The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Μάης 07, 2018 12:25 am
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Μάης 07, 2018 11:48 am
Στη φωλιά των Κου Κου, ο Γιάννης Πουλόπουλος αποκάλυψε πιο είναι το εύρημα της Γιάννας Τερζή για την εμφάνισή της στη σκηνή της Eurovision, κάτι που όλοι ελπίζουμε ότι θα καταφέρουμε να το δούμε: «Αν θα μπορούσα να το περιγράψω το εύρημα θυμίζει ένα πολύ γνωστό διαφημιστικό εταιρείας παροχής ηλεκτρικής ενέργειας που ένας κύριος προσπαθεί να ελέγξει με τα χέρια του το φως. Σβήνει και ανάβει τα φώτα με τα χέρια του. Αυτό ακριβώς θέλει να κάνει η Γιάννα Τερζή. Εγώ θεωρώ ότι από τώρα και πέρα που μπορούμε επιτέλους να δούμε την πραγματική πρόβα της Γιάννας Τερζή πώς αυτό μπορεί να επηρεάσει τα στοιχήματα. Σήμερα κανονικά έχουμε δύο πρόβες, στις 14:00 και στις 21:00. Όμως, θα έχουμε και μία ακόμα στις 11:30, τεχνική πρόβα. Εκεί θα δοκιμαστούν εκτός από τον ήχο για κάποιες χώρες που έχουν πρόβλημα και κάποια τεχνικά μέσα, προκειμένου όλα να είναι έτοιμα για τη μεσημεριανή πρόβα».
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Μάης 07, 2018 12:57 pm
Εγώ έχω βαρεθεί να διαβάζω αποκλειστικά ρεπορτάζ των ειδικών γιουροβιζιονολόγων Γ.Π. και Θ.Μ. Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 3756753202


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Masilnto στις Δευ Μάης 07, 2018 1:48 pm, 1 φορά
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Μάης 07, 2018 1:47 pm
Masilnto έγραψε:Εγώ έχω βαρεθεί να διαβάζω αποκλειστικά ρεπορτάζ των ειδικών γιουροβιζιονολόγων Γ.Π. και Θ.Μ. Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 3756753202

good luck Greece and Cyprus and Finland etc etc
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Μάης 07, 2018 2:27 pm
Μεταξυ angel και devil (αν της βαλει καποιος στην φωτο κερατακια ειναι ιδια)
προτιμω την angel  
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 2111715875
Το ρεπορταζ το εβαλα για να δειτε τι περιπου ειναι αυτο που θα δουμε (????) στην σκηνη την Τριτη για κανεναν αλλον λογο...ετσι κι αλλιως ουτε εγω τους εχω σε μεγαλη εκτιμηση αυτους τους 2....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5236
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Μάης 07, 2018 5:17 pm
Παιδιά πάλι οι αρμονίες βγαίνουν μέτριες...  Neutral


GAY BOOMERS IN TEARS 
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 6:55 pm
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 7:36 pm
Libertus έγραψε:Παιδιά πάλι οι αρμονίες βγαίνουν μέτριες...  Neutral

εμενα καλες μου ακουστηκαν. επισης σε ενα απο τα "μα γιατιιιιι" νομιζω οτι ακουω τη Ψυχραμη κ οτι την Γιαννα.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5236
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 7:48 pm
Πάντως εγώ εξασφάλισα μερικά sms από Βουλγαρία και Πορτογαλία (τα P.R. που λέγαμε χτες).

Επίσης θα ψηφίσουν η αδερφή μου με τον άντρα της από Ελβετία, οπότε κάτι είναι κι αυτό.  green

Καλή επιτυχία, Γιάννα! Βγες και τραγούδησε από την ψυχή σου κι όλα καλά θα πάνε!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 2717653341


GAY BOOMERS IN TEARS 
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 7:56 pm
Libertus έγραψε:Παιδιά πάλι οι αρμονίες βγαίνουν μέτριες...  Neutral
Λες να το προσεξουν οι τηλεθεατες????? Very Happy  εδω βγηκε 3η η καλομοιρα που τραγουδουσε περισσοτερο η Χαλκιτη....
Οποιος εχει ινστα ας της στειλει ενα μηνυματακι να ξερει οτι ειμαστε μαζι της...εγω της εστειλα στο μεσεντζερ ασχετα που δεν ξερω αν το διαχειριζεται η ιδια....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5236
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 7:59 pm
Μαρια S έγραψε:
Libertus έγραψε:Παιδιά πάλι οι αρμονίες βγαίνουν μέτριες...  Neutral
Λες να το προσεξουν οι τηλεθεατες????? Very Happy  εδω βγηκε 3η η καλομοιρα που τραγουδουσε περισσοτερο η Χαλκιτη....
Οποιος εχει ινστα ας της στειλει ενα μηνυματακι να ξερει οτι ειμαστε μαζι της...εγω της εστειλα στο μεσεντζερ ασχετα που δεν ξερω αν το διαχειριζεται η ιδια....


Εάν η Τερζή τραγουδούσε το Fuego, κανείς δεν θα ασχολούνταν με το αν πάτησε σωστά όλες τις νότες. Αλλά μπαλάντα με στατικό staging και χορωδιακό ρεφρέν, εσύ τι λες; δεν παίζουν ρόλο οι αρμονίες;  Very Happy


GAY BOOMERS IN TEARS 
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 8:12 pm
Libertus έγραψε:
Μαρια S έγραψε:
Libertus έγραψε:Παιδιά πάλι οι αρμονίες βγαίνουν μέτριες...  Neutral
Λες να το προσεξουν οι τηλεθεατες????? Very Happy  εδω βγηκε 3η η καλομοιρα που τραγουδουσε περισσοτερο η Χαλκιτη....
Οποιος εχει ινστα ας της στειλει ενα μηνυματακι να ξερει οτι ειμαστε μαζι της...εγω της εστειλα στο μεσεντζερ ασχετα που δεν ξερω αν το διαχειριζεται η ιδια....


Εάν η Τερζή τραγουδούσε το Fuego, κανείς δεν θα ασχολούνταν με το αν πάτησε σωστά όλες τις νότες. Αλλά μπαλάντα με στατικό staging και χορωδιακό ρεφρέν, εσύ τι λες; δεν παίζουν ρόλο οι αρμονίες;  Very Happy
Δεν νομιζω ο τηλεθεατης που ψηφιζει οτι το ψειριζει τοσο πολυ αυτο εννοω...εκτος πια κι αν η Γιαννα το πει σαν 30 χρονια καπνιστης Smile το βελγιο περσι απο οτι θυμαμαι το σκοτωσε λιγο αυτη το τραγουδι αλλα πηρε καλη θεση...
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 8:18 pm
Καλή επιτυχία! Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 2717653341
NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 8:23 pm
Καλή τύχη στη Γιάννα και σε όλη την ομάδα!

Ό,τι και να γίνει απόψε, ξέρουμε πως μετά από πολύ καιρό μας εκπροσώπησε ένα σοβαρό τραγούδι. Κι αυτό έχει σημασία και μόνο.
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 8:33 pm
NoirJo έγραψε:Καλή τύχη στη Γιάννα και σε όλη την ομάδα!

Ό,τι και να γίνει απόψε, ξέρουμε πως μετά από πολύ καιρό μας εκπροσώπησε ένα σοβαρό τραγούδι. Κι αυτό έχει σημασία και μόνο.
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 1747192130

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 8:52 pm
Απόψε παιδιά μου θα ερμηνεύσει στη Λισσαβώνα η ίδια η Ελλάδα.
Καλή επιτυχία Γιάννα μου! Είμαστε ΗΔΗ περήφανοι όποιο και να είναι το αποτέλεσμα!
Εύχομαι απόψε, την Πέμπτη και το Σάββατο να θριαμβεύσει η μουσική και το συναίσθημα απέναντι στον εφέ, την φτηνια και την χυδαιότητα!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΛΛΑΔΑ! Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 2717653341 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 1719667583
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 9:28 pm
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΛΛΑΔΑ!
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 9:42 pm
Καλή μας επιτυχία!!!! Μόνο περήφανοι!!!  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 4037559606 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 4037559606 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 2717653341 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 2717653341
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 9:42 pm
                                                       ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τρι Μάης 08, 2018 9:49 pm
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Fb_img13
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΙΡΑΣΕ ΠΟΝΟ !!!!!!
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τετ Μάης 09, 2018 12:40 am
Καλησπερα σε ολους.
Τωρα τι να πω οτι εμεινε εξω ενα εξαιρετικο για μενα τραγουδι και μπηκε η Αλβανια η Λιθουανια κτλ... 
Δυστυχως για να ειμαστε ειλικρινεις κατι μας ελειπε απο την σκηνη ηταν τραγικα μονη για τετοιο τραγουδι.Επρεπε καποιος να της πει οτι η eurovision ειναι πανω απο ολα εικονα.
Αποδειξη η Κυπρος ενα  για μενα χαζο τραγουδι που ομως οπως φαινεται κερδισε τις εντυπωσεις.
Πολυ κριμα πραγματικα πιστευα οτι θα ειμαστε στην 10αδα φετος.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τετ Μάης 09, 2018 2:08 am
sonia10 έγραψε:Καλησπερα σε ολους.
Τωρα τι να πω οτι εμεινε εξω ενα εξαιρετικο για μενα τραγουδι και μπηκε η Αλβανια η Λιθουανια κτλ... 
Δυστυχως για να ειμαστε ειλικρινεις κατι μας ελειπε απο την σκηνη ηταν τραγικα μονη για τετοιο τραγουδι.Επρεπε καποιος να της πει οτι η eurovision ειναι πανω απο ολα εικονα.
Αποδειξη η Κυπρος ενα  για μενα χαζο τραγουδι που ομως οπως φαινεται κερδισε τις εντυπωσεις.
Πολυ κριμα πραγματικα πιστευα οτι θα ειμαστε στην 10αδα φετος.
Χαζο τραγουδι με επαγγελματικο στησιμο 
Πολυ καλο τραγουδι με οτι να ναι στησιμο
ΒΡΕΣ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ!!!!
Maria kat
Maria kat
Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2015
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 39

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τετ Μάης 09, 2018 3:57 am
Καλησπέρα παιδιά
Μου ερχονται αρκετα πραγματα στο μυαλό σχετικά με το σημερινό αποτέλεσμα και όλα καταλήγουν σε ένα πράγμα πάθος πάνω στη σκηνή. Είτε είσαι δυνατή χώρα είτε αδυναμη αν εχεις καλλιτέχνη που να δίνει τον εαυτό του στη σκηνή θα τα πας καλά είτε εχει φωνή είτε όχι.Κάποτε λέγαμε για τη Βόσσου για πρωτιά με την Άνοιξη λόγω φωνής και τραγουδιού που όντως ηταν πολύ ωραίο αλλά πάνω στη σκηνή φαινόταν ως επίδειξη φωνής ας μη σχολιάσω για το σαξόφωνο αντίθετα η Κλεοπάτρα με το όλου του κόσμου η ελπίδα εδινε την ψυχή στο ταγούδι της, τα χέρια το βλέμμα απόλυτη ανατριχίλα. Λούκας Γιώρκας Αλκαίος Αγάθωνας με κοζα μόστρα ενω είχαν φαει σκατό απο τους φαν που τους εκραζαν ήταν εκεί και στη σκηνή και γενικά. Συγγνώμη κιόλας αλλα αν  ήταν μονίμως με duck face έλεος δηλαδή. Ειδικά για τον Λούκα όπου έπεφτε αρκετή συγκριση με το τραγούδι της Γιάννας και την υποστήριξη απο ερτ εχω να πω ότι ενω τα κομμάτια ειχαν ακριβώς αντίστροφη πορεία. ο Λούκας ξεκίνησε ως οτι θα είναι ο πρώτος μας αποκλεισμός όπως λεγοταν με τη βλαχοραποζεμπεκιά του και τη χολή που του πετούσαν όλοι, ταξίδεψε στη Γερμανία χωρίς ηχολήπτη με κουτσα αγγλικά αλλά με την ψυχή του κατάφερε να αιχμαλωτίσει κάθε βλέμμα.Αν καθόταν να ψειρίζει τον κώλο της μαιμούς μετα συγχωρήσεως το τι χρώμα θα είναι το πουκάμισο με ποιο χέρι θα ανοίξει το σακάκι ή αν θα εχει φωτιές το στάδιο ρουφηχτός θα χε πάει.
Αντίστοιχα το ίδιο μπορώ να πω ότι έκανε η Ρόνα της Αλβανίας το 2012 επίσης στη γλώσσα της ο Ζέλικο όσες φορές συμμετείχε ο Λεπλάντ της Εσθονίας πάλι το 2012. επίσης με πάθος πήρε το εισιτήριο και ο φετινός εκπρόσωπος της Αλβανίας και πάλι στη γλωσσα του. Αν η Γιάννα ασχολιόταν με το να τραγουδήσει σαν να μην υπάρχει αύριο θα είχε περάσει.
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 14 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Τετ Μάης 09, 2018 8:30 am
Maria kat έγραψε:Καλησπέρα παιδιά
Μου ερχονται αρκετα πραγματα στο μυαλό σχετικά με το σημερινό αποτέλεσμα και όλα καταλήγουν σε ένα πράγμα πάθος πάνω στη σκηνή. Είτε είσαι δυνατή χώρα είτε αδυναμη αν εχεις καλλιτέχνη που να δίνει τον εαυτό του στη σκηνή θα τα πας καλά είτε εχει φωνή είτε όχι.Κάποτε λέγαμε για τη Βόσσου για πρωτιά με την Άνοιξη λόγω φωνής και τραγουδιού που όντως ηταν πολύ ωραίο αλλά πάνω στη σκηνή φαινόταν ως επίδειξη φωνής ας μη σχολιάσω για το σαξόφωνο αντίθετα η Κλεοπάτρα με το όλου του κόσμου η ελπίδα εδινε την ψυχή στο ταγούδι της, τα χέρια το βλέμμα απόλυτη ανατριχίλα. Λούκας Γιώρκας Αλκαίος Αγάθωνας με κοζα μόστρα ενω είχαν φαει σκατό απο τους φαν που τους εκραζαν ήταν εκεί και στη σκηνή και γενικά. Συγγνώμη κιόλας αλλα αν  ήταν μονίμως με duck face έλεος δηλαδή. Ειδικά για τον Λούκα όπου έπεφτε αρκετή συγκριση με το τραγούδι της Γιάννας και την υποστήριξη απο ερτ εχω να πω ότι ενω τα κομμάτια ειχαν ακριβώς αντίστροφη πορεία. ο Λούκας ξεκίνησε ως οτι θα είναι ο πρώτος μας αποκλεισμός όπως λεγοταν με τη βλαχοραποζεμπεκιά του και τη χολή που του πετούσαν όλοι, ταξίδεψε στη Γερμανία χωρίς ηχολήπτη με κουτσα αγγλικά αλλά με την ψυχή του κατάφερε να αιχμαλωτίσει κάθε βλέμμα.Αν καθόταν να ψειρίζει τον κώλο της μαιμούς μετα συγχωρήσεως το τι χρώμα θα είναι το πουκάμισο με ποιο χέρι θα ανοίξει το σακάκι ή αν θα εχει φωτιές το στάδιο ρουφηχτός θα χε πάει.
Αντίστοιχα το ίδιο μπορώ να πω ότι έκανε η Ρόνα της Αλβανίας το 2012 επίσης στη γλώσσα της ο Ζέλικο όσες φορές συμμετείχε ο Λεπλάντ της Εσθονίας πάλι το 2012. επίσης με πάθος πήρε το εισιτήριο και ο φετινός εκπρόσωπος της Αλβανίας και πάλι στη γλωσσα του. Αν η Γιάννα ασχολιόταν με το να τραγουδήσει σαν να μην υπάρχει αύριο θα είχε περάσει.


δεν εχεις αδικο. θα ηθελα να ξερω ποιος αποφασισε αν η Γιαννα ειναι μονη της επι σκηνης! Η ιδια? η ομαδα? τα χρηματα που δεν ειχαν? ειχα πει θελω τα φωνητικα πανω στη σκηνη να φαινονται κ η Χολα ειπε "οτι ειναι θεμα χρηματων". Μια εναλλαγη Γιαννας-φωνητικων, ενα παιχνιδι στα φωτα, θα ειχε διαφορετικο feeling. οτι κ αν λεμε τωρα ειναι αργα. Εχεις δικιο οτι της ελειπε παραπανω εκφραστικοτητα. Το θεμα ειναι να το παρει πιο ζεστα η ερτ αλλα θα το κανει? Εκαναν μια καλη αρχη με την επιλογη τραγουδιου. επρεπε να το συνεχισουν με το staging.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης