The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 12:53 pm
Βλέποντας εχτες στο youtube την βαθμολογία επιτροπών και κοινού της περσινής eurovision διαπιστώνω πόσο δύσκολη υπόθεση ειναι το βραβείο και με το συγκεκριμένο σύστημα. Νομίζω δεν θα επαναληφθεί η συμφωνία επιτροπών και κοινού για το νικητήριο κομμάτι
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 1:16 pm
Ναί....δε θα επαναληφθεί! Νομίζω πως το κοινό θα στηρίξει κάποια από τις πιο εναλλακτικές σε εθνική γλώσσα συμμετοχές ενώ οι επιτροπές θα στηρίξουν Σκανδιναβία & Αυστραλία, αυτή την αίσθηση έχω .... όποτε, οποίος έχει λίγη τύχη θα γίνει η Τζαμάλα της χρονιάς!


Λέγοντας Σκανδιναβία εννοώ και όλες τις συμμετοχές με εσανς Σουηδίας! Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 3365031426
Master
Master
EuroPresident
EuroPresident
Αριθμός μηνυμάτων : 3324
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2011
Φύλο : Άντρας

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 1:30 pm
HOLA έγραψε:


Λέγοντας Σκανδιναβία εννοώ και όλες τις συμμετοχές με εσανς Σουηδίας! Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 3365031426

Λες οι επιτροπές να στηρίξουν Fuego? green
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 1:38 pm
Να είσαι σίγουρος πως στον ημιτελικό τουλάχιστον θα πάρει περισσότερους βαθμούς στις επιτροπές και λιγότερους στο τ/β.
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 1:53 pm
Hola συμφωνώ!

Βέβαια πέρισυ και πρόπερσι η Κύπρος δεν πήγε και *τόσο* καλά στις επιτροπές, παρ'όλο που υπήρχε Σουηδική διένεξη (G:Son...) για κάποιο λόγο όμως πιστεύω οτι ο Παπακωνσταντίνου είναι πολύ πιο χωμένος από τον Τόμας κάτι που θα φανεί δυστυχώς στις ψήφους των επιτροπών!

Αυτό που δεν θα αντέξω μόνο φέτος είναι αν η Ελλάδα δεν τα πάει καλά στις επιτροπές (πράγμα διόλου απίθανο, ειδικά αν κερδίσουμε τον ημιτελικό) να δω από πάνω μας στο scoreboard την κωλοκουνίστρα αφωνοσκιπτάρα. Στο τ/β είναι δεδομένο οτι θα της ρίξουμε 100+ και σαν σύνολο πως θα βρεθούμε πιο πάνω, αλλά ειλικρινά θα σκάσω να δω αυτό το πράμα έστω και εικονικά ψηλότερα σε scoreboard από τη φετινή μας συμμετοχή.

Όχι τίποτε άλλο, αλλά από την επόμενη που θα επιστρέψει Τίρανα Αθήνα θα έχει να μας κοπανάει οτι οι professional juries (sic!) εκτίμησαν το τραγούδι τη φωνή και το σοου της και το οτι βρέθηκε πιο κάτω από την Ελλάδα είχε να κάνει με το οτι η Κύπρος δεν έχει συμμαχίες, σε αντίθεση με την Ελλάδα.

Και το πιο αστείο είναι πως αν η συμμετοχή της Κύπρου φέτος ήταν συμμετοχή της Ελλάδας στις επιτροπές ημιτελικό-τελικό δεν θα ξεπερνούσε τους 20-30 βαθμούς! Ενώ και στο τ/β οτι πάρει σαν Κύπρος θα έπαιρνε και σαν Ελλάδα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 4:00 pm
Καλά θα δούμε τι θα πάρει η Κύπρος! Πιθανόν να μην τραβήξει τόσο τελικά και να αρκεστεί σε ένα bottom 5 τελικού αλλά και η Ελλάδα διατρέχει τον ίδιο κίνδυνο.
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 4:36 pm
citelis έγραψε:Καλά θα δούμε τι θα πάρει η Κύπρος! Πιθανόν να μην τραβήξει τόσο τελικά και να αρκεστεί σε ένα bottom 5 τελικού αλλά και η Ελλάδα διατρέχει τον ίδιο κίνδυνο.
Τι εννοείς;;;; Βάζεις την φετινή μας συμμετοχή στο ίδιο τσουβάλι με το Σουηδοσκουπίδι;;; Όχι δε διατρέχει η Ελλάδα τον ίδιο κίνδυνο φέτος γιατί έχει και τραγούδι και τραγουδίστρια...ας μη τα ισοπεδώνουμε όλα! Άλλωστε το τ/β ο Κριστερ δε μπορεί να το φέρει ακριβώς εκεί που θέλει όσο και αν προσπαθεί!
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 4:45 pm
citelis έγραψε:Καλά θα δούμε τι θα πάρει η Κύπρος! Πιθανόν να μην τραβήξει τόσο τελικά και να αρκεστεί σε ένα bottom 5 τελικού αλλά και η Ελλάδα διατρέχει τον ίδιο κίνδυνο.
Η Ελλάδα τον μόνο κίνδυνο που διατρέχει είναι να κερδίσει κατά λάθος και ο Τσίπρας να ψάχνεται για στάδια! Λοιπόν για να το τελειώνουμε η Ελλάδα είναι φέτος ακατέβατο τοπ 10 και είμαι και μαζεμένος... (αν διαψευσθώ να μου το κοπανάτε, δεν με πειράζει!) Cool
Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 5:02 pm
Το να μιλάμε για bottom5 Ελλάδας όταν η Παπαδέα πέρισυ πέρασε 7 τραγούδια στον τελικό (με 29 βαθμούς τ/β...!) νομίζω είναι λίγο αστείο βρε citelis...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 5:22 pm
Το ελληνικό τραγούδι έχει προοπτικές να πάει αρκετά καλά αλλά από πουθενά δεν είναι δεδομένο αυτό! Κάτι τέτοια διάβαζα πέρσι και για τη Φινλανδία με το συγκλονιστικό τραγούδι, τη συγκλονιστική ερμηνεία και είδαμε που κατέληξε. Δεν συζητάω Εσθονία που θα χτύπαγε πεντάδα!! Και αν η Εσθονία πέρσι ήταν χάλια στη σκηνή η Φινλανδία δεν ήταν! Και αν σκεφτεί κανείς ''ναι αλλά το τραγούδι ήταν δύσκολο'' αλλά και το δικό μας είναι! Γι' αυτό λέω ψυχραιμία γιατί μπορεί όλο αυτό να μην περάσει στη σκηνή, οι περισσότεροι να μην καταλάβουν το νόημα και τελικά το αποτέλεσμα να είναι απογοητευτικό. Αν όμως όλα πάνε καλά υπάρχουν κάποιες πιθανότητες για 5αδα που και πάλι μπορεί 
Οι καλοί στίχοι σε μη αγγλικά δεν είναι κατανοητοί από το ευρύ κοινό οπότε πάει το όποιο νόημα αν δε βρεις τρόπο να το περάσεις στη σκηνή! Η περσινή Ιταλία με τους έξυπνους στίχους κατ'έληξε όπου κατέληξε με τους περισσότερους να μην κατάλαβαν ποτέ ποιο ήταν το νόημα αφού ούτε Ιταλικά ξέρουν ούτε θα μάθουν ούτε τους στίχους θα ψάξουν. Πως προκύπτει ότι θα καταλάβουν το δικό και θα το αγαπήσουν σε βαθμό που να μας δώσουν νίκη. Που και να το κάνουν πιστεύετε ότι θα είμαστε δεκάδα επιτροπές όταν υπάρχουν κάτι Ολλανδίες, Σουηδίες, Αυστραλίες, Αυστρίες κλπ 
Μακάρι να πηγαίνουμε για μεγάλα πράγματα φέτος αλλά μην το δέσουμε κόμπο και πέσουμε από τα σύννεφα άμα μας βάλουν οι επιτροπές σε καμιά 20η θέση! 

Για τη Κύπρο ο πρώτος που είπε ότι έχει σοβαρές πιθανότητες να μην περάσει καν ήμουν εγώ. Χωρίς όμως να σημαίνει ότι είναι και ξεγραμμένο καθώς έχει αρκετή απήχηση. Βέβαια εγώ προσωπικά δεν ανήκω στο άτυπο ''fan club'' της Φουρέιρα εδώ! 

Η Γιάννα Τερζή είναι πολύ καλή τραγουδίστρια συμφωνώ και ο βασικός λόγος είναι ότι επί της ουσίας δεν έχει κάποια ιδιαίτερη καριέρα! Ναι, και ας ακούγεται περίεργο μιας και αποδεικνύει ότι δεν προωθείται από το ευρύτερο σύστημα που προωθεί Φουρέιρα, Demy κλπ κλπ κλπ Δεν μας την έχουν ''φορτώσει'' με το ζόρι όπως με αρκετές ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ άλλους και αυτό δείχνει πολλά!
HOLA
HOLA
EuroStar
EuroStar
Αριθμός μηνυμάτων : 4492
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Θηλυκό ΧιούμορΜαρούσκα!!! Το evian!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 5:27 pm
Romanus έγραψε:Το να μιλάμε για bottom5 Ελλάδας όταν η Παπαδέα πέρισυ πέρασε 7 τραγούδια στον τελικό (με 29 βαθμούς τ/β...!) νομίζω είναι λίγο αστείο βρε citelis...
Κι'όμως.... η ίδια άποψη εκφράζεται και σε πολλά sites, ξέρεις από αυτά που αποκαλούν την Εντέλα βασίλισσα του Ελληνικού σύγχρονου τραγουδιού Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 2437130571 Ότι και καλά η Κύπρος δε θα κερδίσει γιατί δεν την αγαπούν οι Ευρωπαίοι και δε τη ψηφίζουν Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 2295997565 ....

Ενώ τη Πορτογαλία όλα τα προηγούμενα χρόνια....
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 6:27 pm
Η Εσθονία πέρυσι είχα χάλια τραγουδιστές. Επίσης η Φινλανδία πολύ βαρετό τραγούδι. Και στα 2 παραδείγματα μιλάμε για χώρες που πέρασαν στο Τ/Β ημιτελικού και τις έκοψε η επιτροπή. Νομίζω πως πρόκειται για τελείως διαφορετικές περιπτώσεις. Η δική μας συμμετοχή φέτος μοιάζει περισσότερο στον περυσινό νικητή παρά στην Verona των Ogaeδων και το "αριστούργημα" της Φινλανδίας. Ομολογουμένως πέρυσι παρασύρθηκα και εγώ πολύ από την Φινλανδία, και μετά τις πρόβες την είχα σίγουρα μέσα. Με μια μεγάλη διαφορά: H Φινλανδία πέρυσι δεν είχε ποτέ δυνατό τραγούδι, είναι π.χ. σαν την φετινή Λιθουανία. Ενώ το δικό μας έχει μια δυναμική άλλου τύπου... Μακάρι να πάνε όλα καλά! (πάντως το Τ/Β πιστεύω πως το έχουμε στανταράκι, με όλες τις ελληνικές συμμετοχές που στείλαμε και θύμιζαν πράγματι Ελλάδα πήγαμε εξαιρετικά στο Τ/Β!) Τον Μάη θα δούμε τι θα δούμε...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 6:51 pm
Γιουροσάικο, εδώ θα τα χαλάσουμε, κι ας σου έχω αδυναμία,μη μου πειράζεις το κοτσύφι μου το αγαπημένο.  green Πιστεύω πως ο λόγος που δεν είχε τύχη πέρσι είναι επειδή λίγο μετά από τη Φινλανδία εμφανίστηκε ο Σωτηράκης σαν οδοστρωτήρας κι επειδή οι λατρεμένες μας επιτροπές έκαναν τα δικά τους και πέρασαν κάτι τραγουδάκια παιδικά, όπως της Ντεμάρας.


EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Παρ Απρ 20, 2018 7:47 pm
Libertus έγραψε:Γιουροσάικο, εδώ θα τα χαλάσουμε, κι ας σου έχω αδυναμία,μη μου πειράζεις το κοτσύφι μου το αγαπημένο.  green Πιστεύω πως ο λόγος που δεν είχε τύχη πέρσι είναι επειδή λίγο μετά από τη Φινλανδία εμφανίστηκε ο Σωτηράκης σαν οδοστρωτήρας κι επειδή οι λατρεμένες μας επιτροπές έκαναν τα δικά τους και πέρασαν κάτι τραγουδάκια παιδικά, όπως της Ντεμάρας.
Μια χαρά είναι το κοτσύφι green  Και εγώ έπαθα σοκ όταν κόπηκε, απλά υπερέβαλα λίγο για να ισχυροποιήσω την επιχειρηματολογία μου. green  Εμείς πάντως πάμε φέτος για μεγάλα πράγματα πιστεύω...
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 24, 2018 6:19 pm
Θεωρώ πως τα στοιχήματα δείχνουν κάπως το δρόμο και φέτος. Με βάση το ένστικτό μου και μόνο θ' απαντήσω ότι η νίκη είναι μια μάχη που θα δοθεί μεταξύ Ισραήλ και Βουλγαρίας. Το πρώτο θα έχει με το μέρος του το κοινό, η δεύτερη τις επιτροπές. Η Γαλλία μου κάνει λίγο Τζαμάλα, από την άποψη του ότι μπορεί να μην κερδίσει σε καμία από τις 2 ψηφοφορίες, αλλά να αναδειχθεί συνολικά νικήτρια, ειδικά εάν η Νέτα την πατήσει με τις επιτροπές και οι equinox με το televoting (θεωρώ ότι το τραγούδι τους δεν είναι και το πιο άμεσο στο πρώτο άκουσμα). Επίσης το Mercy φαίνεται να κάνει peak στο σωστό χρονικό σημείο-αυτή τη στιγμή έχει ανέβει 5ο στα στοιχήματα. Φυσικά, να μην ξεχάσουμε την "αγαπημένη" μας Σουηδία, η οποία μπορεί φέτος να σνομπάρεται από στους στοιχηματιτζήδες, τους φανς ακόμα και τους ΟΓΚΑεδες, αλλά τη θεωρώ πολύ ύπουλη και φοβάμαι ότι οι λατρεμένες μας επιτροπές μπορεί ακόμα και να τη σπρώξουν στην 1η θέση της ψηφοφορίας τους, οπότε σε περίπτωση ικανοποιητικού televoting, ποιος ξέρει; Ελπίζω να μη συμβεί κάτι τέτοιο πάντως... What a Face


Romanus
Romanus
Design Assistant
Design Assistant
Αριθμός μηνυμάτων : 9757
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2011
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 34
Τόπος : Γреческий Советски Социалистически Республик (ΓCCP)
ΧιούμορYou are the "bad guy"; but this does not mean you are ...bad guy.
https://www.youtube.com/channel/UCC5Bn3oCeEcRTPZS0kgOKNg

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 24, 2018 6:44 pm
Κανένας δηλαδή δεν θα φλοπάρει φέτος; No
EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 24, 2018 6:53 pm
Δηλαδή τα 1 και 2 των στοιχημάτων? Τόσο προφανές? Και πώς θα βγάλουν το ψωμί τους οι bookηδες αν δίνουν για νίκη τα αληθινά 2 πιο πιθανά? Twisted Evil

Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 24, 2018 8:15 pm
Βέλγιο όπως και πέρυσι, το τραγούδι θα το στείλει ψηλά ακόμα κι αν το πει πίτα green Και η Γαλλία θα κερδίσει το βραβείο ξυνόΓαλλου, όχι τον διαγωνισμό! Έχουν πάθει πάλι Amir όλοι... green
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 24, 2018 8:27 pm
Η Σουηδία πάει ακόμα και για πρωτιά σε επιτροπές αλλά παραμένει ερωτηματικό το t/v! Οι επιτροπές πιθανόν να έχουν Αυστραλία top 3 αλλά δεν θα υπάρχει τέτοια απήχηση στο κοινό που πιθανότερο είναι να την έχει εκτός δεκάδας. Το Ισραήλ δεν θα πάει τόσο καλά στις επιτροπές οπότε εκεί θα εμφανιστούν Βουλγαρία και Γαλλία για να χτυπήσουν νίκη. Και κάπου εκεί μέσα σε όλα αυτά θα είναι και ο Rybak που θα πάει καλύτερα από όσο νομίζουν οι περισσότεροι παρά το άθλιο τραγούδι.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 24, 2018 8:58 pm
EuroPsycho έγραψε:Δηλαδή τα 1 και 2 των στοιχημάτων? Τόσο προφανές? Και πώς θα βγάλουν το ψωμί τους οι bookηδες αν δίνουν για νίκη τα αληθινά 2 πιο πιθανά? Twisted Evil

Αν υποθέσουμε ότι η Νέτα είναι ο φετινός Γκαμπάνι (και η αλήθεια είναι ότι οι ομοιότητες μεταξύ τους είναι αρκετές), τότε θα πρέπει να βρούμε και το φετινό Σαλβαντόρ, ήτοι κάποιον που είναι στην 5άδα και έχει ανοδικές τάσεις (μην το σκέφτεσαι, η Γαλλία είναι, αν είναι να γίνει έτσι). green


Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5158
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 24, 2018 9:05 pm
EvNickGR έγραψε:^ η Γαλλία ή μήπως η ΕλλάδαCool σε λίγες μέρες θα μάθουμε!  Cool


Μακάρι, αλλά...


Ο συγγραφέας αυτού του μηνύματος έχει αποκλειστεί απο το φόρουμ - Δείτε το μήνυμα

EuroPsycho
EuroPsycho
Αριθμός μηνυμάτων : 934
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2017
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 28
Τόπος : Ελλάς
ΧιούμορΓιαννούλα... Την κουκούλα!

Προοπτική νίκης! - Σελίδα 2 Empty Απ: Προοπτική νίκης!

Τρι Απρ 24, 2018 10:48 pm
Libertus έγραψε:
EuroPsycho έγραψε:Δηλαδή τα 1 και 2 των στοιχημάτων? Τόσο προφανές? Και πώς θα βγάλουν το ψωμί τους οι bookηδες αν δίνουν για νίκη τα αληθινά 2 πιο πιθανά? Twisted Evil

Αν υποθέσουμε ότι η Νέτα είναι ο φετινός Γκαμπάνι (και η αλήθεια είναι ότι οι ομοιότητες μεταξύ τους είναι αρκετές), τότε θα πρέπει να βρούμε και το φετινό Σαλβαντόρ, ήτοι κάποιον που είναι στην 5άδα και έχει ανοδικές τάσεις (μην το σκέφτεσαι, η Γαλλία είναι, αν είναι να γίνει έτσι). green
ΕΛΛΑΔΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης