The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

+18
Phil_Fog
iniseven
stskrg21
Jennoula
Jacko
space28
NoirJo
Dia
Master
liakleo
panos
jovla
merda2004
EvNickGR
Elfo_Del_Infierno
lol3
Masilnto
HOLA
22 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Ιαν 08, 2019 5:50 pm
Λογικα, αν παει Γιουρο, η ιδια θα γραψει το τραγουδι της, οπω; συμβαινει σχεδον με το συνολο της δισκογραφιας της.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τρι Ιαν 08, 2019 7:59 pm
Λιγο ασχετο αλλα και σχετικο με το θεμα....Δειτε το σουπερακι του δελτιου ειδησεων και βγαλτε συμπερασμα...Θελουμε να ασχοληθουν σοβαρα και με την γιουροβιζιον μετα.....
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 5:01 pm
Ποια είναι η Κατερίνα Ντούσκα ρε παιδιά Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 3261839802
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 5:08 pm
Αλλος απο δω....

Ελληνιδα τραγουδιστρια μεγαλωμενη στον Καναδα. Η χροια της θυμιζει τρομακτικα την Amy Winehouse.
Κι αυτη μ' αρεσει ως επιλογη. Την ειχα δει στον Κηπο του Μεγαρου Μουσικης περσι.
Επειδη ομως η πληροφορια ανηκει στον... Πουλοπουλο, καλο θα ειναι να ειμαστε επιφυλακτικοι.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 5:27 pm
Libertus έγραψε:Αλλος απο δω....

Ελληνιδα τραγουδιστρια μεγαλωμενη στον Καναδα. Η χροια της θυμιζει τρομακτικα την Amy Winehouse.
Κι αυτη μ' αρεσει ως επιλογη. Την ειχα δει στον Κηπο του Μεγαρου Μουσικης περσι.
Επειδη ομως η πληροφορια ανηκει στον... Πουλοπουλο, καλο θα ειναι να ειμαστε επιφυλακτικοι.
Τι να κανουμε καποιοι εχουμε κι αποριες...

Αυτη ειχε ακουστει περισυ ως ενα απο τα πιθανα φωνητικα της Τερζη που τελικα ηταν ειδηση φουσκα...Σε αλλη σελιδα διαβασα πως ο Παυλοπουλος ειπε οτι την ΕΡΤ φετος δεν την ενδιαφερει το ελληνικο ηχοχρωμα και σκεφτεται να στειλουμε κατι ποπ....τελικα ακρη δεν θα βγαλουμε με τις ειδησεις-φημες-μπαρουφες του εκαστοτε eurovisionολογου...ας περιμενουμε μεχρι να δεησει η ΕΡΤ να μας τα πει η ιδια...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 5:45 pm
Αν οντως η ΕΡΤ σκεφτεται να κανει κρουση σε Φαφουτη και Ντουσκα, προφανως και η προθεση της ειναι να παμε με αγγλοφωνο ποπ κομματι. 

Αντε, ανυπομονουμε.  green


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 9:00 pm
Libertus συμφωνα με τα διαφορα γραφομενα πρωτα θα επιλεγει το τραγουδι και μετα ο καλλιτεχνης που θα το πει....οποτε το ζητημα μας εχει 2 σκελη
1) να ειναι πολυ καλο το τραγουδι
2) να "στηθει" σωστα
Ελπιζουμε Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 2107382653 να ανταποκριθει και στα 2 ο Παπαδημητριου....
merda2004
merda2004
Αριθμός μηνυμάτων : 1595
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας Χιούμορmindfuck according to Romanus....

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 9:38 pm
καλα αυτη η Ντουσκα ειναι καλη κ διαφορετικη επιλογη αλλα θα παει? χμ ισως. αν ηθελε να την μαθει αρκετος κοσμος. αντε μακαρι
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 9:45 pm
Μαρια, αυτο που γραφεις θα ηταν και το καλυτερο, αλλα δυστυχως γινεται το ακριβως αντιθετο με μας. Πρωτα να δεχτει καποιος απο τους προτεινομενους καλλιτεχνες και υστερα να γινει αλλος γυρος συζητησεων για το τραγουδι.
Καλα, τα υπολοιπα που αναφερεις ειναι τοσο αυτονοητα, που δεν χρειαζεται καν να τα συζηταμε. Και το τραγουδι να ειναι καλο και να εχουμε ενα αξιολογο σκηνικο κονσεπτ. Ο καλλιτεχνης απο μονος του δεν εξασφαλιζει τιποτα. Απλα με τις συγκεκριμενες τραγουδιστριες γινεται μια καλη αρχη. Αυτο μονο λεω.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 10:04 pm
Libertus έγραψε:Μαρια, αυτο που γραφεις θα ηταν και το καλυτερερο, αλλα δυστυχως γινεται το ακριβως αντιθετο με μας. Πρωτα να δεχτει καποιος απο τους προτεινομενους καλλιτεχνες και υστερα να γινει αλλος γυρος συζητησεων για το τραγουδι.
Φετος μαλλον αυτο θα αλλαξει σαν διαδικασια γιατι οταν βγηκε η φημη για την εμπλοκη του Παπαδημητριου γραφτηκε οτι εκεινος θα διαλεξει το ειδος του τραγουδιου πρωτα και βασει αυτου θα βρεθει ο καλλιτεχνης....γιατι θα πρεπει ο καλλιτεχνης να ταιριαζει στο ειδος...τωρα κατα ποσο θα δεχτει αυτος η αυτη αν τελικα ψαξουν για γυναικα ειναι αλλο θεμα...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Τετ Ιαν 09, 2019 10:13 pm
Παντως πολυ ενθουσιασμο βλεπω σε σχολια γι αυτην την Ντουσκα στις 2 γνωστες σελιδες που μπηκα...τοσο καλη ειναι??? δεν την ξερω την κοπελα (πρωτοτυπο green green green) μακαρι να μας εκπληξει....
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιαν 10, 2019 10:41 am
Για να μην γκρινιάζω και συνεχώς,θα πω οτι δεν βρίσκονται σε άσχημη κατεύθυνση τα ονοματα που ακούμε...Φυσικά μιλάμε για πρώιμο στάδιο ας δούμε πρωτα ποιος θα κλειδώσει αλλα η γενικότερη κατεύθυνση προς ενα αγγλοφωνο ποπ κομμάτι ειναι φανερή
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιαν 10, 2019 6:03 pm
Η επιτροπή:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιαν 10, 2019 6:42 pm
Αρα τα περι αναθεσης ισχυουν..τωρα περιμενουμε τα υπολοιπα.....οι μουσικοι παραγωγοι στην επιτροπη ειναι υπαλληλοι της ερτ να υποθεσω..τους γνωριζει κανεις????
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιαν 10, 2019 10:17 pm
Μαρια S έγραψε:Παντως πολυ ενθουσιασμο βλεπω σε σχολια γι αυτην την Ντουσκα στις 2 γνωστες σελιδες που μπηκα...τοσο καλη ειναι??? δεν την ξερω την κοπελα (πρωτοτυπο green green green) μακαρι να μας εκπληξει....
Λογικο καποιοι να ενθουσιαστουν, η φωνη της καταρχας αρκει.  green
Κι εγω που την εχω δει λαιβ πρεπει να καταθεσω οτι μου αρεσε πολυ. Βεβαια, η σκηνη της Γιουροβιζιον ειναι αδυσωπητη, οποτε δεν μπορω να πω κατι ακομα και μετα το περσινο καζο, ειμαι επιφυλακτικος απεναντι σε ολους.
Τελος, αν οντως στειλουμε τη Ντουσκα, θα ειναι η 1η φορα που η χωρα μας θα επιχειρησει κατι δυτικοτροπο αλλα σε πιο αρτιστικ και οχι εμπορικους δρομους (very Βελγιο μου κανει).  green


Edit Στο ig της ηδη καποιοι αρχισαν να ρωτανε αν θα παει Esc αλλα η ιδια ουτε εχει κανει like στα σχολια αυτα, ουτε ομως εχει απαντησει αρνητικα. Για να δουμε...


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Πεμ Ιαν 10, 2019 11:09 pm
Libertus έγραψε:
Μαρια S έγραψε:Παντως πολυ ενθουσιασμο βλεπω σε σχολια γι αυτην την Ντουσκα στις 2 γνωστες σελιδες που μπηκα...τοσο καλη ειναι??? δεν την ξερω την κοπελα (πρωτοτυπο green green green) μακαρι να μας εκπληξει....
Λογικο καποιοι να ενθουσιαστουν, η φωνη της καταρχας αρκει.  green
Κι εγω που την εχω δει λαιβ πρεπει να καταθεσω οτι μου αρεσε πολυ. Βεβαια, η σκηνη της Γιουροβιζιον ειναι αδυσωπητη, οποτε δεν μπορω να πω κατι ακομα και μετα το περσινο καζο, ειμαι επιφυλακτικος απεναντι σε ολους.
Τελος, αν οντως στειλουμε τη Ντουσκα, θα ειναι η 1η φορα που η χωρα μας θα επιχειρησει κατι δυτικοτροπο αλλα σε πιο αρτιστικ και οχι εμπορικους δρομους (very Βελγιο μου κανει).  green


Edit Στο ig της ηδη καποιοι αρχισαν να ρωτανε αν θα παει Esc αλλα η ιδια ουτε εχει κανει like στα σχολια αυτα, ουτε ομως εχει απαντησει αρνητικα. Για να δουμε...
Το στυλ που περιγραφεις με προβληματιζει....για να ψηφιστουμε απο χωρες που "το χουν" περισσοτερο το ειδος αυτο πρεπει το τραγουδι της με αριστα το 10 να πιανει 50!!!! δηλαδη να ειναι εξαιρετικο....αν οχι βλεπω να αποκλειομαστε στον ημιτελικο και να αναρωτιομαστε παλι τι εφταιξε....
Επισης μην ξεχναμε οτι περισυ τα 2 πρωτα τραγουδια ηταν τα γνωστα μας "ευπεπτα"...

scratch Ενας συνθετης δεν μπορει να γραψει ενα τραγουδι σαν το "της αγαπης μαχαιρια" των Κατσιμιχαιων να επεφταν τα τσιμεντα?????
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Ιαν 12, 2019 7:10 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Απ' ό,τι φαίνεται, και το eurovisionfun.gr που επέμενε για Φαφούτη πλέον γράφει ξεκάθαρα ότι η 1η επιλογή της Ερτ είναι η Ντούσκα. Μάλιστα, αναφέρεται ότι ο Παπαδημητρίου έχει ήδη επικοινωήσει με την εταιρεία της Ντούσκα, τη MINOS-EMI, και η ίδια η τραγουδίστρια το σκέφτεται θετικά. Μάλιστα το κόστος θα το επωμιστεί η ΕΡΤ (χιχι!) καθώς τόσο η ΜINOS όσο και η PANIK είχαν ξεκαθαρίσει ότι δεν προτίθεται να εμπλακούν στη διαδικασία της Ελληνικής εκπροσώπησης στον διαγωνισμό.


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Σαβ Ιαν 12, 2019 10:38 pm
Μάλιστα το κόστος θα το επωμιστεί η ΕΡΤ 



ΩΧ !!!!!!!!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Ιαν 13, 2019 5:26 pm
Έλα βρε Μαρία, μη φέρνεις την καταστροφή. Πόσα λεφτά δλδ να χρειάζονται για να στήσεις την Ντούσκα στη σκηνή; μια κιθάρα χρειάζεται η κοπέλα, ατμοσφαιρικούς φωτισμούς και πλανάρες. In other words, θέλουμε έναν αξιόλογο stage director. Και μη βιαστείτε να πείτε ότι όλο αυτό σας ακούγεται βαρετό. Δείτε τι δουλειά μπορεί να γίνει με όσα έγραψα.



Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Κυρ Ιαν 13, 2019 10:49 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μακάρι. Άντε, με το καλό!  Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 4037559606


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 14, 2019 12:20 am
Libertus έγραψε:Έλα βρε Μαρία, μη φέρνεις την καταστροφή. Πόσα λεφτά δλδ να χρειάζονται για να στήσεις την Ντούσκα στη σκηνή; μια κιθάρα χρειάζεται η κοπέλα, ατμοσφαιρικούς φωτισμούς και πλανάρες. In other words, θέλουμε έναν αξιόλογο stage director. Και μη βιαστείτε να πείτε ότι όλο αυτό σας ακούγεται βαρετό. Δείτε τι δουλειά μπορεί να γίνει με όσα έγραψα.

Αν μιλουσαμε για την ΕΡΤ της περιοδου 2004-2008 δεν θα ειχα θεμα...σου αντιστρεφω την ερωτηση ποσα λεφτα θα χρειαζοταν περισυ η Γιαννα για να στηθει κατι ωραιο?????τα ειδες πουθενα????

Αυτα τα περι κιθαρων και φωτων με τρομαζουν...αν εχουμε κανενα τετοιο τραγουδι ετοιμαστειτε για αποκλεισμο..και το γραφω πριν το διαγωνισμο...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 14, 2019 12:37 am
Πώς μπορείς να είσαι τόσο απόλυτη χωρίς να έχεις ακούσει το τραγούδι και μάλιστα από κάποια τραγουδιστρια που δεν την ήξερες καν πριν;  Shocked

Η Γιάννα δε χρειαζόταν πολλά λεφτά πέρσι, απλά δυστυχώς απεδείχθη αφωνούλα και με παντελή έλλειψη γνώσης περί του τι εστι Γιουροβιζιον. Όλες οι επιλογές της ήταν οι χειρότερες δυνατές. Αυτό που λέω για φέτος είναι ότι μετά τα περσινά χάλια, η ΕΡΤ ίσως να φιλοτιμηθεί να αναθέσει σε κάποιον ταλαντούχο σκηνοθέτη το στήσιμο της συμμετοχής μας. Κι επειδή ΄θα έχουμε τραγούδι που λογικά δε θα θέλει της Παναγιάς τα μάτια, τα λεφτά δε θα είναι πολλά και συνεπώς δεν θα αποτελούν δικαιολγία. Αν η ΕΡΤ αφήσει ξεκρέμαστη και τη φετινή μας συμμετοχή τελείως, τότε τι να πω; εδώ θα είμαστε πάλι για να κράξουμε.


lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 855
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 32
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 14, 2019 1:10 am
Αν παμε με αυτην τελικα,διαλεγουμε τον δυσκολο δρομο αλλα θα ειναι σιγουρα ενδιαφερον προτζεκτ.Γενικα ψαγμενη επιλογη για τα δεδομενα της ερτ,ελπιζω να εχουν την θεληση να την στηριξουν αν και συμφωνω οτι στο στυλ αυτο δεν χρειαζεται το τρελο μπατζετ με τα εξτριμ σκηνικα ξερω εγω,το τριπτυχο της επιτυχιας ειναι δεμενη τηλεσκηνοθεσια-καλο τραγουδι-φωνη το σημαντικοτερο,η Ντουσκα αν και μονο ακουστα σαν ονομα την ειχα, ακουσα τα τραγουδια της τις τελευταιες μερες και μου αρεσαν αρκετα φρεσκο προσωπο με γεματη φωνη,ωραια γυρισματα,το δικο της στυλ κτλ,γενικα δεν εχω καλο αυτι ουτε ιδιαιτερες γνωσεις αλλα απο ολους εχω ακουσει εξαιρετικα λογια για την ιδια.Δεν ξερω τι διαδικασια θα ακολουθηθει τωρα για την συνθεση του τραγουδιου,μπορει να το εχουν και ετοιμο αλλα θα παρακολουθω απο στενα την φετινη μας προσπαθεια μου κεντρισε το ενδιαφερον.Εν αναμονη των εξελιξεων λοιπον!
avatar
JoVla
Επισκέπτης

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 14, 2019 2:12 pm
Άποψη μου είναι ότι στην σκηνή θα χρειαστεί να έχει μία μπάντα + φωνητικά όπως είχε και η Αλβανία πέρσι και τηλεοπτικά πλάνα όπως στο embodiment live sessions που είχε κάνει... Αυτά τα λίγα να κάνουν στην ΕΡΤ και αν υπάρχει κατάλληλο τραγούδι μας βλέπω 10αδα και όσο πιο καλό το τραγούδι τόσο πιο ψιλά στην 10άδα...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι) - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2019 (Επέλεξε τραγούδι)

Δευ Ιαν 14, 2019 3:04 pm
Συμφωνω. 

Meanwhile...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]


Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης