The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:01 pm
Ακριβώς! Θα παθιαστω με κατι άλλο...ποδόσφαιρο βρε αδερφέ.. τώρα που εδραιώθηκε και η Λαμιάρα στην Α΄εθνικη!!! green

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:04 pm
Εχει παψει εδω και και χρονια να ειναι απλα διαγωνισμος τραγουδιου δεν το χεις καταλαβει???!χρηματισμος επιτροπων,εμπορικες συμφωνιες κατω απο τραπεζι,συμπαθειες κ κολλητηλικια και αλλα πολλα
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:08 pm
Η Καινούργιου εχει αποκλειστικό θέμα, θρίλερ το 10ο εισητήριο για τον Τελικό ανάμεσα σε Βέλγιο, Ελλάδα, Κροατία
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:09 pm
Αλλα δε τους βγαίνει πάντα.... αυτο που θέλουν!
Πρεπει να έχει κατι και το προϊόν που σπρώχνουν, το πακετακι το φετεινο μπαζει από παντου, φωνητικα, αισθητικά, ακόμα και ηθικα...με όλο αυτο το πουσαρισμα ακόμα και στον ημιτελικο...δε θα γυρίσει μπούμερανγκ;;;
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:10 pm
Master έγραψε:Η Καινούργιου εχει αποκλειστικό θέμα, θρίλερ το 10ο εισητήριο για τον Τελικό ανάμεσα σε Βέλγιο, Ελλάδα, Κροατία
Σοβαρα τωρα;χαχαχα
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:11 pm
Master έγραψε:Η Καινούργιου εχει αποκλειστικό θέμα, θρίλερ το 10ο εισητήριο για τον Τελικό ανάμεσα σε Βέλγιο, Ελλάδα, Κροατία
Έτσι λέει το γραφειο τύπου της ΠΑΝΙΚ???
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:11 pm
Μαρια S έγραψε:Εχει παψει εδω και και χρονια να ειναι απλα διαγωνισμος τραγουδιου δεν το χεις καταλαβει???!χρηματισμος επιτροπων,εμπορικες συμφωνιες κατω απο τραπεζι,συμπαθειες κ κολλητηλικια και αλλα πολλα
Πάντα σε λογικά πλαίσια ήταν ως τώρα Μαρία.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:12 pm
Από αύριο αναμένω όπως και κάθε χρόνο και τα έγκυρα "αποτελέσματα" των ημιτελικών από τους ελλαδίτες δημοσιογράφους.  Πρόβες! - Σελίδα 24 1710716985
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:14 pm
Το βλέπετε τι κλιμα καλλιεργούν....ΑΝ περάσουμε με το ζορι 10οι και καλα!!!
Γιατι το ζητούμενο τόσες μερες...είναι ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ , ωστε η Ελληνική ψηφός να παει στο σκυλι!!!
Γελίοι, εμετικοί τα πατάμε όλα για να είμαστε πρωτο τραπέζι πίστα!!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:17 pm
Εδώ άρχισαν να λένε από εδώ κι από εκεί οτι η Κύπρος θα κερδίσει αν η Ελλάδα αποκλειστεί, όπως έγινε με την Τουρκία και το Αζερμπαϊτζάν το 2011! Laughing
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:17 pm
Ήδη πάντως διαβάζω σε πολλά μηνύματα να περνάει η εικόνα του στυλ ας αποκλειστούμε καλυτερα για να πανε όλες οι ψήφοι της ομογένειας στο τελικό στην Κύπρο που εχει προοπτικές για κατι καλο σε αντίθεση με μας αλά τουρκια-αζερμπαισταν το 2011,ασχολίαστο.....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:18 pm
Βρε παιδιά όλα στημένα με σκοτεινές δυνάμεις από πίσω τα θεωρούμε... αν κάποιος όντως το πιστεύει αυτο, για μένα καλύτερα να μην ασχολείται καθόλου με τον διαγωνισμό.

Δεν είναι θέμα προώθησης σκοτεινών κυκλων, του Γιανούλα, του Μπγιόρκμαν, ή οτιδήποτε, είναι θέμα δυναμικής. Όταν ένα κομμάτι κάνει πρόβα και κερδίζει τα βλέμματα και ένα άλλο κάνει και δε ξέρει ούτε να σταθεί πάνω στη σκηνη... τηλεοπτικο προιον ειναι... λογικό δεν είναι να κερδίσει παραπάνω προβολή; 

Γιατί το εναλλακτικό σενάριο όπως έχω ξαναπεί είναι να παίρνει τηλέφωνο ο Γιανούλας τον Ουγγαρέζο και τη Γεροθόδωρου να ψηφίσουν Σουηδία και όχι Ιταλία...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:19 pm
HOLA έγραψε:Το βλέπετε τι κλιμα καλλιεργούν....ΑΝ περάσουμε με το ζορι 10οι και καλα!!!
Γιατι το ζητούμενο τόσες μερες...είναι ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ , ωστε η Ελληνική ψηφός να παει στο σκυλι!!!
Γελίοι, εμετικοί τα πατάμε όλα για να είμαστε πρωτο τραπέζι πίστα!!

Hola νομίζω ολίγον ξεφεύγεις, cool down a bit, έχεις κάθε δικαίωμα να έχεις άποψη αλλά μη φτάσουμε να βρίζουμε κιόλας...
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:22 pm
Τετοιος πόλεμος για την Ελλάδα και το τόσο σπρώξιμο για την Φουρέιρα πραγματικά απίστευτο!!

Αυτα γίνονται φίλοι μου οταν εχεις απο πίσω πλάτες Σουηδίας, παίρνεις και βραβείο αμαλάχι...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:34 pm
Master έγραψε:Τετοιος πόλεμος για την Ελλάδα και το τόσο σπρώξιμο για την Φουρέιρα πραγματικά απίστευτο!!

Αυτα γίνονται φίλοι μου οταν εχεις απο πίσω πλάτες Σουηδίας, παίρνεις και βραβείο αμαλάχι...
 
Καλά περιμένετε πρωτα να κερδίσει η Κύπρος, ο δρόμος είναι ακόμα μακρύς και στη γωνία καραδοκεί η Εστονία και μερικές ξέμπαρκες ευνοούμενες καραμπόλας!

Πόλεμο για την Ελλάδα εγώ δεν έχω δει, αυτό που έχω δει είναι σύγχυση για τη σκηνική μας παρουσία από εμάς τους ίδιους, εφέ που κόλλησαν στο τελωνείο και μετά τα κάναμε γαργάρα, δυναμική 9 εκατομμυρίων view στο youtube και 9η θέση στα στοιχήματα που κατέρρευσαν λόγω νυσταλέων προβων και επιτρέψτε μου να πω ότι ολίγον μόνοι μας βγάλαμε τα μάτια μας φέτος. Όχι μόνο επειδή σκηνικά πήγαν απροετοίμαστοι αλλα και επειδή η όλη διαχείρηση επικοινωνιακά ήταν ολη λάθος.
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:38 pm
impressedguy έγραψε:Βρε παιδιά όλα στημένα με σκοτεινές δυνάμεις από πίσω τα θεωρούμε... αν κάποιος όντως το πιστεύει αυτο, για μένα καλύτερα να μην ασχολείται καθόλου με τον διαγωνισμό.

Δεν είναι θέμα προώθησης σκοτεινών κυκλων, του Γιανούλα, του Μπγιόρκμαν, ή οτιδήποτε, είναι θέμα δυναμικής. Όταν ένα κομμάτι κάνει πρόβα και κερδίζει τα βλέμματα και ένα άλλο κάνει και δε ξέρει ούτε να σταθεί πάνω στη σκηνη... τηλεοπτικο προιον ειναι... λογικό δεν είναι να κερδίσει παραπάνω προβολή; 

Γιατί το εναλλακτικό σενάριο όπως έχω ξαναπεί είναι να παίρνει τηλέφωνο ο Γιανούλας τον Ουγγαρέζο και τη Γεροθόδωρου να ψηφίσουν Σουηδία και όχι Ιταλία...
Impressed guy η Κύπρος έχει φτιαγμένη δυναμική. Εγώ πιστεύω στα μάτια μου και όχι στα λεφτά που έχωσε η ΠΑΝΙΚ , στα λεφτά που έχωσαν οι φαν λόγω του hype και στις ελπίδες ενός jon ola... Και τα μάτια μου μου λένε το εξής: Η φετινή Κύπρος είναι ένα τυπικό trash ποπάκι, έχουμε δεί χιλιάδες από δαύτα.(ούτε την έθαψα, ούτε την έβρισα.) Το δικό μας αντιθέτως, έχει να πει μια ιστορία... Οπτικά και ακουστικά είναι σκάλες ανώτερο. Και πάλι πιστεύω στα μάτια μου, και δεν πιστεύω στην ΠΑΝΙΚ που έγραψε την Γιάννα, στους φαν που περιμένουν στην γωνία κάθε χρόνο για να 'τελειώσουν' την Ελλάδα, και στις ελπίδες ενός jon ola... Καμμία συνωμοσία, καμμία περίεργη υπόθεση. ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΣΩΦΡΟΣΥΝΗ.
lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:40 pm
uimpressedguy έγραψε:
Master έγραψε:Τετοιος πόλεμος για την Ελλάδα και το τόσο σπρώξιμο για την Φουρέιρα πραγματικά απίστευτο!!

Αυτα γίνονται φίλοι μου οταν εχεις απο πίσω πλάτες Σουηδίας, παίρνεις και βραβείο αμαλάχι...
 
Καλά περιμένετε πρωτα να κερδίσει η Κύπρος, ο δρόμος είναι ακόμα μακρύς και στη γωνία καραδοκεί η Εστονία και μερικές ξέμπαρκες ευνοούμενες καραμπόλας!

Πόλεμο για την Ελλάδα εγώ δεν έχω δει, αυτό που έχω δει είναι σύγχυση για τη σκηνική μας παρουσία από εμάς τους ίδιους, εφέ που κόλλησαν στο τελωνείο και μετά τα κάναμε γαργάρα, δυναμική 9 εκατομμυρίων view στο youtube και 9η θέση στα στοιχήματα που κατέρρευσαν λόγω νυσταλέων προβων και επιτρέψτε μου να πω ότι ολίγον μόνοι μας βγάλαμε τα μάτια μας φέτος. Όχι μόνο επειδή σκηνικά πήγαν απροετοίμαστοι αλλα και επειδή η όλη διαχείρηση επικοινωνιακά ήταν ολη λάθος.
Νομίζω ότι η συμμετοχή μας ηταν απο αυτές που επλήγησαν πολυ απο την απουσία led οθόνης,ταβάνιαζε πολυ το οπτικο μας αποτέλεσμα
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:41 pm
impressedguy έγραψε:
Master έγραψε:Τετοιος πόλεμος για την Ελλάδα και το τόσο σπρώξιμο για την Φουρέιρα πραγματικά απίστευτο!!

Αυτα γίνονται φίλοι μου οταν εχεις απο πίσω πλάτες Σουηδίας, παίρνεις και βραβείο αμαλάχι...
 
Καλά περιμένετε πρωτα να κερδίσει η Κύπρος, ο δρόμος είναι ακόμα μακρύς και στη γωνία καραδοκεί η Εστονία και μερικές ξέμπαρκες ευνοούμενες καραμπόλας!

Πόλεμο για την Ελλάδα εγώ δεν έχω δει, αυτό που έχω δει είναι σύγχυση για τη σκηνική μας παρουσία από εμάς τους ίδιους, εφέ που κόλλησαν στο τελωνείο και μετά τα κάναμε γαργάρα, δυναμική 9 εκατομμυρίων view στο youtube και 9η θέση στα στοιχήματα που κατέρρευσαν λόγω νυσταλέων προβων και επιτρέψτε μου να πω ότι ολίγον μόνοι μας βγάλαμε τα μάτια μας φέτος. Όχι μόνο επειδή σκηνικά πήγαν απροετοίμαστοι αλλα και επειδή η όλη διαχείρηση επικοινωνιακά ήταν ολη λάθος.
Πράγματι, δεν πήγανε οργανωμένοι σωστά. Όλα αυτά που γίνονται τις τελευταίες ημέρες δεν έχουν προηγούμενο όμως. Όσο για την Κύπρο, γιατί ενώ δεν έκανε τίποτα σπουδαίο ξαφνικά όλοι "ενθουσιάστηκαν" ? Απάντησέ μου σε αυτό... Τι το σπουδαίο έκανε η Κύπρος για να ανέβει? (άσε εμάς.)
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:41 pm
Εκ του αποτελέσματος θα κριθούν όλα! Αν τελικά κερδίσει η Κύπρος (που δεν πρόκειται) τότε σημαίνει ότι άρεσε και ας σας κακοφαίνεται! Δεν γίνεται μόνο με σπρώξιμο να νικήσει κάποιος! Ακόμα και το 2015 ο Mans παρά το σπρώξιμο είχε αρκετή απήχηση στο κοινό!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:41 pm
lol3 έγραψε:
uimpressedguy έγραψε:
Master έγραψε:Τετοιος πόλεμος για την Ελλάδα και το τόσο σπρώξιμο για την Φουρέιρα πραγματικά απίστευτο!!

Αυτα γίνονται φίλοι μου οταν εχεις απο πίσω πλάτες Σουηδίας, παίρνεις και βραβείο αμαλάχι...
 
Καλά περιμένετε πρωτα να κερδίσει η Κύπρος, ο δρόμος είναι ακόμα μακρύς και στη γωνία καραδοκεί η Εστονία και μερικές ξέμπαρκες ευνοούμενες καραμπόλας!

Πόλεμο για την Ελλάδα εγώ δεν έχω δει, αυτό που έχω δει είναι σύγχυση για τη σκηνική μας παρουσία από εμάς τους ίδιους, εφέ που κόλλησαν στο τελωνείο και μετά τα κάναμε γαργάρα, δυναμική 9 εκατομμυρίων view στο youtube και 9η θέση στα στοιχήματα που κατέρρευσαν λόγω νυσταλέων προβων και επιτρέψτε μου να πω ότι ολίγον μόνοι μας βγάλαμε τα μάτια μας φέτος. Όχι μόνο επειδή σκηνικά πήγαν απροετοίμαστοι αλλα και επειδή η όλη διαχείρηση επικοινωνιακά ήταν ολη λάθος.
Νομίζω ότι η συμμετοχή μας ηταν απο αυτές που επλήγησαν πολυ απο την απουσία led οθόνης,ταβάνιαζε πολυ το οπτικο μας αποτέλεσμα
το ακριβώς αντίθετο πιστεύω όταν έχεις τραγούδι σε συμφέρει η χάλια σκηνή
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:42 pm
citelis έγραψε:Εκ του αποτελέσματος θα κριθούν όλα! Αν τελικά κερδίσει η Κύπρος (που δεν πρόκειται) τότε σημαίνει ότι άρεσε και ας σας κακοφαίνεται! Δεν γίνεται μόνο με σπρώξιμο να νικήσει κάποιος! Ακόμα και το 2015 ο Mans παρά το σπρώξιμο είχε αρκετή απήχηση στο κοινό!
Αν συμβεί citelis ναι.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:43 pm
Ποτέ δεν έπαψα να πιστεύω στη μουσική και στο συναίσθημα.
Μέχρι την τελευταία στιγμή θα πιστεύω σε αυτά.
Κι αν είναι γραφτό φέτος να θριαμβεύσει η φτήνια και η χυδαιότητα, αυτό που αγάπησα θα έχει πάψει πια να με εκπροσωπεί. Θα κλείσει ένας κύκλος για εμένα τουλάχιστον, οριστικά.

Everything has a beginning, everything comes to an end όπως θα έλεγε και η αγαπημένη του citeli από το 2008.

Καλή επιτυχία στην μουσική θα ευχηθώ απόψε. Ελλάδα, Βέλγιο, Εσθονία, Κροατία, Ελβετία, Λιθουανία, ακόμα και Ισραήλ... αν ξέχασα καμμιά να με σχωρνάει. 

Ό,τι κι αν έρθει για την Ελλάδα καλοδεχούμενο! 3 λεπτά ανατριχίλια για μένα είναι υπεραρκετά στη μαυρίλα που ζούμε χρόνια τώρα.
Ας είναι και τόσα μόνο αν το θέλει η μοίρα.
Πάντα οι πραγματικοί Έλληνες ήμασταν ολιγαρκείς άλλωστε.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Romanus στις Τρι Μάης 08, 2018 12:44 pm, 1 φορά
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:44 pm
Επίσης οι παρδαλές που λέτε υποτιμητικά στην αρχή είχαν ενθουσιαστεί με το τραγούδι μας! Με τις πρόβες πήραμε την κάτω βόλτα! Πολύ φοβάμαι ότι μόνοι μας βγάλαμε τα μάτια μας!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:45 pm
citelis έγραψε:Επίσης οι παρδαλές που λέτε υποτιμητικά στην αρχή είχαν ενθουσιαστεί με το τραγούδι μας! Με τις πρόβες πήραμε την κάτω βόλτα! Πολύ φοβάμαι ότι μόνοι μας βγάλαμε τα μάτια μας!
Όχι, απλά όπως πάντα περιμένανε απλά κάτι να πάει στραβά για να αρχίσουν το γνωστό τροπάρι... Κακιασμένες.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Πρόβες! - Σελίδα 24 Empty Απ: Πρόβες!

Τρι Μάης 08, 2018 12:46 pm
Πάνω από τις μισές συμμετοχές τρώνε κράξιμο φέτος για το στήσιμο! Δεν τα ''ακούει'' μόνο η Ελλάδα!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης