The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρόβες

+34
Jennoula
iniseven
Nadine
Akis_z
Baked Potato
panosesc
GiannisEsc
alexg
Nick44
Gianissos
space28
ESCREGION
smart-attack
rozaelia
Albedo
Wow11
merda2004
WhenTheMusicDies
Master
Le Parisien
fertsod
liakleo
NoirJo
Lullaby.
Dia
Maria kat
jovla
panos
stskrg21
Jacko
lol3
Masilnto
EvNickGR
Elfo_Del_Infierno
38 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2191
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:24 pm
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:24 pm
Le Parisien έγραψε:Γεια σας παιδιά! Από ότι κατάλαβα εγώ η εμφάνισή μας τα πήγε πάρα πολύ καλά. Είδα 2 διαφορετικά live stream από το press room (esc united & wiwiblogs) και είπαν πραγματικά τα καλύτερα. Μάλιστα σε σχόλια που έλεγαν αν θα νικήσει, Athens 2020 κτλ. αν θυμάμαι καλά απάντησαν ότι θα μπορούσαν να την δουν μέχρι και νικήτρια. Το σημείο που από ότι κατάλαβα "ανθίζει" το πάτωμα άφησε τους πάντες άφωνους στην αίθουσα όπως επίσης και τα φωνητικά της. Συνεπώς από ότι κατάλαβα τα πήγε εκπληκτικά όλη η ομάδα αλλά έχω να πω 2 πράγματα. 1) Τι μας έλεγαν για πίνακες και τρισδιάστατα σκηνικά, εγώ από το μικρό βιντεάκι που ανέβηκε μια πλατφόρμα με λουλούδια είδα. 2) Γιατί κάνουμε ελεύθερη πτώση στα στοιχήματα αφού άρεσε τόσο πολύ; Κάτι δεν κολλάει. Πρόβες - Σελίδα 4 3261839802

1) Μην ακούτε τον Πουλόπουλο (μη λέω τα ιδια)
2) Στον ημιτελικο είμαστε πρώτοι στα στοιχήματα
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:30 pm
impressedguy έγραψε:
Le Parisien έγραψε:Γεια σας παιδιά! Από ότι κατάλαβα εγώ η εμφάνισή μας τα πήγε πάρα πολύ καλά. Είδα 2 διαφορετικά live stream από το press room (esc united & wiwiblogs) και είπαν πραγματικά τα καλύτερα. Μάλιστα σε σχόλια που έλεγαν αν θα νικήσει, Athens 2020 κτλ. αν θυμάμαι καλά απάντησαν ότι θα μπορούσαν να την δουν μέχρι και νικήτρια. Το σημείο που από ότι κατάλαβα "ανθίζει" το πάτωμα άφησε τους πάντες άφωνους στην αίθουσα όπως επίσης και τα φωνητικά της. Συνεπώς από ότι κατάλαβα τα πήγε εκπληκτικά όλη η ομάδα αλλά έχω να πω 2 πράγματα. 1) Τι μας έλεγαν για πίνακες και τρισδιάστατα σκηνικά, εγώ από το μικρό βιντεάκι που ανέβηκε μια πλατφόρμα με λουλούδια είδα. 2) Γιατί κάνουμε ελεύθερη πτώση στα στοιχήματα αφού άρεσε τόσο πολύ; Κάτι δεν κολλάει. Πρόβες - Σελίδα 4 3261839802

1) Μην ακούτε τον Πουλόπουλο (μη λέω τα ιδια)
2) Στον ημιτελικο είμαστε πρώτοι στα στοιχήματα
Είμαστε πρώτοι αλλά από ότι βλέπω οι αποδόσεις μας ανεβαίνουν και σε λίγο θα πέσουμε (δεν μπορώ να ανοίξω το oddscheck οπότε τα βλέπω από το Eurovision world, δεν ξέρω αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο)
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5169
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:31 pm
Ρε παιδιά, στο oddschecker έχουμε γίνει μπλε σε καποια γραφεία. Και στην κατηγορία για νίκη. Ποια πτώση;  Πρόβες - Σελίδα 4 3261839802


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5169
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:34 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1200
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:36 pm
Σαν Μαρίνο και Μαυροβούνιο θα κονταροχτυπηθούν για την τελευταία θέση στις επιτροπές.
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2191
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:40 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 856
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:41 pm
Α ρε Σερχατ επρεπε να βαλεις περισσοτερο χρωμα!Για μας οι μονοι που μας εχουν ανεβασει τις αποδοσεις ειναι η betfair exchange η οποια ομως δεν ειναι ακριβως εταιρεια απλα ενα μερος που ανταλασσουν αποδοσεις οι παιχτες κατι τετοιο μην δινετε μεγαλη σημασια
Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 530
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:42 pm
Libertus έγραψε:Ρε παιδιά, στο oddschecker έχουμε γίνει μπλε σε καποια γραφεία. Και στην κατηγορία για νίκη. Ποια πτώση;  Πρόβες - Σελίδα 4 3261839802
Δεν μπορώ να ανοίξω το συγκεκριμένο σαιτ, το έγραψα γιατί έτσι βλέπω στο Eurovision world, όπως και να έχει δεν είμαι ειδικός στα στοιχήματα σίγουρα εσείς θα ξέρετε καλύτερα. Το μπλέ τι σημαίνει;
Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:43 pm
Το μπλε καλό είναι 
Το κόκκινο δεν είναι καλό  Πρόβες - Σελίδα 4 1710716985
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5169
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:43 pm
Le Parisien έγραψε:
Libertus έγραψε:Ρε παιδιά, στο oddschecker έχουμε γίνει μπλε σε καποια γραφεία. Και στην κατηγορία για νίκη. Ποια πτώση;  Πρόβες - Σελίδα 4 3261839802
Δεν μπορώ να ανοίξω το συγκεκριμένο σαιτ, το έγραψα γιατί έτσι βλέπω στο Eurovision world, όπως και να έχει δεν είμαι ειδικός στα στοιχήματα σίγουρα εσείς θα ξέρετε καλύτερα. Το μπλέ τι σημαίνει;

Μπλε σημαίνει ότι μειώνουμε τις αποδόσεις μας. Κόκκινο ότι οι αποδόσεις αυξάνονται.

Το oddschecker το ανοιγεις με Opera browser και ρυθμίζεις το vpn.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Libertus στις Κυρ Μάης 05, 2019 5:46 pm, 1 φορά


Jacko
Jacko
Αριθμός μηνυμάτων : 1617
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2019

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:44 pm
Γενικά τα στοιχήματα φέτος είναι πολύ ήσυχα 
Δεν υπάρχει πολύ κινητικότητα παντού γενικά
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2191
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 5:50 pm

εγω καταλαβα οτι μας αγαπαν!!! Πρόβες - Σελίδα 4 4037559606 Πρόβες - Σελίδα 4 4037559606 Πρόβες - Σελίδα 4 4037559606 Πρόβες - Σελίδα 4 4037559606

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
panos
ESC Guru 2017
Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2015

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 6:00 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5169
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 6:03 pm


Winner...


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5169
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 8:19 pm
Απόσπασμα 15 δευτ. από το πώς θα φαίνεται η Λευκορωσία στην κάμερα.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1200
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 8:30 pm
Ανακεφαλαιώνοντας:

Το β’ ήμισυ του πρώτου ημιτελικού μου φάνηκε πολύ πιο δυνατό σε σχέση με ό,τι είδαμε χθες.
Βέλγιο, Σαν Μαρίνο και Εσθονία οι πιο αδύναμες συμμετοχές και μάλλον NQ και οι τρεις. 
Από την άλλη, Αυστραλία, Ελλάδα και Ισλανδία πάνε τελικό χωρίς δεύτερη σκέψη. Η Ελλάδα μπορεί να κερδίσει τον ημιτελικό δεδομένου ότι η Ισλανδία δε θα πάει καλά στις επιτροπές και η Αυστραλία δε θα είναι τόσο δυνατή στο κοινό. Μαζί με Κύπρο, Σλοβενία και Τσεχία από το πρώτο μισό, αυτές οι 6 χώρες δύσκολα θα αποτύχουν να προκριθούν. 
Πορτογαλία και *gasp* Γεωργία ίσως τα καταφέρουν. Διάβασα πως η Πορτογαλία είχε πολλά μακρινά και αργά πλάνα που σε έβγαζαν από το mood και ο Conan χανόταν στη σκηνή. Αν ληφθεί υπόψη και το όλο ενδυματολογικό και η ιδιομορφία του κομματιού, δεν ξερω, μπορεί να είναι το shocking NQ της βραδιάς. Από την άλλη, η Γεωργία μπορεί να κάνει την έκπληξη. Το στήσιμο έχει δυναμική, προσπαθούν να μεταδώσουν το νόημα των στίχων και φωνητικά η ερμηνεία είναι πάρα πολύ καλή (αν και αρκετά «επιθετική», μπορεί να ξενίσει τον μέσο θεατή).
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13973
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 9:01 pm
Η Αυστραλία γιατί εντυπωσίασε είπαμε ? Πρόβες - Σελίδα 4 3261839802
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2191
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 9:17 pm
Δείνει την ψευδαίσθηση ότι η τραγουδούστρια με τις χορεύτριες πετάνε στο διάστημα... Εμένα για κιτσαριό μου ακούγεται, αλλά εντυπωσίασε τους δημοσιογράφους...

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5169
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 9:32 pm
Εγώ γιατί νομίζω ότι το κοινό θα τσιμπήσει πιο πολύ ίσως κι από τις επιτροπές με την Αυστραλία;  Πρόβες - Σελίδα 4 3261839802

Επίσης...  lol!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5169
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 9:46 pm


Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Πρόβες

Κυρ Μάης 05, 2019 11:54 pm
Καλησπέρα σας και απο εμένα...χαιρομαι πολυ που βλεπω νεο αίμα στο forum...καλωσηρθατε ολοι!!! Φετος λογω υποψηφιοτητας δεν ξερω αν θα προλαβαινω να γραφω πολλα...αλλα θα σας διαβαζω!!!

Απο τις πρωτες προβες δεν συμπέρανα πολλά αλλα μια γενική αισθηση δίνετε...γενικα ειδα μια χλιαρότητα απο τι1 συμμετοχές χωρις να ξεχωριζει κατι δραματικά...νομιζω θα τα παμε καλά φέτος...δεν εχω καταλάβει το ολο  κονσεπτ της συμμετοχής μας και μου φαινετε και λιγο φορτωμένο...επισης το φόρεμα της Κατερίνας μου βγάζει μια υπερβολή χωρις να το εχω δει και πως γραφει με ολο το στήσιμο...τα μνμ που ερχονται παντως ειναι ακρως θετικά...

Κατι αλλο που με απασχολει ειναι η τεταμένή κατάσταση στο Ισραήλ και μαλιστα στα Νοτια Σύνορα της Χωρας....εμαθα για καποιες ρουκέτες που επεσαν σε Ισραηλινό έδαφος!!! Προσωπικά θεωρω οτι ειναι πολυ ανησυχητικό ολο αυτο να συμβαινουν ολα αυτα μερικα χιλιόμετρα παραπέρα....Ευχομαι να μην εχουμε δυσαρεστες εξελίξεις....Αυτα τα λιγα απο εμενα
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης