The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 1:47 am
Master έγραψε:....
Και τι φταίω εγώ αν η κοινωνία με ανέβασε ψηλά(με έκανε admin) και άλλους τους κατεβάζει στα τάρταρα?? Razz
...
ΙΤ'S ALWAYS LONELY AT THE TOP!!!!!!
ΤΙ ΤΡΑΒΆΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΑΛΑΖΟΑΊΜΑΤΟΙ!!! Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Images?q=tbn:ANd9GcTKSafO9YgGPTDTDj4sAKD-zK4IInlJizBXPYUeE2aprLO-O1sz
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 10:04 am
HOLA έγραψε:
Master έγραψε:....
Και τι φταίω εγώ αν η κοινωνία με ανέβασε ψηλά(με έκανε admin) και άλλους τους κατεβάζει στα τάρταρα?? Razz
...
ΙΤ'S ALWAYS LONELY AT THE TOP!!!!!!
ΤΙ ΤΡΑΒΆΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΑΛΑΖΟΑΊΜΑΤΟΙ!!! Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Images?q=tbn:ANd9GcTKSafO9YgGPTDTDj4sAKD-zK4IInlJizBXPYUeE2aprLO-O1sz


Πες τα ρε HOLA.......
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 10:13 am
Εγώ επιφυλάσομαι να τους δω στο live. Για παράδειγμα με την Τάμτα μέχρι και στοίχημα είχα βάλει ότι θα περάσει και πάει το 20ευρω τσάμπα....
Αν κρίνω τις μέχρι τώρα live εμφανίσεις των παιδιών έχω να πω το εξής:

Κόκκινα Χαλιά: οκ θα τον κάνουν τον χαβαλέ του στην σκηνή αλλά το τραγούδι δεν μου αρέσει καθόλου. Έχουν πει και καλύτερα , βασικά αυτοί λένε ωραία τα τραγούδια των άλλων και όχι τα δικά τους...

Βαλάντω: Ωραία φωνή, είναι καλή στα live αλλά ξέρω γω, δεν νομίζω να στείλουμε μπαλάντα φέτος με τέτοιο ανταγωνισμό που υπάρχει,,,,

Τριημιτόνιο: Καλοί δεν λέω αλλά έχουν ένα συγκεκριμένο στυλ που τραγουδούν που εγώ δεν μπορώ να ακούσω sorry. Και όσο για τις γνωριμίες του Τερζή που θα το προωθήσουν το τραγούδι σιγά τα οα. Δεν το βλέπω. Τελευταίο θα βγει.

Αντιγόνη Ψυχράμη: Ναι χορεύει καλά εχει σκηνική παρουσία αλλά sorry εμένα δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου η φωνή της...

Λούκας: Εδώ είμαστε...όταν το άκουσα ολόκληρο το τραγούδι μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασε έχει κάτι το επιβλητικό βρε παιδί μου. Θες να κάτσεις να το ακούσεις μέχρι τέλος. Έχει και το ελληνικό στοιχείο μέσα ....ξέρετε τι μου θύμισε βρε παιδιά (λίγο ε μην αρχίσετε να με κράζετε τώρα)...την έναρξη των ολυμπιακών αγώνων το 2004 με την μουσική του Ξαρχάκου. Όχι ότι μπορεί να συγκριθεί τώρα η μουσική του Ξαρχάκου με κάποιον άλλον αλλά μιλάω για την ένταση του τραγουδιού, την αίσθηση που σου δίνει...Θέλω πολύ να το δώ και live...

Νίκκι: Πολύ καλή φωνή ΑΛΛΑ δεν ξέρω στο live πως θα τα πάει. Αν πρέπει να χορεύει και να τραγουδάει παράλληλα νομίζω ότι το έχασε το παιχνίδι. Χάνει εκεί...Αν πάλι είναι σε ένα μικρόφωνο έτσι όπως το είδαμε στις 15/2 τότε εκεί τον τρώει τον Λούκας με την μία... Θα συμφωνήσω με κάποιους ότι μου την έσπασε και εμένα τότε με τον Θεοφάνους που δίκαια της είπε ότι δεν ήταν καλή και στραβομουτσιούνιασε!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ: πότε είπαμε 2 Μαρτίου?...α πολύ αργεί bounce




Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13985
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 10:24 am
Bρε παιδιά,συγνωμη κιολας,αλλα εδω τραγουδουσε και χορευε παραλληλα η Καλομοίρα,που ειχε πιο περιορισμενες φωνητικες δυνατοτητες,και τελικα ηταν αξιοπρεπεστατη
και δεν θα μπορέσει η Νίκη,που το έχει σπουδάσει κιολας το αντικειμενο?
Και η Νίκη και ο Λούκας θα είναι άψογοι,ο καθένας στο στυλ του.Το ζητημα είναι εμείς τι θέλουμε να στειλουμε. Smile
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13985
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 10:24 am
Ale συμφωνω μαζι σου για τα κόκκινα χαλιά!Στα τραγουδια των άλλων μαρεσουν και μένα,αλλα τα δικα τους...δεν!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 2:18 pm
Εμένα μου φάνηκε πολύ καλή όποτε έπρεπε να τραγουδήσει και να χορέψει ταυτόχρονα στο Xfactor!!! Στο Bad ήταν διαφορετικά τα πράγματα γιατί το συγκεκριμένο κομμάτι έχει ιδιαιτερότητες αλλά και πάλι δε μου φάνηκε τόσο τραγική αν λάβουμε υπ΄όψη ότι χόρευε χωρίς σταματημό!!!
Και συμφωνώ με τον Masilnto, εδώ τα κατάφερε η Καλομοίρα που δεν έχει τα φωνητικά προσόντα της Νίκης!!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 3:35 pm
HOLA έγραψε:
KostasGr έγραψε:....επιμένω ότι όλα θα κριθούν στο live! Και επειδή ξέρω οτι η Αντιγόνη είναι πολύ καλή live, έχω στην άκρη του μυαλού μου οτι μπορεί να κάνει την έκπληξη και να χτυπήσει 2η με 3η θέση! Wink
Suspect KAI ΕΓΩ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ!

Е καλά βρε ΗΟLA δεν είπαμε οτι θα βγει κιόλας! Laughing

Υγ. Shi, εμένα προσωπικά μου αρέσει η φωνή της Αντιγόνης και θεωρώ οτι έχει κίνηση και χάρισμα πάνω στην σκηνή, μεταδοτικότητα. Το live που παρέθεσες όντως δεν δείχνει αυτά που λέω, όμως θεωρώ οτι για το συγκεκριμένο πρόκειται για πολύ κακή επιλογή τραγουδιού και στυλ που δεν ταιριάζει στην Αντιγόνη.

Υγ2. Ασυζητητί η Νίκη έχει πολύ καλύτερη φωνή από την Καλομοίρα, όμως η Καλομοίρα σε έθελγε με το νάζι και το άστρο της. Η Νίκη όταν την ακούς εκτός σκηνής μιλάς για μια πολύ γλυκιά κοπέλα, αλλά εμένα προσωπικά πάνω στην σκηνή μου βγάζει κάτι φοβισμένο, κάτι κρύο. Δεν μου μεταδίδει θετική ενέργεια όπως η Καλομοίρα, γι αυτό θεωρώ γενικά ατυχή τη σύγκρισή τους.

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 7:05 pm
Mastiha έγραψε:Εμένα μου φάνηκε πολύ καλή όποτε έπρεπε να τραγουδήσει και να χορέψει ταυτόχρονα στο Xfactor!!! Στο Bad ήταν διαφορετικά τα πράγματα γιατί το συγκεκριμένο κομμάτι έχει ιδιαιτερότητες αλλά και πάλι δε μου φάνηκε τόσο τραγική αν λάβουμε υπ΄όψη ότι χόρευε χωρίς σταματημό!!!
Και συμφωνώ με τον Masilnto, εδώ τα κατάφερε η Καλομοίρα που δεν έχει τα φωνητικά προσόντα της Νίκης!!

Seriously? She was awful dancing and singing at the same time, always out of tune - teenage dream, take it off, bad are the immediate examples of horrendous uptempos she did. She was very good vocally in the ballads and numbers that were more like "musicals" (All That Jazz - which was good but not extraordinary as the judges said) and respect which indeed was very good and probably her best performance. But the uptempo songs, especially the ones close in style to this were horrible. She got this very thin voice with a high pitch and it was extremely hard for her to stay in tune while dancing - and she hardly ever did. They were very very bad.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 7:12 pm
"Ο σκηνοθέτης και χορογράφος του τραγουδιού «Watch my dance» Κωνσταντίνος Ρήγος, λίγο πριν τον ελληνικό τελικό της Eurovision ανοίγει τα χαρτιά του και αποκαλύπτει πως θα ντύσει το τραγούδι.

Από την αρχή που το άκουσε το ξεχώρισε γιατί αποτελεί κάτι διαφορετικό συνδυάζοντας δύο διαφορετικά είδη μουσικής. Είναι ένα προκλητικό τραγούδι, που έχει ενδιαφέρον και θα προσπαθήσει να δώσει κάτι στη σκηνοθεσία που να δένει το ελληνικό με το ευρωπαικό στοιχείο. Παρόλα αυτά δεν έχει καταλήξει ακόμα στην τελική μορφή διότι δεν είναι ένα απλό κομμάτι dance που χρειάζεται μόνο μια απλή χορογραφία, όπως δηλώνει."
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 7:24 pm
Shi έγραψε: Seriously? She was awful dancing and singing at the same time, always out of tune - teenage dream, take it off, bad are the immediate examples of horrendous uptempos she did. She was very good vocally in the ballads and numbers that were more like "musicals" (All That Jazz - which was good but not extraordinary as the judges said) and respect which indeed was very good and probably her best performance. But the uptempo songs, especially the ones close in style to this were horrible. She got this very thin voice with a high pitch and it was extremely hard for her to stay in tune while dancing - and she hardly ever did. They were very very bad.


Γούστα είναι αυτά.......
Δεν έχω ακούσει μέχρι στιγμής κάποιον απο τους καλλιτέχνες που κάνουν σόου (παγκοσμίως) να είναι τέλειος φωνητικά, εκτός και αν πρόκειται για πλέυ μπακ (...), οπότε αυτό που άκουσα απο την Νίκη στο Xfactor μου φάνηκε μια χαρά!!!
Απο ποιό μέρος είσαι;;;
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 7:47 pm
mad.tv

νικη 41%
λουκας 27%

----

oikotimes.com

λουκας 45%
νικη 25%

---

esctoday.com

νικη 49%
λουκας 19%

---

eurovision.gr

νικη 42%
λουκας 37%
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:00 pm
giorgos έγραψε:mad.tv

νικη 41%
λουκας 27%

----

oikotimes.com

λουκας 45%
νικη 25%

---

esctoday.com

νικη 49%
λουκας 19%

---

eurovision.gr

νικη 42%
λουκας 37%


Eπιτέλους βρέθηκες!!!! Ζεις???
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:04 pm
Master έγραψε:
giorgos έγραψε:mad.tv

νικη 41%
λουκας 27%

----

oikotimes.com

λουκας 45%
νικη 25%

---

esctoday.com

νικη 49%
λουκας 19%

---

eurovision.gr

νικη 42%
λουκας 37%


Eπιτέλους βρέθηκες!!!! Ζεις???

και οτι θα ρωταγα τι εγινες!!!!!!ολα καλα;
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:05 pm
Γιώργοοοοοοοοοοο!!! Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Obscene-smiley-7207
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:16 pm
ναι μια χαρα ολα... ειχα κατι τρεξιματακια

im back! :bom:
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:25 pm
Mastiha έγραψε:
Γούστα είναι αυτά.......

It's not a matter of taste - you're either in tune or out of tune. Your taste mind not mind she WAS out of tune, and that's perfectly fine. But she was constantly out of tune... That's one of the things that worried me when I heard she was going to do an uptempo song. I think that if she went for a ballad, she would have sold it much better, both than her uptempos and than Valandw.
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:32 pm
δηλαδη για να καταλαβω μονο σε μενα δεν αρεσε ο λουκας!

νικη και ξερο ψωμι!
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:32 pm
θα συμφωνησω με την shi για την Νικη!!!Δεν μπορει ακομη τουλαχιστον να τραγουδαει και να χορευει.
Οταν λεω χορευει εννοω χορογραφια οπως με το bad.Στο οποιο ηταν τραγικη αφου νομιζα οτι κατι ειχε γινει με τον ηχο και δεν την ακουγα καλα.
Επισης να θυμησω στο περσινο x-factor το οποιο δεν ξερω αν βλεπατε την Ελενη την Ηβη και την Νινη οι οποιες ηταν εξαιρετικες στα dance κομματια.
Και σε εμενα δινει την εντυπωσει οτι δεν δεχεται κριτικη και γενικα ενα ψωνισμα το εχει.
Βεβαια το θεμα ειναι αν μπορει να σταθει στον διαγωνισμο το τραγουδι της;
Νομιζω οτι μεχρι την δεκαδα μπορει να παει και αυτο αν δεν εμφανιστουν καμια 30αρια pop ιδια τραγουδια με τιποτα διμετρες ξανθιες και μας φανε στην γωνια.
Γιατι κακα τα ψεματα η Νικη μπορει να εχει πολυ καλυτερη φωνη απο την Καλομοιρα αλλα Καλομοιρα δεν ειναι.
avatar
giorgos
Αριθμός μηνυμάτων : 711
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2011

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:39 pm
ε οχι ρε παιδια .. οτι καλυτερο περασε σε ποπ τραγουδιστρια απο τετοιου ειδους παιχνιδια!

θα την δουμε κ στο ζωντανο.. αλλα προτιμω ενα δροσερο μουτρακι και το τραγουδακι της..
μια χαρα θα επιτυχουν τον στοχο του 'παμε για δεκαδα'

με τον λουκα? φοβαμαι ειναι λιγο ρισκο η υποθεση... ραπο-ζεϊμπεκικο? Neutral να καταλαβει τι ο μεσος ευρωπαιος?
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:54 pm
giorgos έγραψε:ε οχι ρε παιδια .. οτι καλυτερο περασε σε ποπ τραγουδιστρια απο τετοιου ειδους παιχνιδια!

θα την δουμε κ στο ζωντανο.. αλλα προτιμω ενα δροσερο μουτρακι και το τραγουδακι της..
μια χαρα θα επιτυχουν τον στοχο του 'παμε για δεκαδα'

με τον λουκα? φοβαμαι ειναι λιγο ρισκο η υποθεση... ραπο-ζεϊμπεκικο? Neutral να καταλαβει τι ο μεσος ευρωπαιος?

θα το καταλαβει μια χαρα.
Οπως καταλαβε και περισυ του Αλκαιου που ηταν ολο στα ελληνικα με την λυρα και το κλασικοτατο ΟΠΑ.
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:55 pm
giorgos έγραψε:ε οχι ρε παιδια .. οτι καλυτερο περασε σε ποπ τραγουδιστρια απο τετοιου ειδους παιχνιδια!

θα την δουμε κ στο ζωντανο.. αλλα προτιμω ενα δροσερο μουτρακι και το τραγουδακι της..
μια χαρα θα επιτυχουν τον στοχο του 'παμε για δεκαδα'

με τον λουκα? φοβαμαι ειναι λιγο ρισκο η υποθεση... ραπο-ζεϊμπεκικο? Neutral να καταλαβει τι ο μεσος ευρωπαιος?


Αν και μου αρέσει ο Λούκας,(το έχω χιλιοδηλώσει)και εγω θεωρώ ότι η Πόντε είναι η σωστή συνταγή...τώρα για τις σωστές αναπνοές που παίρνει όταν χορεύει και όταν δεν χορεύει και το κατα πόσο μπορεί να κινηθεί πάνω στην σκηνή νομίζω ότι κάνουμε λίγο την μύγα αεροπλάνο...άλλωστε όλα θα φανούν στο live και για τους δύο...
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 8:59 pm
sonia10 έγραψε:....κακα τα ψεματα η Νικη μπορει να εχει πολυ καλυτερη φωνη απο την Καλομοιρα αλλα Καλομοιρα δεν ειναι.
AΧ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!! ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ! silent
ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ...ΤΙ ΦΩΝΗ!!!!!!!!!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 9:19 pm
ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΥΟU TUBE ΓΙΑ ΤΟ TΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΙΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ..... ''Τραγούδι με αρχ...! Όχι αρχ... τραγούδι!'' ΥΠΟΓΡΑΦΗ Bilhs
ΒILHS ΠΡΟΣΚΥΝΩ! ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΣΤΟΧΟ ΣΧΟΛΙΟ EVER! Laughing
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 9 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 9:21 pm
HOLA έγραψε:
sonia10 έγραψε:....κακα τα ψεματα η Νικη μπορει να εχει πολυ καλυτερη φωνη απο την Καλομοιρα αλλα Καλομοιρα δεν ειναι.
AΧ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!! ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ! silent
ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ...ΤΙ ΦΩΝΗ!!!!!!!!!

Φοβερη!!!και επισης το να την βλεπεις με τα dance κομματια ηταν το κατι αλλο.
Γεμιζε την σκηνη. cheers
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης