The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:05 pm
Χωρίς βίντεο κλιπ η Ελλάδα
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:05 pm
Mastiha έγραψε:Απογοητευτικά νέα για τους fans της Eurovision. Η ΕΡΤ δε σκοπεύει να καλύψει-όπως και πέρσι-έξοδα για γύρισμα video-clip,απλά θα μονταριστεί το υπάρχον υλικό του τελικού.Το στενάχωρο για το Λούκα Γιώρκα είναι πως ούτε η εταιρεία του σκοπεύει να διαθέσει κάποιο ποσό,για τη δημιουργία video,ώστε να προωθήσει το single του καλλιτέχνη της.
Το εντυπωσιακό είναι πως ο εκπρόσωπος μας,δε παύει να είναι ο νικητής του Χ Factor!Mόνο στη Ελλάδα,οι νικητές του διασημότερου talent show αφήνονται στην τύχη τους χωρίς κανένα marketing.....

http://tvnea.blogspot.com/


τι να το κανει η Ελλαδα το x factor βρε mastiha

10 εκατ ημαστε και μονο σε μπουζουκια μπορει να δουλεψει κανεις .

Πωλησεις δισκων δεν υπαρχουν
marketing για να κερδισουν τι οι εταιριες? το μονο που κερδιζουν πια απο τους νικητες των ριαλιτι ειναι ποσοστα απο τις εμφανισεις τους στα μαγαζια τη νθχτα.

ασε που φανταζομαι εχεις δει x factor αγγλικα, δεν υπαρχει καμια συγκριση ταλεντου.

ημαστε μια μικρη χωρα, μια μικρη αγορα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:08 pm
Δεν τα έγραψα εγώ άνθρωπε μου!!! Δεν είναι δικό μου το μπλογκ!!! lol!
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:08 pm
αν εχεις ομως τραγουδι , τι να το κανεις τα προμο τουρς, τα βιντεο κλιπσ κλπ



ο rybak εσκισε χωρις τιποτα απο ολα αυτα.

θελει κια αλλη αποδειξη οτι τελικα το τραγουδι και η παρουσια εκει στη σκηνη μετραει και τιποτε αλλο.

sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:08 pm
Δεν νομιζω οτι η εταιρεια θα τον αφησει ετσι ξεκαρφωτο.Αλλιως γιατι να τον βαλουν να παει;Για να του πουν μετα κοψε το λαιμο σου;και καντα ολα μονος σου;
Δε μπορει μαλλον ειναι ραδιο αρβυλα.
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:11 pm
sonia10 έγραψε:Δεν νομιζω οτι η εταιρεια θα τον αφησει ετσι ξεκαρφωτο.Αλλιως γιατι να τον βαλουν να παει;Για να του πουν μετα κοψε το λαιμο σου;και καντα ολα μονος σου;
Δε μπορει μαλλον ειναι ραδιο αρβυλα.


οχι θα υποστηριξουν με χρημα καποιον που δεν τα φερνει στην εταιρια.

peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:15 pm
sonia10 έγραψε:Δεν νομιζω οτι η εταιρεια θα τον αφησει ετσι ξεκαρφωτο.Αλλιως γιατι να τον βαλουν να παει;Για να του πουν μετα κοψε το λαιμο σου;και καντα ολα μονος σου;
Δε μπορει μαλλον ειναι ραδιο αρβυλα.

Επειδή ο Λούκας, γενικά στις δηλώσεις του είναι πολύ προσεγμένος…
Κι έχει δηλώσει ο ίδιος on air (όχι «πληροφορίες» / ρεπορτάζ σταθμού) ότι αρχίζουμε να δουλεύουμε πάνω στο κλιπ…
Πραγματικά, μου κάνει εντύπωση να μην κάνει η εταιρία κλιπ. Δε νομίζω πως το έβγαλε από το κεφάλι του.
Θεωρώ πιο πιθανό να κυκλοφόρησε η φήμη, ακριβώς επειδή έσπευσε η ΕΡΤ να δηλώσει ως επίσημο το βίντεο παρουσίασης του κομματιού…

Βέβαια, από την άλλη ... Ελληνική show biz! είναι αυτή... Ποτέ δεν ξέρεις τι λένε και ξε-λένε...

Υ.Γ.: Το ότι για μία συμμετοχή δεν έγινε promo tour, δε σημαίνει πως δεν έγινε ΚΑΙ marketing… Μια χαρά μας το πλάσαραν οι Νορβηγοί το fairytale…


Έχει επεξεργασθεί από τον/την peggy στις Πεμ Μαρ 10, 2011 3:20 pm, 1 φορά
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:15 pm
Ο Λούκας τώρα υπέγραψε με τη Minos.
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 3:39 pm
fanis1972 έγραψε:
sonia10 έγραψε:Δεν νομιζω οτι η εταιρεια θα τον αφησει ετσι ξεκαρφωτο.Αλλιως γιατι να τον βαλουν να παει;Για να του πουν μετα κοψε το λαιμο σου;και καντα ολα μονος σου;
Δε μπορει μαλλον ειναι ραδιο αρβυλα.


οχι θα υποστηριξουν με χρημα καποιον που δεν τα φερνει στην εταιρια.

τοτε γιατι τον προτειναν; δεν τους πιεσε κανεις.
θελανε και τον στειλανε
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 8:52 pm
Mastiha έγραψε:Απογοητευτικά νέα για τους fans της Eurovision. Η ΕΡΤ δε σκοπεύει να καλύψει-όπως και πέρσι-έξοδα για γύρισμα video-clip,απλά θα μονταριστεί το υπάρχον υλικό του τελικού. Το στενάχωρο για το Λούκα Γιώρκα είναι πως ούτε η εταιρεία του σκοπεύει να διαθέσει κάποιο ποσό,για τη δημιουργία video,ώστε να προωθήσει το single του καλλιτέχνη της.
Το εντυπωσιακό είναι πως ο εκπρόσωπος μας,δε παύει να είναι ο νικητής του Χ Factor! Mόνο στη Ελλάδα,οι νικητές του διασημότερου talent show αφήνονται στην τύχη τους χωρίς κανένα marketing.....

http://tvnea.blogspot.com/

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που η εταιρεία του δεν ήθελε να γυρίσει ένα video clip! Surprised Θα βοηθούσε το τραγούδι περισσότερο και θα ήταν ένα + για τον καλλιτέχνη τους! Εδώ ο Αλκαίος έκανε με δικά του έξοδα!!
fanis1972 έγραψε:αν εχεις ομως τραγουδι , τι να το κανεις τα προμο τουρς, τα βιντεο κλιπσ κλπ

ο rybak εσκισε χωρις τιποτα απο ολα αυτα.

θελει κια αλλη αποδειξη οτι τελικα το τραγουδι και η παρουσια εκει στη σκηνη μετραει και τιποτε αλλο.

+1. έχεις δίκιο. το ίδιο έγινε και με την Lena πέρσι. μηδέν έξοδα για video clip κτλπ.
Αλλά, το δικό μας τραγούδι δεν είναι τόσο δυνατό (τουλάχιστον για τους Ευρωπαίους) οπότε θα ήταν καλό να έφτιαχναν ένα videoclip αλλά οκ ας εστιάσουν στην εμφάνιση του τραγουδιού Cool
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:16 pm
Αφού "κλειδώσατε" το προηγούμενο θέμα που ΔΕΝ το είχα δει, να πω ότι δε σας καταλαβαίνω...μα το θεό δηλαδή.
Ρε, ξεκολλάτε λίγο, δε θα αλλάξει τη καθημερινότητά μας η γιουροβίζιον, τη πλακίτσα μας κάνουμε ρε παιδιά και δατς όλ! Εγώ με το Φάνη συμφωνώ σε γενικές γραμμές, δεν τον καταλαβαίνω όμως όταν διαβάζω "Εγώ για το Ρουβά τα έλεγα και τελικά δικαιώθηκα!" Ε, και? Δηλαδή αν κερδίζει κάτι ο καθένας μας απ' αυτό, ΟΚ, ας πορωθούμε, μαζί σας, αλλά τί πάει να πει ρε συ Φάνη δικαιώνομαι? Δικαιώθηκες δηλαδή στα μάτια των Ρουβίτσων και του συναφιού? Δηλαδή εμένα πέρσι που με είχατε κάνει σύσκατο ότι η Νορβηγία με το ακτανόμαστο σκουλίκι θα είναι πάλι τοπ-5 και σας έλεγα ότι φλερτάρει με τις 5 τελ.θέσεις, τί έπρεπε ρε σεις να κάνω? Να αρχίσω να σας πυροβολάω επειδή "πέτυχα", "ψυχανεμίστηκα", μία χώρα? Με την ίδια λογική έπρεπε να με είχατε σκοτώσει επειδή έβλεπα τη Δανία εκτός τελικού και βγήκε 4η!! Θέλω να πω: ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΗΝ!!!
Να επανέλθω στο "κλειδωμένο" θέμα! Η ΕΡΤ δεν είχε δύο άλλα κοριτσάκια που κάνανε ρεπορτάζ γιουροβίζιον, μια Ακριώτου, ε? Γιατί δε λέει σ' αυτές να κάνουν τη περιγραφή απ τη Γερμανία? Και μια χαρά θα είναι και σχετικές με το άθλημα είναι....
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:21 pm
cst003 έγραψε:Αφού "κλειδώσατε" το προηγούμενο θέμα που ΔΕΝ το είχα δει, να πω ότι δε σας καταλαβαίνω...μα το θεό δηλαδή.
Ρε, ξεκολλάτε λίγο, δε θα αλλάξει τη καθημερινότητά μας η γιουροβίζιον, τη πλακίτσα μας κάνουμε ρε παιδιά και δατς όλ! Εγώ με το Φάνη συμφωνώ σε γενικές γραμμές, δεν τον καταλαβαίνω όμως όταν διαβάζω "Εγώ για το Ρουβά τα έλεγα και τελικά δικαιώθηκα!" Ε, και? Δηλαδή αν κερδίζει κάτι ο καθένας μας απ' αυτό, ΟΚ, ας πορωθούμε, μαζί σας, αλλά τί πάει να πει ρε συ Φάνη δικαιώνομαι? Δικαιώθηκες δηλαδή στα μάτια των Ρουβίτσων και του συναφιού? Δηλαδή εμένα πέρσι που με είχατε κάνει σύσκατο ότι η Νορβηγία με το ακτανόμαστο σκουλίκι θα είναι πάλι τοπ-5 και σας έλεγα ότι φλερτάρει με τις 5 τελ.θέσεις, τί έπρεπε ρε σεις να κάνω? Να αρχίσω να σας πυροβολάω επειδή "πέτυχα", "ψυχανεμίστηκα", μία χώρα? Με την ίδια λογική έπρεπε να με είχατε σκοτώσει επειδή έβλεπα τη Δανία εκτός τελικού και βγήκε 4η!! Θέλω να πω: ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΗΝ!!!
Να επανέλθω στο "κλειδωμένο" θέμα! Η ΕΡΤ δεν είχε δύο άλλα κοριτσάκια που κάνανε ρεπορτάζ γιουροβίζιον, μια Ακριώτου, ε? Γιατί δε λέει σ' αυτές να κάνουν τη περιγραφή απ τη Γερμανία? Και μια χαρά θα είναι και σχετικές με το άθλημα είναι....
+ 100000000
Mia χαρά είναι αυτά τα κορίτσια...
ίσως και να τα δούμε ούτως ή άλλως στην παρουσίαση των βίντεο των χωρών όπως και πέρσι...
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:24 pm
cst003 έγραψε:Αφού "κλειδώσατε" το προηγούμενο θέμα που ΔΕΝ το είχα δει, να πω ότι δε σας καταλαβαίνω...μα το θεό δηλαδή.
Ρε, ξεκολλάτε λίγο, δε θα αλλάξει τη καθημερινότητά μας η γιουροβίζιον, τη πλακίτσα μας κάνουμε ρε παιδιά και δατς όλ! Εγώ με το Φάνη συμφωνώ σε γενικές γραμμές, δεν τον καταλαβαίνω όμως όταν διαβάζω "Εγώ για το Ρουβά τα έλεγα και τελικά δικαιώθηκα!" Ε, και? Δηλαδή αν κερδίζει κάτι ο καθένας μας απ' αυτό, ΟΚ, ας πορωθούμε, μαζί σας, αλλά τί πάει να πει ρε συ Φάνη δικαιώνομαι? Δικαιώθηκες δηλαδή στα μάτια των Ρουβίτσων και του συναφιού? Δηλαδή εμένα πέρσι που με είχατε κάνει σύσκατο ότι η Νορβηγία με το ακτανόμαστο σκουλίκι θα είναι πάλι τοπ-5 και σας έλεγα ότι φλερτάρει με τις 5 τελ.θέσεις, τί έπρεπε ρε σεις να κάνω? Να αρχίσω να σας πυροβολάω επειδή "πέτυχα", "ψυχανεμίστηκα", μία χώρα? Με την ίδια λογική έπρεπε να με είχατε σκοτώσει επειδή έβλεπα τη Δανία εκτός τελικού και βγήκε 4η!! Θέλω να πω: ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΗΝ!!!
Να επανέλθω στο "κλειδωμένο" θέμα! Η ΕΡΤ δεν είχε δύο άλλα κοριτσάκια που κάνανε ρεπορτάζ γιουροβίζιον, μια Ακριώτου, ε? Γιατί δε λέει σ' αυτές να κάνουν τη περιγραφή απ τη Γερμανία? Και μια χαρά θα είναι και σχετικές με το άθλημα είναι....


αν ειχες φαει και εσυ το βρισιμο της ζωης σου απο τους αλλους χρηστες για την αποψη σου, πιστεψε με θα ενοιωθες δικαιωμενος με τη θεση του ρουβα.

εχεις δικιο, σημερα ειναι μια κακη μερα για μενα και πορωθηκα, δεν πηγα για δουλεια, η διαιτα μου παει σκ@τα ,κολλημενος στα 67 κιλα, πως θα γινω ξανα 62 ενας θεος ξερει ,οποτε με καποιον επρεπε να τα βαλω Very Happy Very Happy Very Happy

η ερτ φανταζομαι θελει να δωσει τη ευροβιζιον σε ολους εκει μεσα σιγα σιγα, για να μην εχει γκρινιες (ολοι θα θελουν την εμπειρια ενος προγραμματος με μεγαλη τηλεθεαση)
Mr. Curiosity
Mr. Curiosity
Αριθμός μηνυμάτων : 772
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011
Φύλο : Άντρας ΧιούμορNo, you didn't!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:32 pm
fanis1972 έγραψε:

εχεις δικιο, σημερα ειναι μια κακη μερα για μενα και πορωθηκα, δεν πηγα για δουλεια, η διαιτα μου παει σκ@τα ,κολλημενος στα 67 κιλα, πως θα γινω ξανα 62 ενας θεος ξερει ,οποτε με καποιον επρεπε να τα βαλω Very Happy Very Happy Very Happy

η ερτ φανταζομαι θελει να δωσει τη ευροβιζιον σε ολους εκει μεσα σιγα σιγα, για να μην εχει γκρινιες (ολοι θα θελουν την εμπειρια ενος προγραμματος με μεγαλη τηλεθεαση)

Laughing Laughing

Μπορεί να είναι πολύ σημαντικό να παρουσιάζεις ένα πρόγραμμα με μεγάλη τηλεθέαση, αλλά έχει και μεγάλη ευθύνη + άγχς και σχεδόν πάντα θα υπάρχει αρνητική κριτική μετά τον διαγωνισμό. Neutral
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:34 pm
fanis1972 έγραψε:
αν ειχες φαει και εσυ το βρισιμο της ζωης σου απο τους αλλους χρηστες για την αποψη σου, πιστεψε με θα ενοιωθες δικαιωμενος με τη θεση του ρουβα.

εχεις δικιο, σημερα ειναι μια κακη μερα για μενα και πορωθηκα, δεν πηγα για δουλεια, η διαιτα μου παει σκ@τα ,κολλημενος στα 67 κιλα, πως θα γινω ξανα 62 ενας θεος ξερει ,οποτε με καποιον επρεπε να τα βαλω Very Happy Very Happy Very Happy

η ερτ φανταζομαι θελει να δωσει τη ευροβιζιον σε ολους εκει μεσα σιγα σιγα, για να μην εχει γκρινιες (ολοι θα θελουν την εμπειρια ενος προγραμματος με μεγαλη τηλεθεαση)
ΟΚ, πάω πάσο, δεν ξέρω τα περί βρισίματος, ξέρω...ή μάλλον καταλαβαίνω ΠΩΣ λειτουργούν οι ανεγκέφαλοι φαν, ρώτα τη Πέγκυ να σαου πει τί είχαμε τραβήξει στο φόρουμ το 2006 απ' τη μια με τα πορωμένα χαζο-αδερφο-φαν της Βίσση και α' την άλλη με τα αντίστοιχα της Βανδή....
Γιατί πουλάκι μου να πας 62 κιλά??? Δεν ξέρω τί δίαιτα κάνεις, κι εγώ θέλω να χάσω 2-3 κιλάκια {να πάω όμως 69...70], αλλά έχω κάνει πολλά βάρη τούτη τη βδομάδα και έχω πιαστεί ο μλκς green
Παιδιά είναι πολύ καλή φάση που υπάρχουμε εδώ, έστω και τόσοι λίγοι, είναι ωραίο πράγμα, μην το δηλητηριάζουμε!
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:39 pm
Έ όχι και λίγοι! Razz
Λίγο-πολύ,20 άτομα γράφουμε!
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:40 pm
cst003 έγραψε:
fanis1972 έγραψε:
αν ειχες φαει και εσυ το βρισιμο της ζωης σου απο τους αλλους χρηστες για την αποψη σου, πιστεψε με θα ενοιωθες δικαιωμενος με τη θεση του ρουβα.

εχεις δικιο, σημερα ειναι μια κακη μερα για μενα και πορωθηκα, δεν πηγα για δουλεια, η διαιτα μου παει σκ@τα ,κολλημενος στα 67 κιλα, πως θα γινω ξανα 62 ενας θεος ξερει ,οποτε με καποιον επρεπε να τα βαλω Very Happy Very Happy Very Happy

η ερτ φανταζομαι θελει να δωσει τη ευροβιζιον σε ολους εκει μεσα σιγα σιγα, για να μην εχει γκρινιες (ολοι θα θελουν την εμπειρια ενος προγραμματος με μεγαλη τηλεθεαση)
ΟΚ, πάω πάσο, δεν ξέρω τα περί βρισίματος, ξέρω...ή μάλλον καταλαβαίνω ΠΩΣ λειτουργούν οι ανεγκέφαλοι φαν, ρώτα τη Πέγκυ να σαου πει τί είχαμε τραβήξει στο φόρουμ το 2006 απ' τη μια με τα πορωμένα χαζο-αδερφο-φαν της Βίσση και α' την άλλη με τα αντίστοιχα της Βανδή....
Γιατί πουλάκι μου να πας 62 κιλά??? Δεν ξέρω τί δίαιτα κάνεις, κι εγώ θέλω να χάσω 2-3 κιλάκια {να πάω όμως 69...70], αλλά έχω κάνει πολλά βάρη τούτη τη βδομάδα και έχω πιαστεί ο μλκς green
Παιδιά είναι πολύ καλή φάση που υπάρχουμε εδώ, έστω και τόσοι λίγοι, είναι ωραίο πράγμα, μην το δηλητηριάζουμε!


νωντα τα κιλα πανε με το υψος

ειμαι 170 (μπου χου χου . ξερω ειμαι κοντος!!!) (οχι βεβαια σαν τον stero mike green green ) και τα 67 που ειμαι τωρα δεν μου αρεσουν.
διαιτες γυμναστικες (+459 ετρω σε διαιτολογο αυτο το μηνα και εκει ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ στα κιλα μου(
εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να δηλητηριαζουμε τις σχεσεις μας εδω μεσα,υπαρχει ομως το προβλημα του γραπτου λογου, που πολλες φορες αλλιως το γραφεις κατι και αλλιως το παιρνει ο αλλος.

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:50 pm
fanis1972 έγραψε:
νωντα τα κιλα πανε με το υψος

ειμαι 170 (μπου χου χου . ξερω ειμαι κοντος!!!) (οχι βεβαια σαν τον stero mike green green ) και τα 67 που ειμαι τωρα δεν μου αρεσουν.
διαιτες γυμναστικες (+459 ετρω σε διαιτολογο αυτο το μηνα και εκει ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ στα κιλα μου(
εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να δηλητηριαζουμε τις σχεσεις μας εδω μεσα,υπαρχει ομως το προβλημα του γραπτου λογου, που πολλες φορες αλλιως το γραφεις κατι και αλλιως το παιρνει ο αλλος.

Κι εγώ 1,74 είμαι μια χαρά είμαστε ρε!!
Κόψε ΤΕΛΕΙΩΣ τη ζάχαρη και το αλάτι [όταν λέμε τελείως, εννοούμε μαχαίρι]
Τρώγε 4 με 5 γεύματα την ημέρα και κάνε αεροβική άσκηση 3 φορές την εβδομάδα από 45 λεπτά τη φορά. Μετά την άσκηση να τρως πρωτεϊνούχα γεύματα [αυγό, ψάρι, κοτόπουλο]
Κάνε 100 κοιλιακούς τη μέρα
Άμα είσαι γλυκατζής, όποτε σε πιάνει να τρως μία φέτα ψωμί με μέλι [απ' το να φας πάστα!!!] green
Ναι ο γραπτός λόγος έχει προβλήματα, αυτό είναι αλήθεια.... Very Happy
avatar
????????
Επισκέπτης

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:52 pm
cst003 έγραψε:
fanis1972 έγραψε:
νωντα τα κιλα πανε με το υψος

ειμαι 170 (μπου χου χου . ξερω ειμαι κοντος!!!) (οχι βεβαια σαν τον stero mike green green ) και τα 67 που ειμαι τωρα δεν μου αρεσουν.
διαιτες γυμναστικες (+459 ετρω σε διαιτολογο αυτο το μηνα και εκει ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ στα κιλα μου(
εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να δηλητηριαζουμε τις σχεσεις μας εδω μεσα,υπαρχει ομως το προβλημα του γραπτου λογου, που πολλες φορες αλλιως το γραφεις κατι και αλλιως το παιρνει ο αλλος.

Κι εγώ 1,74 είμαι μια χαρά είμαστε ρε!!
Κόψε ΤΕΛΕΙΩΣ τη ζάχαρη και το αλάτι [όταν λέμε τελείως, εννοούμε μαχαίρι]
Τρώγε 4 με 5 γεύματα την ημέρα και κάνε αεροβική άσκηση 3 φορές την εβδομάδα από 45 λεπτά τη φορά. Μετά την άσκηση να τρως πρωτεϊνούχα γεύματα [αυγό, ψάρι, κοτόπουλο]
Κάνε 100 κοιλιακούς τη μέρα
Άμα είσαι γλυκατζής, όποτε σε πιάνει να τρως μία φέτα ψωμί με μέλι [απ' το να φας πάστα!!!] green
Ναι ο γραπτός λόγος έχει προβλήματα, αυτό είναι αλήθεια.... Very Happy

νωντα αυτα που μου γραφεις
αερομπικ-κοιλιακους-οχι ζαχαρη-οχι αλατι-σωστη διατροφη τα κανω εξ απο ανεκαθεν

εκανα την μ@Λ@κια και πηρα κοβοντας το τσιγαρο 7 κιλα και νατα τα βλεπω εκει ολη την ωρα, να μην φευγουν, γυρω γυρω στη κοιλια, ΔΝΕΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΤΟΥΡΑΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 9:56 pm
fanis1972 έγραψε:
εκανα την μ@Λ@κια και πηρα κοβοντας το τσιγαρο 7 κιλα και νατα τα βλεπω εκει ολη την ωρα, να μην φευγουν, γυρω γυρω στη κοιλια, ΔΝΕΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΚΑΤΟΥΡΑΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed
Είναι προτιμότερο που έκοψες το τσιγάρο παρά που πήρες 7 κιλά, believe me....
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 10:10 pm
cst003 έγραψε: ΟΚ, πάω πάσο, δεν ξέρω τα περί βρισίματος, ξέρω...ή μάλλον καταλαβαίνω ΠΩΣ λειτουργούν οι ανεγκέφαλοι φαν, ρώτα τη Πέγκυ να σαου πει τί είχαμε τραβήξει στο φόρουμ το 2006 απ' τη μια με τα πορωμένα χαζο-αδερφο-φαν της Βίσση και α' την άλλη με τα αντίστοιχα της Βανδή....

Με φωνάξατε??? GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Obscene-smiley-7198

Μακάρι να ήταν ΜΟΝΟ το 2006!!!
study
Γιατί φέτος δε γίνεται χαμός, πάλι, με τους φαν της Νίκης?
Και ΠΟΙΑΣ? confused Μίας κοπέλας που πριν λίγους μήνες δεν την ήξερε κανείς!!!
bounce Και μην παρεξηγηθώ, μου αρέσει και πιστεύω πως έπρεπε να έχει κερδίσει και το Χ, αλλά
ΜΗΝ τρελαθούμε κιόλας, που κυρήξαμε εμφύλιο επειδή δεν κέρδισε!!!
Δηλαδή, έκανε ο άλλος εγγραφή στο φορουμ του ESCtoday μόνο και μόνο για να βέλει ποστ...
F@ck ERT, don't vote for Greece, Nikki should have won!!!
affraid

Και, δυστυχώς, Νώντα πρόβλημα δεν υπάρχει ΜΟΝΟ με τους φαν αλλά και με τους ΑΝΤΙ-φαν! ΑΝΤΙ-Ρουβικοί, ΑΝΤΙ-Βυσσικοί, ΑΝΤΙ-μπουζουκικοί...
k.l.p. pig pig pig

Καλώς ή κακώς ψηφίστηκε το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ τραγούδι... Ας το δεχτούμε επιτέλους!
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 10:17 pm
^
Εγώ Πέγκυ συμφωνώ απολύτως μ'αυτά που λες, δεν αντιλέγω. Γιατί εμείς αγαπάμε το θεσμό, όχι - ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ - τους καλλιτέχνες.
Και το χω ξαναπέι και θα το ξαναπω μέχρι να βγάλει μαλλιά η γλώσσα μου, ότι δεν τρέχει και τπτ κι ας έρθουμε και τελευταίοι στον ημιτελικό. Μαγκιά μας.
Πριν 2-3 χρόνια μπορεί και να με πείραζε αν μέναμε εκτός τελικού, τώρα δε με πολυαπασχολεί, άσε,δε, που θεωρώ μάλλον απίθανο φέτος να συμβεί ένα τέτοια ακραίο σενάριο, έχουμε ένα πολύ διαφορετικό τραγούδι και συνήθως επιβραβεύονται τέτοιες κινήσεις, αρκεί, όπως πολύ σωστά γράφεις σε όλα τα φόρα να μη βγούμε στη σκηνή στη γερμανία όπως στις 2 Μαρτίου....
Γιατί μετά...κλάφτα Χαράλαμπε!
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 10:26 pm
Τουλάχιστον τους έκοψε εκεί στην ΕΡΤ να μη στείλουν τη μαγνητοσκόπηση του τελικού ως το επίσημο video της συμμετοχής...
Το βίντεο της παρουσίασης είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!

Ωραίος φωτισμός, ωραίο στήσιμο Λούκα, καλά πλάνα Stereo Mike...
cst003
cst003
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011
Φύλο : Άντρας Τόπος : Athens

GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike - Σελίδα 5 Empty Απ: GR 2011 Watch MY Dance - Lukas Yiorkas ft Stereo Mike

Πεμ Μαρ 10, 2011 10:30 pm
peggy έγραψε:Τουλάχιστον τους έκοψε εκεί στην ΕΡΤ να μη στείλουν τη μαγνητοσκόπηση του τελικού ως το επίσημο video της συμμετοχής...
Το βίντεο της παρουσίασης είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!

Ωραίος φωτισμός, ωραίο στήσιμο Λούκα, καλά πλάνα Stereo Mike...
Ευτυχώς, δε λές τίποτα.....
Πάντως αν θέλει η ΜΙΝΟΣ να κάνει κλιπ, μπορεί. Θυμάμαι πέρσι το Ισραήλ είχε αρχικά δώσει το βίντεο του εβραϊκού τελικού και όταν ο Αρέλ έκανε βιντεο, μπήκε ΚΑΙ αυτό κανονικά στο site της Eurovision. Βέβαια δεν θα το έχουν οι άλλες τηλεοράσεις, οκ?
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης