The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! Empty Προοπτική νίκης!

Τρι Μαρ 27, 2018 11:27 pm
Το εν λόγω κατεβατό δεν ήξερα που να το βάλω οπότε άνοιξα νέο θέμα! 
Εδώ θα εξετάσω πόσες πιθανότητες νίκης έχουν οι 43 φετινές συμμετοχές! Δεν έχει σχέση με το τι μου αρέσει αλλά το τι εκτιμώ ότι έχει πιθανότητες να πάει για νίκη. Θέλω και περιμένω σχόλια!  bounce Very Happy  
ΜΕ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ!!! 

Σε αυτή τη κατηγορία είναι όσες χώρες πιστεύω έχουν σεβαστές πιθανότητες νίκης! 
Σπόιλερ:

Εδώ πάνε όσες χώρες έχουν κάποιες λίγες αλλά υπαρκτές πιθανότητες νίκης! 
Σπόιλερ:

Εδώ πάνε όσες χώρες πρακτικά δεν πρόκειται να νικήσουν! Αλλά και πάλι κάποιες απειροελάχιστες των απειροελαχίστων πιθανότητες θα τους τις άφηνα γιατί ποτέ δεν ξέρεις! 
Σπόιλερ:

Εδώ πάνε όσοι απλά δεν υπάρχει καμία της καμίας πιθανότητα να νικήσουν! 
Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την citelis στις Τετ Μαρ 28, 2018 12:17 am, 1 φορά
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 12:05 am
Ωραίο θέμα!  Προοπτική νίκης! 526286995

Θα απαντήσω σύντομα!


Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 1:00 am
Πολύ ωραίο θέμα citelis!  Very Happy
Τα σχόλιά μου με κόκκινο!

citelis έγραψε:
Σε αυτή τη κατηγορία είναι όσες χώρες πιστεύω έχουν σεβαστές πιθανότητες νίκης! 
Σπόιλερ:

Εδώ πάνε όσες χώρες έχουν κάποιες λίγες αλλά υπαρκτές πιθανότητες νίκης! 
Σπόιλερ:

Εδώ πάνε όσες χώρες πρακτικά δεν πρόκειται να νικήσουν! Αλλά και πάλι κάποιες απειροελάχιστες των απειροελαχίστων πιθανότητες θα τους τις άφηνα γιατί ποτέ δεν ξέρεις! 
Σπόιλερ:

Εδώ πάνε όσοι απλά δεν υπάρχει καμία της καμίας πιθανότητα να νικήσουν! 
Σπόιλερ:
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 1:05 am
H Eλλάδα, κατ' εμέ, είναι όπως έλεγε και μια ψυχή...

Σπόιλερ:
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 1:08 am
Δεν σου είπα να μην εμφανίσεις την μαυρόγατα μέχρι τον Μάη;   Προοπτική νίκης! 2804163255
Σβήστην αμέσως!  Προοπτική νίκης! 3277720116
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 1:10 am
Romanus έγραψε:Δεν σου είπα να μην εμφανίσεις την μαυρόγατα μέχρι τον Μάη;   Προοπτική νίκης! 2804163255
Σβήστην αμέσως!  Προοπτική νίκης! 3277720116

Άντε βρε που πιστεύεις σε τέτοια.. Laughing
Να σου υπενθυμίσω δε ότι η μοναδική νίκη της Ελλάδας στο διαγωνισμό ήταν μετά από δική της πρόταση Wink
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 1:15 am
Masilnto έγραψε:
Romanus έγραψε:Δεν σου είπα να μην εμφανίσεις την μαυρόγατα μέχρι τον Μάη;   Προοπτική νίκης! 2804163255
Σβήστην αμέσως!  Προοπτική νίκης! 3277720116

Άντε βρε που πιστεύεις σε τέτοια.. Laughing
Να σου υπενθυμίσω δε ότι η μοναδική νίκη της Ελλάδας στο διαγωνισμό ήταν μετά από δική της πρόταση Wink
Ναι, της χρωστάμε κιόλας! Rolling Eyes
σ.σ. τι λένε τα άστρα για τον νικητή φέτος, εσύ που όντως πιστεύεις σε τέτοια; Προοπτική νίκης! 1710716985
Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 13968
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 1:18 am
Romanus έγραψε:
Masilnto έγραψε:
Romanus έγραψε:Δεν σου είπα να μην εμφανίσεις την μαυρόγατα μέχρι τον Μάη;   Προοπτική νίκης! 2804163255
Σβήστην αμέσως!  Προοπτική νίκης! 3277720116

Άντε βρε που πιστεύεις σε τέτοια.. Laughing
Να σου υπενθυμίσω δε ότι η μοναδική νίκη της Ελλάδας στο διαγωνισμό ήταν μετά από δική της πρόταση Wink
Ναι, της χρωστάμε κιόλας! Rolling Eyes
σ.σ. τι λένε τα άστρα για τον νικητή φέτος, εσύ που όντως πιστεύεις σε τέτοια; Προοπτική νίκης! 1710716985

Tώρα είναι αργά, δεν μπορώ να πάρω τη Λίτσα..
Αύριο όμως θα σου πω ! Προοπτική νίκης! 4079498562
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 1:20 am
Ανυπομονώ! Προοπτική νίκης! 2653846087 
Θέλω όμως φέτος να μου κάνεις μια cross-prediction... όχι μόνο Λίτσα αλλά και Άση, και Βίκυ... και Πητ μη σου πω, για να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα! Cool
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 2:29 am
Μακάρι να έρθουν τα αποτελέσματα πιο κοντά στις προβλέψεις του Romanus παρά στις δικές μου!  

Το 24αρι της Μάλτας στον Άγιο Μαρίνο το χα ξεχάσει ομολογουμένως!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Μαρ 28, 2018 6:37 pm
Εγώ, θεωρώ πιθανές για νίκη φέτος αρκετές χώρες! Τα πράγματα είναι ρευστά ακόμη... Θέλω να δω σε κάποιες συμμετοχές σκηνική παρουσία!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 10, 2018 11:57 pm
http://infegreece.gr/eurovision-2018-deixnei-i-diethnis-epikairotita-to-nikiti/

Ενδιαφέρον άρθρο! 
Και ενδιαφέρον σχόλια! 
Πόση βάση έχουν λέτε όλα αυτά? Και αυτή τη φορά δεν καίγεται μόνο η Μέση Ανατολή αλλά όλη η Ανατολική Μεσόγειος και μαζί και μεις που είμαστε ένα βήμα πριν το χάος με τη Τουρκία!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Απρ 11, 2018 12:13 am
Λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και τ'αγόρι μου... Rolling Eyes

Θα συμφωνήσω μόνο στο κομμάτι του ότι το Ισραήλ δεν πρόκειται να κερδίσει για λόγους ασφαλείας. Εδώ για ένα φάιναλ φορ παρακαλάει το Τελ Αβίβ εδώ και τόσα χρόνια και δεν του το δίνουν, θα διοργανώσει Γιουροβίζιον με όλη τη Μέση Ανατολή να φλέγεται; Δεν νομίζω οτι θα το ρισκάρει η EBU.

Για τη Γαλλία τα έχω πει. Θα γελάσουμε πολύ με την αποδοχή του "αριστουργήματος" από ευρωπαϊκό κοινό και επιτροπές Προοπτική νίκης! 71255287
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Απρ 11, 2018 12:15 am
Masilnto έγραψε:
Άντε βρε που πιστεύεις σε τέτοια.. Laughing
Να σου υπενθυμίσω δε ότι η μοναδική νίκη της Ελλάδας στο διαγωνισμό ήταν μετά από δική της πρόταση Wink
Αυτό το λέει μόνο η ίδια! Ακόμα και η Ελένα το έχει διαψεύδει σε συνέντευξη της! Και είχε πει πολλά και για τη συμπεριφορά της στη Δανία με τους Αντικ!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Απρ 11, 2018 12:27 am
Romanus έγραψε:Λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και τ'αγόρι μου... Rolling Eyes

Θα συμφωνήσω μόνο στο κομμάτι του ότι το Ισραήλ δεν πρόκειται να κερδίσει για λόγους ασφαλείας. Εδώ για ένα φάιναλ φορ παρακαλάει το Τελ Αβίβ εδώ και τόσα χρόνια και δεν του το δίνουν, θα διοργανώσει Γιουροβίζιον με όλη τη Μέση Ανατολή να φλέγεται; Δεν νομίζω οτι θα το ρισκάρει η EBU.

Για τη Γαλλία τα έχω πει. Θα γελάσουμε πολύ με την αποδοχή του "αριστουργήματος" από ευρωπαϊκό κοινό και επιτροπές Προοπτική νίκης! 71255287
Συμφωνώ! Ειδικά για τη Γαλλία πιθανόν και εκτός δεκάδας!
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Απρ 11, 2018 2:50 pm
Xριστός Ανέστη σε όλους!

Δεν υπάρχει περίπτωση οι επιτροπές να πριμοδοτήσουν το Ισραήλ και σε καμια περίπτωση δεν πιστευω οτι θα πάρει και το Βραβείο...

Η Ιταλία φέτος και λόγω της κατάστασης στην Συρία θα μπορούσε να κάνει την διαφορά και με τα μηνύματα που περνάει...η Βουλγαρία το κηνυγάει για 3η χρονιά και δεν περνάει καθόλου απαρατήρητη...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Απρ 11, 2018 3:09 pm
Δύσκολα πολύ για Ιταλία κι ας είναι θετικό το μήνυμα! Εδώ το 2015 ήταν το υπεραγαπημένο του κοινού και δεν νίκησε!
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Απρ 11, 2018 5:02 pm
citelis έγραψε:Δύσκολα πολύ για Ιταλία κι ας είναι θετικό το μήνυμα! Εδώ το 2015 ήταν το υπεραγαπημένο του κοινού και δεν νίκησε!

Κι εγώ έτσι λέω, εφόσον η Ιταλία δεν το πήρε το 2015 πολύ δύσκολο να της συμβεί στο μέλλον... τουλάχιστον όσο κάνει κουμάντο στα της ESC η Γιανούλα, ο Μπγιόργκμαν και το συνάφι τους.
Και αυτό φυσικά ισχύει εξίσου εκτός από τη RAI και για το BBC, το RTVE και το TVFrance... όσο κι αν διαρρηγνύουν τις πουπουλένιες λεοπάρ ρόμπες τους οι φαν για πιθανή νίκη του μέρσι μέρσι.

Ο λόγος...;

Καμμία από αυτές τις κρατικές δεν υπάρχει περίπτωση όχι να ζητήσει, ούτε καν να δεχτεί τη "βοήθεια" (δηλαδή το κουμάντο) των Σουηδικών τεχνικών, εργολάβων, σκηνοθετών κλπ κλπ. Μπορεί να κάνουν διοργανώσεις που θα γελάει ο κόσμος (hello 1991) αλλά μπορεί και όχι: μια φορά, δεν θα "διοργάνωναν" γιουροβίζιον τύπου Μπακού. Και αυτό θα πονούσε πολύ Γιανούλα και σια... ειδικά στην τσέπη τους.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Απρ 11, 2018 5:21 pm
Romanus έγραψε:
citelis έγραψε:Δύσκολα πολύ για Ιταλία κι ας είναι θετικό το μήνυμα! Εδώ το 2015 ήταν το υπεραγαπημένο του κοινού και δεν νίκησε!

Κι εγώ έτσι λέω, εφόσον η Ιταλία δεν το πήρε το 2015 πολύ δύσκολο να της συμβεί στο μέλλον... τουλάχιστον όσο κάνει κουμάντο στα της ESC η Γιανούλα, ο Μπγιόργκμαν και το συνάφι τους.
Και αυτό φυσικά ισχύει εξίσου εκτός από τη RAI και για το BBC, το RTVE και το TVFrance... όσο κι αν διαρρηγνύουν τις πουπουλένιες λεοπάρ ρόμπες τους οι φαν για πιθανή νίκη του μέρσι μέρσι.

Ο λόγος...;

Καμμία από αυτές τις κρατικές δεν υπάρχει περίπτωση όχι να ζητήσει, ούτε καν να δεχτεί τη "βοήθεια" (δηλαδή το κουμάντο) των Σουηδικών τεχνικών, εργολάβων, σκηνοθετών κλπ κλπ. Μπορεί να κάνουν διοργανώσεις που θα γελάει ο κόσμος (hello 1991) αλλά μπορεί και όχι: μια φορά, δεν θα "διοργάνωναν" γιουροβίζιον τύπου Μπακού. Και αυτό θα πονούσε πολύ Γιανούλα και σια... ειδικά στην τσέπη τους.
Πολύ σωστό αυτό!

Γενικά είναι τόσοι οι παραμέτροι που μπαίνουν στη διεκδίκηση της νίκης που αρκετές χώρες πρακτικά βγαίνουν εκτός κι ας αρέσουν στους fans!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τετ Απρ 11, 2018 5:28 pm
Με πρόλαβες ...όταν ο υπεύθυνος της RAI είχε πει πως "..δεν θα ζητήσουμε τη βοήθεια κανενός, εμείς διοργανώνουμε show εδώ και 50 χρόνια.... " απαντώντας στην ερώτηση αν θα επιλέξουν Σουηδούς ή Γερμανούς για τη διοργάνωση, ξέραμε ότι οι IL VOLO θα έχουν τις επιτροπές απέναντι τους! Βέβαια το μέγεθος της αλητείας δε το φανταζόμασταν....
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 1:00 am
Οι χώρες που πιστεύω πως σ'αυτή τη φάση έχουν πιθανότητες για το βραβείο, σε τυχαία σειρά:
Προοπτική νίκης! 1036563366 Προοπτική νίκης! 2012076653 Προοπτική νίκης! 2820862327 Προοπτική νίκης! 1108759835 Προοπτική νίκης! 159910179 Προοπτική νίκης! 1653448261
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 1:34 am
Ας τις πάρουμε μία μία

Βέλγιο: Πολύ λίγες οι πιθανότητες για νίκη θα έλεγα! Αν και σαν τραγούδι αρέσει και έχει τα χαρακτηριστικά να πάει καλά και σε κοινό και σε επιτροπές για κάποιον ακαθόριστο λόγο δεν είναι καν δεδομένη η πρόκριση από τον ημιτελικό! Δίνει μία αίσθηση ότι λείπει κάτι ή ότι δεν μπορεί αν υποστηριχτεί στη σκηνή ώστε να ανταγωνιστεί αλλά πιο εντυπωσιακά! 

Τσεχία: Εδώ δίνω περισσότερες πιθανότητες! Έχει τα φόντα για μεγάλα πράγματα και σε κοινό και σε επιτροπές αλλά το ερώτημα παραμένει αν αυτός θα φανεί άξιος των περιστάσεων ή θα περιοριστεί σε ένα ''συμπαθητικό'' αποτέλεσμα!

Ελλάδα: Δύσκολα εδώ τα πράγματα και λόγω επιτροπών αλλά και γιατί στο κοινό όσο καλά και να πάει δεν θα είναι εύκολο να προσπεράσει κάποιες συμμετοχές με περισσότερο hype! Στις επιτροπές πάλι ακόμα και η δεκάδα μου φαίνεται μεγάλη υπόθεση.

Ισραήλ: Έχω σοβαρές αμφιβολίες για το κατά πόσο θα μπορέσει να διεκδικήσει νίκη. Κάτι η κατάσταση σε όλη την Ανατολική Μεσόγειο και άμεση εμπλοκή του Ισραήλ στο πόλεμο στη Συρία, κάτι ότι άμα νικήσουν θα θέλουν να πάνε το διαγωνισμό στην Ιερουσαλήμ, κάτι ότι το τραγούδι είναι περίεργο και πιθανόν να μην περάσει όλο αυτό στη σκηνή. Από την άλλη αρέσει σε fan κλπ τόσο που δεν μπορεί κανείς να το αποκλείσει. Και μέσα σε όλα αυτά έχει συνδεθεί και με το metoo! 

Νορβηγία: Υπό νορμάλ συνθήκες θα τον είχα ως υπερφαβορί αλλά το τραγούδι δεν φαίνεται να αρέσει στους περισσότερους. Αλλά άμα έχει κάποια έξυπνη ή πιασάρικη σκηνική εμφάνιση δεν θέλει πολύ να γίνει χαμός και να νικήσει. Συνήθως πάντως όταν νικητές επιστρέφουν στο διαγωνισμό δεν ξανανικάνε! 

Ουκρανία: Πιθανόν το dark horse της υπόθεσης. Θα πάει ψηλότερα του αναμενόμενου αλλά το πόσο ψηλά είναι ερώτημα μιας και για την ώρα το τραγούδι δεν φαίνεται να έχει πολύ μεγάλη απήχηση! 

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΤΑ: 

Σουηδία: Θα πάει καλά σε επιτροπές έτσι κι αλλιώς αλλά άμα μοιάζει με video clip τότε πάει για νίκη στις επιτροπές. Ερωτηματικό στο κοινό μιας και παίζει σε μία κατηγορία που δημιουργεί χαμό παγκοσμίως αλλά πολύ κόσμος τη σιχαίνεται! Πιθανόν πολλοί να στραφούν σε κάτι ποιοτικότερο! 

Βουλγαρία: Έχει αρχίσει να ανεβαίνει αρκετά και με πολύ θετικές αντιδράσεις παντού. Φιλικό και σε κοινό και σε επιτροπές με ένα δυνατό staging παρουσία πάει για μεγάλα πράγματα σίγουρα. Σαν τραγούδι αυτό καθαυτό πάντως δεν δίνει την αίσθηση νικητή και όλη αυτή η αίσθηση ότι προσπαθεί να νικήσει με το ζόρι δεν ξέρω αν θα λειτουργήσει θετικά!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 1:42 am
Στα περισσότερα από αυτά μοιάζει να λείπει αυτό το πιο βαθύ, πιο συναίσθηματικό, πιο ''αληθινό'' που έδωσε τις δύο τελευταίες νίκες. Της Ελλάδας έχει από μια άποψη αυτό το χαρακτηριστικό αλλά δεν ξέρω αν τελικά θα φανεί...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την citelis στις Παρ Απρ 20, 2018 1:45 am, 1 φορά

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης