The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 10:08 am
Shi μου άρεσε πολύ αυτό που έγραψες.
Και σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο.
Απλά θέλω να συμπληρώσω στη περυσινή λίστα,το "αριστούργημα" της Κροατίας,που τελικά μαζί με μένα,το είδε και η Ευρώπη,και δεν πέρασαν τελικό.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 10:10 am
Οκ τα ακούσαμε και τα είδαμε σε play back βέβαια!!! Μου αρέσουν του Λούκας και της Νίκκι για διαφορετικούς λόγους το καθένα. Θέλω όμως να δω και live και από εκεί θα εξαρτηθούν πολλά.
Πάντως να το πω και αυτό .... σε σχέση με άλλες χρονιές έχουμε πολύ καλές συμμετοχές και αυτό μ' αρέσει...αν είμαστε σε τέτοιο επίπεδο που έχουμε να διαλέξουμε κιόλας ε τι πω πια alien
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 10:16 am
ale έγραψε:Οκ τα ακούσαμε και τα είδαμε σε play back βέβαια!!! Μου αρέσουν του Λούκας και της Νίκκι για διαφορετικούς λόγους το καθένα. Θέλω όμως να δω και live και από εκεί θα εξαρτηθούν πολλά.
Πάντως να το πω και αυτό .... σε σχέση με άλλες χρονιές έχουμε πολύ καλές συμμετοχές και αυτό μ' αρέσει...αν είμαστε σε τέτοιο επίπεδο που έχουμε να διαλέξουμε κιόλας ε τι πω πια alien
Έχεις δίκιο!
Καθε χρονια προσπαθουσα να βρω αυτό που μου σιχαινομαι λιγότερο Laughing
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 11:59 am
Γεια σας παιδιά! Δεν είμαι καινούργια στην παρέα καθώς έμπαινα χρόνια στο φόρουμ της ερτ ως liana.
Θέλω να σας πω ότι και εγώ ξεχώρισα τα κομμάτια του Λούκας και της Νίκκι και θα χαρώ όποιο πάει απο τα 2. Δεν με χαλάει ούτε των Τριημιτόνιο το κομματάκι. Τα υπόλοιπα τα θεωρώ κάτω του μετρίου και ειδικότερα της Αντιγόνης , το οποίο με απογοήτευσε τελείως.
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 12:01 pm
liakleo έγραψε:Γεια σας παιδιά! Δεν είμαι καινούργια στην παρέα καθώς έμπαινα χρόνια στο φόρουμ της ερτ ως liana.
Θέλω να σας πω ότι και εγώ ξεχώρισα τα κομμάτια του Λούκας και της Νίκκι και θα χαρώ όποιο πάει απο τα 2. Δεν με χαλάει ούτε των Τριημιτόνιο το κομματάκι. Τα υπόλοιπα τα θεωρώ κάτω του μετρίου και ειδικότερα της Αντιγόνης , το οποίο με απογοήτευσε τελείως.

Καλως ηρθες Liakleo στην παρέα....
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 12:25 pm
Πολύ καλή τοποθέτηση Shi!! Wink

Να συμπληρώσω βέβαια, οτι κατά την άποψή μου αν πάμε με την Νίκη φέτος, δεν θα έχουμε την πορεία της Σουηδίας 2008, απλά θα είμαστε υπερεκτιμημένοι... Δηλαδή η κοπελίτσα είναι χαρισματική, δεν υπάρχει περίπτωση να βγει εκτός δεκάδας. Στην χειρότερη περίπτωση (αν και πιθανή) να έχουμε τα ίδια με την Βίσση το 2006, που ήταν φαβορί (τρομάρα της) για νίκη και κατέληξε χαμηλά στην δεκάδα!
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 12:29 pm
KostasGr έγραψε:Πολύ καλή τοποθέτηση Shi!! Wink

Να συμπληρώσω βέβαια, οτι κατά την άποψή μου αν πάμε με την Νίκη φέτος, δεν θα έχουμε την πορεία της Σουηδίας 2008, απλά θα είμαστε υπερεκτιμημένοι... Δηλαδή η κοπελίτσα είναι χαρισματική, δεν υπάρχει περίπτωση να βγει εκτός δεκάδας. Στην χειρότερη περίπτωση (αν και πιθανή) να έχουμε τα ίδια με την Βίσση το 2006, που ήταν φαβορί (τρομάρα της) για νίκη και κατέληξε χαμηλά στην δεκάδα!

Θεωρώ μα την Νίκκη θα είμαστε σίγουρα top 5!!! Αν όχι στην 6η με 7η θέση.......
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 12:45 pm
Master έγραψε:
KostasGr έγραψε:Πολύ καλή τοποθέτηση Shi!! Wink

Να συμπληρώσω βέβαια, οτι κατά την άποψή μου αν πάμε με την Νίκη φέτος, δεν θα έχουμε την πορεία της Σουηδίας 2008, απλά θα είμαστε υπερεκτιμημένοι... Δηλαδή η κοπελίτσα είναι χαρισματική, δεν υπάρχει περίπτωση να βγει εκτός δεκάδας. Στην χειρότερη περίπτωση (αν και πιθανή) να έχουμε τα ίδια με την Βίσση το 2006, που ήταν φαβορί (τρομάρα της) για νίκη και κατέληξε χαμηλά στην δεκάδα!

Θεωρώ μα την Νίκκη θα είμαστε σίγουρα top 5!!! Αν όχι στην 6η με 7η θέση.......

Και εγώ το ίδιο!

Άν είναι κάθε φορά που η ΕΡΤ απαξιεί να έχουμε τέτοιο τελικό με δυνατότητα επιλογής, και με τουλάχιστον τρία τραγούδια να έχουν σίγουρο τοπ10 στον τελικό, όποιο και να διαλέξουμε... Ε τότε ας απαξιεί κάθε χρόνο!! Laughing Laughing
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 12:48 pm
Σιγά μην το απαξιεί. Καθήστε να βγει ξανά πρώτη η Ελλάδα και να δεις πως θα κορδώνονται μετά και θα ψάχνουν το καλύτερο χώρο για την διοργάνωση, τους τοπ παρουσιαστές, τα τρελά σκηνικά και χορευτικά...και θα πάει άπατο η οικονομική κρίση μετά clown
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 1:07 pm
ale έγραψε:Σιγά μην το απαξιεί. Καθήστε να βγει ξανά πρώτη η Ελλάδα και να δεις πως θα κορδώνονται μετά και θα ψάχνουν το καλύτερο χώρο για την διοργάνωση, τους τοπ παρουσιαστές, τα τρελά σκηνικά και χορευτικά...και θα πάει άπατο η οικονομική κρίση μετά clown

Εγω θεωρώ ότι μάλλον προσπαθούν να αντιστρέψουν το κλίμα που έχει η Ελλάδα στην Ευρώπη...και μην ξεχνάτε ότι η Διοργάνωση φέρνει πολύ χρήμα, το 2006 ξοδεύτικαν για την eurovision 900.000 και η ερτ έβγαλε 1,200,000 Ευρώ σύν 300000 ευρω και όλα τα βλέμματα στραμένα στην Ελλάδα...... Wink Γιατι λοιπόν να μην επαναληφθει κάποια στιγμή το ίδιο σενάριο.... Wink
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 1:15 pm
Για να μην σας πω ότι όλοι οι χορηγοί κάνουν παιχνίδι στην eurovision (κατα βάση) και όχι τόσο οι κρατικές τηλεοράσεις........η Schwarzkopf πάντως δίνει τρέλλο χρήμα για την eurovision φέτος !!!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 1:33 pm
ale έγραψε: Πάντως να το πω και αυτό .... σε σχέση με άλλες χρονιές έχουμε πολύ καλές συμμετοχές και αυτό μ' αρέσει...αν είμαστε σε τέτοιο επίπεδο που έχουμε να διαλέξουμε κιόλας ε τι πω πια alien

+1!!!

Καλώς ήρθες ale!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 1:36 pm
Mastiha έγραψε:
ale έγραψε: Πάντως να το πω και αυτό .... σε σχέση με άλλες χρονιές έχουμε πολύ καλές συμμετοχές και αυτό μ' αρέσει...αν είμαστε σε τέτοιο επίπεδο που έχουμε να διαλέξουμε κιόλας ε τι πω πια alien

+1!!!

Καλώς ήρθες ale!!!

Γεια σου Μαστιχούλαααα!!!!! lol!
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 2:42 pm
.......και ο χαμός συνεχίζετε...σε όλα τα ξένα site μιλάνε για την Πόντε...και στην Ελλάδα για τον Λούκα..... scratch
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 2:48 pm
Master έγραψε:.......και ο χαμός συνεχίζετε...σε όλα τα ξένα site μιλάνε για την Πόντε...και στην Ελλάδα για τον Λούκα..... scratch

Σε ποια σιτε για πες και σε μας....καλά μην τρελένεσαι η Νίκκι θα πάει...

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 3:23 pm
Όλα θα εξαρτηθούν απο το λάιβ!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 4:01 pm
H Νίκη Πόντε μία μέρα μετά την παρουσίαση των τραγουδιών στη ΝΕΤ βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

«Είναι μεγάλη ευκαιρία και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Θέλω να πάμε καλά» είπε η Νίκη ενώ αμέσως μετά τραγούδησε το «Δώδεκα» της Άννας Βίσση με τη συνοδεία ενός πιάνου και σχολίασε: «Μου αρέσει πάρα πολύ η Άννα Βίσση. Το χρώμα της φωνής της, έχει πάρα πολύ ωραία τραγούδια. Την είδα φέτος με τον Σάκη».

Όσο για παλαιότερες συμμετοχές της Ελλάδας στη Eurovision, η νεαρή τραγουδίστρια και υποψήφια για το μουσικό διαγωνισμό είπε ότι ξεχωρίζει αυτή της Έλενας Παπαρίζου με το «My Number One».

Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 4:10 pm
Mastiha έγραψε:H Νίκη Πόντε μία μέρα μετά την παρουσίαση των τραγουδιών στη ΝΕΤ βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

«Είναι μεγάλη ευκαιρία και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Θέλω να πάμε καλά» είπε η Νίκη ενώ αμέσως μετά τραγούδησε το «Δώδεκα» της Άννας Βίσση με τη συνοδεία ενός πιάνου και σχολίασε: «Μου αρέσει πάρα πολύ η Άννα Βίσση. Το χρώμα της φωνής της, έχει πάρα πολύ ωραία τραγούδια. Την είδα φέτος με τον Σάκη».

Όσο για παλαιότερες συμμετοχές της Ελλάδας στη Eurovision, η νεαρή τραγουδίστρια και υποψήφια για το μουσικό διαγωνισμό είπε ότι ξεχωρίζει αυτή της Έλενας Παπαρίζου με το «My Number One».


Είμαι ερωτευμένος με την Νίκκη Cool η γλυκιά μου.... flower
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 5:10 pm
Master έγραψε:.......και ο χαμός συνεχίζετε...σε όλα τα ξένα site μιλάνε για την Πόντε...και στην Ελλάδα για τον Λούκα..... scratch

Πάντως, η Ελλάδα θα ψηφίσει, και όχι οι ξένοι... Cool

Και εγώ επιμένω ότι όλα θα κριθούν στο live! Και επειδή ξέρω οτι η Αντιγόνη είναι πολύ καλή live, έχω στην άκρη του μυαλού μου οτι μπορεί να κάνει την έκπληξη και να χτυπήσει 2η με 3η θέση! Wink
avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 6:09 pm
KostasGr έγραψε:
Master έγραψε:.......και ο χαμός συνεχίζετε...σε όλα τα ξένα site μιλάνε για την Πόντε...και στην Ελλάδα για τον Λούκα..... scratch

Πάντως, η Ελλάδα θα ψηφίσει, και όχι οι ξένοι... Cool

Και εγώ επιμένω ότι όλα θα κριθούν στο live! Και επειδή ξέρω οτι η Αντιγόνη είναι πολύ καλή live, έχω στην άκρη του μυαλού μου οτι μπορεί να κάνει την έκπληξη και να χτυπήσει 2η με 3η θέση! Wink



η Αντιγονη εχει τοσο μα τοσο κακο τραγουδι που μου φαινεται δυσκολο να χτυπησει 2η θεση. η επιτροπη τουλαχιστον θα το χαντακωσει ( ουτε γνωριμιες εχει οπως ο ΤΕΡΖΗς που θα δεις θα το καταταξει σε καλη θεση η επιτροπη). οσο καλη και να ειναι η Αντιγονη στο λαιβ υπαρχει παροιμοιο dance τραγουδι την Νικης που ειναι σαφως καλυτερο οποτε και ο κοσμος δυσκολο βλεπω να το ανεβαζει πανω απο την 3η θεση

Μετα την παρουσιαση του τραγουδιου με εικονα του Λουκα δεν ανησυχω πλεον. ειναι μετριο και επαναλαμβανομενο τραγουδι (εννοω η εναλλαγη ραπ μπουζουκιου ειναι απλως μια εναλαγη, χωρις καν να υπαρχει ταυτοχρονα ο ενας ρυθμος μεσα στον αλλον- οπως ηταν της σερνταπ της Τουρκιας) ,πιστευω οτι αν η Νικη κανει μια καλη εμφανιση (απλως καλη) εχει το πλεονεκτημα σαφεστατα.

παντως οι ξενοι θα ψηφισουν και οχι οι Ελληνες για να παμε απο τα ημιτελικα στα τελικα και για να παρουμε μια καλη θεση
εκτος αν δεν μας ενδιαφερει ( το διαβασα κι αυτο)οποτε να στειλουμε την ιτια μωρε ιτια να θυμηθουμε τα πανηγυρια στα χωρια μας στα παιδικα μας χρονια, να βγουμε τελευταιοι . αλλα να το ευχαριστηθουμε ( γιατι και αυτο το διαβασα).

δεν καταλαβαινω παντως μια ζωη θελαμε ενα καλο dance τραγουδι ( δεν μας εβγαινε . γιατι του σακη π@π@ρια ηταν) και τωρα που επιτελους το εχουμε, λεμε να στειλουμε κατι αλλο.... δεν παμε καλα... δεμ παμε καλα/// Wink Wink
avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 6:14 pm
και επειδη καπου διαβασα οτι οι πανελιστες προωθουν τον Λουκας, μην ξεχνατε τινος "φιλος" και "προστατευομενος" ειναι ο συνθετης του τραγουδιου.

μην τα βαλουν ιο πανελιστες με τον Λακη? δεν τολμανε!

(οσοι πανελιστες εχουν ακομη δουλεια, μιας και του alter απο οτι διαβαζω μαλλον δεν θα προλαβουν να ειναι στις θεσεις τους ως τον ελληνικο τελικο.
avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 6:14 pm
πω πω


γλυστριδα εφαγα Very Happy Very Happy
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 6:15 pm
fanis1972 έγραψε:
KostasGr έγραψε:
Master έγραψε:.......και ο χαμός συνεχίζετε...σε όλα τα ξένα site μιλάνε για την Πόντε...και στην Ελλάδα για τον Λούκα..... scratch

Πάντως, η Ελλάδα θα ψηφίσει, και όχι οι ξένοι... Cool

Και εγώ επιμένω ότι όλα θα κριθούν στο live! Και επειδή ξέρω οτι η Αντιγόνη είναι πολύ καλή live, έχω στην άκρη του μυαλού μου οτι μπορεί να κάνει την έκπληξη και να χτυπήσει 2η με 3η θέση! Wink



η Αντιγονη εχει τοσο μα τοσο κακο τραγουδι που μου φαινεται δυσκολο να χτυπησει 2η θεση. η επιτροπη τουλαχιστον θα το χαντακωσει ( ουτε γνωριμιες εχει οπως ο ΤΕΡΖΗς που θα δεις θα το καταταξει σε καλη θεση η επιτροπη). οσο καλη και να ειναι η Αντιγονη στο λαιβ υπαρχει παροιμοιο dance τραγουδι την Νικης που ειναι σαφως καλυτερο οποτε και ο κοσμος δυσκολο βλεπω να το ανεβαζει πανω απο την 3η θεση

Μετα την παρουσιαση του τραγουδιου με εικονα του Λουκα δεν ανησυχω πλεον. ειναι μετριο και επαναλαμβανομενο τραγουδι (εννοω η εναλλαγη ραπ μπουζουκιου ειναι απλως μια εναλαγη, χωρις καν να υπαρχει ταυτοχρονα ο ενας ρυθμος μεσα στον αλλον- οπως ηταν της σερνταπ της Τουρκιας) ,πιστευω οτι αν η Νικη κανει μια καλη εμφανιση (απλως καλη) εχει το πλεονεκτημα σαφεστατα.

παντως οι ξενοι θα ψηφισουν και οχι οι Ελληνες για να παμε απο τα ημιτελικα στα τελικα και για να παρουμε μια καλη θεση
εκτος αν δεν μας ενδιαφερει ( το διαβασα κι αυτο)οποτε να στειλουμε την ιτια μωρε ιτια να θυμηθουμε τα πανηγυρια στα χωρια μας στα παιδικα μας χρονια, να βγουμε τελευταιοι . αλλα να το ευχαριστηθουμε ( γιατι και αυτο το διαβασα).

δεν καταλαβαινω παντως μια ζωη θελαμε ενα καλο dance τραγουδι ( δεν μας εβγαινε . γιατι του σακη π@π@ρια ηταν) και τωρα που επιτελους το εχουμε, λεμε να στειλουμε κατι αλλο.... δεν παμε καλα... δεμ παμε καλα/// Wink Wink


Ρε συ Φάνη Παρόλο που μου αρέσει το τραγούδι του Λούκα,,συμφωνώ μαζί σου με όλα τα υπόλοιπα! Γιατρέ μου είμαι καλά No
avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 7 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Τετ Φεβ 16, 2011 6:24 pm
ρε συ master

admin εισαι!!!

αν δεν πεις και εναν καλο λογω γι αυτα που γραφω (πελατης σου ειμαι, στο φορουμ σου γραφω) θα με χασεις Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


υ.γ. μαλαγανα!!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης