία, τώρα που βγήκε απο τη μέση η Νορβηγία θα μας κατσικωθεί το σουηδικό νερόπλημα στο top10...  2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 453965389
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:24 am
Στα διαγωνιστικά..
Λετονία=>Τα έδωσε όλα. 101%. Άξια πρόκριση.
Πολωνία=>Αδιάφορη συμμετοχή για μένα..
Ελβετία=>Next.
Ισραήλ=>Να που έκανε την ανατροπή !
Λευκορωσία=>Να που τα πολλά εφέ δεν βοηθάνε πάντα.
Σερβία=>Πιο όμορφη από ποτέ. Άξια πρόκριση επίσης.
Ιρλανδία=>Αδιάφορος..
Λιθουανία=>Ήταν πολύ καλή η Λιθουανία απόψε, οφείλω να το παραδεχθώ.
Αυστραλία=>Τα έσπασε ! Εκεί που λες δεν μπορεί να δώσει κι άλλο φωνή, κάνει την υπέρβαση!
Σλοβενία=>Neext.
Βουλγαρία=>Χάρηκα για τους γείτονες, και για την Πόλυ.
Δανία=>Ευτυχώς! Δανία να βάλεις μυαλό επιτέλους.
Ουκρανία=>Πολύ συναίσθημα.
Νορβηγία=>Τεράστια έκπληξη, αλλά απ' ότι φαίνεται την επισκίασε η Ουκρανία, για να μην πω την πάτησε σαν οδοστρωτήρας.
Γεωργία=>Εναλλακτικό άκουσμα, αυτοί φάνηκαν λίγο αδιάφοροι στην ανακοίνωση της πρόκρισής τους Razz
Βέλγιο=>Αγχωμένη σήμερα. Αλλά θα περνούσε σίγουρα.

Γενικά=>Βαρετή βραδιά !
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:25 am
Mastiha έγραψε:Ωραία, τώρα που βγήκε απο τη μέση η Νορβηγία θα μας κατσικωθεί το σουηδικό νερόπλημα στο top10...  2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 453965389
Mόνο ? 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 1710716985
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:26 am
A ! Eπίσης να πω ότι στο recap της Ιταλίας, δεν ακούσαμε όλο το ρεφρέν, η μοναδική χώρα στην οποία συνέβη..
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:27 am
Masilnto έγραψε:
Γενικά=>Βαρετή βραδιά !


2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 1747192130

+ αν ξανακούσω (για) το Waterloo θα ρίξω πετρέλαιο στην τηλεόραση και θα την κάψω! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 2081104240
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:28 am
Mastiha έγραψε:Ωραία, τώρα που βγήκε απο τη μέση η Νορβηγία θα μας κατσικωθεί το σουηδικό νερόπλημα στο top10...  2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 453965389

Tυχαίο...δε νομίζω! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 1349104625
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:29 am
Masilnto έγραψε:A ! Eπίσης να πω ότι στο recap της Ιταλίας, δεν ακούσαμε όλο το ρεφρέν, η μοναδική χώρα στην οποία συνέβη..

Τι ψυχρολουσία με την Ιταλία...αίσχος το σκηνικό, δηλαδή πιο κιτσαριό δεν γινόταν! Απογοητεύτηκα! Sad Crying or Very sad pale
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:30 am
Masilnto έγραψε:
Mastiha έγραψε:Ωραία, τώρα που βγήκε απο τη μέση η Νορβηγία θα μας κατσικωθεί το σουηδικό νερόπλημα στο top10...  2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 453965389
Mόνο ? 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 1710716985


Ε δεν νομίζω να πάει και top5... Λες; Suspect What a Face
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:30 am
Καλλιοπιτσα το προλαβαίνεις το βραδινό λεωφορείο, έλα τσακίδια στο χωριό σου!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:33 am
HOLA έγραψε:Καλλιοπιτσα το προλαβαίνεις το βραδινό λεωφορείο, έλα τσακίδια στο χωριό σου!!!


Την πρόσεξες προς το τέλος που πήγε να το παίξει άνετη και γελούσε νευρικά; Τι γκίοσα! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 2437130571
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:35 am
Mastiha έγραψε:
Masilnto έγραψε:A ! Eπίσης να πω ότι στο recap της Ιταλίας, δεν ακούσαμε όλο το ρεφρέν, η μοναδική χώρα στην οποία συνέβη..

Τι ψυχρολουσία με την Ιταλία...αίσχος το σκηνικό, δηλαδή πιο κιτσαριό δεν γινόταν! Απογοητεύτηκα! Sad Crying or Very sad pale
Επίσης η Φραντζέσκα δεν μου άρεσε στο απόσπασμα αυτό, είχε μια επιθετικότητα σε σημεία..
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:37 am
Mastiha έγραψε:
HOLA έγραψε:Καλλιοπιτσα το προλαβαίνεις το βραδινό λεωφορείο, έλα τσακίδια στο χωριό σου!!!


Την πρόσεξες προς το τέλος που πήγε να το παίξει άνετη και γελούσε νευρικά; Τι γκίοσα! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 2437130571

Μία καλλιτέχνιδα με τόσο μεγάλη καριέρα, δεν θα βάλει και τα κλάματα αν δεν περάσει τελικό στη eurovision..
Η eurovision είναι ένα πάρτυ, και η Καλλιοπη έδειχνε να το διασκεδάζει !
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:39 am
Aπορώ πως ο μέσος Ευρωπαίος/Αυστραλός τηλεθεατής δεν ένιωσε την ζεστασιά και την αμεσότητα της Καλλιόπης, και αποφάσισε πως το αριστούργημα αυτής της Μεγάλης Ερμηνεύτριας δεν άξιζε μια θέση στον τελικό του σοου. Πως δεν ένοιωσε το ίδιο το μεγαλείο της ανθρώπινης ύπαρξης να τον διαποτίζει, μέσω της λύτρωσης που επέβαλλε στο φινάλε της Ωδής της, η στριγγλιά αυτής της Μεγάλης Κυρίας του Ευρωπαϊκού Πενταγράμμου.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:40 am
Η βελγίδα ήταν σαν 80's απόδοση της Violetta του Disney Channel! Laughing
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:40 am
To απόλαυσα πολύ περισσότερο σήμερα, εζησα το "βλέπω eurovision χαλαρά στον καναπέ μου"....

λόγω της χαλαρότητος απο τον 1ο ημιτελικό εχω την αίσθηση οτι μου αρεσαν και περισσότερο τα τραγούδια σε τέτοιο σημείο που τα ένιωθα όλα φλατ χωρίς να μπορώ να διακρίνω ποια περνάνε τελικό....

Οσο για την Αυστραλία, εχω να πω οτι η κοπέλα έμοιαζε σαν να ήρθε απο το μέλλον, και το στυλ και το τραγούδι 20 χρονιά μπροστά...τι να λέμε τώρα.......ας κλείσουμε το στόμα και ας σωπάσουμε για πάντα!!!!!

Η Ουκρανία απο την άλλη, η μόνη που ανατρίχιασα βεβαίως-βεβαίως και με το δίκιο μου, εντάξει δεν παίζετε η jamala (μου αρέσουν που μου αρέσουν τα μοιρολόγια, ήρθε και έδεσε) θα αφήσει Ιστορία το τραγούδι στον Διαγωνισμο

Βλέποντας λοιπόν τους δύο ημιτελικούς εχω να τονίσω οτι καλύτερ που έχουμε να κάνουμε να απέχουμε του χρόνου.... οπωσδήποτε δλδ, διοτι με φιλοσοφίες τύπου ΕΡΤ θα γινόμαστε οχι απλά ρεζίλι, θα γελάνε και τα κατσίκια του Κιργιστάν μαζί μας

Για τις υπόλοιπες χωρες απλά δεν με ένοιαζε, σαν να ήταν λίγο πολύ όλα ίδια, δεν ξετρελλάθηκα με κανένα αλλά και κανένα δεν με απογοήτευσε...απλά, λιτά, κατανοητά.....

Σας ευχαριστώ!!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Master στις Παρ Μάης 13, 2016 12:42 am, 1 φορά
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:41 am
Masilnto έγραψε:
Mastiha έγραψε:
HOLA έγραψε:Καλλιοπιτσα το προλαβαίνεις το βραδινό λεωφορείο, έλα τσακίδια στο χωριό σου!!!


Την πρόσεξες προς το τέλος που πήγε να το παίξει άνετη και γελούσε νευρικά; Τι γκίοσα! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 2437130571

Μία καλλιτέχνιδα με τόσο μεγάλη καριέρα, δεν θα βάλει και τα κλάματα αν δεν περάσει τελικό στη eurovision..
Η eurovision είναι ένα πάρτυ, και η Καλλιοπη έδειχνε να το διασκεδάζει !


Εμένα πάλι μου φάνηκε ότι ήθελε να βάλει τις στριγγλιές όπως εκείνη που έβγαλε στο τέλος του τραγουδιού της! Laughing
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:43 am
Gresk Einherjar έγραψε:Aπορώ πως ο μέσος Ευρωπαίος/Αυστραλός τηλεθεατής δεν ένιωσε την ζεστασιά και την αμεσότητα της Καλλιόπης, και αποφάσισε πως το αριστούργημα αυτής της Μεγάλης Ερμηνεύτριας δεν άξιζε μια θέση στον τελικό του σοου. Πως δεν ένοιωσε το ίδιο το μεγαλείο της ανθρώπινης ύπαρξης να τον διαποτίζει, μέσω της λύτρωσης που επέβαλλε στο φινάλε της Ωδής της, η στριγγλιά αυτής της Μεγάλης Κυρίας του Ευρωπαϊκού Πενταγράμμου.


Εγώ έβαλα τα γέλια στο τέλος που κρατούσε και τον λαιμό της καθώς στρίγγλιζε!!! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 2262866851

Ένας απο τους ιταλούς σχολιαστές είπε ότι αυτή η στριγγλιά μπορούσε να σπάσει ποτήρι απο απόσταση χιλιομέτρων! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 1102038703
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 Empty Απ: 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις

Παρ Μάης 13, 2016 12:44 am
Master έγραψε:To απόλαυσα πολύ περισσότερο σήμερα, εζησα το "βλέπω eurovision χαλαρά στον καναπέ μου"....

λόγω της χαλαρότητος απο τον 1ο ημιτελικό εχω την αίσθηση οτι μου αρεσαν και περισσότερο τα τραγούδια σε τέτοιο σημείο που τα ένιωθα όλα φλατ χωρίς να μπορώ να διακρίνω ποια περνάνε τελικό....

Οσο για την Αυστραλία, εχω να πω οτι η κοπέλα έμοιαζε σαν να ήρθε απο το μέλλον, και το στυλ και το τραγούδι 20 χρονιά μπροστά...τι να λέμε τώρα.......ας κλείσουμε το στόμα και ας σωπάσουμε για πάντα!!!!!

Η Ουκρανία απο την άλλη, η μόνη που ανατρίχιασα βεβαίως-βεβαίως και με το δίκιο μου, εντάξει δεν παίζετε η jamala (μου αρέσουν που μου αρέσουν τα μοιρολόγια, ήρθε και έδεσε) θα αφήσει Ιστορία το τραγούδι στον Διαγωνισμο

Βλέποντας λοιπόν τους δύο ημιτελικούς εχω να τονίσω οτι καλύτερ που έχουμε να κάνουμε  να απέχουμε του χρόνου.... οπωσδήποτε δλδ, διοτι με φιλοσοφίες τύπου ΕΡΤ θα γινόμαστε οχι απλά ρεζίλι, θα γελάνε και τα κατσίκια του Κιργιστάν μαζί μας

Για τις υπόλοιπες χωρες απλά δεν με ένοιαζε, σαν να ήταν λίγο πολύ όλα ίδια, δεν ξετρελλάθηκα με κανένα αλλά και κανένα δεν με απογοήτευσε...απλά, λιτά, κατανοητά.....

Σας ευχαριστώ!!!!!


Παρακαλούμε! 2ος Ημιτελικός - Σχολιασμός, Top και Προβλέψεις - Σελίδα 3 696852235
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης