The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:19 am
εχουμε πει η περιοδος 2004-2009 ειναι μια φωτεινη εξαιρεση στην πορεια της ελλαδας στον διαγωνισμο
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:27 am
Και τα πρώτα χρονια μια χαρά ήταν οι συμμετοχές μας! Το σκάνδαλο με την Αννα Βισση το 80 χάλασε το πραγμα μέχρι που ήρθαν οι Αντικ το 2001!
Οσο υπάρχουν επιτροπές ότι και να κανουμε δε πρόκειται να δουμε άσπρη μέρα!
avatar
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:29 am
Γειά σας και από μένα.σε παλιά και καινούρια μέλη.
Διάβασα όλο το θρεντ και μου ήταν ευχάριστο Γιατί με γύρισε λίγα χρόνια πίσω.Θα ήθελα να πω κι εγώ 2 πράγματα φιλικά.
Για Ελλαδα:το τραγούδι αρκετά καλό,κοινώς αποδεκτό το ξέρουμε.Ο αποκλεισμός μας(κατ' εμέ) οφείλεται ΚΥΡΙΩΣ στην ΚΑΚΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ.Ολα τα άλλα (budget,την αγνόησε η panik)είναι να 'χαμε να λεγαμε.Το staging είναι πολύ σημαντικο,αλλά η ερμηνεία σημαντικότερη για ενα τέτοιο τραγουδι.Και η ερμηνεία ήτανε καθαρά θέμα Γιάννας. Για ένα τραγούδι γραμμένο και από αυτήν για την ίδια,ραμμένο στα μέτρα της δλδ.Τι ακριβώς πρόβες έκανε 3 μήνες;Αυτο το "μα γιατι" το έβγαλε ποτέ στις προβες;Έιμαι περίεργος!Δε μου φαίνεται επαγγελματική όλη αυτή η πορεία και αντιμετώπιση. Είχε εφησυχαστει; Είναι άφωνη;Δεν έχει και τόση σημασία πλέον!Επίσης ένιωσα ότι μας "δουλευανε" κανονικότατα για τον εξοπλισμό που έμεινε στο τελωνείο και άλλα τέτοια για να δικαιολογήσουν την προχειρότητα τους. Άντε πίσω τώρα επάξια!
Κύπρος: Μου είναι λίγο δύσκολο να καταλάβω γιατί τόση εμπάθεια με τη Φουρειρα εδώ και χρόνια από κάποιους σε αυτό το σάιτ. Εμένα προσωπικά ούτε ιδιαίτερα συμπαθής ήτανε αλλά ούτε και αντιπαθής.Τον τελευταίο χρόνο κυρίως άκουσα τραγούδια της. Άφωνη διάβαζα,βασίλισσα του πλέι μπακ και άλλα τέτοια. Τους διέψευσε πανηγυρικά.Σε αυτό που κάνει είναι η καλύτερη στην Ελλάδα και όχι μόνο.Εγω βλέπω μια εντυπωσιακή κοπέλα που έχει Λαμψη,Άστρο και είναι ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥ,μια POP STAR ΤΕΛΟΣ! Είδα και κάποιες συνεντεύξεις της σήμερα και οφείλω να πω ότι ήτανε γλυκύτατη και αξιοπρεπέστατη στις απαντήσεις της. Προσωπικά μου είναι πολύ πιο συμπαθής από τη Γιάννα. Είχαμε μια τέτοια Pop Star και την δώσαμε απλόχερα στην Κύπρο. Δεν μας φταίει κανείς,εμείς φταίμε.
Εφ'όσον αποκλειστηκαμε, όλα τα sms μου το Σάββατο θα πάνε στην Ελένη και την Κύπρο!!
Φιλικά
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:30 am
HOLA έγραψε:Και τα πρώτα χρονια μια χαρά ήταν οι συμμετοχές μας! Το σκάνδαλο με την Αννα Βισση το 80 χάλασε το πραγμα μέχρι που ήρθαν οι Αντικ το 2001!
Οσο υπάρχουν επιτροπές ότι και να κανουμε δε πρόκειται να δουμε άσπρη μέρα!
δεν το λεω τοσο απο αποψη μουσικης ποιοτητας και επιπεδου των συμμετοχων μας αλλα καθαρα απο σκοπιας αποτελεσματος-κυνικο το ξερω-αλλα και γενικοτερου ενδιαφεροντος που εδειχναν ολοι εκεινη την  περιοδο στο διαγωνισμο
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:33 am
Η αλήθεια είναι ότι εδώ έχουν γραφτεί κάποια άσχημα πράγματα για τη Φουρέιρα! Παράδειγμα λεγόταν, πριν την ακούσουμε Live, ότι θα είναι χάλια και δεν μπορεί να τραγουδήσει κλπ! Και τελικά αποδείχτηκε ανώτερη από τη Τερζή!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:34 am
Αυτό που αν γνωμη σου δε συμφωνεί με τη γνώμη της μάζας είσαι εμπαθής...δε μπορώ να το καταλάβω;; Από τη μια ουαου και διαφορετικότητα και από την άλλη τον διαφορετικό αμέσως εμπαθή/παράξενο/κομπλεξικό!! Δημοκρατία έχουμε!;
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:38 am
iannitas έγραψε:Γειά σας και από μένα.σε παλιά και καινούρια μέλη.
Διάβασα όλο το θρεντ και μου ήταν ευχάριστο Γιατί με γύρισε λίγα χρόνια πίσω.Θα ήθελα να πω κι εγώ 2 πράγματα φιλικά.
Για Ελλαδα:το τραγούδι αρκετά καλό,κοινώς αποδεκτό το ξέρουμε.Ο αποκλεισμός μας(κατ' εμέ) οφείλεται ΚΥΡΙΩΣ στην ΚΑΚΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ.Ολα τα άλλα (budget,την αγνόησε η panik)είναι να 'χαμε να λεγαμε.Το staging είναι πολύ σημαντικο,αλλά η ερμηνεία σημαντικότερη για ενα τέτοιο τραγουδι.Και η ερμηνεία ήτανε καθαρά θέμα Γιάννας. Για ένα τραγούδι γραμμένο και από αυτήν για την ίδια,ραμμένο στα μέτρα της δλδ.Τι ακριβώς πρόβες έκανε 3 μήνες;Αυτο το "μα γιατι" το έβγαλε ποτέ στις προβες;Έιμαι περίεργος!Δε μου φαίνεται επαγγελματική όλη αυτή η πορεία και αντιμετώπιση. Είχε εφησυχαστει; Είναι άφωνη;Δεν έχει και τόση σημασία πλέον!Επίσης ένιωσα ότι μας "δουλευανε" κανονικότατα για τον εξοπλισμό που έμεινε στο τελωνείο και άλλα τέτοια για να δικαιολογήσουν την προχειρότητα τους. Άντε πίσω τώρα επάξια!
Κύπρος: Μου είναι λίγο δύσκολο να καταλάβω γιατί τόση εμπάθεια με τη Φουρειρα εδώ και χρόνια από κάποιους σε αυτό το σάιτ. Εμένα προσωπικά ούτε ιδιαίτερα συμπαθής ήτανε αλλά ούτε και αντιπαθής.Τον τελευταίο χρόνο κυρίως  άκουσα τραγούδια της. Άφωνη διάβαζα,βασίλισσα του πλέι μπακ και άλλα τέτοια. Τους διέψευσε πανηγυρικά.Σε αυτό που κάνει είναι η καλύτερη στην Ελλάδα και όχι μόνο.Εγω βλέπω μια εντυπωσιακή κοπέλα  που έχει Λαμψη,Άστρο και είναι ΔΟΥΛΕΥΤΑΡΟΥ,μια POP STAR ΤΕΛΟΣ! Είδα και κάποιες συνεντεύξεις της σήμερα και οφείλω να πω ότι ήτανε γλυκύτατη και αξιοπρεπέστατη στις απαντήσεις της. Προσωπικά μου είναι πολύ πιο συμπαθής από τη Γιάννα. Είχαμε μια τέτοια Pop Star και την δώσαμε απλόχερα στην Κύπρο. Δεν μας φταίει κανείς,εμείς φταίμε.
Εφ'όσον αποκλειστηκαμε, όλα τα sms μου το Σάββατο θα πάνε στην Ελένη και την Κύπρο!!
Φιλικά
στα περισσοτερα συμφωνω το θεμα της συμπαθειας ειναι καθαρα προσωπικο,αυτο που και εγω ηθελα να επισημανω και με προλαβες ειναι οτι εχω την αισθηση οτι η γιαννα  εφησυχαστηκε απο την καλη υποδοχη του τραγουδιου στη preseason,δεν εννοω οτι μετα εκατσε και το εξυνε δεν πιστευω τετοια πραγματα απλα ισως να υπερεκτιμησε καποια πραγματα και τη δυναμικη του τραγουδιου και η ιδια μαζι με το τιμ της φυσικα να αμελησαν πχ το στειτζινγκ για αυτο και τρεχανε και δε εφταναν στο τελος και αγχωθηκε
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:40 am
Αντικειμενικά αν θέλει κανείς ας διαβάσει το θέμα της Κύπρου από την αρχή!  Razz
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:41 am
lol3 έγραψε:
HOLA έγραψε:Και τα πρώτα χρονια μια χαρά ήταν οι συμμετοχές μας! Το σκάνδαλο με την Αννα Βισση το 80 χάλασε το πραγμα μέχρι που ήρθαν οι Αντικ το 2001!
Οσο υπάρχουν επιτροπές ότι και να κανουμε δε πρόκειται να δουμε άσπρη μέρα!
δεν το λεω τοσο απο αποψη μουσικης ποιοτητας και επιπεδου των συμμετοχων μας αλλα καθαρα απο σκοπιας αποτελεσματος-κυνικο το ξερω-αλλα και γενικοτερου ενδιαφεροντος που εδειχναν ολοι εκεινη την  περιοδο στο διαγωνισμο
Από τη Βίσση και μετά γνωστοί σύνθετες και ερμηνευτές έκανα εμπάργκο ας πούμε στο διαγωνισμό! Άγνωστοι συμμετέχοντες, ανέπνευστα τραγουδια, πολιτικές παρεμβάσεις (η Μελίνα είχε κοψει τον Θ.Αδαμαντιδη φαντάσου) τη ξέχασε ο κοσμος την Γιουροβιζιον....μέχρι τους BANG το 87 που κατι πηγε αν γίνει!! ΜΕτά ηρθε η Καιτη...η Κλεοπάτρα...και επιτέλους οι Αντικ!
avatar
iannitas
Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2012

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:43 am
Ναι δημοκρατία έχουμε.Γι αυτό κι εγώ λέω την άποψή μου όπως και κάποιοι από εσάς τόσα χρόνια για τη Φουρειρα με άκομψο και εμμονικο τρόπο που μου βγάζει εμπάθεια.
Πίστεψε δεν έχω κανένα πρόβλημα με την διαφορετικότητα και τον πλουραλισμό
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:44 am
iannitas έγραψε:....
Πίστεψε δεν έχω κανένα πρόβλημα με την διαφορετικότητα και τον πλουραλισμό
Το καταλάβαμε!
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:46 am
HOLA έγραψε:
lol3 έγραψε:
HOLA έγραψε:Και τα πρώτα χρονια μια χαρά ήταν οι συμμετοχές μας! Το σκάνδαλο με την Αννα Βισση το 80 χάλασε το πραγμα μέχρι που ήρθαν οι Αντικ το 2001!
Οσο υπάρχουν επιτροπές ότι και να κανουμε δε πρόκειται να δουμε άσπρη μέρα!
δεν το λεω τοσο απο αποψη μουσικης ποιοτητας και επιπεδου των συμμετοχων μας αλλα καθαρα απο σκοπιας αποτελεσματος-κυνικο το ξερω-αλλα και γενικοτερου ενδιαφεροντος που εδειχναν ολοι εκεινη την  περιοδο στο διαγωνισμο
Από τη Βίσση και μετά γνωστοί σύνθετες και ερμηνευτές έκανα εμπάργκο ας πούμε στο διαγωνισμό! Άγνωστοι συμμετέχοντες, ανέπνευστα τραγουδια, πολιτικές παρεμβάσεις (η Μελίνα είχε κοψει τον Θ.Αδαμαντιδη φαντάσου) τη ξέχασε ο κοσμος την Γιουροβιζιον....μέχρι τους BANG το 87 που κατι πηγε αν γίνει!! ΜΕτά ηρθε η Καιτη...η Κλεοπάτρα...και επιτέλους οι Αντικ!
και μετα τους αντικ ηρθε η στροφη εκατον οδοντα μοιρες απο την ερτ γιατι κακα τα ψεματα απο εκει αρχιζουν ολα,που εδωσε κατευθυνση και εντολη νικης στις συμμετοχες απο το 2004 και μετα αν εξαιρεσεις ισως τον σαρμπελ ολοι οι αλλοι ηταν μεγαλα ονοματα δεδομενων των συνθηκων με χρηματικη αρωγη και ολα τα κομφορ διπλα τους,αλλο βεβαια αν οι περισσοτερες συμμετοχες μας τοτε ηταν αυτο που λεμε εμεις σημερα τρασοποπ Very Happy, απο το 10 και μετα αρχισε η κριση και η σταδιακη υποβαθμιση του διαγωνισμου στο εσωτερικο
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:47 am
Απλά 1999-2008 δεν είχε επιτροπές!
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:49 am
citelis έγραψε:Απλά 1999-2008 δεν είχε επιτροπές!
δεν ειχε επιτροπες αλλα και με αυτες τοτε δεν θα αλλαζε κατι το τρομερο γιατι εμεις ημασταν οι ισχυροι
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:50 am
Οι επιτροπές για να σταματήσουν χώρες σαν την Ελλάδα, την Ρωσία κλπ μπήκαν!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:53 am
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:53 am
O καθένας μπορεί να έχει την γνώμη του αναφορικά με οποιοδήποτε πρόσωπο χωρίς να τον κάνει εμπαθή.
Εμπαθής είναι κάποιος που χωρίς κανέναν απολύτως λόγο βγάζει χολή για κάποιον που έστω και στους τύπους είναι εντάξει.

Η εκπρόσωπος της Κύπρου όμως φέτος έχει πολλούς σκελετούς στη ντουλάπα της και οποιαδήποτε κριτική ειδικά για το πρότυπο ατόμου/καλλιτέχνη που πλασάρει είναι συζητήσιμη.
Χώρια που και η ιδιότητά της ως τραγουδίστρια ακόμη είναι αμφισβητίσιμη, χροοοοονια πριν αποφασίσει να "τιμήσει" τα Κυπριακά χρώματα, με τον τρόπο που το έκανε φέτος.

Δεν βλέπω το λόγο για αλληλοκατηγορίες λοιπόν, ο καθένας έχει την γνωμη του για την συγκεκριμένη κυρία και όλα καλά. Cool
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:55 am
citelis έγραψε:Οι επιτροπές για να σταματήσουν χώρες σαν την Ελλάδα, την Ρωσία κλπ μπήκαν!
Μα γιατι αφου μας συμπαθουν #not
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:58 am
Μαρια S έγραψε:
citelis έγραψε:Οι επιτροπές για να σταματήσουν χώρες σαν την Ελλάδα, την Ρωσία κλπ μπήκαν!
Μα γιατι αφου μας συμπαθουν #not
Αν όλες αυτές οι χώρες δεν αλληλοψηφίζονταν και ρίχναν και καμιά ψήφο στα σκουπίδια που έστελνε το Ην. Βασίλειο  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 335073193 μπορεί και να γλιτώναμε επιτροπές, Γιαννούλα κλπ!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5238
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:58 am
Μα πόσο αγαπημένες είναι η Γιάννα και η Ελένη. #not

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 KQvbh5E
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 JQGxn2F
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 12:59 am
Libertus έγραψε:Μα πόσο αγαπημένες είναι η Γιάννα και η Ελένη. #not
Εγώ δεν βλέπω κάτι κακό από τη Φουρέιρα πάντως... Ένας βγάζει το κόμπλεξ!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:00 am
citelis έγραψε:
Libertus έγραψε:Μα πόσο αγαπημένες είναι η Γιάννα και η Ελένη. #not
Εγώ δεν βλέπω κάτι κακό από τη Φουρέιρα πάντως... Ένας βγάζει το κόμπλεξ!
Γιατί όλο ασχολούμαστε με την Φουρέιρα? Αφήστε την επιτέλους λόξιγκας θα την πιάσει green
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:01 am
Αυτο που κάνει σαν περφόρμανς ειναι ομως απίστευτα καλό και Μπράβο της...αλλωστε τα γεγονότα μιλάνε απο μόνα τους!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:01 am
EuroPsycho έγραψε:
citelis έγραψε:
Libertus έγραψε:Μα πόσο αγαπημένες είναι η Γιάννα και η Ελένη. #not
Εγώ δεν βλέπω κάτι κακό από τη Φουρέιρα πάντως... Ένας βγάζει το κόμπλεξ!
Γιατί όλο ασχολούμαστε με την Φουρέιρα? Αφήστε την επιτέλους λόξιγκας θα την πιάσει green
Πως να μην ασχοληθούμε! Τη Κυριακή μπορεί να κρατάει το βραβείο...
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Πεμ Μάης 10, 2018 1:02 am
citelis έγραψε:
Libertus έγραψε:Μα πόσο αγαπημένες είναι η Γιάννα και η Ελένη. #not
Εγώ δεν βλέπω κάτι κακό από τη Φουρέιρα πάντως... Ένας βγάζει το κόμπλεξ!

Η Φουρέιρα είναι καλή! Είπε κι "ευχαριστώ πολύ" στα Ελληνικά, καταστενοχωρήθηκε που κόπηκε η πατρίδα της... Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 20 335073193

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης