The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Παρ Απρ 27, 2018 10:01 pm
EuroPsycho έγραψε:Έτσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Και εγώ αυτό θέλω την ξινομουτράκλα της βρωμό-Γιαννούλας να του φέρνουν αιθέρα να τον στείλουμε νοσοκομείο με τα αποτελέσματα την παλιονυφίτσα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 CQ_QoO
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 12:50 am
Romanus έγραψε:Προετοιμαστείτε ψυχολογικά παιδιά για τους μονίμως ανικανοποίητους ξερόλες της Δευτέρας green

Σπόιλερ:

Δεν είμαι ανικανοποίητος ξερόλας, οπότε και δεν τίθεται θέμα θιξίματος Very Happy
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 12:56 am
Romanus έγραψε:

Πάντως εγώ τα τελευταία χρόνια μέχρι και τον φετινό Γενάρη διατράνωνα παντού πως η Ελλάδα, εντός τουλάχιστον της επόμενης 20ετίας και με το παρόν σύστημα, δεν υπάρχει περίπτωση ούτε καν να πλησιάσει τη νίκη.  green

Κάτι παρόμοιο με αυτό που έγραψα πέρισυ τον Φλεβάρη δηλαδή

Romanus έγραψε:
Master έγραψε:Πόσο υπέροχο θα ήταν να κέρδιζε μια χώρα σαν την Πορτογαλία...όνειρο θα μείνει!!!
Όταν χώρες σαν την Πορτογαλία (και τη Μάλτα...) αποφασίσουν να βγούν από τη χρονομηχανή και να συμβαδίσουν με την εποχή (χωρίς να θυσιάσουν αναγκαία τα χαρακτηριστικά τους στοιχεία, μουσικά η πολιτιστικά) τότε  γιατί να μην κερδίσουν;
Η Πορτογαλία με τα μυαλά που κουβαλάει, αν συνεχίσει με τον ίδιο ρυθμό δεν θα δει ποτέ της ουτε καν θέση στη δεκαδα. Δεν μπαίνουν καν στη διαδικασία να στείλουν τον ήχο το δικό τους, που αρέσει (όπως το 2008 και το 2009) και τελικά, μπροστά σε αυτά που βλέπω φέτος, η συμμετοχή τους το 2015 και πολύ υψηλού επιπέδου/σύγχρονη ήταν! rabbit

Βρε λες;  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 335073193

Να το πάρουμε πάλι απο την αρχή οπως και πέρυσι? Very Happy (μπας και πιάσει)

Το ξαναλέω και όπου για Πορτογαλία βάζω Ελλάδα...Πόσο υπέροχο θα ηταν να κέρδιζε η Ελλάδα...όνειρο θα μείνει!!!


Romanouli ξεκίνα την ανάλυση απο κάτω.......... green
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:02 am
Master έγραψε:
Romanus έγραψε:

Πάντως εγώ τα τελευταία χρόνια μέχρι και τον φετινό Γενάρη διατράνωνα παντού πως η Ελλάδα, εντός τουλάχιστον της επόμενης 20ετίας και με το παρόν σύστημα, δεν υπάρχει περίπτωση ούτε καν να πλησιάσει τη νίκη.  green

Κάτι παρόμοιο με αυτό που έγραψα πέρισυ τον Φλεβάρη δηλαδή

Romanus έγραψε:
Master έγραψε:Πόσο υπέροχο θα ήταν να κέρδιζε μια χώρα σαν την Πορτογαλία...όνειρο θα μείνει!!!
Όταν χώρες σαν την Πορτογαλία (και τη Μάλτα...) αποφασίσουν να βγούν από τη χρονομηχανή και να συμβαδίσουν με την εποχή (χωρίς να θυσιάσουν αναγκαία τα χαρακτηριστικά τους στοιχεία, μουσικά η πολιτιστικά) τότε  γιατί να μην κερδίσουν;
Η Πορτογαλία με τα μυαλά που κουβαλάει, αν συνεχίσει με τον ίδιο ρυθμό δεν θα δει ποτέ της ουτε καν θέση στη δεκαδα. Δεν μπαίνουν καν στη διαδικασία να στείλουν τον ήχο το δικό τους, που αρέσει (όπως το 2008 και το 2009) και τελικά, μπροστά σε αυτά που βλέπω φέτος, η συμμετοχή τους το 2015 και πολύ υψηλού επιπέδου/σύγχρονη ήταν! rabbit

Βρε λες;  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 335073193

Να το πάρουμε πάλι απο την αρχή οπως και πέρυσι? Very Happy (μπας και πιάσει)

Το ξαναλέω και όπου για Πορτογαλία βάζω Ελλάδα...Πόσο υπέροχο θα ηταν να κέρδιζε η Ελλάδα...όνειρο θα μείνει!!!


Romanouli ξεκίνα την ανάλυση απο κάτω.......... green

Άμα σου πω ότι έχει περάσει από το μυαλό μου φέτος αλλά δεν μπορώ να με πείσω με τίποτα οτι υπάρχει έστω και μια αχνή πιθανότητα στο ένα εκατομμύριο να το πλησιάσουμε τι θα πεις; green

Ακόμα κι αν πέσει πρώτη επιτροπή λ.χ. Εσθονία και ακούσω "12 points from Estonian jury go to Greece" ούτε τότε θα πιστέψω πως θα το έχουμε πάρει!
Καινούριο 2005 τόσο σύντομα...; Χωρίς να έχει μανιπουλάρει τίποτα η Γιανούλα; Χωρίς να πάει έστω κάτι στραβά;
Αδυνατώ και στη σκέψη μόνο! Laughing
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:09 am
Romanus έγραψε:
Master έγραψε:
Romanus έγραψε:

Πάντως εγώ τα τελευταία χρόνια μέχρι και τον φετινό Γενάρη διατράνωνα παντού πως η Ελλάδα, εντός τουλάχιστον της επόμενης 20ετίας και με το παρόν σύστημα, δεν υπάρχει περίπτωση ούτε καν να πλησιάσει τη νίκη.  green

Κάτι παρόμοιο με αυτό που έγραψα πέρισυ τον Φλεβάρη δηλαδή

Romanus έγραψε:
Master έγραψε:Πόσο υπέροχο θα ήταν να κέρδιζε μια χώρα σαν την Πορτογαλία...όνειρο θα μείνει!!!
Όταν χώρες σαν την Πορτογαλία (και τη Μάλτα...) αποφασίσουν να βγούν από τη χρονομηχανή και να συμβαδίσουν με την εποχή (χωρίς να θυσιάσουν αναγκαία τα χαρακτηριστικά τους στοιχεία, μουσικά η πολιτιστικά) τότε  γιατί να μην κερδίσουν;
Η Πορτογαλία με τα μυαλά που κουβαλάει, αν συνεχίσει με τον ίδιο ρυθμό δεν θα δει ποτέ της ουτε καν θέση στη δεκαδα. Δεν μπαίνουν καν στη διαδικασία να στείλουν τον ήχο το δικό τους, που αρέσει (όπως το 2008 και το 2009) και τελικά, μπροστά σε αυτά που βλέπω φέτος, η συμμετοχή τους το 2015 και πολύ υψηλού επιπέδου/σύγχρονη ήταν! rabbit

Βρε λες;  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 335073193

Να το πάρουμε πάλι απο την αρχή οπως και πέρυσι? Very Happy (μπας και πιάσει)

Το ξαναλέω και όπου για Πορτογαλία βάζω Ελλάδα...Πόσο υπέροχο θα ηταν να κέρδιζε η Ελλάδα...όνειρο θα μείνει!!!


Romanouli ξεκίνα την ανάλυση απο κάτω.......... green

Άμα σου πω ότι έχει περάσει από το μυαλό μου φέτος αλλά δεν μπορώ να με πείσω με τίποτα οτι υπάρχει έστω και μια αχνή πιθανότητα στο ένα εκατομμύριο να το πλησιάσουμε τι θα πεις; green

Ακόμα κι αν πέσει πρώτη επιτροπή λ.χ. Εσθονία και ακούσω "12 points from Estonian jury go to Greece" ούτε τότε θα πιστέψω πως θα το έχουμε πάρει!
Καινούριο 2005 τόσο σύντομα...; Χωρίς να έχει μανιπουλάρει τίποτα η Γιανούλα; Χωρίς να πάει έστω κάτι στραβά;
Αδυνατώ και στη σκέψη μόνο! Laughing

Για να είμαστε ειλικρινείς, οι πιθανότητες ειναι μηδαμινές να σηκώσουμε βραβείο και οχι φυσικά λόγω τραγουδιού, αλλά λόγω της γενικότερης κοινωνικόπολιτικόστημένης κατάστασης της Σουηδοβίζιον....
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:11 am
Μια ρεαλιστική προσέγγιση κατά τη γνώμη μου είναι...
Σπόιλερ:
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:15 am
Masilnto έγραψε:Μια ρεαλιστική προσέγγιση κατά τη γνώμη μου είναι...
Σπόιλερ:

Εγω με συγκρατημένη αισιοδοξία, θα μιλήσω για χαμηλά καπου στην δεκάδα

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:18 am
Θετικό πάντως που είσαι συγκρατημένος Μαστερούλη, γιατί όποτε ξεσάλωνες μας έτρωγε η μαρμάγκα! green
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:25 am
Romanus έγραψε:Θετικό πάντως που είσαι συγκρατημένος Μαστερούλη, γιατί όποτε ξεσάλωνες μας έτρωγε η μαρμάγκα! green

Οχι, οχι .....μετα απο 4 χρόνια σκληρής πραγματικότητος, οι εποχές ξεσαλώματος εχουν περάσει ανεπιστρεπτί
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:27 am
Στροφή στον ρεαλισμό! green
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:37 am


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:41 am
Εντάξει έχουμε τραγουδάρα και θα γράψουμε ιστορία αλλά τους λες και υπερβολικούς!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 1:43 am
Ας διατηρήσουμε την ψυχραιμία μας, παιδιά. green
Καλού κακού πάντως...

Σπόιλερ:

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 8:54 am
Το ενδεχόμενο να κερδίσουμε, μπορεί να μην είναι το πιο πιθανό, αλλά δεν είναι τόσο μακρινό.
Μάλιστα, θα πρόκειται για μια εξαιρετικά ευτυχή συγκυρία:
την ίδια χρονιά που η χώρα μας κερδίζει τη Eurovision, βγαίνει και από τα μνημόνια ! cheers
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 12:15 pm
Αυτόν τον τυπάκο Libertus φέτος τον ανακάλυψα από τα βίντεο με τις first reactions για τα τραγούδια, και τον συμπάθησα από την πρώτη στιγμή! Δεν ξέρω αν το έχεις δει, αλλά με το δικό μας από την πρώτη φορά έπαθε την πλάκα του και κατάλαβε και το κόνσεπτ του βίντεο κλιπ! Very Happy
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 8:52 pm
EuroPsycho έγραψε:
Αυτόν τον τυπάκο Libertus φέτος τον ανακάλυψα από τα βίντεο με τις first reactions για τα τραγούδια, και τον συμπάθησα από την πρώτη στιγμή! Δεν ξέρω αν το έχεις δει, αλλά με το δικό μας από την πρώτη φορά έπαθε την πλάκα του και κατάλαβε και το κόνσεπτ του βίντεο κλιπ! Very Happy

Ναι, έχει πολλή πλάκα, και ο τρόπος που τσιρίζει είναι τέλειος.  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 2295997565 Τον είχε δει και "τσιμπήσει" η Τερζή ήδη από το reaction video που είχε κάνει για την Ελλάδα. 

Καλά, εγώ επειδή το άθλημα με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δεν το κατέχω ιδιαίτερα, δεν έχω και ιδέα περί vlogers και για το χαμό που προκαλούν. Η δική σου η γενιά βέβαια, θα τους ξέρει καλύτερα.  green


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Libertus στις Σαβ Απρ 28, 2018 10:02 pm, 1 φορά


Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 8:55 pm
Libertus έγραψε:Καλά, εγώ επειδή το άθλημα με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δεν το κατέχω ιδιαίτερα, δεν έχω και ιδέα περί vlogers και το χαμό που προκαλούν. Η δική σου η γενιά βέβαια, θα τους ξέρει καλύτερα.  green

When we're ooooold...
ooooh ooooh oooooooh... green
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 8:55 pm
Γενικά τα reaction videos κατά τη γνώμη μου είναι βλακείες! Έχουν παρατραβηγμένες αντιδράσεις επίτηδες για να ασχολούνται μαζί τους και να μαζεύουν views (τουλάχιστον όσοι δραστηριοποιούνται στο youtube).
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 9:05 pm
Romanus έγραψε:
Libertus έγραψε:Καλά, εγώ επειδή το άθλημα με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δεν το κατέχω ιδιαίτερα, δεν έχω και ιδέα περί vlogers και το χαμό που προκαλούν. Η δική σου η γενιά βέβαια, θα τους ξέρει καλύτερα.  green

When we're ooooold...
ooooh ooooh oooooooh... green

Η αλήθεια είναι ότι ένα σοκ το έπαθα τις προάλλες που κράτησα για ένα απόγευμα τη μικρή μου ξαδερφούλα. Ετών 14 βέβαια, οπότε μάλλον σα θείος της είμαι πιο πολύ. Τη ρωτάω πού έμαθε να κάνει κάτι σχετικά με τα ρούχα της. 

- Το έμαθα από τη Μικρή Ολλανδέζα.
- Ποια είναι αυτή; 
-Δεν ξέρεις τη Μικρή Ολλανδέζα; Σαν τη μάνα μου κι εσύ, δεν ξέρεις τίποτα.
- ......................



Citelis έγραψε:Γενικά τα reaction videos κατά τη γνώμη μου είναι βλακείες! Έχουν παρατραβηγμένες αντιδράσεις επίτηδες για να ασχολούνται μαζί τους και να μαζεύουν views (τουλάχιστον όσοι δραστηριοποιούνται στο youtube

Είναι όμως τζάμπα διαφήμιση, στην εποχή του ίντερνετ. Και φυσικά, η συμμετοχή μας είχε θέμα με αυτά τα βίντεος, καθώς τα σαΐνια της PANIK τα μπλόκαραν λόγω πνευματικών δικαιωμάτων.  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 3449772844  Χρειάστηκαν πολλές διαμαρτυρίες, για να βγει η ίδια η Τερζή στο ig και να πει πως όποιος θέλει να κάνει reaction video πρέπει να στέλνει το link στην PANIK για να το ξεμπλοκάρει η ίδια η εταιρεία. Φέξε μου και γλίστρησα δηλαδή. clown


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Libertus στις Σαβ Απρ 28, 2018 9:14 pm, 2 φορές συνολικά


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 9:13 pm
Αυτογκόλ η PANIK δηλαδή! 



OFFTOPIC: 
Επειδή κάποιος δεν ξέρει τους youtuber δεν σημαίνει ότι γέρασε! Δεν ασχολούνται όλοι με αυτό το ηλίθιο (κατά τη γνώμη μου) άθλημα! Σε αόριστο χρόνο έκατσα να δω ποιος είναι αυτός ο Μικεους που λένε όλοι (και άτομα στην ηλικία μου) και σε 2-3 λεπτά θέασης μου ερχόταν εμετός! 
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 9:29 pm
Ποιος είναι ο Μικεους;; Να σας πως την αλήθεια παιδιά εγώ στο YT συνταγές βρίσκω...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Σαβ Απρ 28, 2018 10:46 pm
HOLA έγραψε:Ποιος είναι ο Μικεους;; Να σας πως την αλήθεια παιδιά εγώ στο YT συνταγές βρίσκω...
Ovarreted φίρμα του Ελληνικού Youtube!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 3 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 1:33 am
Libertus έγραψε:
Romanus έγραψε:
Libertus έγραψε:Καλά, εγώ επειδή το άθλημα με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δεν το κατέχω ιδιαίτερα, δεν έχω και ιδέα περί vlogers και το χαμό που προκαλούν. Η δική σου η γενιά βέβαια, θα τους ξέρει καλύτερα.  green

When we're ooooold...
ooooh ooooh oooooooh... green

Η αλήθεια είναι ότι ένα σοκ το έπαθα τις προάλλες που κράτησα για ένα απόγευμα τη μικρή μου ξαδερφούλα. Ετών 14 βέβαια, οπότε μάλλον σα θείος της είμαι πιο πολύ. Τη ρωτάω πού έμαθε να κάνει κάτι σχετικά με τα ρούχα της. 

- Το έμαθα από τη Μικρή Ολλανδέζα.
- Ποια είναι αυτή; 
-Δεν ξέρεις τη Μικρή Ολλανδέζα; Σαν τη μάνα μου κι εσύ, δεν ξέρεις τίποτα.
- ......................

Εγώ έχω ήδη πάθει το σοκ από την πρώτη στιγμή που υπολόγισα πόσο χρονών θα είμαι όταν τα πρώτα μου ξαδέρφια θα βρίσκονται στην τωρινή μου ηλικία.
Όταν η μικρή θα είναι 28 εγώ θα είμαι 52 κι όταν ο βενιαμίν θα γίνει κι αυτός τόσο εγώ θα είμαι 55. (Βρ)Άστα. green
Με διαπέρασε στιγμιαία σαν ηλεκτροσόκ το πνεύμα του Μασίλντο, μα αμέσως αποφάσισα πως ό,τι κι αν ακούσουν τα αυτάκια μου από το στοματάκι τους κατά καιρούς θα κρατήσω χαρακτήρα, σφίγγοντας την καρδιά μου με κορσέ και αποδεχόμενος τη φυσική ροή του χρόνου... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης