The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρόβες!

+7
EuroPsycho
Masilnto
Elfo_Del_Infierno
HOLA
EvNickGR
Master
Romanus
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5232
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 9:56 pm
Πρόβες! - Σελίδα 38 Press-poll-day-5

όχι ρε μέχρι και η Λευκορωσία πάνω από μας...   Πρόβες! - Σελίδα 38 2262866851 Πρόβες! - Σελίδα 38 2262866851


Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 9:59 pm
Μένουνε πολλά αναπάντητα ερωτήματα απο αυτα που εχει δηλώσει ως τωρα η Γιάννα...μιλούσε για το 70% της παρουσίασης οπότε μας κατεύθυνε στο 100% στην δεύτερη πρόβα, τα εφφέ στο τελωνείο, και τέλος ανέφερε και το γεγονός οτι αν τους αφήσει η παραγωγή θα δούμε και τα υπόλοιπα που δεν ειδαμε στην πρώτη πρόβα.....επίσης βλέπω μια ΕΡΤ σε τέτοια αποστασιοποίηση που σπάει κόκκαλα, το θέμα το αφήσει πάνω στην ΠΑΝΙΚ και η ΠΑΝΙΚ φαίνετε να μην κάνει απολύτως τπτ....βέβαια και στην ΠΑΝΙΚ ήταν πολύ παλαιότεροι εκπρόσωποι και ειδαμε τα αποτελέσματα
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:00 pm
το θεμα ειναι αν μεταδιδεται το μηνυμα του τραγουδιου και αν αγγιζει συναισθηματικα τον μεσο ευρωπαιο.Το κανει;
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:01 pm
Ακόμα και bottom 3 σε επιτροπές παίζει δηλαδή!  Shocked
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:01 pm
Libertus έγραψε:Πρόβες! - Σελίδα 38 Press-poll-day-5

όχι ρε μέχρι και η Λευκορωσία πάνω από μας...   Πρόβες! - Σελίδα 38 2262866851 Πρόβες! - Σελίδα 38 2262866851

Πω πω τέτοιο χάλι!!! Δεν το πιστεύω!!
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:02 pm
Master έγραψε:Το είδα το βιντεάκι, παιδιά το τραγούδι μας ειναι υπέροχο και προκαλεί αίσθηση!!!! ΑΛΛΑ λείπει κάτι και αυτο το κάτι ευχομαι να μην ειναι η αιτία για να εχουμε τα περσινά ή προπέρσινα αποτελέσματα....δεν εχω καμία διάθεση να γκρινιάξω και θα ειμαι ο πρώτος που θα βγει και θα πει οτι εκανα λάθος σε περίπτωση που πάμε καλά, στο τραγούδι μας το ξαναλέω μένεις με μια αίσθηση οτι κατι του λείπει!!!!!

αυτο που ειπα κ εγω, γιατι δεν με εκανες quote???ε???? εχουμε ενα ωραιο τραγουδι, επικ, αλλα κατι λειπει. κατι να το κανει πιο επιβλητικο επι σκηνης. επειδη δεν ειδα να απαντησε καποιος, αν ερθει απο το τελωνειο αυτο που περιμενουν, μπορουν να το βαλουν κ να ειναι ετοιμο για τον ημιτελικο?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:03 pm
Αυτά με το τελωνείο είναι μαλακίες!
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:03 pm
merda2004 έγραψε:
Master έγραψε:Το είδα το βιντεάκι, παιδιά το τραγούδι μας ειναι υπέροχο και προκαλεί αίσθηση!!!! ΑΛΛΑ λείπει κάτι και αυτο το κάτι ευχομαι να μην ειναι η αιτία για να εχουμε τα περσινά ή προπέρσινα αποτελέσματα....δεν εχω καμία διάθεση να γκρινιάξω και θα ειμαι ο πρώτος που θα βγει και θα πει οτι εκανα λάθος σε περίπτωση που πάμε καλά, στο τραγούδι μας το ξαναλέω μένεις με μια αίσθηση οτι κατι του λείπει!!!!!

αυτο που ειπα κ εγω, γιατι δεν με εκανες quote???ε???? εχουμε ενα ωραιο τραγουδι, επικ, αλλα κατι λειπει. κατι να το κανει πιο επιβλητικο επι σκηνης. επειδη δεν ειδα να απαντησε καποιος, αν ερθει απο το τελωνειο αυτο που περιμενουν, μπορουν να το βαλουν κ να ειναι ετοιμο για τον ημιτελικο?
αν υπηρχε κατι που να περιμενουμε απο το τελωνειο πιστευω θα ειχε ερθει και θα το βλεπαμε το αργοτερο σημερα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:19 pm
Master έγραψε:Μένουνε πολλά αναπάντητα ερωτήματα απο αυτα που εχει δηλώσει ως τωρα η Γιάννα...μιλούσε για το 70% της παρουσίασης οπότε μας κατεύθυνε στο 100% στην δεύτερη πρόβα, τα εφφέ στο τελωνείο, και τέλος ανέφερε και το γεγονός οτι αν τους αφήσει η παραγωγή θα δούμε και τα υπόλοιπα που δεν ειδαμε στην πρώτη πρόβα.....επίσης βλέπω μια ΕΡΤ σε τέτοια αποστασιοποίηση που σπάει κόκκαλα, το θέμα το αφήσει πάνω στην ΠΑΝΙΚ και η ΠΑΝΙΚ φαίνετε να μην κάνει απολύτως τπτ....βέβαια και στην ΠΑΝΙΚ ήταν πολύ παλαιότεροι εκπρόσωποι και ειδαμε τα αποτελέσματα
Οτι η ερτ βρισκεται εκει απλα για να βρισκεται κανει μπαμ και στις 2 συνεντευξεις τυπου...τα εχω ξαναγραψει η ερτ δεν δινει δεκαρα για τον διαγωνισμο και η πανικ απλα προμοταρει την εντελα.....στην Γιαννα και 2 αυτοι φορεις δεν εδωσαν ΤΙΠΟΤΑ και η σκηνικη μας παρουσια το αποδεικνυει περιτρανα γι αυτο και την σκηνικη της παρουσια την ανελαβε η φιλη της οποιοσδηποτε αλλος ηθελε λεφτα.....
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:26 pm
Στο facebook μιλάνε για ενα άψυχο αποτέλεσμα..... στο βίντεο της πρόβας μας οι περισσότεροι εκθειάζουν green
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:31 pm
ειδα ενα βιντεακι απο το e-radio που εχει ολη τη προβα μεσα απο το σταδιο  και αλλαξα γνωμη εν μερει,ειδικα τα φωνητικα ακουγονται πολυ καλυτερα απο ο,τι στο βιντεο του επισημου καναλιου
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 10:43 pm
Συνεχίζει να μου αρέσει η Γιάννα. Και ξέρετε κάτι? Αν δεν προκριθούμε στον τελικό (που ΔΕΝ το πιστεύω) ή αν πέσουμε πολύ χαμηλά στον τελικό πίνακα, δεν θα φταίει η φωτιά που δεν βάλαμε, η κούνια που δεν ανέβηκε η Τερζή να κουνηθεί ή τα μικρά τσολιαδάκια που δεν έπεσαν από τον ουρανό στο κοινό...  θα φταίει το προηγούμενο παρελθόν μας με This is our night, Secret Combination κ.λ.π..... Γιατί αυτό περιμένουν να δουν από εμάς οι γιανούληδες και οτιδήποτε άλλο τους ξενίζει.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:12 pm
http://infegreece.gr/gianna-terzi-antimetopizoume-texnika-provlimata/
Εδώ λέει ότι έχουν τεχνικά προβλήματα!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5232
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:23 pm


Είμαι ο  μόνος που πιστεύει ότι η Ζάνα δεν τραγουδάει ντιπ;  Very Happy


Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:31 pm
citelis έγραψε:http://infegreece.gr/gianna-terzi-antimetopizoume-texnika-provlimata/
Εδώ λέει ότι έχουν τεχνικά προβλήματα!


Περιμένουν να διορθωθούν τεχνικά προβλήματα στην dressrehearsal? Δεν ψηφίζουν και οι επιτροπές τότε?

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:33 pm
EvNickGR έγραψε:^Οι επιτροπές ψηφίζουν βράδυ, το μεσημέρι έχουν άλλη πρόβα.

Ναι σωστά!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5232
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:33 pm
EvNickGR έγραψε:
citelis έγραψε:http://infegreece.gr/gianna-terzi-antimetopizoume-texnika-provlimata/
Εδώ λέει ότι έχουν τεχνικά προβλήματα!

Και έχουν όντως, δεν τους έχει βγει μέχρι τώρα... Η Ζάνα όντως δεν τραγουδάει καθόλου!


Κάποιος στον ΟΓΚΑΕ λέει ότι το περιβόητο εύρημα δεν είναι το φόρεμα, αλλά ότι θέλουν με κάποιο τρόπο να σχηματίσουν το σήμα της ειρήνης. 

Μάγκες, αν είναι αυτό, μη χαλιέστε, αφήστε τα εφέ στο τελωνείο. Δε μας χρειάζεται.  Very Happy Επίσης, να μην υπάρχει μπλε παλάμη. Ουδείς φαίνεται να καταλαβαίνει τι σημαίνει και μάλλον μπερδεύει το θεατή.


Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:36 pm
Ναι νομίζω οτι πρέπει να το αφαιρέσουν αν δεν υπάρχει λόγος να κανουν κατι με αυτο
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:37 pm
πιστευω οτι με το βαμμενο χερι κατι σχεδιαζαν να κανουν αλλα δεν τους πιανει
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:45 pm
Μηπως ενα τέτοιο οπτικό εφφέ βοηθήσει? green green

Πρόβες! - Σελίδα 38 Eurovision_fina_150516_004
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Πεμ Μάης 03, 2018 11:47 pm
Δεν ξέρω τι ΘΑ μπορούσε να παρουσιάσει η ελληνική ομάδα, εικασίες μπορούν να γίνουν πολλές.
Εγώ μπορώ να κρίνω αυτό που βλέπω,
το μόνο τελικά που δεν μου άρεσε είναι η μπλε παλάμη,
όλο το υπόλοιπο είναι ωραίο.
Έχω κάποιες ενστάσεις και για το μακιγιάζ, αλλά από το να έβγαινε σαν καρνάβαλος καλύτερα έτσι.

Οπότε από τις σημερινές πρόβες έχω βγάλει τα εξής συμπεράσματα:
Αζερμπαϊτζάν ΝΑΙ
Ισλανδία ΟΧΙ
Αλβανία ΟΧΙ
Βέλγιο ΟΧΙ
Τσεχία ΝΑΙ
Λιθουανία ΝΑΙ
Ισραήλ ΝΑΙ
Λευκορωσία ΟΧΙ
Εσθονία ΝΑΙ
Βουλγαρία ΝΑΙ
Σκόπια ΟΧΙ
Κροατία ΟΧΙ
Αυστρία ΝΑΙ
Ελλάδα ΝΑΙ
Φινλανδία ΟΧΙ
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 12:23 am
Παιδιά μου καλά σας έχω ανταπόκριση από Δανέζα γνωστή μου που βρίσκεται στην αρένα.

Σύμφωνα μ'εκείνη η Γιάννα στην πρόβα έδωσε μια πολύ δυνατή performance, πολύ σωστή τεχνικά . Οι δεύτερες φωνές έδεναν τέλεια με της Γιάννας και ο φωτισμός ήταν εξαιρετικός.
Μόνη της ένστασή είναι στην γέφυρα, στην οποία δεν "σπρώχνεται" τόσο το κομμάτι από τα πλάνα της κάμερας γιατί είναι μακρινά και δείχνει κάπως περίεργο όταν την πλησιάζουν.
Το τελείωμα είναι όμορφο και όπως δήλωσε χαρακτηριστικά, η πρόκριση είναι βέβαιη - "out of question the posibility of not entering the final"

Αυτά, πριν αρχίζετε να μου βράζετε κόλλυβα! green
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 38 Empty Απ: Πρόβες!

Παρ Μάης 04, 2018 12:29 am
Romanus έγραψε:Παιδιά μου καλά σας έχω ανταπόκριση από Δανέζα γνωστή μου που βρίσκεται στην αρένα.

Σύμφωνα μ'εκείνη η Γιάννα στην πρόβα έδωσε μια πολύ δυνατή performance, πολύ σωστή τεχνικά . Οι δεύτερες φωνές έδεναν τέλεια με της Γιάννας και ο φωτισμός ήταν εξαιρετικός.
Μόνη της ένστασή είναι στην γέφυρα, στην οποία δεν "σπρώχνεται" τόσο το κομμάτι από τα πλάνα της κάμερας γιατί είναι μακρινά και δείχνει κάπως περίεργο όταν την πλησιάζουν.
Το τελείωμα είναι όμορφο και όπως δήλωσε χαρακτηριστικά, η πρόκριση είναι βέβαιη - "out of question the posibility of not entering the final"

Αυτά, πριν αρχίζετε να μου βράζετε κόλλυβα! green

Eπιτέλους να ακούσουμε και κάτι θετικό!!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης