The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Απρ 07, 2013 4:18 pm
Bruco έγραψε:
I started my music career when I was only 5 years old.

Μια η Shirley Temple και μια η κάμπια του Σαν Μαρίνο! Και μιλάμε για τεράστια καριέρα, η κάμπια να τραγουδάει στα παραθαλάσσια μπαρ της Ρομάνια και οι γέροι να χορεύουν λίσο ρομανιόλο και να τρώνε πιαντίνες στην αμμουδιά! Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 3776520731


Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Scalvini_1



Bruco έγραψε:The Beatles used to say "Let it be" and I say "Fly".

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 2262866851

Και η Μαστίχα λέει ότι εκτός απο ατάλαντη είσαι και ψωνάρα! Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 71255287
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Απρ 10, 2013 7:13 pm
Tο ξέρατε ότι η Βαλ είναι 38 ετών? Surprised
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Απρ 10, 2013 7:35 pm
Masilnto έγραψε:Tο ξέρατε ότι η Βαλ είναι 38 ετών? Surprised
Τόσο ήταν και πέρυσι!!! Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 71255287
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Απρ 10, 2013 7:40 pm
Masilnto έγραψε:Tο ξέρατε ότι η Βαλ είναι 38 ετών? Surprised

Γιατί, την είχες για πιο μικρή; Razz
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Απρ 10, 2013 7:54 pm
Μικροδείχνει κακά τα ψέμματα!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Απρ 11, 2013 12:53 am
HOLA έγραψε:
Masilnto έγραψε:Tο ξέρατε ότι η Βαλ είναι 38 ετών? Surprised
Τόσο ήταν και πέρυσι!!! Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 71255287

Υποννοείς κάτι φίλτατη; Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 4111112379

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Sapountzaki_2011_11_01
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Απρ 11, 2013 12:55 am
Λατρεμένη Ζωζώ!!! cheers
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Απρ 11, 2013 6:24 pm
Η ασυναγώνιστη χρυσαλλίδα συνεχίζει να μας πασπαλίζει με λίγη από την χρυσόσκονή της, αυτή τη φορά μέσω ESCtoday: (τα μπλε τα μπολνταρα εγώ)

1. Valentina how does it feel representing San Marino at the Eurovision Song Contest for the 2nd time? You will make history for being the first Sammarinese artist to represent your country 2 times.

It is a confirmation for my good work and that my country really believes in my talent. I would like once again to say thank you for trusting and believing in me again. I will try to go the final.

2. How was your Eurovision experience in Baku last year? What did you gain from it and what was the most memorable moment for you? What did you bring back with yourself?

Baku was like throwing yourself down off an airplane without a parachute, but it was a really fun experience and it helped me to get to know Ralph Siegel better. I am really glad I am working with him again this year. The best part of the Baku experience was the park of the Crystal Hall, where I was live on air with Sevda Alekper Zadeh in the Jazz Session Breakfast TV during the Eurovision. Improvising and mixing our own personal music and vocals, accompanied from various musicians it was an undescribable experience. It is a very nice way to get to know each other. WOW!

3. What is your Eurovision entry about? What's the story behind your song? Is there a message?

I’ve felt like a finger touching a wound that was being cured with a very interesting musical harmony such melody was so similar to the type of songs I sing. 'Crisalide' is like a breath of life, an awareness of a new truth to help us face courage, a positive message to recover ourselves.... destroying all the walls that don't let us to believe in ourselves. The Beatles used to say 'Let it be' and I say 'Fly'.

4. You have a totally new look and different approach this year in comparison to last year? What has brought this evolution and change?

I am a 38-year-old singer and not a teenager who talks. I feel that I am mature that’s why I have this change.

5. You will be singing Crisalide in Italian in Malmö. What made you opt to sing in Italian? And why not English? Or Bilingual?

In Italian because my interpretation will look better, even though the English version is strong.

6. How will you be staging your song and entry in Malmö? Tell us more about your stage performance?

Red, which is my favorite colour, my passion and my movements… that’s what I can say.

7. Are you planning to have a promo tour in order to promote your entry? If so where are you planning to go?

Amsterdam 13 April and London 21 April

8. Have you listened to any of the other competing entries at this year's Eurovision Song Contest? Which are your favorites?

Anouk singing Birds

9. You will be competing in semi-final 2. Which songs do you think could be your rivals and hence strong contenders ?

I don’t know yet… and I would like to not to think about it for the moment.

10. If you were to rule the world for one day what would you change?

The fights in love

11. What message do you have for esctoday.com readers?

Believe more in love!

Να παρατηρήσω μόνον οτι α) αυτό με τους Μπητλς πρέπει να το έχει μάθει απ'έξω, γιατί το παπαγαλίζει σε κάθε συνέντευξη και β) από την κλασσάτη κρασάτη παρουσία της πέρσι, μου είχε δοθεί η εντύπωση οτι το αγαπημένο της χρώμα είναι το μπλε..... Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 4111112379
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Απρ 11, 2013 7:11 pm
'my country really believes in my talent'


Εγώ να συμπληρώσω πως το μέγεθος του ταλέντου της είναι ανάλογο του μεγέθους της πατρίδας της !! green
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Απρ 11, 2013 8:41 pm
HOLA έγραψε: 'my country really believes in my talent'


Εγώ να συμπληρώσω πως το μέγεθος του ταλέντου της είναι ανάλογο του μεγέθους της πατρίδας της !! Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 4111112379

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 2262866851
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Απρ 11, 2013 11:22 pm
Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Sanmarino_interview
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Απρ 12, 2013 12:00 am
HOLA έγραψε: 'my country really believes in my talent'


Εγώ να συμπληρώσω πως το μέγεθος του ταλέντου της είναι ανάλογο του μεγέθους της πατρίδας της !! Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 4111112379

Και αντιστρόφως ανάλογο της έκτασης των ούλων της! Laughing
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Απρ 12, 2013 12:05 am
lol!lol!lol!lol!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Απρ 12, 2013 5:47 pm
Συνέντευξη | Valentina Monetta: Η εκπρόσωπος του Σαν Μαρίνο μιλάει αποκλειστικά για τη συμμετοχή της και για τον… Σάκη!

-Είσαι έτοιμη για τον διαγωνισμό;
Προετοιμάζομαι ψυχολογικά όσο μπορώ… Αν και νιώθω πιο ευαίσθητη φέτος, που θα βρεθώ για ακόμη μία φορά στη σκηνή της Eurovision, μπορώ να πω ότι είμαι πιο δυνατή και πιο ώριμη.

-Γιατί αποφάσισες να συμμετάσχεις ξανά, για δεύτερη φορά στη σειρά;
Γιατί όχι; Είμαι πολύ χαρούμενη που το Σαν Μαρίνο πιστεύει στο ταλέντο μου και γι’ αυτόν ακριβώς το λόγο επιλέγω να ξαναπάω στη Eurovision!

-Πες μας λίγα λόγια για το τραγούδι σου. Γιατί το επέλεξες;
Οι στίχοι είναι το πρώτο πράγμα που ερωτεύτηκα σε αυτό το τραγούδι. Ο ώριμος ήχος του Ralph Siegel και οι εκπληκτικοί στίχοι του Mauro Balestri, έδεσαν με την ερμηνεία μου και έδωσαν ζωή στο “Crisalide”!

-Φέτος, το τραγούδι σου είναι πολύ δημοφιλές, ειδικά στους fans της Eurovision. Πώς νιώθεις γι’ αυτό;
Θα ήθελα να τους ευχαριστήσω όλους για την αγάπη και την υποστήριξή τους.

-Νομίζεις ότι το Σαν Μαρίνο είναι έτοιμο για μια νίκη στη Eurovision;
Νομίζω ότι κάτι τέτοιο θα έφερνε μια τεράστια, ίσως και επική, αλλαγή στο Σαν Μαρίνο αλλά, ναι, πιστεύω ότι το Σαν Μαρίνο είναι έτοιμο για μια νίκη στο διαγωνισμό. Ο πρωταρχικός μου στόχος είναι να περάσω στον τελικό αλλά θα ήμουν ευγνώμων αν είχα ένα τόσο καλό αποτέλεσμα!

-Τώρα που συμμετέχεις για δεύτερη φορά και ξέρεις πώς λειτουργεί η Eurovision, πρόκειται να χρησιμοποιήσεις κάποια “μέθοδο”;
Θα είμαι πιο ήρεμη. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο! Το γεγονός ότι αυτό το τραγούδι επικεντρώνεται περισσότερο σε εμένα, με βοηθάει να μεταδώσω το μήνυμα που θέλω. Θα είμαι όμως η ίδια Valentina που ήμουν και πέρσι!

-Θα σε ακούσουμε να ερμηνεύεις το “Crisalide” στα Ιταλικά ή στα Αγγλικά;
Θέλω να ελπίζω ότι θα ακούσετε την Ιταλική εκδοχή του τραγουδιού…

-Τι ετοιμάζεις για την βραδιά του ημιτελικού; Πες μας λίγα μυστικά από την εμφάνισή σου…
Θα δείτε εμένα και τους δύο χορευτές μου, τα φτερά μου, το αγαπημένο μου χρώμα, το κόκκινο και τη φωνή μου φυσικά. Αυτά προς το παρόν…

-Έχεις ακούσει κάποιο άλλο τραγούδι από το φετινό διαγωνισμό; Το ελληνικό ίσως;
Μου αρέσει πολύ το “Birds” της Anouk από την Ολλανδία, όπως επίσης της Ουκρανίας και της Γαλλίας. Πρέπει να ομολογήσω ότι μου αρέσει το στυλ του ελληνικού τραγουδιού!

-Έχεις κάποια αγαπημένη ελληνική συμμετοχή από την Eurovision;
“Shake it”!! Σάκης… είναι απίστευτος performer!

-Γιατί το ελληνικό κοινό θα πρέπει να ψηφίσει για το τραγούδι σου;
Σας παρακαλώ βοηθήστε με να γίνω μια όμορφη πεταλούδα και θα πετάξουμε μαζί! Χαχα
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Απρ 12, 2013 6:47 pm
Mastiha θα τη βοηθήσεις να γίνει μια όμορφη πεταλούδα?Ή θα την καταδικάσεις να παραμείνει για πάντα μια κάμπια? Razz
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Απρ 12, 2013 9:23 pm
αγγλική version
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Παρ Απρ 12, 2013 9:29 pm
Η μετάφραση των ιταλικών στίχων

Χρυσαλίδα (πέτα)
Certe volte dentro meΜερικές φορές μέσα μου
Ho sentito un vuoto cheΈνιωθα ένα κενό που
Mi chiamava dentro di séΜε καλούσε μέσα του
Vieni ora a vedere la veritàΈλα τώρα να δεις την αλήθεια
C’è un ponte sull’immensitàΥπάρχει μια γέφυρα στο άπειρο


Cosa sono in fondoΤι είμαι τελικά;
Io sogno fragile di DioΤο εύθραυστο όνειρο του Θεού
Con un corpo fatto cosìμε σώμα φτιαγμένο μ’αυτόν τον τρόπο;
Grandi occhi colore vivendo si muoreΜεγάλα μάτια, χρώμα, ζώντας πεθαίνουμε
Rinnovati per l’eternitàΑνανεωμένοι προς την αιωνιότητα


Vola, vola, che la forza arriveràΠέτα, πέτα και η δύναμη θα έρθει
Sempre sola verso un’altra libertàΠάντα μόνη προς μιαν άλλη ελευθερία
La farfalla nuova lascia sempre giùΗ νέα πεταλούδα πάντα άφηνε πίσω
La crisalide che eri tuΤη χρυσαλίδα που ήσουν,
Vuota senza meΆδειος χωρίς εμένα


Dalle nuvole si saΑπ’τα σύννεφα ξέρουμε πως
Poi la pioggia scenderàθα πέσει η βροχή
D’improvviso succederàΞαφνικά θα συμβεί
Le ali bagnate di lacrimeΤα υγρά με δάκρυα φτερά
che non si asciuganoπου δεν μπορούν να στεγνώσουν
Poi vento verràΤότε θα έρθει ο αέρας


E tu vola, vola, vola via da teΚαι πετάς, πετάς μακριά από τον εαυτό σου
Sempre sola fino che un riflesso appariràΠάντα μόνος, σε’σένα θα εμφανιστεί μια αντανάκλαση
Nello specchio che ruba l’immagineΣτον καθρέφτη που κλέβει την εικόνα
In mille pezzi di vertigineΣε χίλια κομμάτια ιλίγγου
E luce scintilleràΤο φως θα σπιθνηροβολεί


Quanta vita c’èΠόση ζωή υπάρχει
Non me n’ero accorta maiΠοτέ δεν το συνειδητοποίησα
E se ancora non lo saiΚι αν ακόμα δεν ξέρεις,
L’universo siamo noiΕμείς είμαστε το σύμπαν


Vola, che la forza arriveràΠέτα και η δύναμη θα έρθει
Mai più sola nella vera libertàΠοτέ μόνη στην πραγματική ελευθερία
La farfalla nuova lascia giùΗ νέα πεταλούδα πάντα άφηνε πίσω
La crisalide e di piùΤη χρυσαλίδα που ήσουν,
Vuota senza meΆδειος χωρίς εμένα


Vola nella gioia saraiΠέτα προς τη χαρά σου
Mai più sola nell’immensità di noiΔε θα είσαι ποτέ μόνη μέσα στο άπειρό μας
In un attimo l’amore come nuovo soleΞαφνικά, η αγάπη σαν ένας νέος ήλιος
Tutto cambieràΘα αλλάξει τα πάντα΄


Vola, vola, vola insieme a meΠέτα, πέτα, πέτα μαζί μου
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Απρ 13, 2013 6:23 pm
Valentina Monetta έγραψε:Σας παρακαλώ βοηθήστε με να γίνω μια όμορφη πεταλούδα και θα πετάξουμε μαζί!

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Απρ 14, 2013 2:30 am
Έχω την εντύπωση ότι αυτό το φόρεμα θα βάλει και στο Μάλμε

http://media.shootitlive.com/CUzjlYdhYxZS2CtN3tF0GTIGIQ2/1200.jpg

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 1200
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Απρ 14, 2013 11:38 am
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Απρ 14, 2013 1:05 pm
Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Yan_5916
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Απρ 14, 2013 6:12 pm
Πω πωωω χάλι.... Rolling Eyes

Ντρέπομαι που το λέω, αλλά στυλιστικά η περσινή εμφάνιση ήταν καλύτερη..... Embarassed
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13984
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Απρ 16, 2013 7:57 pm
Όλα τα λεφτά στο παραπάνω βίντεο το φινάλε της Βαλ στο 3.00 !!! Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 2306311449
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Απρ 16, 2013 10:43 pm
Όλα παλιομοδίτικα... απο το τραγούδι, μέχρι τα μαλλιά της. Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 3018454671
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Empty Απ: Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Απρ 17, 2013 12:36 am
Στην τελευταία δε φωτογραφία,νίωθω οτι είναι έτοιμη να τρέξει στων Κιθαιρώνα, αφού έχει βροντοφωνάξει ήδη το κλασσικό "σκύλες της λύσσας" Άγιος Μαρίνος 2013 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 4 Drama
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης