The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14003
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 13, 2013 2:55 pm
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Τετ Φεβ 13, 2013 5:25 pm
Ακούω για εκπλήξεις στην παρουσίαση του Angel και πολύ χαίρομαι. Το κομμάτι προσφέρεται για μια υπο/επιβλητική σκηνική παρουσία παρ΄ότι είναι μπαλάντα. cheers
avatar
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 1:56 am
Mastiha έγραψε:Ακούω για εκπλήξεις στην παρουσίαση του Angel και πολύ χαίρομαι. Το κομμάτι προσφέρεται για μια υπο/επιβλητική σκηνική παρουσία παρ΄ότι είναι μπαλάντα. cheers
Μακαρι Μαστιχα!Το Αngel μου αρεσει ολο και πιο πολυ I love youΔιαβαζω εδω για το προμοσιον που κανουν στους Κοζα Μοστρα.Εχω την αισθηση οτι θα την εχουμε την εκπληξη τη Δευτερα το βραδυ.Αρα θα συνταχθω και γω με ΗΟLA και Gresk(αν θυμαμαι καλα)και ο Θεος βοηθος!!! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842 Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2150214842
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 2:02 am
Βρε σεις τα πράγματα είναι πολύ ΑΠΛΑ...

Θα πούμε στον ... επίτιμο να ευχηθεί στους Κόζα και στους Μόστρα καλή επιτυχία, και θα λήξει εκεί το θέμα!!!
green
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14003
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 2:06 am
Με μία ανεπανάληπτη προσφορά έρχεται αυτό το Σάββατο η εφημερίδα ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ

Μη χάσετε το Σάββατο 16 Φεβρουαρίου με την εφημερίδα ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ
αποκλειστικά τα 4 υποψήφια τραγούδια της Eurovision και 4 μεγάλες
επιτυχίες των υποψηφίων.

Θωμαή Απέργη

Αγγελική Ηλιάδη

Alex Leon feat. Giorgina

Koza Mostra και Αγάθωνας ιακωβίδης
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 2:12 am
peggy έγραψε:Βρε σεις τα πράγματα είναι πολύ ΑΠΛΑ...

Θα πούμε στον ... επίτιμο να ευχηθεί στους Κόζα και στους Μόστρα καλή επιτυχία, και θα λήξει εκεί το θέμα!!!
Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 4111112379

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 225px-Constantine_Mitsotakis

Καλή επιτυχία Μόστρα του Κόζα!!! Και γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε;;;
avatar
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 2:20 am
Αφου το τελεβοτινγκ θα ειναι δωρεαν,κατασχεστε κινητα γονεων,παππουδων,γειτονων και οποιος αλλος βρισκεται σε ακτινα 500μ και ψηφιστε! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 1244953283
avatar
EVfan
Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 2:25 am
Angel kai ksero psomi!!! cheers :bball:
avatar
vandomaniac
Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 9:35 am
Έχω βαρεθεί να ακούω την Απέργη όπου σταθεί κι όπου βρεθεί να ευχαριστεί την Panik Records και να μας λέει πώς θα κάνει ότι της πει η εταιρεία της (π.χ. για την εμφάνισή της στον ελληνικό τελικό). Και οι υπόλοιποι στην ίδια εταιρεία ανήκουν, δεν καταλαβαίνω την τόση ανάγκη για "γλύψιμο".
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 5:44 pm
Alex Leon:

- Μέχρι στιγμής ήσασταν ο αφανής ήρωας. Τι ήταν αυτό που σας έκανε να πείτε «ναι» και να σας δούμε στο stage;

«Μόλις μου το πρότεινε η εταιρεία μου Panik Records, είπα κατευθείαν "challenge accepted"! Σε αυτή τη φάση της ζωής μου δεν υπήρχε λόγος να μη δεχτώ μια τέτοια πρόκληση. Μουσικά μου δίνεται η ευκαιρία να εκφραστώ σε ένα ακόμα ευρύτερο κοινό!»

- Λένε ότι το τραγούδι σας θυμίζει πολύ ένα παλιότερο της Μάλτας, ενώ ο τίτλος είναι ίδιος με εκείνο της Κιάρα. Τι έχετε να πείτε γι' αυτό;

«Ως δημιουργός, μπορώ να σας πω ότι το τραγούδι "Angel" δεν έχει καμία επιρροή από προηγούμενες συμμετοχές της Eurovision. Στην ουσία όταν έφτιαχνα το "Angel" δεν είχα κανένα περιορισμό, έβαλα μέσα πολλά στοιχεία που με εκφράζουν, chillstep, dubstep, house tempo μαζί με εντυπωσιακές φωνητικές γραμμές που παραπέμπουν σε ethnic, gothic-rock στοιχεία με πολλές μουσικές εκπλήξεις. Με βάση αυτή την κατεύθυνση έγραψε και τον εκπληκτικό στίχο του "Angel" ο Riskykidd»

- Είστε μόνο δυο άτομα. Να περιμένουμε κάποια έκπληξη στην σκηνή την βραδιά του ελληνικού τελικού;

«Όπως σας προανέφερα, το κομμάτι μας περιέχει από μόνο του πολλές μουσικές εκπλήξεις πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί να υποστηρίξει και μία πολύ εντυπωσιακή σκηνική παρουσία. Αυτό που μπορώ να αποκαλύψω είναι ότι η χορογραφία που ετοιμάζουμε για τη βραδιά του τελικού με τον Φωκά Ευαγγελινό κρύβει σίγουρα πολλές εκπλήξεις...»

- Αν δεν πάτε εσείς στην Eurovision ποιος από τους υπόλοιπους διαγωνιζόμενους θα θέλατε να πάει;

«Μάλλον θα διάλεγα τους Koza Mostra με τον Αγάθωνα γιατί έχουν πολύ κέφι!»

- Το δικό σας όνομα ακούστηκε πρώτο. Η Τζωρτζίνα ήταν δική σας επιλογή;

«Μετά από πολλές ώρες και μέρες στο στούντιο με διάφορους καλλιτέχνες, μου πρότειναν την Giorgina. Δεν είχα καμιά ιδέα για το ποια είναι η Giorgina και ενώ πλησίαζε η προθεσμία της Panik Records και της ελληνικής επιτροπής ESC, καλέσαμε την Giorgina και ηχογραφήσαμε δοκιμαστικά το ''Angel''. Ξαφνικά, η ερμηνεία της με ταξίδεψε σε άλλη διάσταση. Δεν μπορούσα να πιστέψω την τύχη μου! Αυτό το κορίτσι έχει ένα λαμπρό μέλλον... πρέπει να την "ακούσεις" για να το πιστέψεις»

- Την βραδιά του ελληνικού τελικού θα έρθουν νικητές της Eurovision. Ποιον από αυτούς θα θέλατε να δείτε περισσότερο και τι συμβουλή θα ζητούσατε από τον καθένα ξεχωριστά;

«Πρώτα απ' όλα να πω ότι θα χαρώ πολύ που εκείνη την βραδιά θα βρίσκεται μαζί μας και η Έλενα Παπαρίζου, με την οποία έχουμε συνεργαστεί άψογα και της τρέφω μεγάλη συμπάθεια και εκτίμηση! Από τους νικητές περιμένω με μεγάλο ενδιαφέρον να γνωρίσω την Ruslana, μιας και με είχε εντυπωσιάσει η εξαιρετική σκηνική της παρουσία. Αυτό που θα ζητούσα να μάθω από όλους, είναι να μοιραστούν μαζί μου το στοιχείο που θεωρούν ότι τους βοήθησε να φτάσουν με επιτυχία μέχρι το τέλος»


Giorgina:

- Ποιος σας έκανε την πρόταση για να συμμετάσχετε στην Eurovision;

« Αρχικά η πρόταση δεν ήξερα ότι αφορούσε την Eurovision, με κάλεσαν στο studio με αφορμή ένα demo για το οποίο δεν γνώριζα ούτε για πού προορίζεται ούτε περί τίνος πρόκειται. Εκεί λοιπόν έγινε η πρώτη επαφή και η πρώτη γνωριμία με τον Alex Leon, στο studio. Αφού ηχογραφήσαμε το τραγούδι έφυγα και την επόμενη μέρα χτύπησε το τηλέφωνο, ήταν από την Panik Records, με ενημέρωσαν ότι το κομμάτι που ερμήνευσα προοριζόταν για την Eurovision και επίσης ότι θα θέλανε εγώ να το ερμηνεύσω»

- Είπατε αμέσως το «ναι» ή το σκεφτήκατε;

« Χμμ.. λοιπόν, πρέπει να απαντήσω με πλήρη ειλικρίνεια; Ε δε θέλω να σας κρατάω σε αγωνία, είπα αμέσως ΝΑΙ!!! Με μεγάλη μου χαρά και μεγάλη μου τιμή»

- Αρκετοί υποστηρίζουν ότι το τραγούδι σας θυμίζει παλιότερο της Μάλτας , ενώ ο τίτλος του τραγουδιού είναι ίδιος με εκείνο της Κιάρα. Τι έχετε να πείτε γι' αυτό;

«Εγώ προσωπικά, προσπαθώντας να μπω στο σκεπτικό του ακροατή δε θεωρώ ότι το "Angel" μοιάζει με κανένα από τα δύο προαναφερθέντα»

- Την βραδιά του ελληνικού τελικού να περιμένουμε κάποια έκπληξη από εσάς και τον Alex Leon;

« Έκπληξη ε; Νομίζω ότι η μεγαλύτερη έκπληξη από εμένα, τον Alex Leon και τα υπόλοιπα παιδιά για το κοινό είναι ότι στις 18/2 θα ακουστούν για πρώτη φορά σε πανελλήνια μετάδοση και όχι μόνο, τα υποψήφια τραγούδια ερμηνευμένα ζωντανά! Τώρα για επιπλέον εκπλήξεις... ας αφήσουμε να είναι και έκπληξη»

- Αν δεν πάτε εσείς στην Eurovision ποιος θα θέλατε να μας εκπροσωπήσει;

«Και τις τρεις υποψηφιότητες θα μπορούσα να επιλέξω, την κάθε μία για διαφορετικό λόγο»

- Πρόσφατα έγινε γνωστό ότι η μητέρα σας υπήρξε τραγουδίστρια. Έχετε ζητήσει την γνώμη της και τι συμβουλή σας έδωσε;

« Η συμβουλή που μου έδωσε η μητέρα μου είναι να ακολουθώ πάντα αυτό που λέει η καρδιά μου και η ψυχή μου με ήθος και αξιοπρέπεια, με αγάπη στη μουσική και να είμαι ο εαυτός μου»

- Την βραδιά του ελληνικού τελικού θα έρθουν νικητές της Eurovision. Ποιον από αυτούς θα θέλατε να δείτε περισσότερο και τι συμβουλή θα ζητούσατε από τον καθένα ξεχωριστά;

«Η παρουσία της Vicky Leandros τη βραδιά του ελληνικού τελικού μου προκαλεί δέος! Είναι ένας θρύλος! Έλενα Παπαρίζου, number one της Eurovision 2005, έχω τόσες πολλές ερωτήσεις που θα είχα να της κάνω... Αγαπώ Έλενα!!! Alexander Rybak, τόσο νέος, τόσο ταλαντούχος, ερωτευμένος με ένα παραμύθι, πολύ χαίρομαι που θα τον συναντήσω από κοντά, νομίζω ότι έχουμε πολλά να πούμε! Dima Bilan, ακόμα ένας ταλαντούχος καλλιτέχνης πολλά θα είχαμε να συζητήσουμε! Ruslana, μια αγαπημένη εμφάνιση, αγαπημένο δυναμικό τραγούδι, μου φτάνει που θα την δω από κοντά δε χρειάζεται να την ρωτήσω κάτι! Marija Serifovic, εξαιρετική φωνή, είμαι πολύ χαρούμενη που θα συνευρίσκομαι στην ίδια σκηνή»
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 5:56 pm
Καλά, η Τζορτζίνα έχει κάνει ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ homework...

Ξεφεύγει πολύ από την (αρκετά συνιθισμένη) λογική του "συμμετέχω για να με μάθουν / κάνω ντόρο εσωτερικής κατανάλωσης (αν ήδη με ξέρουν)" και δε βαριέσαι ότι και να γίνει...

Μου δείχνει πως ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ είναι ενθουσιασμένη και το θέλει...

ΜΑΚΑΡΙ να εντυπωσιάσει το τραγούδι στη ζωντανή του εκτέλεση και να το δούμε και Σουηδία...
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14003
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 6:02 pm
peggy έγραψε:
Ξεφεύγει πολύ από την (αρκετά συνιθισμένη) λογική του "συμμετέχω για να με μάθουν / κάνω ντόρο εσωτερικής κατανάλωσης (αν ήδη με ξέρουν)" και δε βαριέσαι ότι και να γίνει...

Μου δείχνει πως ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ είναι ενθουσιασμένη και το θέλει...


Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 1747192130
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 8:25 pm
Η Τζωρτζίνα είναι η κόρη της Τάμμυ??? (τραγουδίστριας των 60'ς)
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14003
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 8:26 pm
O Aγάθωνας συνεχίζει ακάθεκτος! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 4111112379
Είπε ότι έχουν κερδίσει ήδη,δεν χρειάζεται καν να γίνει ο τελικός,αλλά για το τυπικό του πράγματος ας γίνει ο τελικός.
Επίσης κάτι είπε και για τον Γαϊτάνο,αλλά δεν το θυμάμαι ακριβώς!Αν βρω το σχετικό βίντεο θα το βάλω!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Masilnto στις Πεμ Φεβ 14, 2013 8:27 pm, 1 φορά
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14003
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 8:27 pm
liakleo έγραψε:Η Τζωρτζίνα είναι η κόρη της Τάμμυ??? (τραγουδίστριας των 60'ς)
Ναι Wink
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 8:27 pm
Φωνάρα η μαμά, φωνάρα και η κόρη λοιπόν!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14003
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 8:54 pm
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 9:27 pm
https://www.youtube.com/watch?v=uNNmec8qn8s ο Κόζας τι γλυκός που είναι... I love you
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 9:36 pm
Μαρία Κατ έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=uNNmec8qn8s ο Κόζας τι γλυκός που είναι... I love you
Γυναίκες!!!!!!!!!!!!! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 1317512368
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Πεμ Φεβ 14, 2013 11:36 pm
Προτιμώ τον Αγάθωνα. Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 1567957149
avatar
EVfan
Αριθμός μηνυμάτων : 743
Ημερομηνία εγγραφής : 18/09/2011

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 12:44 am
Mastiha έγραψε:Προτιμώ τον Αγάθωνα. Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 1567957149

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 2262866851

Pane ta xeilakia tou!!! What a Face

Milame gia trelh propaganda omws!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14003
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 12:56 am
avatar
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 12:57 am
Masilnto έγραψε:O Aγάθωνας συνεχίζει ακάθεκτος! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 4111112379
Είπε ότι έχουν κερδίσει ήδη,δεν χρειάζεται καν να γίνει ο τελικός,αλλά για το τυπικό του πράγματος ας γίνει ο τελικός.
Δε ξερω με τι τροπο το ειπε αλλα εμενα αυτη η επαρση μου τη δινει πολυ!
Ενω το τραγουδι τους ειναι δευτερο στην προτιμηση μου....ακουγοντας κατι τετοια,θα χαρω οποιο αλλο επιλεγει ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ να τους γυρισει μπουμερανγκ!Ασχολουνται για πρωτη φορα τα μιντια τοσο πολυ μαζι του και την εχει δει;Ξεμωραμενε Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 453965389
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 1:01 am
Ψυχραιμία παιδιά! Ξεκινάμε όλοι μαζί τα μπινελίκια, αν επιλεγεί Δευτέρα βράδυ! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 4111112379

Μασίλντο τι ώρα θα είναι ο Εθνικός τελικός ξέρουμε;
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Empty Απ: Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού

Παρ Φεβ 15, 2013 1:07 am
Για τον Κόζα πείτε ότι θέλετε, για τον Αγάθωνα δε θα το επιτρέψω! Oι υποψήφιοι του ελληνικού τελικού - Σελίδα 11 Emoticons_violent_hit-with-stick
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης