The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 7:28 pm
KostasGr έγραψε: Και εκτός αυτού, στη Γερμανία ο σκηνοθέτης θα πιάσει σιγουρα και πολύ καλύτερα πλάνα!

αχ τι έχουμε να ακούσουμε για τα πλάνα Laughing βάζω στοίχημα ότι θα υπάρχει πρόβλημα (για 100η φορά) με τον σκηνοθέτη και πάλι αλλά αυτή τη φορά θα λένε πως δεν μας κάνει καλά πλάνα επειδή οι Γερμανοί δεν συμπαθούν τους Έλληνες κτλπ green

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 7:49 pm
^κατα την γνώμη μου το 2005 τα καλύτερα πλάνα απ'όλες τις συμμετοχές τα είχε η Ελλάδα.

Μα κάθε χρονιά θα έχουμε άγχος για το αν θα δείξουν την λύρα, το βιβλίο, την ταφόπλακα με την σημαία, την καρδία και άλλες μλκς Razz την μοναδική φορά που δεν είχαμε να δείξουμε τίποτα, ήταν το 2006 που η Eurovision έγινε στην Ελλάδα και θα μπορούσαμε να είχαμε ό,τι πλάνα θέλαμε Laughing δεν είναι τραγικό? green
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 7:53 pm
Ναι
αλλα τοτε η Βισση πηγε με όπλο μονο τη φωνη της,
όλα τα άλλα ηταν περιττά.

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:10 pm
Masilnto έγραψε:Ναι
αλλα τοτε η Βισση πηγε με όπλο μονο τη φωνη της,
όλα τα άλλα ηταν περιττά.

δεν αποδείχτηκε καλό όπλο τότε Embarassed

καλά δεν λέω να γινόταν show on stage (lol) αλλά ίσως θα μπορούσαν να σκεφτούν κάτι άλλο (ας ρωτούσαν και τον Φωκά!) αφού το "όπλο" φωνή φαινόταν από καιρό πριν πως δεν θα έκανε καλή δουλειά..
απλώς τόνισα πως την μοναδική φορά που η Eurovision έγινε στην Ελλάδα (άρα θα μπορούσαμε να έχουμε τα καλύτερα πλάνα), αποφασίσαμε να στείλουμε μπαλάντα που δεν χρειαζόταν φοβερά πλάνα Razz
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:16 pm
EvNickGR έγραψε:
δεν έδειξε την Παπαρίζου που την σήκωσαν ψηλά (take me higher)

σε αυτό συμφωνώ! δυστυχώς στο πλάνο που έδειξαν ήταν όρθιοι οι eurofans και για 2-3 δευτερόλεπτα δεν φαινόταν τίποτα!

Στο τέλος όμως (όταν ξανατραγούδησε το number 1) αν θυμάμαι καλά έκαναν το σωστό πλάνο!
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:42 pm
καλα πλακα μου κανετε?

κοιταξτε τα πλανα της Παπαριζου

καθε τοσο τις πλατες των θεατων που ειναι ορθιοι δειχνει

δεν τα βλεπετε?( α ο mr curiosity τα ειδε)

εγω ξερω οτι αν το τραγουδι ειναινα βγει δεν παει να δειχνει και το πατωμα θα βγει το καλο τραγουδι

ολα τα αλλα (πλανα, τουμπες που δεν εδειξε κλπ) ειναι για εσωτερικη καταναλωση.

σε ολες τις χωρες που αυτη την στιγμη λετε Καλο τραγουδι ή μετριο τραγουδι θα αλλαξει την αποψη σας για το αν θα ψηφισετε το τραγουδι ενα καλο πλανο? δεν το νομιζω.

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:45 pm
Δηλ ο Ντιμα Μπιλαν κερδισε γιατι ειχε το καλυτερο τραγουδι? Shocked
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:48 pm
Masilnto έγραψε:Δηλ ο Ντιμα Μπιλαν κερδισε γιατι ειχε το καλυτερο τραγουδι? Shocked


ουτε κερδισε λογω ομορφων πλανων ή μονο σκηνοθεσιας.

αν ομως θελετε να πιστευετε οτι θα παμε καλυτερα αναλογα το που καθεται ο κοντος οκ. παω πασο.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:50 pm
Όλα παίζουν το ρόλο τους! Smile
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:51 pm
Masilnto έγραψε:Όλα παίζουν το ρόλο τους! Smile


το δεχομαι, αλλα δεν χανεις λογω κακης σκηνοθεσιας

δεσ την Παπαριζου, ειχε απαραδεκτη σκηνοθεσια.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:52 pm
Πάντως και η Διονυσία Καρόκη θυμάμαι το 1998 είχε πολλά παράπονα από τη σκηνοθεσία των άγγλων.
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 8:57 pm
Masilnto έγραψε:Πάντως και η Διονυσία Καρόκη θυμάμαι το 1998 είχε πολλά παράπονα από τη σκηνοθεσία των άγγλων.


τωρα που το λες εχεις δικιο΄.

γι αυτο εχασε την πρωτια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 9:03 pm
Masilnto έγραψε:Πάντως και η Διονυσία Καρόκη θυμάμαι το 1998 είχε πολλά παράπονα από τη σκηνοθεσία των άγγλων.

είχαν το θράσος να κάνουν παράπονα για την σκηνοθεσία Mad

fanis1972 έγραψε:

σε ολες τις χωρες που αυτη την στιγμη λετε Καλο τραγουδι ή μετριο τραγουδι θα αλλαξει την αποψη σας για το αν θα ψηφισετε το τραγουδι ενα καλο πλανο? δεν το νομιζω.


για ένα πλάνο σίγουρα όχι, αλλά αν δεν μου αρέσει καθόλου ο τρόπος που θα παρουσιαστεί το τραγούδι για παράδειγμα δεν θα το ψηφίσω.

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:26 pm
εγω λεω οτι το τραγουδι μας δεν αρεσει απο οτι φαινεται (και στους φανς αλλα και τα στοιχηματα κατι τετοιο αρχιζουν να δειχνουν)

οποτε μην πιστευεται οτι μια καλη σκηνοθεσια θα κανει τον κοσμο να το ψηφισει.

ας το παρουμε αποφαση

Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:31 pm
δεν με ενδιαφέρει καθόλου προσωπικά. κάθε χρόνο αρέσει σε όλους το τραγούδι μας, δεν πειράζει να μην αρέσει και μια χρονιά. Wink

εξάλλου, αυτό που θέλω εγώ (και οι υπόλοιποι φαντάζομαι) είναι να έχουμε μια αξιοπρεπής εμφάνιση που θα μας κάνει περήφανους. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:40 pm
Mr. Curiosity έγραψε:... αυτό που θέλω εγώ (και οι υπόλοιποι φαντάζομαι) είναι να έχουμε μια αξιοπρεπής εμφάνιση που θα μας κάνει περήφανους. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.
ΑΚΡΙΒΩΣ!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ EKEI ΓΥΡΩ 2:15 ΜΕΧΡΙ 2:25 ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΣ ΜΗ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΟΥΤΕ 1 ΠΟΝΤΟ ΚΑΝΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ Η ΚΥΠΡΟΣ!


ΚΑΙ ΑΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΛΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΕΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΊ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ ΑΠΟ ΣΟΥΗΔΙΑ, ΜΑΛΤΑ κλπ!
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:42 pm
HOLA έγραψε:
ΚΑΙ ΑΝ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΛΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΕΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΊ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΚΟΝΣΕΡΒΕΣ ΑΠΟ ΣΟΥΗΔΙΑ, ΜΑΛΤΑ κλπ!

This!!!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:46 pm
Θα συμφωνήσω απόλυτα!!

Δεν έχουμε τίποτα να πάρουμε απόφαση, που έβγαλες Φάνη και το πόρισμα από τώρα οτι το τραγούδι δεν αρέσει... Rolling Eyes Και δεν ψηφίζουν οι φαν και οι στοιχηματζίδες τη βραδιά του διαγωνισμού. Και στο κάτω κάτω αν όντως δεν γουστάρει το κοινό και η επιτροπή, ας μην μας ψηφίσουν! Δεν έχουμε κάνει συμβόλαιο με τη δεκάδα!! Wink

Και εμένα αυτό που με ενδιαφέρει προσωπικά είναι να έχουμε μια προσεγμένη εμφάνιση, και να γουστάρουμε όταν θα δούμε τα τρια λεπτά στη σκηνή. Μια καλή θέση, αν είναι να έρθει, θα έρθει και είναι καλοδεχούμενη - αν το τραγούδι μας κάνει γκελ στο κοινό (και στην επιτροπή που έχει και το 50%) εκείνη τη βραδιά. Wink

Και πολύ δειχνεις να ενδιαφέρεσαι για την θέση που θα πάρουμε Φάνη, γιατί; Μήπως για το αν είναι άσχημη να μας πεις "σας τα'λεγα";;; Ότι και να γίνει το Μάϊο, εγώ θα είμαι περήφανος για τη συμμετοχή μας φέτος, κάτι που δεν ήμουνα πολλές φορές κι ας είχαμε πάρει και υψηλές θέσεις (πχ. 2004) Smile
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:48 pm
Mr. Curiosity έγραψε:
HOLA έγραψε:
..[b] ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΝ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΕΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΊ..

This!!!
Ευανθία Ρεμπούτσικα ΚΑΙ Καλαντζόπουλος ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:51 pm
KostasGr έγραψε:... Ότι και να γίνει το Μάϊο, εγώ θα είμαι περήφανος για τη συμμετοχή μας φέτος, κάτι που δεν ήμουνα πολλές φορές κι ας είχαμε πάρει και υψηλές θέσεις (πχ. 2004) Smile
ΑΝ ΔΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΙΣΧΡΑ ΠΟΠ ΤΥΠΟΥ ''IT'S ALL GREEK TO ME'' ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την HOLA στις Σαβ Μαρ 12, 2011 11:53 pm, 1 φορά
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:51 pm
Πωπω hola νασαι καλα τι μου θυμισες,πόσο καιρό είχα να ακούσω το λευκό γιασεμί!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 7 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Μαρ 12, 2011 11:52 pm
HOLA έγραψε:
KostasGr έγραψε:... Ότι και να γίνει το Μάϊο, εγώ θα είμαι περήφανος για τη συμμετοχή μας φέτος, κάτι που δεν ήμουνα πολλές φορές κι ας είχαμε πάρει και υψηλές θέσεις (πχ. 2004) Smile
ΑΝ ΔΕ ΠΑΕΜ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΑΙΣΧΡΑ ΠΟΠ ΤΥΠΟΥ ''IT'S ALL GREEK TO ME'' ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ!
Αν δεν πάμε καλά φέτος θα βλέπουμε από το σπίτι μας eurovision από του χρόνου! green
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης