The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 12:27 am
HOLA έγραψε:
Master έγραψε:Ετσι όπως είναι φέτος το πράγματα με την eurovision και τα κομμάτια που έχουν επιλεγεί μέχρι τώρα (και αν θα συνεχιστεί έτσι το πράγμα) μας βλέπω μια χαρούλα όμως!!! Cool
ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!
ΑΠΟΡΙΑ: ΗΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΗΛΥΚΌ ΤΟΥ ΧΑΜΠΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΝΤΟΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ! rabbit



Xαχαχαχαχαχαχαχα....... lol!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 12:45 am
Καλησπέρα παιδιά, καλώς σας βρήκα κι εγώ!

Κατ'αρχάς να πω οτι θεωρώ πολύ καλό το επίπεδο του τελικού φέτος, μακράν καλύτερο από το περσινό. Και μάλιστα και σε σχεση με οτι έχει ήδη βγει θεωρώ οτι όλα τα υποψήφια κομμάτια μας είν αι καλύτερα!

Λοιπόν εδώ είναι η δική μου άποψη για τα κομμάτια φέτος, με σειρά προτίμησης:

6ο - Τριημιτόνιο, το κομμάτι απλά συμπαθητικό αλλά το επαναλμβανόμενο ρεφραίν λίγο ενοχλητικό. Δεν θα το ήθελα στη Γερμανία.

5ο - Κόκκινα Χαλιά, μια από τα ίδια, μόνο που όπως είπατε κάποιοι πιο πάνω μου θυμίζει παλιότερες συμμετοχές Τουρκίας (κυρίως του 2008), οπότε το θεωρώ λίγο καλύτερο. Αλλά και πάλι δεν το προτιμώ.

4ο - Βαλάντω - Συμπαθητική μπαλάντα, ωραία φωνή. Αλλά τίποτα το ιδιαίτερο, δεν με τρελλαίνει.

3ο - Αντιγόνη, περίμενα κάτι καλύτερο. Τετριμμένο europop χορευτικό, δεν αφήνει και πολλά στην φαντασία. Προβλέψιμο, αλλά η Αντιγόνη έχει καλή σκηνική παρουσία.

2ο - Νίκη, καλό τραγουδάκι, το μόνο που δεν μου αρέσει είναι οτι είναι τοοοοοσο μα τοσο Σουηδοκατάσταση. Σαν να έχει ξεπηδήσει από το Melodifestivalen. Δεν με χαλάει αν πάμε με αυτό, αλλά...

1ο - Λοιπόν με τον Λούκα έφαγα την πλάκα της ζωής μου. Στην αρχή δεν γούσταρα να είναι υποψήφιος, και όταν άκουσα αυτό το κομμάτι κυριολεκτικά ανατρίχιασα. Έχει τέλειο στίχο, μουσική και η φωνή του είναι απίστευτη. Πιστεύω οτι είναι μοναδική ευκαιρία να στείλουμε κάτι διαφορετικό, αυτό το κομμάτι είναι αυτό που περίμενα πολλά χρόνια να βγει. Πιστεύω οτι αν πάει θα είναι το καλύτερο κομμάτι που έχουμε στείλει ποτέ. Επιφυλάσσομαι ένα 1% για την σκηνική παρουσία, αλλά είμαι αποφασισμένος από τώρα οτι αυτό θα ψηφίσω στον τελικό (και μάλιστα πολλάκις!)

Αυτά!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 12:47 am
Καλως ήρθες Κosta Very Happy
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 12:49 am
KostasGr!!! Καλώς ήρθες!!! cheers
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 12:51 am
ΚostasGR συμφωνώ μαζί σου για τον Λούκα!Και παρεπιπτόντως καλώς ήλθες!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 12:52 am
Καλως σας (ξανά)βρήκα!! (τυχαία) Laughing

Δεν πίστευα οτι θα το κατάφερνα! Laughing
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 12:56 am
Mastiha έγραψε:
Λούκας Γιώρκας
Επιτέλους ένα τραγούδι πρόταση απο την Ελλάδα!!! Με χαλάει λίγο το μιλητό μέρος αλλά το ρεφρέν, η μουσική και η ενορχήστρωση ακούγονται εξαιρετικά!!! Ανυπομονώ να το ακούσω ολόκληρο και σε καλή ποιότητα για να βγάλω συμπέρασμα!!! Και να φανταστεί κανείς ότι αρχικά μου ξίνισε η υποψηφιότητα του Γιώρκα!!!

Νίκη Πόντε
Δεν είναι πρωτότυπο αλλά φαίνεται καλοφτιαγμένο!!! Είναι ρυθμικό χωρίς να είναι κιτς και φτηνό!!! Μου αρέσει!!!

Βαλάντω
Όμορφο τραγούδι, ωραία φωνή!!!

Αντιγόνη Ψυχράμη
Περίμενα περισσότερα απο την Αντιγόνη!!! Η προφορά της είναι κακή!!! Το τραγούδι δεν ακούγεται άσχημο αλλά δε φαίνεται και κάτι το ιδιαίτερο.......περιμένω να το ακούσω ολόκληρο (όπως και όλα)!!!

Κόκκινα χαλιά
Απλά συμπαθητικό.........

Τριημιτόνιο
Τα ίδια με το προηγούμενο.........
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΟΛΑ ΠΛΗΝ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ, ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΕΙΝΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ!!!
ΜΕ ΕΞΕΠΛΗΞΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΣΟ ΚΑΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ...ΚΡΙΜΑ!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την HOLA στις Δευ Φεβ 14, 2011 1:08 am, 1 φορά
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 12:58 am
fanis1972 έγραψε:
Master έγραψε:Ετσι όπως είναι φέτος το πράγματα με την eurovision και τα κομμάτια που έχουν επιλεγεί μέχρι τώρα (και αν θα συνεχιστεί έτσι το πράγμα) μας βλέπω μια χαρούλα όμως!!! Cool


καλως σασ βρηκα
και μενα μου ελειψαν οι καυγαδες μας, αν και δεν βλεπω απο που αναψουν τα αιματα φετος. ποοοσο πολυ μπορει να σε πορωσει η νικη ποντε Very Happy Very Happy να ταν ενας ρουβας να σκοτωνομασταν,Για Βαλαντω μονο αν εχει χοντρα μπουτακια μπορις να γραφεις Very Happy
Fanis,αν και διαφωνώ μαζί σου για τον Λούκα,οφείλω να σε καλωσορίσω! Very Happy
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 1:04 am
Να πω την αλήθεια τέτοιο θετικό ρεύμα για ελληνική αποστολή όπως αυτό που βλέπω για το κομμάτι του Λούκα είχα να δώ από το 2008 με την Καλομοίρα! Cool

Που και τότε, με όλα τα Μαρτακοχτυπημένα δεν ήταν και πάλι τόσο έντονο... Το θεωρώ καλό σημάδι λοιπόν! Smile
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 8:29 am
καλωσορίζω τους καινούργιους!! Γινόμαστε πολλοί, καλό αυτό. Διαφωνώ κιόλας με τους περισσότερους π.χ. με το Fani για τον Λούκα οπότε θα έχουμε ανταπαραθέσεις σε κόσμιο επίπεδο ελπίζω (του στυλ: μη σε πετύχω έξω θα φας τις σφαλιάρες σου, άντε μην ανοίξω το στόμα μου και γίνει εδώ μεσα της..., ποιός είσαι εσύ ρε που θα μου πεις... και διάφορα τέτοια που ανεβάζουν το επίπεδό μας.
Hola, ωραία φωτο, σου πάνε τα μαλλιά έτσι Very Happy cheers
Φιλιά σε όλους παιδιά!!! sunny

ΥΓ : Κώστα, εσένα δεν σε σχολίασα αλλά μην ανησυχείς, είναι ζήτημα χρόνου... Very Happy
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 10:26 am
dimmyc έγραψε:...
Hola, ωραία φωτο, σου πάνε τα μαλλιά έτσι .....
AX NAI? EYXAΡΙΣΤΩ!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑΝΙΚΗ ΜΟΥ ΦΩΤΟ, ΑΠΟ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ!
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 11:45 am
HOLA έγραψε:
dimmyc έγραψε:...
Hola, ωραία φωτο, σου πάνε τα μαλλιά έτσι .....
AX NAI? EYXAΡΙΣΤΩ!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑΝΙΚΗ ΜΟΥ ΦΩΤΟ, ΑΠΟ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ!



Χαχαχαχαχαχαχα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 1:00 pm
Κάνε κότσο τα μαλλιά σου, να φανεί η ομορφιά σου!!! cheers

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 2:39 pm
EvNickGR έγραψε:Να καλωσορίσω και εγώ τα παιδιά που μπήκαν τώρα Very Happy

Εξακολουθώ να προτιμώ το τραγούδι του Λούκας, μετά από αρκετές ακροάσεις. Με ανατριχιάζει, ειδικα το ρεφραιν, προβλέπω πολλά χειροκροτήματα Razz Δεν με ενδιαφέρει τί θέση θα πάρουμε, αλλά θα πάμε με Ελληνικό στίχο και θα τους δείξουμε οτι αντέχουμε ακόμα. Και επίσης τα κομμάτια μας σε σχέση με τις βλακείες των άλλων χωρών μέχρι τώρα, είναι καλύτερα. Η γερμανίδα χωρίς σχόλια επίσης.... Twisted Evil

Συμφωνώ σε όλα 100%!! Μα σε όλα!!! (εντάξει, θα μου πείτε αυτή είναι η σωστή άποψη, το ξέρω...)
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 3:24 pm
Στην εκπομπή «Πρωινή Μελέτη» μίλησε η Αντιγόνη Ψυχράμη για την κόντρα της με τη Νίκη Πόντε, ενώ αποκάλυψε και το όνομα του σκηνοθέτη που θα βρίσκεται στο πλευρό της.

«Έγινε μία πρόταση και αποφάσισε ο Νίκος -του οποίου του ζητήθηκε να πάει σαν χορογράφος της Νίκης- να πει το ναι. Μαζί του πήγε και η υπόλοιπη ομάδα», εξήγησε η Αντιγόνη αποκαλύπτοντας το παρασκήνιο της κόντρας, ενώ είπε ότι δεν ενοχλήθηκε: «Δεν με ενόχλησε, όλα συμβαίνουν για κάποιον λόγο, για κάποιο καλό λόγο». Η Αντιγόνη όμως συνέχισε να μιλάει για το συγκεκριμένο θέμα τονίζοντας πως έχει διορθωθεί η «ζημιά»: «Αλλάξαμε το concept και βρήκαμε ήδη τις χορεύτριες οι οποίες θα με πλαισιώνουν». Δεν δίστασε μάλιστα να αποκαλύψει το μεγάλο της όπλο: «Ο Κώστας Καπετανίδης θα είναι ο σκηνοθέτης μου!».




Μπαναλαρία!!!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 4:06 pm
dimmyc έγραψε:
EvNickGR έγραψε:Να καλωσορίσω και εγώ τα παιδιά που μπήκαν τώρα Very Happy

Εξακολουθώ να προτιμώ το τραγούδι του Λούκας, μετά από αρκετές ακροάσεις. Με ανατριχιάζει, ειδικα το ρεφραιν, προβλέπω πολλά χειροκροτήματα Razz Δεν με ενδιαφέρει τί θέση θα πάρουμε, αλλά θα πάμε με Ελληνικό στίχο και θα τους δείξουμε οτι αντέχουμε ακόμα. Και επίσης τα κομμάτια μας σε σχέση με τις βλακείες των άλλων χωρών μέχρι τώρα, είναι καλύτερα. Η γερμανίδα χωρίς σχόλια επίσης.... Twisted Evil

Συμφωνώ σε όλα 100%!! Μα σε όλα!!! (εντάξει, θα μου πείτε αυτή είναι η σωστή άποψη, το ξέρω...)

Να συμπληρώσω κι εγώ οτι αν πάμε με το κομμάτι του Λούκα, είναι ειλικρινά η πρώτη φορά που δεν θα με νοιάξει ΚΑΘΟΛΟΥ μα ΚΑΘΟΛΟΥ η θέση που θα πάρουμε.

Θα μου αρκεί να το δώ πάνω στην σκηνή, πόσο μάλλον μέσα στην Γερμανία! Cool
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 5:05 pm
Απο οτι διαβαζω φετος δεν θα τσακωθουμε πολυ μην πω και καθολου.
Απο την πρωτη στιγμη που τα ακουσα το μονο που με τραβηξε ηταν του Λουκα.
Τα αλλα μου ειναι παντελως αδιαφορα εκτος απο της Νικης και αυτο οχι γιατι μου αρεσει σαν τραγουδι αλλα γιατι η κοπελα εχει καλη σκηνικη παρουσια και φωνη και κατι μπορει να πετυχει.
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 5:56 pm
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 6:01 pm
Πήγα να γράψω και εγώ κάτι για τη Γερμανού αλλά μετά θυμήθηκα ότι αυτή έγραψε τους στίχους της πρώτης και μοναδικής μας νίκης και δεν μιλάω.... What a Face No
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 11:24 pm
ΕΛΛΑΔΑ: Διέρρευσαν τα 6 τραγούδια!

Διέρρευσαν απόψε στο διαδίκτυο ολόκληρα τα 6 τραγούδια που συμμετέχουν στον ελληνικό τελικό για το Διαγωνισμό Τραγουδιού της Eurovision 2011. Συγκεκριμένη ιστοσελίδα αποφάσισε να παρουσιάσει απόψε, μία ημέρα πριν την παρουσίαση τους από την Ε.Ρ.Τ., όλα τα υποψήφια τραγούδια για το Ντύσελντορφ ολόκληρα. Καμία ωστόσο ανησυχία δεν υπάρχει γύρω από τη συμμετοχή τους καθώς όπως μας ενημέρωσαν οι υπεύθυνοι της Ε.Ρ.Τ. όλα προχωρούν κανονικά για την αυριανή εκπομπή και δεν τίθεται θέμα ακύρωσης των τραγουδιών.

Ο OGAE Greece σεβόμενος τόσο την Ε.Ρ.Τ. όσο και τους καλλιτέχνες και τα τραγούδια τους δεν θα αναπαράγει στην ιστοσελίδα του ολόκληρα τα τραγούδια.

πηγή: OGAE GREECE

Ξέρει κανείς την ιστοσελίδα για εμάς τους ανυπόμονους;; What a Face What a Face
avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 11:26 pm
KostasGr έγραψε:ΕΛΛΑΔΑ: Διέρρευσαν τα 6 τραγούδια!

Διέρρευσαν απόψε στο διαδίκτυο ολόκληρα τα 6 τραγούδια που συμμετέχουν στον ελληνικό τελικό για το Διαγωνισμό Τραγουδιού της Eurovision 2011. Συγκεκριμένη ιστοσελίδα αποφάσισε να παρουσιάσει απόψε, μία ημέρα πριν την παρουσίαση τους από την Ε.Ρ.Τ., όλα τα υποψήφια τραγούδια για το Ντύσελντορφ ολόκληρα. Καμία ωστόσο ανησυχία δεν υπάρχει γύρω από τη συμμετοχή τους καθώς όπως μας ενημέρωσαν οι υπεύθυνοι της Ε.Ρ.Τ. όλα προχωρούν κανονικά για την αυριανή εκπομπή και δεν τίθεται θέμα ακύρωσης των τραγουδιών.

Ο OGAE Greece σεβόμενος τόσο την Ε.Ρ.Τ. όσο και τους καλλιτέχνες και τα τραγούδια τους δεν θα αναπαράγει στην ιστοσελίδα του ολόκληρα τα τραγούδια.

πηγή: OGAE GREECE




newsit.gr

Ξέρει κανείς την ιστοσελίδα για εμάς τους ανυπόμονους;; What a Face What a Face
avatar
????????
Επισκέπτης

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 11:27 pm
fanis1972 έγραψε:
KostasGr έγραψε:ΕΛΛΑΔΑ: Διέρρευσαν τα 6 τραγούδια!

Διέρρευσαν απόψε στο διαδίκτυο ολόκληρα τα 6 τραγούδια που συμμετέχουν στον ελληνικό τελικό για το Διαγωνισμό Τραγουδιού της Eurovision 2011. Συγκεκριμένη ιστοσελίδα αποφάσισε να παρουσιάσει απόψε, μία ημέρα πριν την παρουσίαση τους από την Ε.Ρ.Τ., όλα τα υποψήφια τραγούδια για το Ντύσελντορφ ολόκληρα. Καμία ωστόσο ανησυχία δεν υπάρχει γύρω από τη συμμετοχή τους καθώς όπως μας ενημέρωσαν οι υπεύθυνοι της Ε.Ρ.Τ. όλα προχωρούν κανονικά για την αυριανή εκπομπή και δεν τίθεται θέμα ακύρωσης των τραγουδιών.

Ο OGAE Greece σεβόμενος τόσο την Ε.Ρ.Τ. όσο και τους καλλιτέχνες και τα τραγούδια τους δεν θα αναπαράγει στην ιστοσελίδα του ολόκληρα τα τραγούδια.

πηγή: OGAE GREECE





Ξέρει κανείς την ιστοσελίδα για εμάς τους ανυπόμονους;; What a Face What a Face



newsit.gr
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Aκούστε τα υποψήφια τραγούδια!

Δευ Φεβ 14, 2011 11:31 pm
Ευχαριστώ fanis!

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης