The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 1:53 pm
ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ Η ΚΥΡΙΑ ΑΡΩΝΗ Sleep ΔΗΛΩΣΕ ΠΩΣ ''Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΕΙΧΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ, ΕΙΧΑME ΚΛΕΙΣΕΙ ΛΥΡΑΡΙΔΕΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΕ!'' green
ΜΗΝ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΙΑ!
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 2:19 pm
H Συνέντευξη της Λένα Αρώνη μετα τον Ελληνικό Τελικό:

(Δεν θυμάμαι αν την έχει ήδη δημοσιεύσει)



Λίγες ώρες μετά από την εκπομπή της Eurovision που προκάλεσε ποικίλα αρνητικά σχόλια, η Λένα Αρώνη μιλά αποκλειστικά για πρώτη φορά στο Queen.gr και απαντά στους επικριτές της, εξηγώντας το λόγο για τον οποίο επέλεξε αυτό το concept εκπομπής.

Η παρουσιάστρια αναφέρεται στο Γιώργο Αλκαίο και δίνει απαντήσεις αναφορικά με τη μη παρουσία του στον ελληνικό τελικό αλλά και την έλλειψη προβολής σε video του «Ώπα» ενώ δεν κρύβει πώς ο διαγωνισμός πρέπει να πάρει τις πραγματικές του διαστάσεις!
Ποιες είναι οι εντυπώσεις σας από τη βραδιά;Εγώ θα πω εντυπώσεις; Δεν υπάρχει περίπτωση. Αμέσως μετά το live μου δε μπορώ να πω τίποτα.

Ξεκινώ λοιπόν με την εκπομπή. Με εξέπληξε ότι δεν υπήρχε ηχογραφημένο μήνυμα του Γιώργου Αλκαίου που εκπροσώπησε πέρυσι την Ελλάδα, ενώ αντιστοίχως υπήρξε του Σάκη Ρουβά που συμμετείχε δύο χρόνια πριν;Είχαμε μία επικοινωνία με το Γιώργο και δεν προχώρησε.

Του ζητήσατε να κάνει κάποιο ηχογραφημένο μήνυμα και σας αρνήθηκε;Διασκευάσαμε το κομμάτι του. Έπαιξε ο Τουλιάτος και ο David Lynch το κομμάτι του.

Αυτό φαντάζομαι δεν έχει να κάνει με το ηχογραφημένο μήνυμα.Μιλήσαμε με το Γιώργο από τις πρώτες ημέρες που ξεκίνησε η προετοιμασία της βραδιάς και ότι είδατε είναι αυτό.

Όπερ και σημαίνει πως αρνήθηκε να σας κάνει κάποιο ηχογραφημένο μήνυμα;Ηχογραφημένο μήνυμα δεν ζητήσαμε. Του ζητήσαμε να έρθει στο στούντιο και να παίξει live το τραγούδι του πράγμα το οποίο δεν έγινε.

Μου έκανε εντύπωση γιατί υπήρχε κάτι ανάλογο με τον Σάκη Ρουβά…Θα μείνουμε πολύ ώρα σ’ αυτή την ερώτηση; Δεν έχω να σας πω τίποτε άλλο.

Δεν επιδιώξατε λοιπόν κάτι παραπάνω;Είχαμε ένα πολύ συγκεκριμένο concept πάνω στο οποίο δεν προχώρησε η επικοινωνία μας. Θέλαμε να έχουμε οπτικό μήνυμα το οποίο δεν μπορούσαμε γιατί ο Γιώργος μένει εκτός Αθηνών. Ηχητικό μήνυμα κάνεις στο ραδιόφωνο. Εμείς σε όλα είχαμε εικόνα.

Δηλαδή αρνήθηκε να σας δώσει οπτικό μήνυμα;
Το τραγούδι του -γιατί δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε- παίχθηκε μέσα στο πλατό. Με έναν τρόπο δηλαδή προσπαθούσαμε να βρούμε μία σύνδεση με πέρυσι. Είπαμε για την θέση του, διασκευάστηκε το τραγούδι!

Ενώ παρουσιάστηκε όμως η συμμετοχή της περσινής νικήτριας Λένας, δεν προβλήθηκε αντιστοίχως η περσινή ελληνική συμμετοχή.
Δεν έχω να πω κάτι άλλο πάνω σ’ αυτό.

Αλλάζω θέμα. Πολλοί από τους δημοσιογράφους διαφώνησαν με τον τρόπο παρουσίασης της βραδιάς. Τόνισαν ότι ήταν άνευρη και δεν θύμιζε σε τίποτα Eurovision.
Τα σχόλια είναι δεκτά. Όταν κάνεις μια δουλειά που εκτίθεσαι είναι ποικίλα. Δεν μπορώ να πω κάτι άλλο ως προς την άνευρη παρουσίαση. Όσον αφορά το ότι δεν θύμιζε Eurovision. Ήταν σχεδιασμός πολύ συγκεκριμένος με πάρα πολύ συγκεκριμένο μήνυμα.

Ποιο ήταν το μήνυμα;
Αυτό που εισπράξατε.

Το μήνυμα δηλαδή ήταν δεν έχουμε χρήματα και γι’ αυτό κάναμε αυτή την εκπομπή;
Όχι δεν έχει να κάνει με τα χρήματα. Αφορά στο ότι η ΕΡΤ θέλει να πάρει ο διαγωνισμός τις πραγματικές του διαστάσεις. Να επικεντρωθεί στην μουσική. Δηλαδή να μην έχει το γύρω γύρω και να δοθεί έμφαση στη μουσική, το οποίο νομίζουμε και ότι κάναμε.
Η διαφορετικότητα στην άποψη των κρουστών, που δόθηκε, δεν έρχονταν σε αντίθεση με το καθαυτά διαγωνιζόμενα τραγούδια της Eurovision, που ήταν ποπ και λαϊκά;
Η μουσική είναι μία.

Εσείς το χαρήκατε, το πιστευτέ αυτό που κάνατε;
Ναι. Δεν θα το έκανα αν δεν το πίστευα.

Ήταν δικά σας τα κείμενα;
Ναι, μαζί με την ομάδα μου. Είχα δύο πολύ εξαιρετικές συνεργάτιδες που κάναμε όλο αυτό το concept μαζί.

Πολλοί είπαν ότι δεν υπήρχε χιούμορ στα κείμενα.
Δεν θέλαμε να υπάρχει χιούμορ στα κείμενα.


Η Επιθετικότητα σου Αγαπητη Κυρία Αρώνη στον τρόπο που απαντάς δείχνει μάλλον την Αμηχανία και την Απογοήτευση σου για το Αποτέλεσμα.....τα σχόλια περιττεύουν...
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 2:21 pm
HOLA έγραψε:ΣΕ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ Η ΚΥΡΙΑ ΑΡΩΝΗ Sleep ΔΗΛΩΣΕ ΠΩΣ ''Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΕΙΧΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ, ΕΙΧΑME ΚΛΕΙΣΕΙ ΛΥΡΑΡΙΔΕΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΕ!'' green
ΜΗΝ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΙΑ!
Εγώ αλλού διάβασα ότι ο Αλκαίος σε συνέντευξη του (και σε απάντηση ανάλογων διαρροών από την ΕΡΤ) είπε πως ήταν εκτός Ελλάδος, τον ειδοποίησαν εντελώς τελευταία στιγμή, και δε μπορούσε να ακυρώσει τα σχέδιά του, αλλά κανένα πρόβλημα δεν είχε να απευθύνει χαιρετισμό μέσω βίντεο...

Τώρα που ακριβώς είναι η αλήθεια, δεν ξέρω... Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 3360738450

Όμως ΌΦΕΙΛΑΝ έστω να παίξουν βίντεο από την εμφάνιση πέρσι στη Νορβηγία... Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 2:29 pm
peggy έγραψε:Εγώ αλλού διάβασα ότι ο Αλκαίος σε συνέντευξη του (και σε απάντηση ανάλογων διαρροών από την ΕΡΤ) είπε πως ήταν εκτός Ελλάδος, τον ειδοποίησαν εντελώς τελευταία στιγμή, και δε μπορούσε να ακυρώσει τα σχέδιά του, αλλά κανένα πρόβλημα δεν είχε να απευθύνει χαιρετισμό μέσω βίντεο...

https://euro.forumgreek.com/t99-topic
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 2:32 pm
Mastiha έγραψε:
peggy έγραψε:Εγώ αλλού διάβασα ότι ο Αλκαίος σε συνέντευξη του (και σε απάντηση ανάλογων διαρροών από την ΕΡΤ) είπε πως ήταν εκτός Ελλάδος, τον ειδοποίησαν εντελώς τελευταία στιγμή, και δε μπορούσε να ακυρώσει τα σχέδιά του, αλλά κανένα πρόβλημα δεν είχε να απευθύνει χαιρετισμό μέσω βίντεο...

https://euro.forumgreek.com/t99-topic
...Είχαμε ένα πολύ συγκεκριμένο concept πάνω στο οποίο δεν προχώρησε η επικοινωνία μας. Θέλαμε να έχουμε οπτικό μήνυμα το οποίο δεν μπορούσαμε γιατί ο Γιώργος μένει εκτός Αθηνών. Ηχητικό μήνυμα κάνεις στο ραδιόφωνο....
AΠΑΝΤΑ Η ΑΡΩΝΗ! ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΛΕΥΡΕΣ!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 2:34 pm
Τι τόνος είναι αυτός της Αρώνη στη συνέντευξη!!! Rolling Eyes
Μόνο και μόνο απο αυτό, θα πιστέψω την εκδοχή του Αλκαίου!!! afro
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 2:39 pm
Ναι,
αλλα και οι ερωτησεις πολυ πιεστικες.

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 3:25 pm
Master έγραψε:H Συνέντευξη της Λένα Αρώνη μετα τον Ελληνικό Τελικό:
(Δεν θυμάμαι αν την έχει ήδη δημοσιεύσει)

Λίγες ώρες μετά από την εκπομπή της Eurovision που προκάλεσε ποικίλα αρνητικά σχόλια, η Λένα Αρώνη μιλά αποκλειστικά για πρώτη φορά στο Queen.gr και απαντά στους επικριτές της, εξηγώντας το λόγο για τον οποίο επέλεξε αυτό το concept εκπομπής.

Η παρουσιάστρια αναφέρεται στο Γιώργο Αλκαίο και δίνει απαντήσεις αναφορικά με τη μη παρουσία του στον ελληνικό τελικό αλλά και την έλλειψη προβολής σε video του «Ώπα» ενώ δεν κρύβει πώς ο διαγωνισμός πρέπει να πάρει τις πραγματικές του διαστάσεις!
Ναι από 3 διαστάσεων την έκαναν 2!
Λενα έγραψε:
Ποιες είναι οι εντυπώσεις σας από τη βραδιά;Εγώ θα πω εντυπώσεις; Δεν υπάρχει περίπτωση. Αμέσως μετά το live μου δε μπορώ να πω τίποτα.
Ε, τι να πεις κι εσύ? Πρέπει να το δεις πρώτα...
Αν κάτσεις, όμως να το δεις θα σε πάρει ο ύπνος!
Sleep green

Λενα έγραψε:
Ξεκινώ λοιπόν με την εκπομπή. Με εξέπληξε ότι δεν υπήρχε ηχογραφημένο μήνυμα του Γιώργου Αλκαίου που εκπροσώπησε πέρυσι την Ελλάδα, ενώ αντιστοίχως υπήρξε του Σάκη Ρουβά που συμμετείχε δύο χρόνια πριν;Είχαμε μία επικοινωνία με το Γιώργο και δεν προχώρησε.
Θα έπεσε στην κίνηση, φαίνεται... scratch

Λενα έγραψε:
Του ζητήσατε να κάνει κάποιο ηχογραφημένο μήνυμα και σας αρνήθηκε;Διασκευάσαμε το κομμάτι του. Έπαιξε ο Τουλιάτος και ο David Lynch το κομμάτι του.

Ε, αφού το παίξανε ο Τουλιάτος και ο David Lynch, είναι σαν να είδαμε τη συμμετοχή... green
Ξαναζήσαμε τη βραδιά! :bom:

Λενα έγραψε:
Αυτό φαντάζομαι δεν έχει να κάνει με το ηχογραφημένο μήνυμα.Μιλήσαμε με το Γιώργο από τις πρώτες ημέρες που ξεκίνησε η προετοιμασία της βραδιάς και ότι είδατε είναι αυτό.
Α, μάλιστα... Καλά που μας το είπες γιατί νομίζαμε πως είδαμε κάτι άλλο! confused

Λενα έγραψε:
Όπερ και σημαίνει πως αρνήθηκε να σας κάνει κάποιο ηχογραφημένο μήνυμα;Ηχογραφημένο μήνυμα δεν ζητήσαμε. Του ζητήσαμε να έρθει στο στούντιο και να παίξει live το τραγούδι του πράγμα το οποίο δεν έγινε.
Και αφού δεν ήρθε live, δεν του παίζω κι εγώ το βίντεο να μάθει!!! ΚΑΙ θα το πω και στη μαμά μου να τον μαλώσει!!!
Sad
Το παλιόπαιδο!!! Shocked
Λενα έγραψε:
Μου έκανε εντύπωση γιατί υπήρχε κάτι ανάλογο με τον Σάκη Ρουβά…Θα μείνουμε πολύ ώρα σ’ αυτή την ερώτηση; Δεν έχω να σας πω τίποτε άλλο.
Καλά, μη μας δείρεις κιόλας! affraid
Λενα έγραψε:
Δεν επιδιώξατε λοιπόν κάτι παραπάνω;Είχαμε ένα πολύ συγκεκριμένο concept πάνω στο οποίο δεν προχώρησε η επικοινωνία μας. Θέλαμε να έχουμε οπτικό μήνυμα το οποίο δεν μπορούσαμε γιατί ο Γιώργος μένει εκτός Αθηνών. Ηχητικό μήνυμα κάνεις στο ραδιόφωνο. Εμείς σε όλα είχαμε εικόνα.
Και ΤΙ εικόνα!!! ΤΣΑΚΙΡ κέφι… Razz Laughing

Λενα έγραψε:
Δηλαδή αρνήθηκε να σας δώσει οπτικό μήνυμα;
Το τραγούδι του -γιατί δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίσουμε- παίχθηκε μέσα στο πλατό. Με έναν τρόπο δηλαδή προσπαθούσαμε να βρούμε μία σύνδεση με πέρυσι. Είπαμε για την θέση του, διασκευάστηκε το τραγούδι!
Για να το λες εσύ… jocolor clown
Μη σου πω και χάρη του κάνατε!
Λενα έγραψε:
Ενώ παρουσιάστηκε όμως η συμμετοχή της περσινής νικήτριας Λένας, δεν προβλήθηκε αντιστοίχως η περσινή ελληνική συμμετοχή.
Δεν έχω να πω κάτι άλλο πάνω σ’ αυτό.
Ε, αφού τα είπες όλα!!! jocolor clown
Λενα έγραψε:
Αλλάζω θέμα. Πολλοί από τους δημοσιογράφους διαφώνησαν με τον τρόπο παρουσίασης της βραδιάς. Τόνισαν ότι ήταν άνευρη και δεν θύμιζε σε τίποτα Eurovision.
Τα σχόλια είναι δεκτά. Όταν κάνεις μια δουλειά που εκτίθεσαι είναι ποικίλα. Δεν μπορώ να πω κάτι άλλο ως προς την άνευρη παρουσίαση. Όσον αφορά το ότι δεν θύμιζε Eurovision. Ήταν σχεδιασμός πολύ συγκεκριμένος με πάρα πολύ συγκεκριμένο μήνυμα.
ΠΟΙΚΙΛΑ??? drunken Που ακριβώς τη βρήκε την ποικιλία στα σχόλια η κ. Αρώνη??? Εγώ από παντού τα ίδια έχω ακούσει…
Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 3360738450 confused Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 3360738450

Λενα έγραψε:
Ποιο ήταν το μήνυμα;
Αυτό που εισπράξατε.
Επειδή εμείς είμαστε και λίγο γκαβά, γιατί δε μας το εξηγείς εσύ που είσαι ανωτέρου επιπέδου???
Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 3360738450 confused Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 3360738450

Λενα έγραψε:
Το μήνυμα δηλαδή ήταν δεν έχουμε χρήματα και γι’ αυτό κάναμε αυτή την εκπομπή;
Όχι δεν έχει να κάνει με τα χρήματα. Αφορά στο ότι η ΕΡΤ θέλει να πάρει ο διαγωνισμός τις πραγματικές του διαστάσεις. Να επικεντρωθεί στην μουσική. Δηλαδή να μην έχει το γύρω γύρω και να δοθεί έμφαση στη μουσική, το οποίο νομίζουμε και ότι κάναμε.
ΦΥΣΙΚΑ και δεν έχει να κάνει ΜΟΝΟ με χρήματα… ΑΥΤΟ το φωνάζουμε κι εμείς από την πρώτη στιγμή… ΔΕΝ χρειαζόντουσαν περισσότερα χρήματα απ’ όσα δώσατε για να κάνετε κάτι ζωντανό και καλαίσθητο… Twisted Evil Evil or Very Mad
Να ΜΗΝ θες να μεταδώσεις τη μιζέρια σου χρειάζεται!!!
Λενα έγραψε:
Η διαφορετικότητα στην άποψη των κρουστών, που δόθηκε, δεν έρχονταν σε αντίθεση με το καθαυτά διαγωνιζόμενα τραγούδια της Eurovision, που ήταν ποπ και λαϊκά;
Η μουσική είναι μία.
ΜΗ μου πεις!!! Shocked

Λενα έγραψε:
Εσείς το χαρήκατε, το πιστευτέ αυτό που κάνατε;
Ναι. Δεν θα το έκανα αν δεν το πίστευα.
Κοίτα να δεις που ΤΕΛΙΚΑ έχει χιούμορ το κορίτσι, και το είχαμε παρεξηγήσει…
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Λενα έγραψε:

Ήταν δικά σας τα κείμενα;
Ναι, μαζί με την ομάδα μου. Είχα δύο πολύ εξαιρετικές συνεργάτιδες που κάναμε όλο αυτό το concept μαζί.
ΦΤΟΥ σας να μη σας ματιάσουμε… Surprised⭕o

Λενα έγραψε:
Πολλοί είπαν ότι δεν υπήρχε χιούμορ στα κείμενα.
Δεν θέλαμε να υπάρχει χιούμορ στα κείμενα.
ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ!!!! Που μου θέλατε και αστειάκια!!! cyclops

Master έγραψε:
Η Επιθετικότητα σου Αγαπητη Κυρία Αρώνη στον τρόπο που απαντάς δείχνει μάλλον την Αμηχανία και την Απογοήτευση σου για το Αποτέλεσμα.....τα σχόλια περιττεύουν...

Εγώ master μου θα συμπλήρωνα πως δείχνει και το καλάμι που έχει καβαλήσει η «κυρία» miss ΞΥΝΙΛΑ, και την υπεροψία της...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 3:35 pm
Ελάτε ρε παιδιά που ασχολείστε με την κ. Αρώνη Surprised
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 3:51 pm
dimmyc έγραψε:Ελάτε ρε παιδιά που ασχολείστε με την κ. Αρώνη Surprised


Αρώνη:Av δεν το πίστευε δεν θα το έκανα!!! Καλά,,,αυτα μας είπαν και άλλοι...μάλλον σου ήρθε τελεσίδικο(χωρίς να σε ρωτήσουν αν θέλεις ή οχι) το ότι θα παρουσιάσεις τον Ελληνικό Τελικό Κυρία Αρώνη και δεν μπόρεσες με τίποτα να το ξεπεράσεις....ούτε εμεις θα ξεπεράσουμε αυτο που είδαμε απο εσένα...θα το θυμόμαστε για πάντα ως παράδειγμα προς απο αποφυγήν....Αλλά απο την άλλη Οκ!.....Τι να σου κάνει και μια παρουσιάστρια...απο το κεφάλι βρωμάει το Ψάρι..ότι της είπαν.....έκανε.
sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 10:18 pm
Master έγραψε:
dimmyc έγραψε:Ελάτε ρε παιδιά που ασχολείστε με την κ. Αρώνη Surprised


Αρώνη:Av δεν το πίστευε δεν θα το έκανα!!! Καλά,,,αυτα μας είπαν και άλλοι...μάλλον σου ήρθε τελεσίδικο(χωρίς να σε ρωτήσουν αν θέλεις ή οχι) το ότι θα παρουσιάσεις τον Ελληνικό Τελικό Κυρία Αρώνη και δεν μπόρεσες με τίποτα να το ξεπεράσεις....ούτε εμεις θα ξεπεράσουμε αυτο που είδαμε απο εσένα...θα το θυμόμαστε για πάντα ως παράδειγμα προς απο αποφυγήν....Αλλά απο την άλλη Οκ!.....Τι να σου κάνει και μια παρουσιάστρια...απο το κεφάλι βρωμάει το Ψάρι..ότι της είπαν.....έκανε.

master θα συμφωνησω στα περισσοτερα που γραφεις ομως θα διαφωνησω <<οτι της ειπαν εκανε.>>
Οσο βλακες και να ειναι δεν νομιζω να της εδωσε κανεις γραμμη να ειναι σαν Μ.Παρασκευη ουτε να κανει τα σχολια που εκανε.
Δεν το ηθελε και με τον τροπο της το σνομπαρισε.
Και τον Τυπακο στο green room τον εβαλαν να κανει κατι που δεν ειχε ξανακανει ομως προσπαθουσε ο κακομοιρης να μεταδωσει λιγο κεφι.
Evil or Very Mad
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 10:21 pm
Να δείτε που θα τη λουστούμε και στη μετάδωση από Γερμανία...

sonia10
sonia10
Αριθμός μηνυμάτων : 406
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τρι Μαρ 08, 2011 10:46 pm
peggy έγραψε:Να δείτε που θα τη λουστούμε και στη μετάδωση από Γερμανία...


Ναι νομιζω οτι το εχει πει!!!!!!!Δυστυχια μας!!!!
Φαντασου την να μεταδιδει, θα εχει τελειωσει ο διαγωνισμος και αυτη θα δινει ακομη αργα και σταθερα τους βαθμους.!!!!γιατι πανω απο ολα η ποιοτητα και ο πολιτισμος!! Cool Sleep
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τετ Μαρ 09, 2011 12:47 am
peggy έγραψε:Να δείτε που θα τη λουστούμε και στη μετάδωση από Γερμανία...


Μακάρι να είναι τουλάχιστον απλά ΤΥΠΙΚΗ και να δίνει τις πληροφορίες για τα τραγούδια, για να μην φάμε με τίποτα σχολιάκια και όλη την ξυνίλα... Evil or Very Mad
liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 909
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τετ Μαρ 09, 2011 11:04 am
Εγώ πάλι να είμαι περισσότερο απαισιόδοξη και να πω ότι δεν ξέρω καν αν θα πάει κάποιος στη Γερμανία, αν θα κάνουν αναμετάδοση απο τα στούντιος της ερτ ή ακόμα, αν δεν δείξουν καθόλου το διαγωνισμό γιατί όπως όλοι θα έχετε ακούσει, μετά την 25η Μαρτίου μας περιμένουν δύσκολες και περίεργες μέρες.
peggy
peggy
Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορHTAN ΕΝΑΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ!

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τετ Μαρ 09, 2011 11:17 am
liakleo έγραψε:Εγώ πάλι να είμαι περισσότερο απαισιόδοξη και να πω ότι δεν ξέρω καν αν θα πάει κάποιος στη Γερμανία, αν θα κάνουν αναμετάδοση απο τα στούντιος της ερτ ή ακόμα, αν δεν δείξουν καθόλου το διαγωνισμό γιατί όπως όλοι θα έχετε ακούσει, μετά την 25η Μαρτίου μας περιμένουν δύσκολες και περίεργες μέρες.

Μας περιμένουν (ακόμη πιο) δύσκολες μέρες!
ΟΚ, κανείς δεν διαφωνεί εδώ…
Αλλά, μήπως θα σταματήσει η ΕΡΤ να εκπέμπει? ΔΕ νομίζω! confused

Οπότε ΔΕΝ καταλαβαίνω γιατί να μην μεταδοθεί ο διαγωνισμός…

Τώρα για το αν η περιγραφή θα γίνει από την Αγ. Παρασκευή ή τη Γερμανία, εφόσον φέτος βάλανε το διαγωνισμό στη «σωστή του διάσταση» tongue δεν το θεωρώ απίθανο να επιλέξουν να κάνουν μία διεκπεραιωτική μετάδοση από το στούντιο.

Ούτως ή άλλως και Γερμανία να πάει η κ. Αρώνη, πάλι δεν πρόκειται να μας μεταφέρει το κλίμα της γιορτής που θα επικρατεί εκεί, και απλά θα διεκπεραιώσει τυπικά την μετάδοση, ωσάν «ανώτερου επιπέδου & κουλτούρας» ΔΗΜΟΣΙΑ υπάλληλος που είναι. Οπότε, γιατί να μπούμε σε ένα παραπάνω έξοδο? Καλύτερα να κάνει την μετάδοση από εδώ…
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13987
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τετ Μαρ 09, 2011 2:31 pm
Τι συμβαινει στις 25 Μαρτίου?
Είναι του Ευαγγελισμου.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: Ο Ελληνικός Τελικός !!!!!!

Τετ Μαρ 09, 2011 3:04 pm
Masilnto έγραψε:Τι συμβαινει στις 25 Μαρτίου?
Είναι του Ευαγγελισμου.

Η σύνοδος κορυφής της Ε.Ε.!!!

http://www.greekmoney.gr/index.php/permalink/55471.html
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης