The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

+10
Constantinos
space28
Chrisde
PetrosIs
Le Parisien
Elfo_Del_Infierno
Yiorgos Agis
jovla
eurobirdo
smart-attack
14 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τετ Ιουλ 05, 2023 12:31 am


@3.59


Αρέσει στους χρήστες smart-attack, alexg και Chrisde

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Australia
Χιούμορtake a look at yourself ????

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουλ 06, 2023 1:36 pm
Αγαπώ την Ελενάρα μας με όλο μου το είναι αλλά δε νομίζω ότι πρέπει να ξαναπάει. Στη θέση της δε θα σκεφτόμουν καν να ρισκάρω να χαλάσω το υπέροχο σερί που είχα κάνει. 

Για να πάει η Έλενα καλά χρειάζεται ένα εξαιρετικό τραγούδι και μια εξαιρετική παρουσίαση. Και παρότι η Έλενα παραμένει -όπως πάντα- υπέροχη σκηνικά, δε θα έλεγα ότι κάνει και τις καλύτερες επιλογές σε τραγούδια τώρα τελευταία. Διαλέγει δηλαδή πράγματα που δεν της ταιριάζουν.


Για τον Βαρθακούρη... Ναι, οκ. Ωραίο αυτό το τελευταίο που έβγαλε. Τρομερά αντιτηλεοπτικός και αντιχαρισματικός όμως. Είδα ένα βίντεο απ' το λάιβ που έκανε με την Τάμτα και τα χοροπηδητά / κινήσεις του στη σκηνή μου θύμισαν τραυματικές εικόνες από φέτος. Δε ξέρω.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Παρ Ιουλ 07, 2023 8:55 pm
Δεν ξέρω, πάντως προσωπικά για του χρόνου, που θα γιορτάζουμε και τα 50 χρόνια συμμετοχής στη Γιούρο, θέλω κάτι εμπορικό Ναι, μπήκε η Στεφανία η σκύλα από τα υπέροχα πλάσματα (όσοι το βλέπατε τέλος πάντων) μέσα μου. ΕΜΠΟΡΙΚΟΟΟΟ! Και με μπόλικη λάμψη. Να χρειάζομαι, δηλαδή, γυαλιά ηλίου για να παρακολουθήσω το act μας τον προσεχή Μάη. Από τις διαθέσιμες επιλογές η Έλενα το έχει, παρά τις πολύ σωστές ενστάσεις που προβάλλονται.Φουρέιρα θα ήταν το ιδανικό, φυσικά, μιας και είναι σε πολύ καλή φόρμα, αλλά δεν νομίζω να το ψήνει για φέτος. Και μετά ο Αργυρός. Από κει και πέρα τι να πω κι εγω ο έρμος πια...


Αρέσει στους χρήστες space28, smart-attack, Le Parisien και Jimijoop

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Σαβ Ιουλ 08, 2023 3:07 pm
Και οι τρεις θα πήγαιναν αρκεί να υπήρχε καλό τραγούδι και να ήταν σοβαρή η ΕΡΤ με όλο αυτό.. πρώτον μόνο κέρδος θα έχουν από αυτή την ιστορία και δεύτερον έχουν δισκογραφική και ομάδα από πίσω που θα τους στηρίξει μέχρι τελικής πτώσης, οπότε η πιθανότητα να μην πάνε καλά δεν είναι μεγάλη.. επιπλέον με ένα μεγάλο όνομα θα ξυπνήσουμε και την ομογένεια που κοιμάται μια δεκαετία τώρα, αν και τελικά αποδεικνύεται ότι στην χρυσή μας δεκαετία τα καλά αποτελέσματα δεν τα έφερνε μόνο η ομογένεια αλλά και οι κάτοικοι των χωρών που ψήφιζαν..

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, Jimijoop και PetrosIs

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Ιουλ 13, 2023 9:29 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 FzI0C0eXsAIsDVQ?format=jpg&name=900x900


Ώπα, τι έχουμε εδω; φρέσκο (φρεσκότατο, για την ακρίβεια) πουλέν του Κοντό. Από το εξωτερικό κι αυτή. Ψυχανεμίζομαι ότι ηχογραφεί την πιο έθνικ εκδοχή του Liar, που, αν δεν απατώμαι,την είχε ηχογραφήσει κι αυτήν η δικομανής σταρλετίτσα από τη Γερμανία. 

Έχω αρχίσει να μην περνάω καλά με το ελληνικό θρεντ. Και είμαστε ακόμα στο καλοκαίρι.

https://eurovisionfun.com/2023/07/%ce%b5%ce%bb%ce%bb%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%bc%ce%b5-%cf%84%ce%b7%ce%bd-silia-kapsis-%cf%83%cf%84%ce%b7%ce%bd-eurovision-2024/

Θα την πάθω τη θερμοπληξία, τελικά.


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2196
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Σαβ Αυγ 12, 2023 10:07 am
https://www.ieidiseis.gr/media-news/210164/maria-xoykli-kai-giannis-latsios-ftiaxnoun-valitses-gia-tin-ert 

Ακούγεται ότι η Χούκλη θα είναι ο νέος πρόεδρος της ΕΡΤ και ο Λατσιος ο νέος Τσεος... Από τη μια πιστεύω ότι ο Λατσιος θα θέλει να εκμεταλλευτεί εμπορικά τη eurovision όσο δε πάει, από την άλλη ακόμα θυμάμαι τη Χούκλη να παίρνει συνέντευξη από την Έλενα όταν η δεύτερη είχε μόλις κερδίσει τη eurovision... Γενικά η Χούκλη είχε ξενερώσει τη ζωαρα της που ήταν αναγκασμένη να της πάρει συνέντευξη...

Αρέσει στους χρήστες smart-attack και PetrosIs

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Αυγ 20, 2023 10:45 pm
Χαρούμενο efun ένα πράγμα μπορεί να σημαίνει. 

Σπόιλερ:


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, jovla, smart-attack και PetrosIs

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Δευ Αυγ 21, 2023 12:08 am
Λοιπόν...σοβαρεύομαι! δεν πιστεύω να είναι κάποια ανακοίνωση σχετικά με Ελλάδα. Αν δεν απατώμαι, είχαν γράψει στο σάιτ τους ότι δεν θα έχουμε νέα μέχρι να ξεκαθαρίσει το τοπίο με την καινούργια διοίκηση της ΕΡΤ. Μάλιστα διάβασα ότι παίζει να παραμείνει ο Ζούλας στη θέση του (!!!).

Ίσως να σκάσει κάποια είδηση για την Κύπρο, τώρα που γλίτωσε από τα νύχια της Κοκλώνως. 

Υ.Γ. Και σκάει η είδηση και είναι τελικά κάτι ψιλοάκυρο (πχ σχετικό με τη διοργάνωση στη Σουηδία).  green


Αρέσει στους χρήστες jovla και smart-attack

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τρι Αυγ 29, 2023 3:06 am
https://dailymedia.com.gr/tv/46451/meta-tin-apotychia-skepseis-stin-ert-gia-talent-show-enopsei-eurovision-to-plano.html 


Ο πρόεδρος της ΕΡΤ, Κωνσταντίνος Ζούλας, επιθυμεί την παραγωγή talent show διάρκειας 8 επεισοδίων.(...)
Ανάμεσα στις εταιρείες παραγωγής που ενδέχεται να αναλάβουν το συγκεκριμένο πρόγραμμα, εάν τελικά υλοποιηθεί, είναι και η Barking Well Media του Νίκου Κοκλώνη...


Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Katantia-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B1


Όλα αυτά φυσικά προϋποθέτουν την παραμονή του Κωσταντίνου Ζούλα στην προεδρία του διοικητικού συμβουλίου της ΕΡΤ.

Πάλι καλά, δε χάθηκε ακόμα κάθε ελπίδα. Μπορεί να γλιτώσουμε από τα σχέδια του άχρηστου Προέδρου της ΕΡΤ και τα νύχια της ντεκολτοφορούσας τηλεοπτικιάς  νυφίτσας - παραγωγού.


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τρι Αυγ 29, 2023 1:34 pm
Δεν την έχω για τόσο ηλίθια την ΕΡΤ ώστε να κάνει ολόκληρη ίντριγκα για να κρατήσει για πάρτη της την Κοκλώνω, ως μήλο της έριδος. Βέβαια, η θεωρία αυτή βλέπω ότι βρίσκει απήχηση στα κυπραιόπουλα και ότι προωθείται από ορισμένα σάιτ, αλλά ας μην χαλάσουμε τις καρδιές μας, Πετράν, ε;;;;;;


Αρέσει στους χρήστες smart-attack και eurobirdo

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Τετ Αυγ 30, 2023 9:41 pm
Τόσα χρόνια που οι φανς ήθελαν εθνικό τελικό η ΕΡΤ μέσω των δικών της μας έλεγε ότι το ελληνικό κοινό θα επιλέξει λάθος (ενώ αυτή επιλέγει σωστά... γελάνε και οι πέτρες).
Τώρα που πολλοί φανς ζητούν μεγάλο όνομα η ΕΡΤ θέλει να κάνει εθνικό τελικό. Και περιμένετε εσείς από αυτούς τους τύπους άσπρη μέρα  Rolling Eyes

Ενημερωτικά και μόνο 
Όσες φορές η ΕΡΤ έκανε του κεφαλιού της τα έκανε μαντάρα (2002 2016 2023). Έχουμε δέκα χρόνια παίδες να δούμε ελληνική συμμετοχή να ψηφίζεται μαζικά από το κοινό από το μακρινό 2013 και αυτό κάτι λέει.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno και smart-attack

Jimijoop
Jimijoop
Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 23/10/2022

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Αυγ 31, 2023 3:13 am
space28 έγραψε:Έχουμε δέκα χρόνια παίδες να δούμε ελληνική συμμετοχή να ψηφίζεται μαζικά από το κοινό από το μακρινό 2013 και αυτό κάτι λέει.
*2015. 

Βασικά ποιο μεγάλο όνομα να στείλουμε αφού η συντριπτική πλειοψηφία των Ελλήνων καλλιτεχνών που είναι δημοφιλή (μιλάω μόνο για πρωτοκλασάτα ονόματα) αυτή την στιγμή είναι μόνο για εσωτερική κατανάλωση και δεν κάνουν για Eurovision και οι ελάχιστοι που κάνουν οι περισσότεροι είτε έχουν ήδη πάει Eurovision (Φουρέιρα, Παπαρίζου, Τάμτα) είτε δεν ενδιαφέρονται (Σάττι, Μέλισσες/Μάστορας , Ονιραμα) είτε δεν μπορούν να σταθούν live στην σκηνή της Eurovision (Αναστασία & Josephine). Έχουμε πολύ ελάχιστες επιλογές σήμερα σε σχέση με τα 00ς.

Μόνο ο Αργυρός μας έμεινε αλλά αμφιβάλλω η ΕΡΤ να ενδιαφέρεται να κάνει ανάθεση σε αυτόν. Μετά το χάος.
eurovisionlover
eurovisionlover
Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2021
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 24
Τόπος : Αθήνα

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Αυγ 31, 2023 3:29 am
Jimijoop έγραψε:
space28 έγραψε:Έχουμε δέκα χρόνια παίδες να δούμε ελληνική συμμετοχή να ψηφίζεται μαζικά από το κοινό από το μακρινό 2013 και αυτό κάτι λέει.
*2015. 

Βασικά ποιο μεγάλο όνομα να στείλουμε αφού η συντριπτική πλειοψηφία των Ελλήνων καλλιτεχνών που είναι δημοφιλή (μιλάω μόνο για πρωτοκλασάτα ονόματα) αυτή την στιγμή είναι μόνο για εσωτερική κατανάλωση και δεν κάνουν για Eurovision και οι ελάχιστοι που κάνουν οι περισσότεροι είτε έχουν ήδη πάει Eurovision (Φουρέιρα, Παπαρίζου, Τάμτα) είτε δεν ενδιαφέρονται (Σάττι, Μέλισσες/Μάστορας , Ονιραμα) είτε δεν μπορούν να σταθούν live στην σκηνή της Eurovision (Αναστασία & Josephine). Έχουμε πολύ ελάχιστες επιλογές σήμερα σε σχέση με τα 00ς.

Μόνο ο Αργυρός μας έμεινε αλλά αμφιβάλλω η ΕΡΤ να ενδιαφέρεται να κάνει ανάθεση σε αυτόν. Μετά το χάος.
Και ο Αργυρός παρότι μεγάλο όνομα δεν μου φαίνεται κατάλληλος. Τα τραγούδια του παραείναι για εσωτερική κατανάλωση και δεν έχουν και αυτό το κάτι που ξεχωρίζει. Το καλύτερο νομίζω ότι θα ήταν να πάμε με κάτι τόσο όσο παραδοσιακό και ταυτόχρονα με γνωστό όνομα. Ζητάω πολλά;😂
space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Αυγ 31, 2023 8:56 am
Μπορεί να ξαναπάει η Φουρέιρα αυτή την φορά με την Ελλάδα. Είναι καλό timing μετά από έξι χρόνια.
Ανακύκλωση καλλιτεχνών κάνουν και άλλες χώρες, βλέπε Λορίν που είχε ήδη κερδίσει.

Αρέσει στον χρήστη alexg

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Πεμ Οκτ 05, 2023 12:22 am


Αρέσει στον χρήστη smart-attack

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 478
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Σαβ Οκτ 07, 2023 9:04 am
Όλοι αυτοί που βρίσκονται σε συζητήσεις με ποιον ακριβώς συζητούν.. Και είναι και διατεθειμένοι να πάνε και με την Κύπρο που ήδη έχει επιλέξει.Εχω αυτή την απορία.

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε κοινώς!

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Οκτ 08, 2023 11:03 pm
Η Καούρη μάς απειλεί ότι θα στέλενει τραγούδι κάθε χρόνο.  green 

Πέρα από την πλάκα, η ιδέα της (ηλεκτρονικός με παραδοσιακό ήχο)  στα χαρτιά ακούγεται πολύ καλή, κατά τη γώμη μου. Αν καταφέρει και την υλοποιήσει σωστά, εννοείται πως στηρίζω.


https://eurovisionfun.com/2023/10/%ce%b1%ce%bd%cf%84%cf%89%ce%bd%ce%af%ce%b1-%ce%ba%ce%b1%ce%bf%cf%8d%cf%81%ce%b7-%ce%b8%ce%b1-%ce%ba%ce%b1%cf%84%ce%b1%ce%b8%ce%ad%cf%84%cf%89-%ce%ba%ce%ac%ce%b8%ce%b5-%cf%87%cf%81%cf%8c%ce%bd/


Αρέσει στον χρήστη space28

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5192
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Σαβ Οκτ 14, 2023 10:47 pm
Ουδέν νεότερον από το μέτωπο της Ευρωβίζιον. Μάλλον η αγαπητή #not ΕΡΤ δεν έχει ασχοληθεί ακόμα και εμένα έχουν αρχίσει να με ζώνουν τα φίδια ότι δεν θα δούμε εθνικο τελικό ούτε φέτος λόγω - και καλά - έλλειψης χρόνου. Όπότε πάμε μάλλον γι'ανάθεση. Τώρα τι ανάθεση θα είναι αυτή, Κύριος οίδε.  What a Face


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, alexg και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2196
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Σαβ Οκτ 14, 2023 10:53 pm
Θα προσπαθήσω να κρατήσω μια θετική πλευρά και θα πω ότι θα κάνουμε ανάθεση στον Αργυρό clownclownclownclown

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και eurobirdo

eurobirdo
eurobirdo
Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2022
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 24
Τόπος : Australia
Χιούμορtake a look at yourself ????

Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 Empty Απ: Ελλάδα 2024 (προτάσεις)

Κυρ Οκτ 15, 2023 12:18 am
jovla έγραψε:Θα προσπαθήσω να κρατήσω μια θετική πλευρά και θα πω ότι θα κάνουμε ανάθεση στον Αργυρό clownclownclownclown

Delulu is the solulu  Ελλάδα 2024 (προτάσεις) - Σελίδα 4 2764

Αρέσει στους χρήστες jovla και smart-attack

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης