The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

+10
Constantinos
space28
Chrisde
PetrosIs
Le Parisien
Elfo_Del_Infierno
Yiorgos Agis
jovla
eurobirdo
smart-attack
14 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Μάης 29, 2023 2:57 am
Σε αυτό τους πιστεύω απόλυτα. Δηλαδή, όλοι καταλάβαμε πως φέτος ο OGAE ήταν πιο κοντά στην ελληνική αποστολή και πως έγραφαν διθυράμβους οι οποίοι δεν ανταποκρίνονταν στην πραγματικότητα. Η ανεπίσημη εξήγηση που δόθηκε γι'αυτό ήταν ότι ο OGAE ως φαν κλαμπ πάντα υποστηρίζει την Ελλάδα στο διαγωνισμό και μπλα μπλα...προσωπικά δεν με αφορούν οι κόντρες μεταξύ σωματείων και φαν σάιτς (μήπως θα πάρω τζάμπα εισιτήριο ή διαπίστευση εγώ; λολ), αλλά αυτό που έγινε φέτος, που διαφαινόταν το επικείμενο βατερλό και οι ανταποκρίσεις έκαναν λόγο για έναν Βικτωρα που σαλπάρει για τελικό, ήταν φάουλ εκ μέρους του OGAE. Παρόμοια είναι η άποψή μου και για τα προηγούμενα 2 χρόνια. Δεν μπορεί να τα βρίσκεις όλα τελεια μονίμως δηλαδή, οπως πχ να λες ότι ο Φωκας θα κάνει ένα στέιτζινγκ που θ'αφήσει εποχή  και αυτός να παρουσιάζει το green screen του τηλεmagic από τα 90s. Καπου ώπα. 

Αναμένουμε τις προτάσεις τους.  


Υ.Γ. Αργυρέ ή Φου, σωστε μας.  Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 2107382653


Αρέσει στους χρήστες jovla, space28, smart-attack, Le Parisien και PetrosIs

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Μάης 29, 2023 1:14 pm
Εδώ δεν ήθελαν την Φουρέιρα, θα ήθελαν την wanna be Φουρέιρα?

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και PetrosIs

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Μάης 29, 2023 7:10 pm
PetrosIs έγραψε:Επίσης τώρα διάβασα αυτό, έχει ιδιαιτερο ενδιαφερον γιατί φαίνεται πως υπάρχει ξεκάθαρη πρόθεση απο πλευρας ΕΡΤ να μην πάει η Μαντζούκαινα.

https://eurovisionfun.com/2023/05/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%cf%84%cf%8e%cf%81%ce%b1-%cf%84%ce%b9-editorial/

Τη Μαντζούκη δεν την ήθελαν λογικά λόγω είδους τραγουδιού που κατέθεσε. Δε νομίζω ότι ήταν κάτι προσωπικό με την κοπέλα. Απλά η επιτροπή αυτή αποκλείεται να έβγαζε πρώτο ένα bopάκι. Υποθέτω πως, αν και η διοίκηση της ΕΡΤ παραμένει η ίδια, η επιτροπή αυτή θα μας αφήσει χρόνους από το 2024.


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack και PetrosIs

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τρι Μάης 30, 2023 2:30 pm
Ρε παιδιά φανταστείτε να έχεις δηλώσεις από Παπαρίζου, Αργυρό και Φουρέιρα ότι σκέφτονται σοβαρά την συμμετοχή τους στην eurovision, και εσύ να πετάς χαρταετούς με ΕΡΤFEST, ZOULAFEST, DreamTeamFest και δεν ξέρω και εγώ τι άλλη π*πα...

Φετινά παραδείγματα από μεγάλους σταρ της χώρας τους που πήγαν eurovision.

Loreen - κέρδισε τη eurovision και έσπασε πόσα ρεκόρ. Τηλεθέαση 82,3%.

Noa Kirel - έφερε τριάδα μετά από το περσινό Βατερλό/ αποκλεισμό του Ισραήλ.

Marco Mengoni - έφερε την καλύτερη θέση της Ιταλίας σε επιτροπές από το 2011  και συνολική 5αδα. Η Ιταλία έκανε ρεκόρ τηλεθέασής με εξαίρεση την περσυνή χρονιά που διοργάνωσε το θεσμό.

Joker Out - επιστροφή στον τελικό μετά από την τελευταία θέση της Σλοβενίας στους ημιτελικούς του 2022. Επίσης ρεκόρ τηλεθέασης στη Σλοβενία από το 2015.

Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι αν στείλεις ένα μεγάλο όνομα πως πέρα από τα θετικά reactions εντός χώρας και την υψηλή τηλεθέαση που θα σου φέρει, μπορεί επίσης να σου προσφέρει μία επαγγελματική εμφάνισή που θα τα πάει καλά????

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, alexg, Chrisde και PetrosIs

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τρι Μάης 30, 2023 6:36 pm
Είναι σίγουρο ότι θα κινηθούν τελικά προς αυτήν την κατεύθυνση; δηλαδή το να προσεγγισουν κάποιο μεγάλο όνομα δεν παίζει καν ως πιθανότητα;  Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 999574319

Υ.Γ. Βλέπω ότι ξεκινούν και κάποιες legendary proposals τον Ιούνιο και δεν ξέρω αν νιώθω έτοιμος γι'αυτό.


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, Chrisde και PetrosIs

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τρι Μάης 30, 2023 6:44 pm
Θεωρώ πως δεν θέλουν να σκέφτονται ούτε στο ελάχιστο πρόταση σε κάποιο από αυτά τα ονόματα που είπα... Μακάρι να διαψευστώ... Πάντως θα ήταν πολύ ωραίο τα 50 χρόνια της Ελλάδας στη eurovision να γιορταστούν με κάποιο μεγάλο όνομα.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Chrisde και PetrosIs

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τετ Μάης 31, 2023 12:53 am
Γιατί να μην κάνουμε έναν συνδυασμό και των 2, στα πρότυπα του 2004; δηλαδή, διοργανώνουμε πρώτα το ΕΡΤ festival, βγαίνει κάτι που δεν μας ικανοποιεί κι ύστερα κάνουμε ανάθεση σε κάποιο μεγάλο όνομα.  green


Αρέσει στους χρήστες jovla, space28, smart-attack, Le Parisien, Chrisde και impressedguy

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουν 01, 2023 12:28 am
 

Πρώτη θρυλική πρόταση. 

 


Σπόιλερ:


Αρέσει στον χρήστη jovla

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουν 01, 2023 11:51 pm
https://eurovisionfun.com/2023/06/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%b4%cf%8d%ce%bf-%ce%bd%ce%ad%ce%b5%cf%82-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%cf%84%ce%b1%ce%bb%ce%b1%ce%bd%cf%84%ce%bf%cf%8d%cf%87%ce%b5%cf%82-%cf%84%cf%81%ce%b1%ce%b3%ce%bf/

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 2107382653 Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 2107382653 Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 2107382653

Σπόιλερ:


jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2187
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 02, 2023 1:14 am
Ρε Τάμτα γιατί δε το κατέθεσες αυτό πέρυσι?!??!?! Πολύ ενδιαφέρουσα η συνεργασία των Γεράσιμος Ευαγγελάτος (Στιχουργός Μποφίλιου) με Τέο Πουζμπουρή (Freaky Fortune). 

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Yiorgos Agis

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 458
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 02, 2023 10:53 pm
Έχω μια δεύτερη ξαδέρφη που βγήκε έκτη στο xfactor της Νέας Ζηλανδίας και νομίζω συνδυάζει πολλά καλά χαρακτηριστικά για να την στείλουμε του χρόνου. Θα μας ψηφίσει και η γειτόνισσα Αυστραλία λογικά  Cool

Ημαρτον πια με όλους αυτούς κάθε χρόνο
Μα η Ναυσικά; Αλήθεια τώρα;

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Παρ Ιουν 02, 2023 11:47 pm
Πρότεινέ τη άφοβα. Χειρότερη από τη lila pause αποκλείεται να είναι.


Αρέσει στους χρήστες jovla, space28 και Chrisde

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουν 04, 2023 4:54 am
Την κατάλληλη ευκαιρία θα τη δημιουργήσει η ίδια και μόνο. Μια καλή αρχή είναι ν' αρχίσει ν'απορρίπτει τις σαβούρες που της πασάρει η ΠΑΝΙΚ να τραγουδάει. Όχι μόνο για τη Γιουροβίζιον, αλλά και για την καριέρα της γενικότερα. 

Ελπίζω πως όλα αυτά τα ονόματα (Τάνια, Λίλα και λοιπές) παίζουν ως συμμετοχές σε εθνικό τελικό και μόνο. Όχι για απευθείας ανάθεση και όχι για κάποια κλειστού τύπου διαδικασία.


Αρέσει στους χρήστες jovla, space28 και Chrisde

Yiorgos Agis
Yiorgos Agis
Αριθμός μηνυμάτων : 111
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2021
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΕίμαι ή δεν είμαι η πρωταγωνίστρια ΜΗ ΧΕΣΩ;

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουν 04, 2023 2:36 pm
Εγώ δεν ξερω για εσας, αλλα τρέμω για αυτες τις προτάσεις αν κρίνω απο τη πρωτη 🤣🤣🤣

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, jovla και space28

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2842
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Ιουν 04, 2023 6:31 pm
PetrosIs έγραψε:Εμένα οι καλλιτέχνες που προτείνει το eurovision fun μου αρέσουν συνήθως. Ειδικά στο τέλος το τραγούδι που υποστήριζουν πάντοτε τα 3 τελευταία χρόνια ήταν και το καλυτερο. Δηλαδή το 2020 σωστά ήθελαν Στεφανία, όταν οι περισσότεροι ήθελαν Ειρήνη Παπαδοπούλου, το 2022 επίσης σωστα υποστήριζαν την Αμάντα όταν οι περισσότεροι θέλαμε Good Job (κι εγώ ανάμεσα τους) και φέτος επίσης σωστα ηθελαν το liar αφού όπως αποδείχθηκε από όσα διέρρευσαν ήταν η καλύτερη επιλογή για φέτος. Σίγουρα παίζει ρόλο πως καθε χρόνο ακούνε τα περισσότερα τραγούδια και αυτό τους βοηθά να κρίνουν εκ του ασφαλούς, αλλά τα τελευταια χρονια που παρακολουθω δεν έχουν παραπλανήσει το κοινό. Σε αυτό που διαφωνώ μαζί τους είναι η αγαπη τους για Κοντόπουλο και Φωκά. Πιστευω πως υπάρχουν και άλλοι δημιουργοί και σκηνοθέτες που μπορούν να κάνουν την ίδια, αν όχι καλύτερη δουλειά. Οπότε γενικά δεν διαφωνώ με τις προτάσεις τους ιδιαίτερα. Σιγουρα κάποια ονοματα ειναι άσχετα, αλλά όπως κάθε χρόνο κάποιοι εξ αυτών ετοιμάζουν τραγούδια.

Στη θέση σου θα συμφωνούσα ΚΑΙ σε αυτό με το efun μιας και όλοι μας αγαπάμε Κοντόπουλο, Φωκά, Κοκοτό, Κιρκόροβ.

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 ChubbyIncomparableDikkops-max-1mb

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουν 05, 2023 1:08 am
smart-attack έγραψε:
PetrosIs έγραψε:Εμένα οι καλλιτέχνες που προτείνει το eurovision fun μου αρέσουν συνήθως. Ειδικά στο τέλος το τραγούδι που υποστήριζουν πάντοτε τα 3 τελευταία χρόνια ήταν και το καλυτερο. Δηλαδή το 2020 σωστά ήθελαν Στεφανία, όταν οι περισσότεροι ήθελαν Ειρήνη Παπαδοπούλου, το 2022 επίσης σωστα υποστήριζαν την Αμάντα όταν οι περισσότεροι θέλαμε Good Job (κι εγώ ανάμεσα τους) και φέτος επίσης σωστα ηθελαν το liar αφού όπως αποδείχθηκε από όσα διέρρευσαν ήταν η καλύτερη επιλογή για φέτος. Σίγουρα παίζει ρόλο πως καθε χρόνο ακούνε τα περισσότερα τραγούδια και αυτό τους βοηθά να κρίνουν εκ του ασφαλούς, αλλά τα τελευταια χρονια που παρακολουθω δεν έχουν παραπλανήσει το κοινό. Σε αυτό που διαφωνώ μαζί τους είναι η αγαπη τους για Κοντόπουλο και Φωκά. Πιστευω πως υπάρχουν και άλλοι δημιουργοί και σκηνοθέτες που μπορούν να κάνουν την ίδια, αν όχι καλύτερη δουλειά. Οπότε γενικά δεν διαφωνώ με τις προτάσεις τους ιδιαίτερα. Σιγουρα κάποια ονοματα ειναι άσχετα, αλλά όπως κάθε χρόνο κάποιοι εξ αυτών ετοιμάζουν τραγούδια.

Στη θέση σου θα συμφωνούσα ΚΑΙ σε αυτό με το efun μιας και όλοι μας αγαπάμε Κοντόπουλο, Φωκά, Κοκοτό, Κιρκόροβ.

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 ChubbyIncomparableDikkops-max-1mb

Και φυσικά μην ξεχνάμε ότι η βροχή πέφτει πάντα από πάνω.  Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 4037559606 Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 4037559606

In other news, γελάσα πολύ που εκδήλωσε ενδιαφέρον για το διαγωνισμό και μια ξέμπαρκη πενηντάρα τύπισσα από τη Γερμανία, με μουσικό στιλ "επιχείρηση απόλλων" (στο πολύ χειρότερο, βέβαια). Κάποιος της είπε ότι είναι η νέα Λέανδρος και η νέα Μούσχουρη (ταυτόχρονα;;; ) και το παραπήρε στα σοβαρά. 




Η ειρωνεία είναι πως τη συγκεκριμένη την είχε προτείνει ως τρολοπρόταση ο @JimmyJoop στο παρελθόν στο escforum.net (ομοίως είχε προτείνει ΚΑΙ τη Μαντζούκη!!!). Πόσο μπροστά παίζει να είσαι, ρε Δημήτρη!!!!  rabbit


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2842
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουν 05, 2023 1:12 am
Φήμες λένε οτι ο Απόστολος είναι μεγάλος φαν του @JimmyJoop, διαβάζει τα ποστ του εδω και χρόνια


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5159
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουν 05, 2023 1:14 am
smart-attack έγραψε:Φήμες λένε οτι ο Απόστολος είναι μεγάλος φαν του @JimmyJoop, διαβάζει τα ποστ του εδω και χρόνια


Well...  green

Σπόιλερ:


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2842
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Ιουν 05, 2023 1:18 am
Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 2 Amanda-tenfjord-greece

Αρέσει στον χρήστη Elfo_Del_Infierno

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης