The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχολιασμός για Πρόβες

+13
liakleo
lol3
space28
Le Parisien
smart-attack
Constantinos
wait, what
Masilnto
NoirJo
Chrisde
jovla
Elfo_Del_Infierno
eurovisionικος
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 3:25 pm
jovla έγραψε:

Χάλι, το (ουδέτερο, ουσιαστικό)
Η πολύ κακή, πολύ άθλια ή εξαθλιωμένη κατάσταση.

Χαχαχα ενταξει οχι και χαλι, αλλα περιμεναμε να δουμε σανελ/κιρελ/φουρειρα οσο να'ναι

Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack και Le Parisien

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 3:48 pm
Αυτό το dancebreak της Σίλιας τι φάση; 🤐


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, space28, smart-attack, Le Parisien, Constantinos, eurovisionικος και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 5:21 pm
@Masilnto Είμαι εκτός και δεν έχω υπολογιστή για να ανεβάσω όλα τα λινκς από τικ τοκ γαμώτο. Θα επανέλθω το βράδυ με σχόλια όμως, βάσει όσων είδα στο τουίτερ. 

Όσον αφορά την Κύπρο…

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Squidward-dance

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 200w.gif?cid=6c09b95211n799r88fjmbmiaai3u1ecgwypsfa7hk6uhzbce&ep=v1_gifs_search&rid=200w

Γιατί τόσο σκοτεινά τα χρώματα εν τω μεταξύ; Θα έπρεπε να ήταν κάτι πολύ φωτεινό όλο αυτό.

Αρέσει στους χρήστες smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 7:32 pm
Η πρόβα της Κύπρου μου άρεσε, όσο είδαμε τουλάχιστον, αλλά αυτό με τα προ ηχογραφημένα φωνητικά έχει καταντήσει γελοίο, το έκανε και πέρσι η Κύπρος, το κάνει κατά κόρον η Σουηδία. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πόσο ακούμε το live και πόσο τα prerecorded vocals. Αυτή η σουηδική λέρα που έχει στοιχειώσει τον διαγωνισμό και τον έχει κάνει τσιφλίκι του, συνεχίζει κάθε χρόνο να τον καταστρέφει λίγο ακόμη, στο τέλος θα διαγωνίζονται τα βίντεο κλιπ να ησυχάσουμε.
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 8:42 pm



Αυτή η Ουκρανία, ρε παιδί μου, την παίζει στα δάχτυλα τη Γιουροβίζιον, τι να λέμε τώρα.


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, NoirJo, jovla, smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 8:46 pm
Ανατριχιασα με Ουκρανια, εκπληκτικο.

Κυκλοφορησαν επισης σερβια, μολδαβια, σλοβενια, πολωνια.

Πολωνια με επιασαν τα γελια αλλα απο το να περναει αδιαφορη πολυ καλυτερο.

Σερβια σορρυ στους φανς της, αλλα προλαβα να βαρεθω μεσα σε 30 δευτερολεπτα.

Σλοβενια μου φαινεται πολυ αβολο, και σε σας;

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Le Parisien, Constantinos και eurovisionικος

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 8:55 pm
Επισης επειδη κυκλοφορουν βιντεακια του joost τριγυρω, να τον ενημερωσουμε οτι δε μας φανηκε αστειο:

-ΟΥΤΕ το μπλε πουλι που κουβαλαει
-ΟΥΤΕ οι λυκοι subwolfer
-ΟΥΤΕ ο γοριλας του gabbani

Διοτι το εχουμε τελειωσει το δημοτικο, να μην ανησυχουν.

Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Constantinos

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 9:59 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Le Parisien και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 10:36 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, Le Parisien και eurovisionικος

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 10:55 pm
'Εχω μπερδευτεί σχετικά με το ποιους ν'αφήσω εκτός ως πρόβλεψη, πέρα από τα προφανή NQs. Θα τολμήσω να πω ότι η Σερβία και η τρελοκοτσιδού από το Λουξ είναι στην danger zone, αν και τα προγνωστικά τις θέλουν να προκρίνονται. Το ίδιο και η Κύπρος.


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, jovla, smart-attack, Le Parisien, eurovisionικος και Chrisde

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 11:20 pm
Από αυτά που είδα ξεχωρίζουν θεωρώ Ουκρανία, Λιθουανία, Ιρλανδία και Φινλανδία. Η Κύπρος επίσης καλή. Η Κροατία δεν με ενθουσίασε. Η Πολωνία, η Ισλανδία και η κοπέλα που χτυπάει μόνη της παλαμάκια χαιρετούν από μακριά τον τελικό. Πιστεύω το ίδιο Σερβία και Σλοβενία. 
Αυστραλία, Αζερμπαϊτζάν, Λουξεμβούργο και Πορτογαλία μάλλον προς Q.

Αρέσει στους χρήστες NoirJo και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Τετ Μάης 01, 2024 11:44 pm
Αχαχαχαχαχαχαχα διαβάζω ότι η Ιταλία ήδη κοκκίνισε στις στοιχηματικές. Τι απόλυτη μαυρίλα είναι αυτή;! Μόνο τα φέρετρα λείπουν. Κάτι ήξερα που έκανα προληπτικά ένα βουντού τις προάλλες (Destiny, you’ll always be famous). Έβαλε σίγουρα το χεράκι του και η μουχρίτσα ο Majnoon, ήμουν σίγουρος πως δεν θα μας προδώσει, αχαχαχαχα Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 1262296416

Η Ολλανδία έχει πέσει στην 5η θέση εν τω μεταξύ. Λογικό με τόση κιτσαρία. Αν βγήκαν 13οι στη Eurojury, με αυτό το staging δεκάδα στις επιτροπές δε βλέπουν ούτε με το κυάλι. Στοχεύουν ξεκάθαρα στο κοινό (και μόνο σε αυτό βασικά). 

Λοιπόν, βλέποντας τα 30’’ του α’ ημιτελικού, έχω να πω τα εξής:

Κύπρος: εκτός τόπου και χρόνου δυστυχώς - NQ
Σερβία: βαρέθηκα λίγο, αλλά θα περάσει - Q 
Λιθουανία: the power of the unicorn twink και βουρ για τοπ 5 (ή και τοπ 3) στον ημιτελικό - Q
Ιρλανδία: Στέλλα Πριοβόλου approves, τοπ 5 ημιτελικού απόλυτα εφικτό - Q
Ουκρανία: περίπατος απλά…δεν τϊθεται καν θέμα σύγκρισης με τα υπόλοιπα - Q
Πολωνία: γελοιότητες, αλλά δεν θα περάσει απαρατήρητο lol - Q (λόγω διασποράς και μόνο)
Κροατία: σεμεδάκι και γαϊδουροφωνή, δεν θα κάνει τη θραύση που περίμεναν υποστηρικτές του - Q
Ισλανδία: πιο ηττημένη πεθαίνεις - NQ
Σλοβενία: η μεγαλύτερη απογοήτευση μάλλον - NQ
Φινλανδία: yikes, αλλά ίσως και τοπ 3 εδώ, τόσο χάλια τα πράγματα σε επίπεδο ανταγωνισμού - Q
Μολδαβία: άσε μας καλή μου… - NQ
Αζερμπαϊτζάν: περνάει λογικά - Q
Αυστραλία: νομίζω πως θα περάσει τελείως απαρατήρητο, αν και εγώ το βρίσκω χαριτωμένο - NQ
Πορτογαλία: αν και όχι tele-friendly, έχει την ποιότητα (και φωνάρα) που χρειάζεται για να περάσει - Q
Λουξεμβούργο: meh…ο ορισμός του χλιαρού - Q (λόγω τελευταίας θέσης στη σειρά εμφάνισης και μόνο)

Περίεργο που πολλές αποστολές επέλεξαν να δείξουν το σημείο της γέφυρας/κορύφωσης. 

Κλάσεις ανώτερη η Ουκρανία, δεν το συζητάω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την NoirJo στις Πεμ Μάης 02, 2024 2:32 am, 4 φορές συνολικά

Αρέσει στους χρήστες jovla, space28, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 12:46 am
More on Greece's Staging (Reddit Spoilers) έγραψε:
- Starts off as a TIK TOK video with a 9:16 ratio
- Neon pink will be a very dominant color on stage with word/ prompts appearing on the led screens
- There is a part where everyone is lying down and the floor changes color, this is where the "greek" element of the staging will come into play.
- The drop cam will be used here as well as when the dancers surround marina and Marina dances in the middle.
- The leds will be heavily featured and so will the boxes, which will sympolize the dices (zari)
- The ring you see Marina wearing is not actually a ring. It's a camer, like a GoPro, so the audience and ofc the dancers will be heavily involved.
- Marina gets the handkerchiefs from her boots, which will be the only part of the outfir that is not in danger to be changed.
- The MA RI NA part of the song apparently is trully great to witness live
- The audiences will be a huge part of the song's outro
- The notes they gave to the producers were very minor.

Link


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Giphy

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28 και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:16 am
smart-attack έγραψε:
More on Greece's Staging (Reddit Spoilers) έγραψε:
- Starts off as a TIK TOK video with a 9:16 ratio
- Neon pink will be a very dominant color on stage with word/ prompts appearing on the led screens
- There is a part where everyone is lying down and the floor changes color, this is where the "greek" element of the staging will come into play.
- The drop cam will be used here as well as when the dancers surround marina and Marina dances in the middle.
- The leds will be heavily featured and so will the boxes, which will sympolize the dices (zari)
- The ring you see Marina wearing is not actually a ring. It's a camer, like a GoPro, so the audience and ofc the dancers will be heavily involved.
- Marina gets the handkerchiefs from her boots, which will be the only part of the outfir that is not in danger to be changed.
- The MA RI NA part of the song apparently is trully great to witness live
- The audiences will be a huge part of the song's outro
- The notes they gave to the producers were very minor.

Link

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Winner-chicken

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack και Constantinos

Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 560
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:51 am
Οι μόνες που μου μου άρεσαν και θεωρώ ότι προσθέτουν στο τραγούδι έιναι η Ουκρανία και η Ιρλανδία. Ειδικά η δεύτερη μ'άρεσει όλο και πιο πολύ. Εγκρίνω και τον χορευτή  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 1227770156   Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 2111715875 
Κατά τα άλλα τι πράγμα και αυτό που όταν ανακοινώνονται οι χώρες νομίζεις ότι θα είναι δύσκολος τελικός και στη συνέχεια το θρίλερ εξελίσσεται στο ποιος λιγότερο χάλια θα καταφέρει να τρυπώσει; 
Η Πολωνία αν και βγάζει κάτι ό,τι να ναι τουλάχιστον πλέον κάπως τη θυμάσαι. 
Η Κροατία νομίζω ότι είναι ξεκάθαρα όλο πάνω στο σημέιο του μπιτ. Είναι η μόνη στιγμή που βγάζει βαιμπς νικητή τελε, όλο το άλλο όχι. Μ'αρέσει βέβαια το σεμεδάκι και το παραδοσιακό που πρόσθεσαν.
 Η Κύπρος, δεν ξέρω γιατί χαραμίστηκε έτσι μόνη της. Είδα ένα σχόλιο που έλεγε ότι μοιάζει σαν stand in και έχει τόσο δίκαιο. Το dance break με το ζόρι το λες dance, είδα τικ τοκ της πρόβας με κομμάτι της Jojo Siwa από πάνω και είναι τόσο αστείο το πόσο ταιριάζει. Στον χορό υποτίθεται στηρίζοταν όλο το ακτ και ούτε αυτό δεν φαίνεται να πέτυχε.
Η καημένη η Ισλανδή, το ζει μόνη της αφού ξέρει μέχρι και ο πιο άσχετος με τον διαγωνισμό ότι δεν έχει καμία ελπίδα. 

Σε αυτό το σημείο θα πω ότι μου την έδωσαν οι Σουηδοί που δεν άφησαν πάλι να μπουν μέσα οι δημοσιογράφοι. Είναι κρίμα που αυτή τη βδομάδα δεν μας αφήνουν να την ευχαριστηθούμε φουλ και μας έχει μείνει μόνο η διαγωνιστική...
Επίσης τι παίζει με τα πλάνα τους, αρκετά μακρινά και για κάποιο λόγο πάρα πολλές αναλλαγές σε όλα. Πάνω από 5 δεύτερα δεν κάθεται σε ένα σημείο η κάμερα. 

Τέλος, νιώθω ότι κάθε μέρα ανοίγεται και πιο πολύ ο δρόμος μας για μια επερχόμενη νίκη ή έστω 3αδα. Ο Ολλανδός βγήκε νοκ αουτ, η Κροατία δεν μπορώ να τη δω να σαρώνει επιτροπές. η Ιταλίδα επίσης μάλλον από το λικ δεν ενθουσίασε (αν και εμένα μου φάνηκε μια χαρά). Για να δούμε αύριο τι θα καταφέρουμε!

Αρέσει στους χρήστες NoirJo, space28, smart-attack και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:14 am
1.Η Ιταλία δεν έχει τύχη κατά την γνώμη μου, τα λέγαμε και τις προάλλες. Νομίζω δεν ενδιαφέρεται και η ίδια να κερδίσει.
2.Οι Πολωνοί έχουν χεστει από την χαρά τους από τα σχόλια που βλέπω στο YouTube. Επικό το κόκκινο άλογο  Razz και όλο το σκηνικό για τα πανηγύρια.
3.Ειμαι πολύ περίεργος να δω τι βαθμούς θα μαζέψει το σωβρακο της Φινλανδίας. Αν υπάρχει Θεός πρέπει να είναι τελευταίοι.
4.Θα συμφωνήσω με την Μαρίνα ότι το ρεφραίν της Ουκρανίας είναι πολύ ωραίο. Και θα συμφωνήσω και με όλους εσάς ότι οι άνθρωποι ξέρουν πάντα πως να στήσουν τη συμμετοχή τους. Τοπ5 για εμένα από την αρχή της σεζόν.
5.Με αυτά και με εκείνα η Κροατία με τον ημιαταλαντο θα παίξει κάπου στο 4-10 νομίζω.
6.Η Κύπρος μας χάνεται στην μετάφραση δυστυχώς. Θέλω να ελπίζω ότι έστω και οριακά θα τα καταφέρει. Το σημείο της γέφυρας που είδαμε σήμερα αχαρακτηριστο. Είναι πολλές φορές που σκέφτομαι πόσο ανίδεος μπορεί να είναι ένας χορογράφος σε ορισμένες περιπτώσεις.

Με αυτά και με εκείνα αν η EBU δεν δώσει κατεύθυνση να μας καταστρέψουν οι επιτροπές και εφόσον όλα για εμάς λειτουργήσουν στον τελικό δεν βρίσκω τον λόγο να μην το σηκώσουμε. Δεν υπάρχει μεγάλο φαβορί φέτος. Στα social η Ελλάδα πάει σφαίρα και αν εξαιρέσεις ορισμένους εντός επικρατείας που δεν τους αρέσει διότι δεν το καταλαβαίνουν, το γενικό κλίμα είναι πολύ θετικό για εμάς. 

Για κλείσιμο κάτι που μου έκανε εντύπωση. Έχουμε πάνω από δέκα χρόνια να κεντρισουμε το ενδιαφέρον τόσο πολύ ως συμμετοχή. Γιατί τόση ξυνιλα από κάποιους;  Rolling Eyes

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, jovla, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:34 am
NoirJo έγραψε:Αχαχαχαχαχαχαχα διαβάζω ότι η Ιταλία ήδη κοκκίνισε στις στοιχηματικές. Τι απόλυτη μαυρίλα είναι αυτή;! Μόνο τα φέρετρα λείπουν. Κάτι ήξερα που έκανα προληπτικά ένα βουντού τις προάλλες (Destiny, you’ll always be famous). Έβαλε σίγουρα το χεράκι του και η μουχρίτσα ο Majnoon, ήμουν σίγουρος πως δεν θα μας προδώσει, αχαχαχαχα Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 1262296416

Η Ολλανδία έχει πέσει στην 5η θέση εν τω μεταξύ. Λογικό με τόση κιτσαρία. Αν βγήκαν 13οι στη Eurojury, με αυτό το staging δεκάδα στις επιτροπές δε βλέπουν ούτε με το κυάλι. Στοχεύουν ξεκάθαρα στο κοινό (και μόνο σε αυτό βασικά). 

Λοιπόν, βλέποντας τα 30’’ του α’ ημιτελικού, έχω να πω τα εξής:

Κύπρος: εκτός τόπου και χρόνου δυστυχώς - NQ
Σερβία: βαρέθηκα λίγο, αλλά θα περάσει - Q 
Λιθουανία: the power of the unicorn twink και βουρ για τοπ 5 (ή και τοπ 3) στον ημιτελικό - Q
Ιρλανδία: Στέλλα Πριοβόλου approves, τοπ 5 ημιτελικού απόλυτα εφικτό - Q
Ουκρανία: περίπατος απλά…δεν τϊθεται καν θέμα σύγκρισης με τα υπόλοιπα - Q
Πολωνία: γελοιότητες, αλλά δεν θα περάσει απαρατήρητο lol - Q (λόγω διασποράς και μόνο)
Κροατία: σεμεδάκι και γαϊδουροφωνή, δεν θα κάνει τη θραύση που περίμεναν υποστηρικτές του - Q
Ισλανδία: πιο ηττημένη πεθαίνεις - NQ
Σλοβενία: η μεγαλύτερη απογοήτευση μάλλον - NQ
Φινλανδία: yikes, αλλά ίσως και τοπ 3 εδώ, τόσο χάλια τα πράγματα σε επίπεδο ανταγωνισμού - Q
Μολδαβία: άσε μας καλή μου… - NQ
Αζερμπαϊτζάν: περνάει λογικά - Q
Αυστραλία: νομίζω πως θα περάσει τελείως απαρατήρητο, αν και εγώ το βρίσκω χαριτωμένο - NQ
Πορτογαλία: αν και όχι tele-friendly, έχει την ποιότητα (και φωνάρα) που χρειάζεται για να περάσει - Q
Λουξεμβούργο: meh…ο ορισμός του χλιαρού - Q (λόγω τελευταίας θέσης στη σειρά εμφάνισης και μόνο)

Περίεργο που πολλές αποστολές επέλεξαν να δείξουν το σημείο της γέφυρας/κορύφωσης. 

Κλάσεις ανώτερη η Ουκρανία, δεν το συζητάω.


Θα έκανα προβλέψεις και εγώ, αλλά με καλυψες πλήρως! Συμφωνώ με όλες τις προβλέψεις σου. 

Μέχρι στιγμής από τις συμμετοχές που έχουμε δει πλάνα, μόνο η Ουκρανία μου δίνει vibes νικητή. Πρόλαβα να την παίξω στοιχήματακι πριν κατεβάσει αποδόσεις. 
Επίσης rip Ολλανδία, την έκανα cash out ijbol. Γενικά ο Joost από την στιγμή που πάτησε το πόδι του στο Μάλμε με απογοητεύει φουλ. Λίγο που χορεύει σαν τον Σεφερλή στη σκηνή, λίγο που λέει συνέχεια ότι θα κερδίσει, λίγο που στο τικ τοκ βίντεο στο μπάνιο ήταν ο μόνος που δε τραγούδησε το τραγούδι του... Όλα αυτά μου δείχνουν μια κάποια αλαζονία.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien, Constantinos και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:16 pm
Πώς πήγαμε βρε παιδιά, ακούστηκε κάτι; είμαι στο οξυγόνο από το άγχος. Να αποσωληνωθώ;  Razz


Αρέσει στους χρήστες space28, smart-attack, Constantinos και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:20 pm
Ο ξεσκονιστής λέει ότι σκίσαμε, αλλα οκ, δεν θα έλεγε και κάτι διαφορετικό.


Αρέσει στους χρήστες space28, smart-attack, Le Parisien, Constantinos και Chrisde

lol3
lol3
Αριθμός μηνυμάτων : 859
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2018
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 33
Τόπος : Χώρα του φωτός
Χιούμορ21 points to Sweden from t/v

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:21 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Πώς πήγαμε βρε παιδιά, ακούστηκε κάτι; είμαι στο οξυγόνο από το άγχος. Να αποσωληνωθώ;  Razz
https://twitter.com/s_charal/status/1785973463842263320

Tι άλλο θες, επικληση στην αυθεντια

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Constantinos και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:27 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Ο ξεσκονιστής λέει ότι σκίσαμε, αλλα οκ, δεν θα έλεγε και κάτι διαφορετικό.

Παίζει να είναι και η πρώτη φορά που τον πιστεύω  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 1f60b 

Δεν τον βλέπω καλά τον Elfo  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 1f60e

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Constantinos

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:30 pm


Αρέσει στους χρήστες space28, smart-attack, Le Parisien, Constantinos και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:44 pm
Πόσο ωραία ομάδα  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 4037559606

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 1:54 pm
Τη Δευτέρα στα βασικά θέματα η Μαρίνα είχε αναφέρει την έλλειψη φωτισμού που είχαν ζητήσει σε κάποια σημεία. Νομίζω, από τη σύγκριση κοινών στιγμιοτύπων τα θεματάκια ξεπεράστηκαν.


Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Eaaaaa19
Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Eaaaaa20

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien, Constantinos και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 2 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:10 pm
Ωστόσο, ίσως αφαίρεσαν αρκετά μέρη από τα πολύχρωμα LEDs. Δεν ξέρω αν δημιουργούσε "βαβούρα" τηλεοπτικά, αλλά φωτογραφικά έδειχνε ωραίο και έκανε τη συμμετοχή να ξεχωρίζει.

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης