The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:29 am
Libertus σ αυτα που μου εγραψες καποια στιγμη θα ανταπαντησω γιατι πριν που προσπαθησα εσπασε το θεμα Sad
Το chat που ειναι?????συγγνωμη για την ασχετοσυνη μου παιδια  Cool
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:30 am
Sτην αρχική σελίδα! Ευρετήριο του forum!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:33 am
citelis έγραψε:
Μαρια S έγραψε:
citelis έγραψε:Αυτό θυμάμαι κι εγώ ότι είχε πει η Γιάννα οπότε απίθανο να έβαλε λεφτά για κάτι που δεν έχει δει ποτέ του!
Δεν την εχει παρακολουθησει αλλα ειναι δυνατον να μην βοηθουσε το παιδι του να πραγματοποιησει το ονειρο του αν του το ζητοουσε????? Wink
Πιθανόν! Πάντως κρίμα αν όντως αναγκάζονται να βάζουν και οι καλλιτέχνες λεφτά από τη τσέπη τους.
Και ο Αλκαιος το ιδιο ακουστηκε οτι εκανε....χρυσοπληρωνουμε αργοσχολους στην ερτ αλλα στο μονο προγραμμα που τους φερνει τηλεθεαση ( τουλαχιστον μεχρι να το κανουν του κ@λου ) κανουν τους τσιπιδες!!!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:34 am
Ναι για να μην τους κατηγορούν ότι πετάνε λεφτά στο πανηγυράκι! Κρίμα που σκέφτονται έτσι.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:34 am
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 526286995
citelis έγραψε:Sτην αρχική σελίδα! Ευρετήριο του forum!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:37 am
citelis έγραψε:Ναι για να μην τους κατηγορούν ότι πετάνε λεφτά στο πανηγυράκι! Κρίμα που σκέφτονται έτσι.
Δυστυχως και ο τσακνης και ο τωρινος προεδρος ο λεοντης το εχουν πει σε συνεντευξη οτι ειναι προγραμμα ευτελες που κακως ασχολουμαστε....αν μπορουσε η ερτ θα χε αποχωρησει αλλα ας οψεται το προστιμο της ebu.....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 1:35 am
Libertus 
Για τα ελληνικα μμε:
Εχεις δικιο...πλεον ασχολουνται μονο 2 καναλια το Ε και το ΣΤΑΡ....στο σταρ κρατανε λιγο τα προσχηματα στο Ε στην εκπομπη της καινουργιου δεν θες να ξερεις....προσφατο παραδειγμα αφρισε ολο το πανελ με τις δηλωσεις σφακιανακη για την φουρειρα...λιγο αργοτερα που ειχαν βιντεο με τα covers που εχουν βγαλει διαφοροι του τραγουδιου μας ακρα του ταφου σιωπη επεσε....
Επιτυχια του fuego:
Οταν δεν εχει ενδιαφερον το τραγουδι στο διαδυκτιο προ eurovision λες να χει μετα απ αυτην????μονο για τους φαν της φουρειρα για κανεναν αλλον...η μονη κερδισμενη σ αυτον τον τομεα ειναι η νετα....εδω το δικο μας που ειναι στα ελληνικα και σε reactions αλλα και σε σχολια απο κατω το 99% παρακαλαει να μην τραγουδηθει στα αγγλικα...εχω διαβασει σχολιο ξενου που εγραψε οτι εχει μαθει τα λογια και τα τραγουδαει!!!! 
Για το οικονομικο:
Οτι η ντεμυ πληρωσε γι αυτες τις βλακειες τις περσινες τραγουδι και στησιμο???? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
  πεταμενα λεφτα
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 1:57 am
Μαρια S έγραψε:στην εκπομπη της καινουργιου δεν θες να ξερεις....προσφατο παραδειγμα αφρισε ολο το πανελ με τις δηλωσεις σφακιανακη για την φουρειρα...

Καλά, με τον άρχοντα άλλος είναι ο βασικός λόγος για τους αφρούς... κάποιος που όλοι μας νομίζω ξέρουμε Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 1710716985
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 3:28 am
Romanus έγραψε:
Μαρια S έγραψε:στην εκπομπη της καινουργιου δεν θες να ξερεις....προσφατο παραδειγμα αφρισε ολο το πανελ με τις δηλωσεις σφακιανακη για την φουρειρα...

Καλά, με τον άρχοντα άλλος είναι ο βασικός λόγος για τους αφρούς... κάποιος που όλοι μας νομίζω ξέρουμε Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 1710716985
Οχι κανε εικονα αυτο:
Νοτης στην eurovision εκπροσωποντας την Ελλαδα μετα την καθιερωμενη προβα δινει συνεντευξη τυπου....σηκωνει το χερι ενας απο τους πολλους δημοσιογραφους και του λεει σε απταιστα σλαβικα: "γεια σας ειμαι απο το ραδιοφωνο gorna makedonica" 
Δεν περιγραφω αλλο  Laughing  Laughing Laughing

Ασχετη-σχετικη απορια που εχω τελευταια: το George και το Γιωργος δεν ειναι το ιδιο?????αλλη σημασια εχει στα αγγλικα και αλλη στα ελληνικα???? γιατι θα τρελλαθω με οσα ακουω και βλεπω Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 3449772844
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 10:14 am
Ναι ίδιο γιατί;
Είναι ο ίδιος Άγιος και για μας και για καθολικούς κλπ.
Πες μου ότι κάποιος είπε πως δεν είναι το ίδιο;;; Και επιμένει;
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 10:38 am
Μαρια S έγραψε:.....
Οχι κανε εικονα αυτο:
Νοτης στην eurovision εκπροσωποντας την Ελλαδα μετα την καθιερωμενη προβα δινει συνεντευξη τυπου....σηκωνει το χερι ενας απο τους πολλους δημοσιογραφους και του λεει σε απταιστα σλαβικα: "γεια σας ειμαι απο το ραδιοφωνο gorna makedonica" 
Δεν περιγραφω αλλο  Laughing  Laughing Laughing
....

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 1262296416 Laughing
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 10:42 am
HOLA έγραψε:Ναι ίδιο γιατί;
Είναι ο ίδιος Άγιος και για μας και για καθολικούς κλπ.
Πες μου ότι κάποιος είπε πως δεν είναι το ίδιο;;; Και επιμένει;
Το καρφακι μου παει στο ποσο διαφορετικο ειναι το Μακεδονια απο το Makedonija που μας εχουν ζαλισει τοσο καιρο για χρηση του ονοματος μονο στα σλαβικα....
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 10:51 am
Καλώς ήλθες, Μαρία! Καλή επιτυχία σήμερα στην Γιάννα μας και καλή επιτυχία Ελλάδα! Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 2717653341
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 10:52 am
Επι ευκαιρια του Νοτη το θυμηθηκα δεν θελω να βγω off topic.... Smile
Καποιοι που σχολιαζουν  στην σελιδα του ogae εχουν τρελλα θεματα τελικα....γιατι εγραψα για το καραγκιοζιλικι του ταξιδιου μας καποια ατομα θεωρησαν σωστο να ειρωνευτουν του στυλ: " τα μαθατε???η Γιαννα εφτασε"
Το οτι ολοι θα ναι κουρασμενοι στην σημερινη προβα τους ειναι λεπτομερεια....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 10:53 am
EuroPsycho έγραψε:Καλώς ήλθες, Μαρία! Καλή επιτυχία σήμερα στην Γιάννα μας και καλή επιτυχία Ελλάδα! Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 2717653341
Καλως σε βρηκα!!!!!!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:02 am
Πιστεύω, πως φέτος μετά από αρκετό καιρό η Ελλάδα πάει για μεγάλα πράγματα στην Eurovision...
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:17 am
EuroPsycho έγραψε:Πιστεύω, πως φέτος μετά από αρκετό καιρό η Ελλάδα πάει για μεγάλα πράγματα στην Eurovision...

Συμφωνώ! Και το αποτέλεσμα θα είναι μεγάλο μάθημα και για την Ελλάδα και για τη Κύπρο...όχι μόνο για το θέμα του διαγωνισμού αλλά γενικά για τη εγχώρια μουσικήβιομηχανία βιοτεχνία green
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:26 am
HOLA έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Πιστεύω, πως φέτος μετά από αρκετό καιρό η Ελλάδα πάει για μεγάλα πράγματα στην Eurovision...

Συμφωνώ! Και το αποτέλεσμα θα είναι μεγάλο μάθημα και για την Ελλάδα και για τη Κύπρο...όχι μόνο για το θέμα του διαγωνισμού αλλά γενικά για τη  εγχώρια μουσικήβιομηχανία βιοτεχνία green
Και εγω το ιδιο πιστευω παιδια.....εχω μια μικρη επιφυλαξη στο τι θα κανουν οι επιτροπες....αν ειμασταν σουηδονορβηγοδανια δεν θα το σκεφτομουν καν.....
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:35 am
Να σου πω...εγώ νομίζω πως θα κερδίσουμε τον ημιτελικό μας όπως ακριβώς με τον Λούκα! Στο τελικό ανάλογα με τις αλχημείες του ΓιανΟυλα και πόσα θα τον βοηθήσει και η τύχη...θα είμαστε από το 1 ως το 6... αυτά!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:44 am
HOLA έγραψε:Να σου πω...εγώ νομίζω πως θα κερδίσουμε τον ημιτελικό μας όπως ακριβώς με τον Λούκα! Στο τελικό ανάλογα με τις αλχημείες του ΓιανΟυλα και πόσα θα τον βοηθήσει και η τύχη...θα είμαστε από το 1 ως το 6... αυτά!
+++++ Ακριβώς!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:45 am
HOLA αν η ερτ ηταν δεκτικη στο να αναλαβει τον διαγωνισμο πιστεψε με ο γιανουλας σουηδουλας θα ετρωγε τα λυσσακα του με την νικη μας αλλα δυστυχως η ερτ το φωναζει οτι δεν το θελει και πιθανο να γινει οπως με τον Λουκα που φημες θελουν μετα την νικη στον ημιτελικο επεσε συρμα για χαμηλους βαθμους στον τελικο γιατι η ερτ αρνηθηκε να αναλαβει τον διαγωνισμο...
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:46 am
HOLA έγραψε:Να σου πω...εγώ νομίζω πως θα κερδίσουμε τον ημιτελικό μας όπως ακριβώς με τον Λούκα! Στο τελικό ανάλογα με τις αλχημείες του ΓιανΟυλα και πόσα θα τον βοηθήσει και η τύχη...θα είμαστε από το 1 ως το 6... αυτά!

Ζω για ένα νέο 1944! Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 1978576724
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:48 am
Romanus έγραψε:
HOLA έγραψε:Να σου πω...εγώ νομίζω πως θα κερδίσουμε τον ημιτελικό μας όπως ακριβώς με τον Λούκα! Στο τελικό ανάλογα με τις αλχημείες του ΓιανΟυλα και πόσα θα τον βοηθήσει και η τύχη...θα είμαστε από το 1 ως το 6... αυτά!

Ζω για ένα νέο 1944! Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 1978576724
Me too για πολλους λογους!!!!!! Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 2295997565
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:49 am
Μηπως τη κυβέρνηση σε αυτή τη χρονική στιγμή θα τη βόλευε μια νίκη....λέω εγώ;;;;
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 6 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 11:49 am
Μαρια S έγραψε:HOLA αν η ερτ ηταν δεκτικη στο να αναλαβει τον διαγωνισμο πιστεψε με ο γιανουλας σουηδουλας θα ετρωγε τα λυσσακα του με την νικη μας αλλα δυστυχως η ερτ το φωναζει οτι δεν το θελει και πιθανο να γινει οπως με τον Λουκα που φημες θελουν μετα την νικη στον ημιτελικο επεσε συρμα για χαμηλους βαθμους στον τελικο γιατι η ερτ αρνηθηκε να αναλαβει τον διαγωνισμο...
Ξέρεις ποιο είναι το περίεργο όμως φέτος? Δεν υπάρχει τραγούδι για να σπρώξει για νικητή (η Γιαννούλα), ή εαν ήθελε, κάποια που ίσως μπορούσαν με σπρώξιμο (Δανία, Βέλγιο) δεν τα σπρώχνει κανείς... Οπότε φέτος υπάρχει πρόβλημα με τα μαγειρέματα... Τότε υπήρχε ένα Αζερμπαιτζάν που δίψαγε για νίκη, και ο Erik Saade. Τώρα? Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης