The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:07 pm
Βλεπω και στο ινστα της Γιαννας που αναφερουν τα χαλια μας οσο αφορα την προβα και την απουσια ερτ-πανικ στον σχεδιασμο και στεναχωριεμαι γιατι δεν της αξιζει ολο αυτο που περναει και βλεποντας τα θα στεναχωριεται και εκεινη....κριμα που η τραγουδαρα η φετινη δεν συνεπεσε με τις χρυσες εποχες της ερτ....το φσνταζεστε αυτο πχ το 2006 στην θεση της απολυτης??????
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:09 pm
Νομίζουν ότι η Φουρέιρα πάει δεν ξέρω κι εγώ για τι μεγάλα πράγματα και την προωθούν ενώ στην πράξη πάνω από 20η δεν παίζει να φτάσει με τον κανένα θεό!
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:12 pm
Καλώς ήρθες, Μαρία! Χαίρομαι που σε "έπεισα"  να κάνεις εγγραφή.  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416

Τώρα σε σχέση με τη Φουρέιρα, νομίζω ότι ο λόγος για τον οποίο τής γίνεται πιο πολύ πρόμο είναι σαφής : Εκείνη είναι χρόνια παιδί της ΠΑΝΙΚ (η Τερζή υπέγραψε συμβόλαιο τον περασμένο Δεκέμβρη) και αυτή τους έχει φέρει λεφτά ως τώρα. Εταιρεία είναι, τα λεφτά τους ενδιαφέρουν. Ίσως να βλέπουν και ότι το Fuego έχει περισσότερες εμπορικές προοπτικές.
Όταν όμως βλέπεις ρε φίλε ότι η άλλη σου έγραψε κάτι καλό, έχει κάνει 8,4 + 1,7 εκ. views στο κανάλι σου στο yt και μπορείς, αν επενδύσεις πάνω της, να γράψει μελλοντικά κι άλλα τέτοια τραγούδια, ε, δώστης κι εσύ το κατιτίς παραπάνω.


Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:19 pm
Libertus έγραψε:
impressedguy έγραψε:Πετούσε και η Φουρέιρα σημερα; Πήγε απευθείας αυτή; Τύπου ντίβα;

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 71255287

Στάνταρ απευθείας, καθώς, αυτή η φωτογραφία είναι από το instastory της σχεδόν 5 ώρες πίσω.  Very Happy

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 H6L2QMS

Επίσης, μπορεί κάποιος να μου επιβεβαιώσει αν ο κύριος πίσω από τη Φουρέιρα είναι ο CEO της PANIK,ο Γιώργος Αρσενάκος;

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 31439971_10217066661558125_343198471412514816_n

Και η δικιά μας από το Ελ.Βελ έφευγε, γιατί να ποζάρει μόνο με τη Φουρέιρα; (γίνομαι λίγο υστερικός, το ξέρω).


Τα έσκασε το ΡΙΚ και πήγε απευθείας χαχαχα Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 71255287

Ναι ο Αρσενάκος είναι.

Νομίζω πετούσαν περίπου την ίδια ώρα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:25 pm
Libertus για την εταιρια να το δεχτω και ολα οσα γραφεις σχετικα με την εταιρια και την Γιαννα με καλυψες απολυτα....αλλα και οι της τηλεορασης τα ιδια????δηλαδη μονο αν το ελεγε η Ελενα θα την προσκυνουσαν ολη μερα??????
Ποια ακριβως θα ειναι η επιτυχια του fuego εμπορικα γιατι μεχρι στιγμης δεν την βλεπω στις αντιδρασεις των ξενων εννοω στο διαδυκτιο....
Με ολη αυτη την αμετοχη σταση της πανικ ειμαι σιγουρη πως τα λεφτα που ζητησε η ερτ μονο η πανικ δεν τα εδωσε αν με εννοεις τι εννοω....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:29 pm
EvNickGR έγραψε:Μαρία καλωσήρθες! Ας μην γκρινιάζουμε και ήμαστε αρνητικοί σε κάτι που δεν έχουμε δει ακόμα παιδιά, ας δούμε αύριο και στην 2η πρόβα τι έχουν ετοιμάσει και μετά κράζουμε! Η ομάδα της Γιάννας είναι αρκετά έξυπνη ώστε να το αφήσουν να πάει έτσι όλο αυτό...
Δεν εχω κατι με την Γιαννα ισα ισα αυτη τραβαει ολο το κουπι απο οτι φαινεται....με τους "γυρω γυρω" της ελληνικης αποστολης τα εχω που την εχουν του πεταματου ετσι οπως δειχνουν τα πραγματα τουλαχιστον.....Καλως σε βρηκα  Very Happy
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:29 pm
Αυτό βρε παιδιά....ποια επιτυχία του fuego.... ποιά;
Χεσμενο το έχουν το κομμάτι οι πάντες! Θα δουν τη Φουρέιρα και θα πάθουν.... σιγά, γεμάτος ο τόπος από ημίγυμνες που το κουνάνε ωραία και κάποιες τραγουδάνε κιόλας! Πιο λογικό θα ήταν να επενδύσουν στο Όνειρο μου σαν ένα εθνικ κομμάτι με ρεμίξ κλπ....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:31 pm
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416 για ολα οσα γραφεις.....
HOLA έγραψε:Αυτό βρε παιδιά....ποια επιτυχία του fuego.... ποιά;
Χεσμενο το έχουν το κομμάτι οι πάντες! Θα δουν τη Φουρέιρα και θα πάθουν.... σιγά, γεμάτος ο τόπος από ημίγυμνες που το κουνάνε ωραία και κάποιες τραγουδάνε κιόλας! Πιο λογικό θα ήταν να επενδύσουν στο Όνειρο μου σαν ένα εθνικ κομμάτι με ρεμίξ κλπ....
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:40 pm
Μαρια S έγραψε:Libertus για την εταιρια να το δεχτω και ολα οσα γραφεις σχετικα με την εταιρια και την Γιαννα με καλυψες απολυτα....αλλα και οι της τηλεορασης τα ιδια????δηλαδη μονο αν το ελεγε η Ελενα θα την προσκυνουσαν ολη μερα??????
Ποια ακριβως θα ειναι η επιτυχια του fuego εμπορικα γιατι μεχρι στιγμης δεν την βλεπω στις αντιδρασεις των ξενων εννοω στο διαδυκτιο....
Με ολη αυτη την αμετοχη σταση της πανικ ειμαι σιγουρη πως τα λεφτα που ζητησε η ερτ μονο η πανικ δεν τα εδωσε αν με εννοεις τι εννοω....

Για τα ελληνικά ΜΜΕ δεν έχω σαφή εικόνα καθώς δεν πολυπαρακολούθησα, αλλά νομίζω ότι η Γιουροβίζιον έχει ήδη ξεφουσκώσει κάπως εδώ, συνεπώς δεν λαμβάνει τον ίδιο όγκο κάλυψής της συγκριτικά με παλαιότερες εποχές. Από το λίγο που είδα πάντως, δεν μπορώ να πω ότι προέβαλαν μόνο τη Φουρέιρα. Ειδικά δε, από τη στιγμή που το δικό μας το κομμάτι αρέσει πολύ περισσότερο σε σχέση με το Κυπριακό.

Για την εμπορικότητα του Fuego δεν έχω πλήρη απάντηση σε αυτό που με ρωτάς, ομολογώ... Razz ίσως η εταιρεία σκέφτεται ότι, επειδή είναι uptempo diva type pop,  μπορεί να "ταξιδέψει" ευκολότερα σε άλλες χώρες, απ' ότι ένα έθνικ στα ελληνικά. Μέσω ραδιοφώνου; κυκλοφορίας του από ξένες εταιρείες; Μιλάω για τη μετά το διαγωνισμό πορεία του.

Για το τελευταίο που γράφεις, φοβάμαι ότι ίσως να έχεις δίκιο. ίσως δηλαδή, ο λόγος που υπέγραψε η Τερζή με ΠΑΝΙΚ να ήταν κυρίως για να έχει το δικαίωμα να καταθέσει τραγούδι στην ΕΡΤ. Και πράγματι, φοβάμαι ότι η ίδια (ποια ίδια; ο μπαμπάς της) έχει ξηλωθεί κανονικά. Και πέρσι ακόμα, όπως είχε αναφέρει κάποιο άλλο μέλος του φόρου μας, η Ντέμι μάλλον έβαλε και αυτή το χέρι στην τσέπη... Mad


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:43 pm
Αμφιβάλλω αν ο πατέρας της ξέρει τι είναι Eurovision!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:45 pm
Μαρια S έγραψε:Γεια σας παιδια χαιρομαι που μπαινω στην παρεα σας...Σας διαβαζω χρονια αλλα δεν το αποφασιζα μεχρι σημερα μετα την προτροπη του libertus  Smile
Πρεπει να σας ευχαριστησω πολυ γιατι με τα σχολια σας απο οταν σας πρωτοβρηκα μου φτιαχνατε την διαθεση σε δυσκολες καταστασεις που βιωσα και μου λειψατε πολυ οταν ειχατε το φορουμ κλειστο
Εγω ειμαι η "κλεφτρα" του σχολιου αλλα δεν αντεξα με οσα κουλα βλεπω στην ελλ.αποστολη....Επισης αυτο το προμοταρισμα μονο προς την μια πλευρα εχει αρχισει να μου την δινει πολυυυυυ στα νευρα....Προμο απο την εταιρια οχι στην Γιαννα,προμο απο την τν οχι στην Γιαννα ε νισαφι πια....Το μεγαλο ρεσιταλ γινεται στην εκπομπη της καινουργιου....Ετσι και αποκλειστει η Κυπρος θα χουμε ομαδικες αυτοκτονιες απο Μαλλη καλλη και δεν συμαζευεται!!!!!

Mαρία καλώς ήρθες και από εμένα και είναι πολύ ευχάριστο που αποφάσισες να ξεκινήσεις και να γράφεις εδώ! Very Happy
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:48 pm
Chat?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:51 pm
Τι έπαθε το θέμα ?
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5245
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:54 pm
citelis έγραψε:Αμφιβάλλω αν ο πατέρας της ξέρει τι είναι Eurovision!

Μια χαρά ξέρει τι είναι η Γιουροβίζιον, του το έχει εξηγήσει η Γιάννα. Δεν μπορεί αν μην έχεις διαβάσει συνεντεύξεις της. Επίσης ναι, τί έπαθαν οι άλλες σελίδες του θέματος;

chat, ναιιιι! Θα έχουμε να πούμε αρκετά!  Very Happy


avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Κυρ Απρ 29, 2018 11:55 pm
Έσπασε στα δύο το θέμα για κάποιον λόγο!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:09 am
Παιδιά προσπαθώ να το ρυθμίσω και δεν γίνεται για κάποιον λόγο... συνεχίστε να γράφετε εδώ, αυτό είναι το θέμα για την συμμετοχή μας! Τα παλιά ποστ δεν έχουν χαθεί! Cool

Σας έβαλα και το τσατ, το εντοπίσατε αμέσως απ'ότι βλέπω... παράπονο δεν έχετε, στα ώπα ώπα σας έχω! Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 71255287
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:12 am
Καλώς ήλθες, Μαρία !
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:14 am
Romanus έγραψε:
Μαρια S έγραψε:Γεια σας παιδια χαιρομαι που μπαινω στην παρεα σας...Σας διαβαζω χρονια αλλα δεν το αποφασιζα μεχρι σημερα μετα την προτροπη του libertus  Smile
Πρεπει να σας ευχαριστησω πολυ γιατι με τα σχολια σας απο οταν σας πρωτοβρηκα μου φτιαχνατε την διαθεση σε δυσκολες καταστασεις που βιωσα και μου λειψατε πολυ οταν ειχατε το φορουμ κλειστο
Εγω ειμαι η "κλεφτρα" του σχολιου αλλα δεν αντεξα με οσα κουλα βλεπω στην ελλ.αποστολη....Επισης αυτο το προμοταρισμα μονο προς την μια πλευρα εχει αρχισει να μου την δινει πολυυυυυ στα νευρα....Προμο απο την εταιρια οχι στην Γιαννα,προμο απο την τν οχι στην Γιαννα ε νισαφι πια....Το μεγαλο ρεσιταλ γινεται στην εκπομπη της καινουργιου....Ετσι και αποκλειστει η Κυπρος θα χουμε ομαδικες αυτοκτονιες απο Μαλλη καλλη και δεν συμαζευεται!!!!!

Mαρία καλώς ήρθες και από εμένα και είναι πολύ ευχάριστο που αποφάσισες να ξεκινήσεις και να γράφεις εδώ! Very Happy
Romanus να σαι καλα....το κρασι κρυψε καραδοκει η shenek.... Very Happy
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:18 am
citelis έγραψε:Αμφιβάλλω αν ο πατέρας της ξέρει τι είναι Eurovision!
Δουλεψε η Ελενα μαζι του στην μεταγιουροβιζιον εποχη της οποτε μια χαρα ξερει, απλα οπως εχει πει η Γιαννα δεν την εχει παρακολουθησει ποτε.....Παντως πλακα πλακα αν τον ακουγαν οι πορτογαλοι θα παθαιναν κοκομπλοκο.....Δεν παιζεται ο ανθρωπος τι να λεμε.....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:19 am
Αυτό θυμάμαι κι εγώ ότι είχε πει η Γιάννα οπότε απίθανο να έβαλε λεφτά για κάτι που δεν έχει δει ποτέ του!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:23 am
citelis έγραψε:Αυτό θυμάμαι κι εγώ ότι είχε πει η Γιάννα οπότε απίθανο να έβαλε λεφτά για κάτι που δεν έχει δει ποτέ του!
Δεν την εχει παρακολουθησει αλλα ειναι δυνατον να μην βοηθουσε το παιδι του να πραγματοποιησει το ονειρο του αν του το ζητοουσε????? Wink
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:25 am
Masilnto έγραψε:Καλώς ήλθες, Μαρία !
Καλως σε βρηκα!!!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:26 am
Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416  Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416 Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 1262296416
citelis έγραψε:Νομίζουν ότι η Φουρέιρα πάει δεν ξέρω κι εγώ για τι μεγάλα πράγματα και την προωθούν ενώ στην πράξη πάνω από 20η δεν παίζει να φτάσει με τον κανένα θεό!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου - Σελίδα 5 Empty Απ: Ελλάδα 2018 | Γιάννα Τερζή - Όνειρό Μου

Δευ Απρ 30, 2018 12:27 am
Μαρια S έγραψε:
citelis έγραψε:Αυτό θυμάμαι κι εγώ ότι είχε πει η Γιάννα οπότε απίθανο να έβαλε λεφτά για κάτι που δεν έχει δει ποτέ του!
Δεν την εχει παρακολουθησει αλλα ειναι δυνατον να μην βοηθουσε το παιδι του να πραγματοποιησει το ονειρο του αν του το ζητοουσε????? Wink
Πιθανόν! Πάντως κρίμα αν όντως αναγκάζονται να βάζουν και οι καλλιτέχνες λεφτά από τη τσέπη τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης