The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 12:41 am
fanis19.72 έγραψε:
Master έγραψε:
fanis19.72 έγραψε:
Masilnto έγραψε:Φανη,
ανακάλεσε αμέσως.


δεν χρειαζεται να ανακαλεσω. ξερουν - φανταζομαι - οτι κατι τετοιο δεν ισχυει και οτι ποτε δεν θα εδιωχνες καποιον.

απλως ειχα φυγει γιατι ειχα βαρεθει και ξαναηρθα γιατι ξεβαρεθηκα Very Happy Very Happy

Θα ξαναβαρεθείς σύντομα???


τι λες πασα μου.
τωρα αρχιζουν τα ομορφα.
χανω εγω την eurovision?

βρε κοβει η πουτ@Ν@ το γ@μ....?

εδω θα ειμαι στον αγωνα για την τελικη δικαιωση!!

Τι να σου πω Φάνη μου...Ο Καθένας με τα χόμπι του,και εσύ με τα δικά σου...
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 12:42 am
Μπαρμπα-Φάνη
GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Tumblr_lg73v8tzFt1qevm93o1_400

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Static Δράμα Δράμα Δράμα!! GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Static
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 12:51 am
Εγώ ΑΚΟΜΑ δεν έχω καταλάβει γιατί χτυπιέται ο Φάνης. Κάνει λες και πρόκειται να χάσουμε την Ήπειρο, τη Μακεδονία και τη Θράκη.
Ειλικρινά δεν τις καταλαβαίνω αυτές τις ακραίες αντιδράσεις και μάλιστα από έναν άνθρωπο που -απ' το λίγο που τον ξέρω μέσω του φόρουμ- εκτιμώ το γούστο του και τις επιλογές του [εν γένει.]
avatar
fanis19.72
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 1:02 am
cst003 έγραψε:Εγώ ΑΚΟΜΑ δεν έχω καταλάβει γιατί χτυπιέται ο Φάνης. Κάνει λες και πρόκειται να χάσουμε την Ήπειρο, τη Μακεδονία και τη Θράκη.
Ειλικρινά δεν τις καταλαβαίνω αυτές τις ακραίες αντιδράσεις και μάλιστα από έναν άνθρωπο που -απ' το λίγο που τον ξέρω μέσω του φόρουμ- εκτιμώ το γούστο του και τις επιλογές του [εν γένει.]

δεν χτυπιεμαι.
πλακα κανω να περασει η ωρα μου.
ρε νωντα στο εχω ξαναπει οτι τα γραπτα πολλες φορες δειχνουν αλλη εικονα απο αυτο που λες
απο εκει και περα νομιζω οτι ειναι δικαιωμα μου να θελω να πατωσει το τραγουδι.
αυτο πιστυευω οτι του αξιζει - σαν τραγουδι- και τιποτα αλλο
τα περι ηπειρου- μακεδονιας κλπ νομιζω οτι με μπερδευεις με αλλον

που ειδες την ακραια αντιδραση μου? εκτος αν θεωρεις το να πιστευω οτι αξιζουμε να παρουμε ενα μεγαλο και ομορφο π@ΥΛο ακραιο Very Happy
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 1:10 am
fanis19.72 έγραψε:
απο εκει και περα νομιζω οτι ειναι δικαιωμα μου να θελω να πατωσει το τραγουδι.
Μα και αυτό να γίνει, στο 'χω ξαναγράψει, εσύ δεν θα κερδίσεις κάτι!!
Εκτός και αν θεωρείς δικαίωση την επιβεβαίωσή σου σε ένα φόρουμ 30 ανθρώπων!!!
Αν αυτό σε απασχολεί, τότε ΟΚ, το δέχομαι το μένος σου.

Σε θεωρητικό -ΠΑΝΤΑ- επίπεδο, αν περάσουμε στον τελικό με μία decent εμφάνιση, ξέρεις ότι η Ελλάδα ξεκινάει στο televoting με 150 βαθμούς. Και 100 να γίνουν αυτοί και 0 απ' τις επιτροπές, 60 βαθμοί είναι αρκετοί για μια θέση στη 15-άδα.ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ λοιπόν, θα παιχτεί αυτό το σενάριο, το οποίο [εγώ προσωπικά] ΔΕΝ θεωρώ πάτο.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13989
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 1:16 am
Από το 2004 και μετά (που μεγάλωσε ο αριθμος των συμμετοχων)
η Ελλάδα έχει πάρει στο televoting

Shake it 252 βαθμοί
Μy number one 230 βαθμοί
My secret combination 218 βαθμοί
Ώπα 155 βαθμοί
This is our night 151 βαθμοί
Γεια σου Μαρία 139 βαθμοί
Everything 128 βαθμοί
avatar
fanis19.72
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 1:20 am
cst003 έγραψε:
fanis19.72 έγραψε:
απο εκει και περα νομιζω οτι ειναι δικαιωμα μου να θελω να πατωσει το τραγουδι.
Μα και αυτό να γίνει, στο 'χω ξαναγράψει, εσύ δεν θα κερδίσεις κάτι!!
Εκτός και αν θεωρείς δικαίωση την επιβεβαίωσή σου σε ένα φόρουμ 30 ανθρώπων!!!
Αν αυτό σε απασχολεί, τότε ΟΚ, το δέχομαι το μένος σου.

Σε θεωρητικό -ΠΑΝΤΑ- επίπεδο, αν περάσουμε στον τελικό με μία decent εμφάνιση, ξέρεις ότι η Ελλάδα ξεκινάει στο televoting με 150 βαθμούς. Και 100 να γίνουν αυτοί και 0 απ' τις επιτροπές, 60 βαθμοί είναι αρκετοί για μια θέση στη 15-άδα.ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ λοιπόν, θα παιχτεί αυτό το σενάριο, το οποίο [εγώ προσωπικά] ΔΕΝ θεωρώ πάτο.

βρε νωντα δεν θεωρω δικαιωση μου τιποτα. απλως θα χαμογελασω αν δεν παει καλα επειδη δεν το γουσταρω, τιποτα αλλο.και να σου πω τουλαχιστον εγω λεω απο την αρχη αν κατι μου αρεσει ή οχι και δεν κραταω τις επιφυλαξεις μου για μετα οπως πιθανον να κανουν αλλοι. αα, και θα περασω και ομορφες στιγμες αν πατωσουμε μιας και θα σκοτωνονται στα παραθυρα του σταρ, τιποτε αλλο.

cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 1:26 am
Masilnto έγραψε:Από το 2004 και μετά (που μεγάλωσε ο αριθμος των συμμετοχων)
η Ελλάδα έχει πάρει στο televoting

Shake it 252 βαθμοί
Μy number one 230 βαθμοί
My secret combination 218 βαθμοί
Ώπα 155 βαθμοί
This is our night 151 βαθμοί
Γεια σου Μαρία 139 βαθμοί
Everything 128 βαθμοί

Ναι ρε συ!
Εδώ ήρθε 14η η Μολδαβία το 2009, μην τρελαθούμε, για να πατώσουμε πρέπει ο Λούκας να βγει άφωνος και να γκαρίζει και να επαναλάβουμε τη χορογραφία-Τορνερό-του Ελληνικού τελικού!!!!
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 1:30 am
fanis19.72 έγραψε:απλως θα χαμογελασω αν δεν παει καλα επειδη δεν το γουσταρω,
ΟΚ, πάω πάσο. Άλλωστε το γούστο αρκετές φορές είναι υποκειμενικό!
Εγώ πάλι θεωρώ ότι είναι - σαν άκουσμα - μια αξιοπρεπέστατη συμμετοχή απ' την Ελλάδα, αρκετά κοντά ΚΑΙ σε αυτό που ακούμε, ΚΑΙ για τα μέτρα του διαγωνισμού.
Μένουν κάτι περισσότερο από 2 βδομάδες για να κριθεί το όλο concept.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 1:31 am
cst003 έγραψε:
Masilnto έγραψε:Από το 2004 και μετά (που μεγάλωσε ο αριθμος των συμμετοχων)
η Ελλάδα έχει πάρει στο televoting

Shake it 252 βαθμοί
Μy number one 230 βαθμοί
My secret combination 218 βαθμοί
Ώπα 155 βαθμοί
This is our night 151 βαθμοί
Γεια σου Μαρία 139 βαθμοί
Everything 128 βαθμοί

Ναι ρε συ!
Εδώ ήρθε 14η η Μολδαβία το 2009, μην τρελαθούμε, για να πατώσουμε πρέπει ο Λούκας να βγει άφωνος και να γκαρίζει και να επαναλάβουμε τη χορογραφία-Τορνερό-του Ελληνικού τελικού!!!!

Και μάλιστα η Μολδοβλάχα έπεσε και στη δυσκολότερη Γιουροβίζιον όλων των εποχών, αν ήταν στην φετινή καρικατούρα χτύπαγε άνετα δεκάδα!! green
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13989
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 9:16 am
τώρα που το έφερε η συζήτηση,
η αλήθεια είναι πως ο Σάκης τόσο το 2009,όσο και το 2004,
έπεσε σε πολύ δύσκολες χρονιές,τις δυσκολότερες της δεκαετίας που πέρασε βασικά.
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 10:58 am
Masilnto έγραψε:τώρα που το έφερε η συζήτηση,
η αλήθεια είναι πως ο Σάκης τόσο το 2009,όσο και το 2004,
έπεσε σε πολύ δύσκολες χρονιές,τις δυσκολότερες της δεκαετίας που πέρασε βασικά.
Η ιστορία μάλλον θα έλεγε ότι ο Σάκης θα κέρδιζε αν ήταν στο Κίεβο με το "Shake It", αλλά η Κωνσταντινούπολη ήταν πολύ δύσκολος προορισμός.
Όσον αφορά τη Μόσχα, ανεξαρτήτως Ρίμπακ, το τραγούδι μας δεν άρεσε, απλά επειδή δεν ήταν ωραίο και ό,τι κέρδισε το κέρδισε μόνος του ο Σάκης. ΚΑΙ το 2004 το ίδιο συνέβη, μόνο που τότε το κομμάτι μας είχε αρκετά περισσότερα "ελληνικά" στοιχεία και δεν ήταν ένα τυπικό γιουροτράγουδο σαν το "This is our night" που θα μπορούσε να το είχε στείλει οποιαδήποτε χώρα. Αντίστοιχο "This is our night" είναι φέτος η ΣουΑηδία. Σάχλα όταν το ακούς, στοχεύει στη σκηνική παρουσία και τον ερμηνευτή (ο θεός να τον κάνει) γι' αυτό και θα είναι ΘΑΥΜΑ αν πάει καλύτερα απ το Σάκη....(της Μόσχας, εννοώ....)
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13989
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 11:01 am
Nαι,απλά ο Σακης της Μόσχας,είχε πολύ πιο έντονο ανταγωνισμό,απότι έχει φέτος ο Έρικ. Neutral
άσχετο,αλλά στο πάρτυ του oikotimes για τα 10 χρόνια,
είδα ότι η σλοβένα είναι ψηλότερη από τον Stereomike τουλάχιστον μισό κεφάλι! Shocked
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 3:42 pm
Το This is our night αλλά και η εμφάνιση στην Μόσχα δεν άξιζαν την 7η θέση αλλά μια πιο χαμηλή θέση..

fanis19.72 έγραψε:
εισαστε τοσο περιφανοι για το σε 5 λεπτα γραμμενο τραγουδι που στελνουμε που απαξιουμε να δουμε καν την βαθμολογια για το αν αρεσει στους Ευρωπαιους...

μα δεν μας νοιάζει πόση ώρα έκαναν για να γράψουν το τραγούδι, το αποτέλεσμα μετράει. Φυσικά και έχεις το δικαιώμα να μην σου αρέσει το τραγούδι (άλλωστε σε πολλούς δεν αρέσει) αλλά γιατί τόσο μίσος!! What a Face

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 5:31 pm
Για τον φωτισμό και τα ενδυματολογικά μου αρέσσει!! Λευκό rulz! green

Για τον καλογυμνασμένο χορευτή ( Laughing ) περιμένω να δω πρόβα!!!

Πάντως ρε πούστη μου μια μη gay συμμετοχή στείλαμε, τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου!! Laughing green

Α ρε Μάστερ που είσαι να τα δείς, μαζί το μελετάγαμε!!! Laughing green

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
fanis19.72
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 6:24 pm
Mr. Curiosity έγραψε:Το This is our night αλλά και η εμφάνιση στην Μόσχα δεν άξιζαν την 7η θέση αλλά μια πιο χαμηλή θέση..

fanis19.72 έγραψε:
εισαστε τοσο περιφανοι για το σε 5 λεπτα γραμμενο τραγουδι που στελνουμε που απαξιουμε να δουμε καν την βαθμολογια για το αν αρεσει στους Ευρωπαιους...

μα δεν μας νοιάζει πόση ώρα έκαναν για να γράψουν το τραγούδι, το αποτέλεσμα μετράει. Φυσικά και έχεις το δικαιώμα να μην σου αρέσει το τραγούδι (άλλωστε σε πολλούς δεν αρέσει) αλλά γιατί τόσο μίσος!! What a Face


κατσε βρε
κουλ

τι μισος?
εχεις την αισθηση οτι περα απο τα 10 λεπτα που μπαινω εδω ασχολουμαι ξανα με τον κοντο και τον Λουκας?
τωρα αν σου αρεσει να με φανταζεσαι οτι ειμαι σε ενα κομπιουτερ και τρωω τα λυσακα μου και κανω προσευχες και καταρες για να μην παει καλα ο Λουκας,οκ Very Happy Very Happy

αλλα τωρα σοβαρα οπως εσυ θεωρεις οτι εχω μισος για το τραγουδι ετσι και εγω θεωρω οτι εχετε εναν ενθουσιασμο εκτος πραγματικοτητας. καλα κανετε. δικαιωμα σας να σας αρεσει το τραγουδι, οπως και δικαιωμα μου να θεωρω αταλαντο τον συνθετη, τον κοντο , την στιχουργο που ειχε μια ανεκδιηγητη συνεντευξη περι του στιχου- που μονο μια αταξιδευτη επαρχιωτοπουλο θα μπορουσε να φαντασιωνεται οτι ο ευρωπαιος θα χολοσκασει για τις π@Π@ριες που εγραψε. Τον Λουκας οπως βλεπεις τον θεωρω πολυ ταλαντουχο , αλλα ειμαι σιγουρος οτι η καριερα του θα καταστραφει εντελως μετα απο το αποτελεσμα που θα φερει.

τωρα θα με βρισετε για αυτα που εγραψα. κοντος ψαλμος αλληλουια. σε 15 μερες αν εχω λαθος οτι στελνουμε παπαρια, εδω θα ειμαι για να το παραδεχτω.
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 6:56 pm
sonia10 έγραψε:

Ελα βρε ευτυχως που ηρθες παλι;;;;;;!!!!!!να μας δωσεις τα φωτα σου green
Άσε το ... "γλύψιμο" Razz
Δε θες να σου δώσει τα φώτα του...
Να αντιπαρατάσσεστε θες για να πάρεις το ... βραβείο από τη HOLA!!! green
lol! lol! lol!
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 7:04 pm
cst003 έγραψε:
fanis19.72 έγραψε:απλως θα χαμογελασω αν δεν παει καλα επειδη δεν το γουσταρω,
ΟΚ, πάω πάσο. Άλλωστε το γούστο αρκετές φορές είναι υποκειμενικό!
Εγώ πάλι θεωρώ ότι είναι - σαν άκουσμα - μια αξιοπρεπέστατη συμμετοχή απ' την Ελλάδα, αρκετά κοντά ΚΑΙ σε αυτό που ακούμε, ΚΑΙ για τα μέτρα του διαγωνισμού.
Μένουν κάτι περισσότερο από 2 βδομάδες για να κριθεί το όλο concept.
+ 1
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Παρ Απρ 29, 2011 11:03 pm
Πάλι άσπρα ρούχα? Razz


fanis19.72 έγραψε:
κατσε βρε
κουλ
τι μισος?
εχεις την αισθηση οτι περα απο τα 10 λεπτα που μπαινω εδω ασχολουμαι ξανα με τον κοντο και τον Λουκας?
τωρα αν σου αρεσει να με φανταζεσαι οτι ειμαι σε ενα κομπιουτερ και τρωω τα λυσακα μου και κανω προσευχες και καταρες για να μην παει καλα ο Λουκας,οκ Very Happy Very Happy

αλλα τωρα σοβαρα οπως εσυ θεωρεις οτι εχω μισος για το τραγουδι ετσι και εγω θεωρω οτι εχετε εναν ενθουσιασμο εκτος πραγματικοτητας. καλα κανετε. δικαιωμα σας να σας αρεσει το τραγουδι, οπως και δικαιωμα μου να θεωρω αταλαντο τον συνθετη, τον κοντο , την στιχουργο που ειχε μια ανεκδιηγητη συνεντευξη περι του στιχου- που μονο μια αταξιδευτη επαρχιωτοπουλο θα μπορουσε να φαντασιωνεται οτι ο ευρωπαιος θα χολοσκασει για τις π@Π@ριες που εγραψε. Τον Λουκας οπως βλεπεις τον θεωρω πολυ ταλαντουχο , αλλα ειμαι σιγουρος οτι η καριερα του θα καταστραφει εντελως μετα απο το αποτελεσμα που θα φερει.

τωρα θα με βρισετε για αυτα που εγραψα. κοντος ψαλμος αλληλουια. σε 15 μερες αν εχω λαθος οτι στελνουμε παπαρια, εδω θα ειμαι για να το παραδεχτω.


Ναι, άλλο δεν είχα να κάνω παρα να σκέφτομαι εσένα και την αντιπάθεια σου για τον stereo mike και το τραγούδι Razz

Και για να το ξεκαθαρίσουμε, όπως είπα στο προηγούμενο μνμ (μάλλον το αγνόησες) δικαίωμα σου να μην σου αρέσει το τραγούδι αλλά δεν μπορώ να βλέπω αρνητικά σχόλια λίγες μέρες πριν αρχίσει ο διαγωνισμός... ΟΚ τα είπαμε τον Φεβρουάριο, αλλά καταντάει βαρετό να λες τα ίδια και τα ίδια.
Η στιχουργός (μιας που την ανέφερες) έχει δηλώσει πως δεν την ενδιαφέρει το αποτέλεσμα αλλά είναι αρκετό γι'αυτήν πως το τραγούδι θα ακουστεί σε όλη την Ευρώπη. Έτσι σκέφτομαι και εγώ. Και δεν καταλαβαίνω αυτό που λες περι "ενθουσιασμός εκτός πραγματικότητας" ? Όλοι είμαστε ευχαριστημένοι με την συμμετοχή μας (αρκεί βέβαια να έχει μια ωραία εμφάνιση..) και δεν μας νοιάζει τόσο το αποτέλεσμα. αυτό πως είναι εκτός πραγματικότητας?

Και όχι δεν θα σε βρίσουμε, ούτε σε έχουμε βρίσει. What a Face μα καλά γιατί βάζεις τον εαυτό σου σε τέτοια θέση? Δεν είμαστε εδώ για να τσακωθούμε με κανέναν, ηρέμησε Smile

Επαναλαμβάνω λοιπόν, όποιο αποτελέσμα και να έρθει, δεν θα δικαιωθείς Wink ούτε εσύ ούτε εμείς. Κάποιες φορές, μια αξιοπρεπής εμφάνιση είναι πιο σημαντική και από μια καλή θέση. Αυτή την φορά λοιπόν εμένα (και νομίζω ισχύει για τους υπόλοιπους) δεν με νοιάζει το αποτέλεσμα. Το 2009 ξενέρωσα με την εμφάνιση του Ρουβά και δεν ένιωσα καθόλου υπερήφανος (ρεζίλι γίναμε με εκείνο το πράγμα που είχαν στην σκηνή..), ακόμα και ας έφερε την 7η θέση.
avatar
fanis19.72
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Απρ 30, 2011 12:26 am
καλα εδω δεν μπορεσαμε να συνεννοηθουμε τον Φεβρουαριο που ηταν και μακρια ο διαγωνισμος θα συνεννοηθουμε τωρα που αρχιζουν και οι προβες... No No No No

HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Απρ 30, 2011 1:01 am
fanis19.72 έγραψε:καλα εδω δεν μπορεσαμε να συνεννοηθουμε τον Φεβρουαριο που ηταν και μακρια ο διαγωνισμος θα συνεννοηθουμε τωρα που αρχιζουν και οι προβες... No No No No

ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΤΗ ΔΙΑΙΤΑ!!!! green
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Απρ 30, 2011 1:36 am
KostasGr έγραψε:Για τον φωτισμό και τα ενδυματολογικά μου αρέσσει!! Λευκό rulz! green

Για τον καλογυμνασμένο χορευτή ( Laughing ) περιμένω να δω πρόβα!!!

Πάντως ρε πούστη μου μια μη gay συμμετοχή στείλαμε, τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου!! Laughing green

Α ρε Μάστερ που είσαι να τα δείς, μαζί το μελετάγαμε!!! Laughing green

Kosta μου eurovision είναι αυτή,το μισό στάδιο μέσα στην αρένα θα είναι gay... ε να μην τους ευχαριστήσουμε με ολίγον θέαμα,τι μας κοστίζει άλλωστε??? green green green
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 19 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Σαβ Απρ 30, 2011 1:42 am
fanis19.72 έγραψε:




κατσε βρε
κουλ
εχεις την αισθηση οτι περα απο τα 10 λεπτα που μπαινω εδω ασχολουμαι ξανα με τον κοντο και τον Λουκας?


Μείωσε κι'άλλο....
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης