The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 4:12 pm
sonia10 έγραψε: α)καλυτερα θα ηταν να κοιταξουν την δικια τους τρυπα στην οικονομια και μετα να σχολιαζουν για αλλους

Σωστή!!! Η βρετανική οικονομία πηγαίνει απο το κακό στο χειρότερο και πριν κανένα χρόνο πολλοί μιλούσαν ακόμη και για πιθανότητα κατάρευσης (πιθανότητα που απο όσο ξέρω υπάρχει ακόμη)!!!
Είναι γελοίο να ειρωνεύεσαι και να κάνεις παραλληλισμούς με ένα σοβαρό πρόβλημα που αντιμετωπίζει μια χώρα!!!


Μη λέτε τα μάρμαρα ελγίνεια παρακαλώ!!! Τα μάρμαρα ήταν του Παρθενώνα, όχι του Έλγιν που τα άρπαξε!!! Wink
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 4:20 pm
Σωστά!!! ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΩΝΑ!
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 4:21 pm
Τι να πω και εγω για την χτεσινοβραδυνη μας παρουσιαση.
Να πω οτι ηταν καταπληκτικοι ολοι;
Να πω οτι ενιωσα πολυ περηφανη και ιδιως στο δευτερο μισο του τραγουδιου την ωρα που ανοιγει τα σακακι και μετα ξεκιναει το ζειμπεκικο;
Να πω οτι ειχα μεγαλη αγωνια κατα την διαρκεια του τραγουδιου λες και το ελεγα εγω;ε λοιπον θα το πω.
Για αλλη μια φορα μπραβο τους, πηγαν πραγματι με το κεφαλι ψηλα.
Και στην 10αδα του τελικου να μην ειναι χαλαλι τους.

Η σκηνοθεσια βεβαια απο την αλλη μερια εχασε ως συνηθως καποια καλα πλανα, αλλα φανταζομαι οτι θα το πουν και απο αλλες αποστολες αυτο.
Πιστευω οτι θα τα διορθωσουν.
Τωρα το μεγαλο προβλημα νομιζω το ειχε ο ηχος και τελικα δεν εχω καταλαβει αν τα πρωτα τραγουδια τα ακουγαμε χαλια εξαιτιας του ηχου η οντως τα ελεγαν χαλια.

Αντε βρε το κεφαλι ψηλα!!!!! οτι και να γινει στο τελικο. (μεταξυ μας μηπως αντι για 10αδα ειμαστε στην 3αδα) lol!
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 4:25 pm
Mastiha έγραψε:
sonia10 έγραψε: α)καλυτερα θα ηταν να κοιταξουν την δικια τους τρυπα στην οικονομια και μετα να σχολιαζουν για αλλους

Σωστή!!! Η βρετανική οικονομία πηγαίνει απο το κακό στο χειρότερο και πριν κανένα χρόνο πολλοί μιλούσαν ακόμη και για πιθανότητα κατάρευσης (πιθανότητα που απο όσο ξέρω υπάρχει ακόμη)!!!
Είναι γελοίο να ειρωνεύεσαι και να κάνεις παραλληλισμούς με ένα σοβαρό πρόβλημα που αντιμετωπίζει μια χώρα!!!


Μη λέτε τα μάρμαρα ελγίνεια παρακαλώ!!! Τα μάρμαρα ήταν του Παρθενώνα, όχι του Έλγιν που τα άρπαξε!!! Wink

Χιλια συγνωμη εχεις απολυτο δικιο!!!!
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 7:19 pm
Mastiha έγραψε:
KostasGr έγραψε:
Θέλω να δω τι θα λέει ο "κύριος" του BBC αν τελικά η Ελλάδα βρεθεί πιο ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα από τα φλωροΕγγλεζάκια! Twisted Evil

Εμένα δε με ενοχλεί τι γνώμη έχει ο συγκεκριμένος για την ελληνική συμμετοχή ή την Ελλάδα γενικότερα!!! Με ενοχλεί που είπε αυτό δημόσια ενώ είναι σχολιαστής και θα έπρεπε να κρατάει ουδέτερη στάση!!! Ο κόσμος ψηφίζει, είναι ανεπίτρεπτο να επηρεάζεται απο τέτοια σχόλια!!!
Βέβαια και κάτι ελληνικές προτροπές του τύπου «ψηφίστε έξυπνα» στο παρελθόν, δε μου άρεσαν αλλά το να χαρακτηρίζεις μια συμμετοχή, είναι ανεπίτρεπτο!!!

Συμφωνώ με Mastixa.....αλλά θα έπρεπε να τραβήξουν το αυτάκι του Συγκεκριμένου σχολιαστή για αυτο το αισχρό,φτηνό και ελεεινό σχόλιο ....Μήπως θα έπρεπε να ελέγχονται και οι σχολιαστές με κάποιο τρόπο??
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 7:39 pm
Mastiha έγραψε:
Μη λέτε τα μάρμαρα ελγίνεια παρακαλώ!!! Τα μάρμαρα ήταν του Παρθενώνα, όχι του Έλγιν που τα άρπαξε!!! Wink

Πολύ σωστά. Επίσης δεν πρέπει να τα λέμε και "μάρμαρα" υποβιβάζοντας την αξία τους. Στην πραγματικότητα είναι ΓΛΥΠΤΑ και όχι μαρμαρόπλακες.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 7:42 pm
Τέλεια ήταν η παρουσίασή μας χθες βράδυ!
Ο Λούκας Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Ο-Σ !!!
Το τραγούδι είναι επιβλητικό και για τον τελικό περιμένω τοπ 5! τουλάχιστον
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13982
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 7:44 pm
Καλώς ήρθες! Very Happy
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 8:06 pm
Masilnto έγραψε:Καλώς ήρθες! Very Happy

Καλώς σας βρήκα! I love you

Επίσης ξέχασα να προσθέσω ότι μου άρεσε πολύ η κυρία Κοζάκου! Να την ξαναπροτιμήσουμε. Θα ήθελα όμως να μη μιλάει κατά τη διάρκεια του recap αν είναι δυνατόν.
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 8:08 pm
Η Χθεσινή παρουσίαση του Ελληνικού Τραγουδιού ήταν πραγματικά απερίγραπτη.Θεωρώ ότι είμασταν Μακράν το καλύτερο κομμάτι,Το καλύτερο τραγούδι,το πιο ατμοσφαιρικό και το πιο ιδιαίτερο...Βλέποντας εχτές τον Διαγωνισμό πραγματικά απόρησα με τα Ανάλατα,Αδιάφορα και κιτς τραγούδια του Διαγωνισμού,βλέποντας τα ένα-ενα με την σειρά, ένιωθα ότι κανένα μα κανένα δεν έχει την δύναμη και την διαφορετικότητα που προσφέρει Το Ελληνικό τραγούδι!!!

Ναι,έπρεπε να παρακολουθήσω την χθεσινή βραδυά για να βγάλω τα συμπεράσματα μου,γιατι πράγματι είχα τους ενδιασμούς μου για την φετινή μας συμμετοχή.Το ελληνικό κομμάτι φέτος αξίζει βραβείο,μπορεί να είναι τραβηγμένο αυτό που λέω αλλά είναι Αλήθεια.Είναι δεδομένο ότι φέτος θα έχουμε Νίκη με ένα κομμάτι που δεν θα μου κάνει καμία αίσθηση(Βλ.Βρετανία,Δανία).Εξαιρώ την Γαλλία που μου αρέσει!!!
Δεν ξέρω ποια θα είναι η τελική κατάταξη μας στον τελικό(φέτος τα πράγματα είναι περίεργα και φοβάμαι λίγο)αλλά μακάρι η Ελλάδα να πάρει μια θέση που θα μας αφήσει όλους άφωνους....
Εχθές η eurovision απέδειξε με τον καλύτερο τρόπο ότι μπορεί να ξεχωρίσει τα τραγούδια που αξίζουν,ελπίζω αυτό να το αποδείξει και την βραδυά του τελικού!!!

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 10:19 pm
GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 000000elehdfgh
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 10:25 pm
giorgos έγραψε:GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 000000elehdfgh

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Static
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 10:56 pm
giorgos έγραψε:GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 000000elehdfgh
ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ....ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ.......ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ!!!!!!
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 10:59 pm
GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 01marcador

ειμαστε δεκαδα Razz
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 11:41 pm
Σε ποια θέση θα βρεθεί ο Λούκας Γιώρκας στον τελικό της Eurovision;

Τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας μέχρι σήμερα είναι:

. Στην πρώτη 3άδα; 13%
. Στην πρώτη 6άδα; 23%
. Στην πρώτη 12άδα; 37%
. Κάτω από την 20η; 27%
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 11:45 pm
giorgos έγραψε:GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 01marcador

ειμαστε δεκαδα Razz

περσινο δεν ειναι αυτο
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Τετ Μάης 11, 2011 11:57 pm
εκανα βλακεια νομιζα οτι αυτη ειναι η φετεινη καρτα///
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μάης 12, 2011 12:11 am
Mastiha έγραψε:
KostasGr έγραψε:
Θέλω να δω τι θα λέει ο "κύριος" του BBC αν τελικά η Ελλάδα βρεθεί πιο ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα από τα φλωροΕγγλεζάκια! Twisted Evil

Εμένα δε με ενοχλεί τι γνώμη έχει ο συγκεκριμένος για την ελληνική συμμετοχή ή την Ελλάδα γενικότερα!!! Με ενοχλεί που είπε αυτό δημόσια ενώ είναι σχολιαστής και θα έπρεπε να κρατάει ουδέτερη στάση!!! Ο κόσμος ψηφίζει, είναι ανεπίτρεπτο να επηρεάζεται απο τέτοια σχόλια!!!
Βέβαια και κάτι ελληνικές προτροπές του τύπου «ψηφίστε έξυπνα» στο παρελθόν, δε μου άρεσαν αλλά το να χαρακτηρίζεις μια συμμετοχή, είναι ανεπίτρεπτο!!!

O σχολιασμός στο BBC είναι σύνηθες να ειναι υποτιμητικός και ειρωνικός γαι πολλές συμμετοχές... Προφανώς ΔΕΝ ειρωνεύτηκε μόνο εμάς, κι επίσης δεν είναι η πρώτη φορά που κάνει άσχημο σχολιασμό για δική μας συμμετοχή... Με τη Μαντώ είχε πετάξει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ χοντράδα...

ΟΜΩΣ, ΑΥΤΟ φέτος ξεπέρασε ΚΑΘΕ όριο... ΔΕ μπορεί να περιγελά την άσχημη οικονομική κατάσταση οποιασδήποτε χώρας... Ας πει ότι θέλει για τη συμμετοχή και το τραγούδι, ΑΛΛΑ να μην εμπλέκει τόσο ευαίσθητα θέματα...
Υπάρχουν και όρια....

Και ΠΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να δούνε πλάτη μας στον τελικό, μα πόσο!!!

Btw, δεν κοιτάει την καμπούρα τους?
avatar
fanis19.72
Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 20/04/2011

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μάης 12, 2011 8:01 am
peggy έγραψε:
Mastiha έγραψε:
KostasGr έγραψε:
Θέλω να δω τι θα λέει ο "κύριος" του BBC αν τελικά η Ελλάδα βρεθεί πιο ψηλά στο βαθμολογικό πίνακα από τα φλωροΕγγλεζάκια! Twisted Evil

Εμένα δε με ενοχλεί τι γνώμη έχει ο συγκεκριμένος για την ελληνική συμμετοχή ή την Ελλάδα γενικότερα!!! Με ενοχλεί που είπε αυτό δημόσια ενώ είναι σχολιαστής και θα έπρεπε να κρατάει ουδέτερη στάση!!! Ο κόσμος ψηφίζει, είναι ανεπίτρεπτο να επηρεάζεται απο τέτοια σχόλια!!!
Βέβαια και κάτι ελληνικές προτροπές του τύπου «ψηφίστε έξυπνα» στο παρελθόν, δε μου άρεσαν αλλά το να χαρακτηρίζεις μια συμμετοχή, είναι ανεπίτρεπτο!!!

O σχολιασμός στο BBC είναι σύνηθες να ειναι υποτιμητικός και ειρωνικός γαι πολλές συμμετοχές... Προφανώς ΔΕΝ ειρωνεύτηκε μόνο εμάς, κι επίσης δεν είναι η πρώτη φορά που κάνει άσχημο σχολιασμό για δική μας συμμετοχή... Με τη Μαντώ είχε πετάξει ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ χοντράδα...

ΟΜΩΣ, ΑΥΤΟ φέτος ξεπέρασε ΚΑΘΕ όριο... ΔΕ μπορεί να περιγελά την άσχημη οικονομική κατάσταση οποιασδήποτε χώρας... Ας πει ότι θέλει για τη συμμετοχή και το τραγούδι, ΑΛΛΑ να μην εμπλέκει τόσο ευαίσθητα θέματα...
Υπάρχουν και όρια....

Και ΠΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να δούνε πλάτη μας στον τελικό, μα πόσο!!!

Btw, δεν κοιτάει την καμπούρα τους?


και την πλατη μας να δουνε και πρωτοι να βγουμε και οι Αγγλοι τελευταιοι αυτο δεν αλλαζει την κατασταση οτι τα εχουμε κανει σκ@τα σαν χωρα- οικονομικα- κοινωνικα και πολιτιστικα.λυπαμαι που το λεω αλλα σαν χωρα ειμαστα για τα μπαζα αυτα τα τελευταια χρονια.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μάης 12, 2011 9:59 am
GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Dci9664
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Κυρ Μάης 15, 2011 1:34 pm
Λίγο μετά τον τελικό ο Λούκας Γιώρκας ήταν πολύ χαρούμενος για τη θέση που κατέλαβε η Ελλάδα και μίλησε μαζί με τον Stereo Mike στους δημοσιογράφους.

"Δώσαμε τον καλύτερό μας εαυτό, δώσαμε όλη μας την ενέργεια, όλη μας την ψυχή. Είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι για τη θέση που πήραμε, την 7η θέση και μάλιστα φέτος με τις λιγότερες παροχές.Μπήκαμε δηυναμικά με ένα πολύ διαφορετικό κομμάτι που δεν είχε να κάνει με Eurovision, όμως καταφέραμε να παραμείνουμε στην δεκάδα.'

"Οι στιγμές συγκίνησης ακόμα και πάνω στη σκηνή δεν έλειψαν. Ήταν μία τρομερή στιγμή για μένα να βρίσκομαι στην Γερμανία ενώπιον 40.000 ανθρώπων να βλέπω τις ελληνικές σημαίες να κυματίζουν πιο ψηλά από τις άλλες. Έβλεπα και βίωνα κάποιον Έλληνα που μπορεί να με έβλεπε στην τηλεόραση".

Ο Stereo Mike από την πλευρά του τόνισε: "Δεν θα μπούμε σε πολιτικές συζητήσεις για τις ψήφους. Ας έρθει κάποιος να μου πει ότι αυτό που κάναμε δεν είχε ψυχή. Χωρίς λεφτά. Αυτό έχω να πω εγώ".

σωστος!!!!!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Κυρ Μάης 15, 2011 1:55 pm
ΑΓΑΠΩ, ΑΓΑΠΩ ΛΟΥΚΑ ΓΙΩΡΚΑ!!!!!!! I love you
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Κυρ Μάης 15, 2011 2:55 pm
HOLA έγραψε:ΑΓΑΠΩ, ΑΓΑΠΩ ΛΟΥΚΑ ΓΙΩΡΚΑ!!!!!!! I love you


και εγω παρα πολυ!!!!
εχει και το βιντεακι που τα λεει αλλα δυστυχως δεν μπορω να το μεταφερω.!!!!!!
ομως υπαρχει στο youtube.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 24 Empty FROM OIKOTIMES' EDITORIAL

Κυρ Μάης 15, 2011 5:51 pm
..., fresh blood in the contest a recipe that Greece closely follows. Greek entry was the most unique and purely national representation this year and for 8th year this country managed to be in the top 10 although many of us (as well as myself) didn’t believe that could happen...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης