The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 9:30 pm
sonia10 έγραψε:
HOLA έγραψε:...
ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ...ΤΙ ΦΩΝΗ!!!!!!!!!

Φοβερη!!!και επισης το να την βλεπεις με τα dance κομματια ηταν το κατι αλλο.
Γεμιζε την σκηνη. cheers
AΞΕΧΑΣΤΟ!!!
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 10:13 pm
HOLA έγραψε:
sonia10 έγραψε:
HOLA έγραψε:...
ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ...ΤΙ ΦΩΝΗ!!!!!!!!!

Φοβερη!!!και επισης το να την βλεπεις με τα dance κομματια ηταν το κατι αλλο.
Γεμιζε την σκηνη. cheers
AΞΕΧΑΣΤΟ!!!


Hola εισαι στο μυαλο μου bounce lol! απλα υπεροχη.
Αντε τωρα βαλε την Νικη διπλα της.
Ετσι για να ξερουμε τι λεμε.
avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 10:16 pm
giorgos έγραψε:δηλαδη για να καταλαβω μονο σε μενα δεν αρεσε ο λουκας!

νικη και ξερο ψωμι!


giorgo γεια σου
ξερω οτι θα σε σοκαρω ,αλλα οπως πιθανον να διαβασες και σε μενα δεν αρεσει ο Λουκας


κουραγιο αδελφε μου

αλλα φετος ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ!!!!!!! Very Happy Very Happy
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 10:32 pm
fanis1972 έγραψε:
giorgos έγραψε:δηλαδη για να καταλαβω μονο σε μενα δεν αρεσε ο λουκας!
νικη και ξερο ψωμι!
giorgo γεια σου
ξερω οτι θα σε σοκαρω ,αλλα οπως πιθανον να διαβασες και σε μενα δεν αρεσει ο Λουκας
κουραγιο αδελφε μου
αλλα φετος ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ!!!!!!! Very Happy Very Happy
TA YΣTEΡA TOY KOΣΜΟΥ!Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Smiley-angelic011
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 10:52 pm
Shi έγραψε:
Mastiha έγραψε:
Γούστα είναι αυτά.......

It's not a matter of taste - you're either in tune or out of tune. Your taste mind not mind she WAS out of tune, and that's perfectly fine. But she was constantly out of tune... That's one of the things that worried me when I heard she was going to do an uptempo song. I think that if she went for a ballad, she would have sold it much better, both than her uptempos and than Valandw.


Αντικειμενικά και η Ελένη Τσαλιγοπούλου κάνει φάλτσα, αλλά εμένα μου αρέσει πάρα πολύ, ακόμη και όταν φαλτσάρει!!! alien Οπότε όλα είναι θέμα γούστου!!!
Το γούστο πήγαινε όχι για το αν η Νίκη είναι ή όχι εκτός τόνου, αλλά αν αυτό που βλέπω και ακούω με καλύπτει και εμένα με καλύπτει!!!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:09 pm
HOLA έγραψε:ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΥΟU TUBE ΓΙΑ ΤΟ TΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΙΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ..... ''Τραγούδι με αρχ...! Όχι αρχ... τραγούδι!'' ΥΠΟΓΡΑΦΗ Bilhs
ΒILHS ΠΡΟΣΚΥΝΩ! ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΣΤΟΧΟ ΣΧΟΛΙΟ EVER! Laughing

Εκφράσου ελεύθερα HOLA, εμείς και εμείς είμαστε! Laughing

Υγ.Στο σχόλιο συμφωνώ και επαυξάνω!!! Cool Very Happy
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:15 pm
Πάντως ενδεικτικό του ρεύματος που έχει το τραγούδι του Λούκα πιστεύω είναι τα πάρα πολλά views που έχει στο ΥΤ, αλλά και το γεγονός του ότι όσοι ΔΕΝ θέλουν να πάει ο Λούκας (για δικούς τους λόγους) έχουν αρχίσει ήδη να βγάζουν χολή, να κράζουν και να υποτιμούν το τραγούδι: Κλασσική αντίδραση φόβου... Τα ίδια γίνονταν και πέρσι, τα ίδια και με την Καλομοίρα.... Wink

Υγ. Δεν αναφέρομαι σε κανέναν από εμάς, μην παρεξηγηθώ! alien
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:23 pm
KostasGr έγραψε:Πάντως ενδεικτικό του ρεύματος που έχει το τραγούδι του Λούκα πιστεύω είναι τα πάρα πολλά views που έχει στο ΥΤ, αλλά και το γεγονός του ότι όσοι ΔΕΝ θέλουν να πάει ο Λούκας (για δικούς τους λόγους) έχουν αρχίσει ήδη να βγάζουν χολή, να κράζουν και να υποτιμούν το τραγούδι: Κλασσική αντίδραση φόβου... Τα ίδια γίνονταν και πέρσι, τα ίδια και με την Καλομοίρα.... Wink
EΔΩ ΕΦΤΑΣΑΝ ΝΕ ΧΛΕΥΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΪΜΠΈΚΙΚΟ ΓΕΝΙΚΑ Evil or Very Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:30 pm
Το κεφάλι ψηλά και τα χέρια ανοιχτά!!! cheers
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:31 pm
HOLA έγραψε:
KostasGr έγραψε:Πάντως ενδεικτικό του ρεύματος που έχει το τραγούδι του Λούκα πιστεύω είναι τα πάρα πολλά views που έχει στο ΥΤ, αλλά και το γεγονός του ότι όσοι ΔΕΝ θέλουν να πάει ο Λούκας (για δικούς τους λόγους) έχουν αρχίσει ήδη να βγάζουν χολή, να κράζουν και να υποτιμούν το τραγούδι: Κλασσική αντίδραση φόβου... Τα ίδια γίνονταν και πέρσι, τα ίδια και με την Καλομοίρα.... Wink
EΔΩ ΕΦΤΑΣΑΝ ΝΕ ΧΛΕΥΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΪΜΠΈΚΙΚΟ ΓΕΝΙΚΑ Evil or Very Mad

Έλεος, Rolling Eyes Rolling Eyes και εγώ άκουσα μέχρι οτι το τραγούδι του Λούκα είναι Τούρκικο Rolling Eyes και οτι δεν πρέπει να μας εκπροσωπήσει αυτό, αλλά η Νίκκη που είναι δυτικός ήχος δηλαδή Ευρωπαϊκός δηλαδή ελληνικός Suspect

και ένα σχόλιο από το OGAE GREECE που θεωρώ οτι πέφτει μέσα 100%:

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ
On February 17th, 2011 george.man says:
1) το τραγούδι της είναι το καθαρά fan favorite τραγούδι που πάντα πατώνει.
2) όπως πολύ σωστά άκουσα σε μια εκπομπή "η Ελλάδα πάντα δείνει 0 στην Σουηδία, γιατί ξαφνικά να ψηφίσει μαζικά ένα Σουηδικό τραγούδι"?
3) Η Νίκη και στην απίθανη περίπτωση που θα πάρει 12 από τον κόσμο , αποκλειέται να πάρει πάνω από 8 από την επιτροπή αφού δεν είναι καλή live.

Εγώ πιστεύω ότι ο Λούκας θα κάνει ΠΕΡΙΠΑΤΟ , όπως είχε κάνει η Καλομοίρα το 2008.
Η μόνη που μπορεί να κάνει την έκπληξη (Σαρμπέλ 2007) είναι η Ψυχράμη η οποία στο live είναι όντως ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. Απλά νομίζω ότι το ρεύμα του Λούκα δεν ανατρέπετε ευκολά.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:38 pm
KostasGr έγραψε:...
Έλεος, Rolling Eyes Rolling Eyes και εγώ άκουσα μέχρι οτι το τραγούδι του Λούκα είναι Τούρκικο Rolling Eyes και οτι δεν πρέπει να μας εκπροσωπήσει αυτό, αλλά η Νίκκη που είναι δυτικός ήχος δηλαδή Ευρωπαϊκός δηλαδή ελληνικός Suspect
ΜΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ, Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΑΓΡΑΦΑ ΜΕ CAROLLA KOIMATAI ME PERELLI ΞΥΠΝΑ! ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ..ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΑΚΟΥΣΤΑ!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:47 pm
HOLA έγραψε:ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΣΤΟ ΥΟU TUBE ΓΙΑ ΤΟ TΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΟΣΜΙΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΙΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ..... ''Τραγούδι με αρχ...! Όχι αρχ... τραγούδι!'' ΥΠΟΓΡΑΦΗ Bilhs
ΒILHS ΠΡΟΣΚΥΝΩ! ΤΟ ΠΙΟ ΕΥΣΤΟΧΟ ΣΧΟΛΙΟ EVER! Laughing
Laughing Laughing
Giorgos δεν είσαι ο μόνος.Και ο Fanis και ο Master έχουν την Νίκη πρώτη τους επιλογή!
Εγώ την έχω δεύτερη! bounce
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:51 pm
HOLA έγραψε:ΜΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ, Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΑΓΡΑΦΑ ΜΕ CAROLLA KOIMATAI ME PERELLI ΞΥΠΝΑ! ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ ..ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝ ΑΚΟΥΣΤΑ!

Τουλάχιστον είναι ρε παιδί μου τραγουδίστριες της εποχής της!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Old-lady-smoking-cigar1

Η γιαγιά σου HOLA? Laughing Laughing
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:58 pm
Μόλις είδα τη φωτογραφία, νόμισα ότι ήταν η Καρόλα του σήμερα!!! affraid
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:58 pm
NA ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ Η ΧΡΥΣΩ ΕΙΝΑΙ 96, ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ CAROLA KAI THN PERELI MAZI (ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΤΟΧ)!!!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Πεμ Φεβ 17, 2011 11:59 pm
Mastiha έγραψε:Μόλις είδα τη φωτογραφία, νόμισα ότι ήταν η Καρόλα του σήμερα!!! affraid
ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΟΛΑ ΣΕ ΜΙΑ 5ΕΤΙΑ!! ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 12:05 am
HOLA έγραψε:NA ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ Η ΧΡΥΣΩ ΕΙΝΑΙ 96, ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΑΠΟ ΤΗΝ CAROLA KAI THN PERELI MAZI (ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΤΟΧ)!!!

Κορακοζώητη, να τα χιλιάσει!!! Laughing

Ε, και είμαι σίγουρος οτι είναι ομορφότερη από αυτό το πράγμα, το οπόιο οι φαν το λααααααατρευανννν..... Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Smiley-shocked033

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Charlotte-Perrelli

HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 12:10 am
ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ Η ΚΟΥΚΛΑ ΤΟΥ 99 ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ 2008!!!
ΤΗΝ ΧΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΥΡΙΖΕ ΑΛΛΗ!!!
ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΟΛΟΥShocked Η ΙΡΙΔΑ , ΘΕΣ ΤΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ, ΤΟ ΒΑΡΥ ΜΑΚΙΓΙΑΖ, ΟΙ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΒΛΕΦΑΡΙΔΕΣ, ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕΣ!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 12:22 am
HOLA έγραψε:ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ Η ΚΟΥΚΛΑ ΤΟΥ 99 ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ 2008!!!
ΤΗΝ ΧΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ, ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΥΡΙΖΕ ΑΛΛΗ!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 12:33 am
From Wikipedia:Charlotte Perrelli (born Anna Jenny Charlotte Nilsson on October 7, 1974

ΘΑ ΤΡΕΛΛΑΘΩ!! ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!!!!Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 220px-Charlotte_Perrelli_2008_Eurovision
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 1:45 am
Δεν είμαστε καλά!!! Σε λίγο θα την δούμε και στην eurovision junior!!! lol!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 9:44 am
KostasGr έγραψε:
HOLA έγραψε:
KostasGr έγραψε:Πάντως ενδεικτικό του ρεύματος που έχει το τραγούδι του Λούκα πιστεύω είναι τα πάρα πολλά views που έχει στο ΥΤ, αλλά και το γεγονός του ότι όσοι ΔΕΝ θέλουν να πάει ο Λούκας (για δικούς τους λόγους) έχουν αρχίσει ήδη να βγάζουν χολή, να κράζουν και να υποτιμούν το τραγούδι: Κλασσική αντίδραση φόβου... Τα ίδια γίνονταν και πέρσι, τα ίδια και με την Καλομοίρα.... Wink
EΔΩ ΕΦΤΑΣΑΝ ΝΕ ΧΛΕΥΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΪΜΠΈΚΙΚΟ ΓΕΝΙΚΑ Evil or Very Mad

Έλεος, Rolling Eyes Rolling Eyes και εγώ άκουσα μέχρι οτι το τραγούδι του Λούκα είναι Τούρκικο Rolling Eyes και οτι δεν πρέπει να μας εκπροσωπήσει αυτό, αλλά η Νίκκη που είναι δυτικός ήχος δηλαδή Ευρωπαϊκός δηλαδή ελληνικός Suspect

και ένα σχόλιο από το OGAE GREECE που θεωρώ οτι πέφτει μέσα 100%:

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΝΙΚΗ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ
On February 17th, 2011 george.man says:
1) το τραγούδι της είναι το καθαρά fan favorite τραγούδι που πάντα πατώνει.
2) όπως πολύ σωστά άκουσα σε μια εκπομπή "η Ελλάδα πάντα δείνει 0 στην Σουηδία, γιατί ξαφνικά να ψηφίσει μαζικά ένα Σουηδικό τραγούδι"?
3) Η Νίκη και στην απίθανη περίπτωση που θα πάρει 12 από τον κόσμο , αποκλειέται να πάρει πάνω από 8 από την επιτροπή αφού δεν είναι καλή live.

Εγώ πιστεύω ότι ο Λούκας θα κάνει ΠΕΡΙΠΑΤΟ , όπως είχε κάνει η Καλομοίρα το 2008.
Η μόνη που μπορεί να κάνει την έκπληξη (Σαρμπέλ 2007) είναι η Ψυχράμη η οποία στο live είναι όντως ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ. Απλά νομίζω ότι το ρεύμα του Λούκα δεν ανατρέπετε ευκολά.

Μη το λες αυτό το πήραμε το 12αρι από Σουηδία όταν τραγούδησε η Παπαρίζου, για ευνόητους λόγους βέβαια.. Μπορεί να μας το ξαναδώσουν αφού θα στείλουμε τραγούδι"Σουηδικό" λοιπόν. Που ξέρεις????
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 10:03 am
TOΣΕΣ ΧΩΡΕΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΟΥΗΔΙΚΟ (ΠΕΡΥΣΙ ΑΖ, ΓΕΩΡΓΙΑ) ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΩΣΟΥΝ!!
ΣΤΑΘΕΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΓΕΙΤΟΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΧΩΡΑ! Η ΕΛΕΝΑ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ Η ΕΛΕΝΑ! Very Happy
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 10:08 am
HOLA έγραψε:TOΣΕΣ ΧΩΡΕΣ ΜΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΟΥΗΔΙΚΟ (ΠΕΡΥΣΙ ΑΖ, ΓΕΩΡΓΙΑ) ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΔΩΣΟΥΝ!!
ΣΤΑΘΕΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΓΕΙΤΟΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΧΩΡΑ! Η ΕΛΕΝΑ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΕΙ Η ΕΛΕΝΑ! Very Happy
Σωστή η Hola!
avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 10 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Παρ Φεβ 18, 2011 10:32 am
να δω τι αλλη μπουρδα θα σκεφτειτε Very Happy Very Happy για να υποστηριξετε τον Λουκας

εχετε μπερδεψει την βραδινη σας διασκεδαση με τον διαγωνισμο της eurovision
κι εμενα μου αρεσει η κλασικη μουσικη και το πιανο, δεν θα εστελνα ποτε ομως κατι τετοιο στη eurovision

και θα ηθελα να δω την Ελλαδα στο τελικο. οχι λογω πατριωτισμου, αλλα πιο ομορφα θα περασουμνε να ημαστε και στον τελικο, παρα να εχουμε αποκλειστει.

και ολοι ξερετε οτι με τον Λουκα πρωτια δεν εχουμε , αλλα πιθανον να μην μπουμε και στο τελικο.

μην μπαινεται λοιπον στο λουκι το τι ομορφες ζειμπεκιες θα ριξετε το σαββατο βραδυ με το τραγουδι του Λουκα, αλλα με ποιο τραγουδι θα παμε καλυτερα. και η χωρα που εχει το πιο ομορφο ΣΟΥΗΔΙΚΟ οπως λετε τραγουδι θα παει καλα κατα πασα πιθανοτητα
και πως να το κανουμε, Ως τωρα η Νικη το εχει το καλυτερο Σουηδικο. Εχει καλυτερο απο Καλομοιρα που ηρθαμε 3οι

αλλα ξεχασα. θελετε την πενια ..που δεν ειναι και πενια...αλλα ενα μπασταρδεμενο πραγμα.που αυτους που τους αρεσει το ραπ θα τους ξενισει και αυτους που θελουν κατι πιο εθνικ (πχ ο πατερας μου) θα τους ενοχλησει το ραπ..θα γελασουμε με τον Λουκας
δεν θα δουμε ουτε τελικο φοβαμαι.

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης