The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχολιασμός για Πρόβες

+13
liakleo
lol3
space28
Le Parisien
smart-attack
Constantinos
wait, what
Masilnto
NoirJo
Chrisde
jovla
Elfo_Del_Infierno
eurovisionικος
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:23 pm
Δεν είμαι υπέρ των πολλών χρωμάτων, αλλά θα δούμε.

Το ότι θέλω να πέσω και να κυλιστω σαν ζάρι με τον Huso τον χορευτή της Μαρίνας σας το ανέφερα;


Αρέσει στον χρήστη space28

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:32 pm
https://www.instagram.com/reel/C6ds6DYooPa/?igsh=dDY5d2Q1aHZsZ3o5

Οκ, νομιζω θα μπορουσαν να δωσουν και καλυτερο αποσπασμα

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:33 pm
Ακούγεται πολύ δυνατά η γκαντεμω η Ερασμία ή είναι η ιδέα μου; Μήπως επίσης το μονοπλάνο δεν ήταν καλή ιδέα;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elfo_Del_Infierno στις Πεμ Μάης 02, 2024 2:42 pm, 1 φορά


Αρέσει στους χρήστες Masilnto, space28, smart-attack και Constantinos

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:38 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:Ακούγεται πολύ δυνατά η γκαντεμω η εργασία ή είναι η ιδέα μου; Μήπως επίσης το μονοπλάνο δεν ήταν καλή ιδέα;

Με τη μιξη σιγουρα υπαρχει ενα θεματακι. Εμενα μου αρεσει εδω το μονοπλανο, οπως και οι φωτισμοι.

Απλα δεν εχει κατι το wow το κλιπακι μπας και καναμε μπαμ στα στοιχηματα

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28 και smart-attack

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:41 pm
Θα μπορούσαν να έχουν επιλέξει καλύτερο απόσπασμα. Τώρα πέφτει κράξιμο από τους φαν, λογικά αυτό θα έχει αντίκτυπο στα στοιχήματα, το hype κλπ. Δεν χτίζεις μομεντουμ ,έτσι ΕΡΤ γλυκιά μου. Τεσπά.


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, space28, smart-attack, Constantinos και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:42 pm
Θα μπορούσαμε και καλύτερα είναι η αλήθεια.

Ακούγεται άδειο φωνητικά το τραγούδι. Σαν να έχουν αφαιρεθεί τα φωνητικά του πρωτότυπου.

Αν και με προηχογραφημενα φωνητικά τα κάνουμε σκατα θα φαρμακωθω  Evil or Very Mad

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack, Constantinos και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:46 pm
Δηλαδή δεν μπορούσαμε να δώσουμε ένα πιο εντυπωσιακό κομμάτι από την πρόβα; Ήταν η τελευταία εμφάνιση μας πριν την επόμενη Τετάρτη. Με το συγκεκριμένο απόσπασμα μέχρι την επόμενη Τετάρτη απλά θα κυριεύσει η πτώση και οι εικασίες. Ελπίζω να μπορέσουν να κάνουν damage control αν σήμερα φιγουράρουμε ως η χειρότερη πρόβα μαζί με Τσεχία και Αλβανία.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28, smart-attack και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 2:57 pm
Μου αρέσουν τα χρώματα, μου αρέσει το μονοπλάνο, το οποίο θα λειτουργεί πολύ καλύτερα στη ροή, εδώ φαίνεται shaky, αλλά λογικό από τη στιγμή που η κάμερα κουνιέται επί τρία λεπτά.

Ένσταση: τα φωνητικά. Πολύ δυνατή η Ερασμία, η φωνή της Μαρίνας σαν να μην υπάρχει; Επίσης, δεν ταιριάζει στη χροιά της Ερασμίας (ή απλά έχουμε συνηθίσει τη Μαρίνα) και ακούγεται πολύ ξένο όλο αυτό. Μεγάλο φάουλ της ΕΡΤ το συγκεκριμένο απόσπασμα, αν και κατανοώ πως δεν θέλουν να κάνουν spoiler στα υπόλοιπα πιο catchy σημεία της εμφάνισης. Και η Μαρίνα φαίνεται αγχωμένη.

Αρέσει στους χρήστες space28, smart-attack και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:01 pm
Δεν καταλαβαίνω γιατί εφόσον υπάρχει η δυνατότητα προηχογραφημενων φωνητικών και η ορίτζιναλ εκτέλεση είναι γεμάτη από αυτά, εμείς επιλέγουμε να βάλουμε ζωντανά φωνητικα. Να μην σχολιάσω ότι ήταν το 17 στην φάρσα που στείλαμε εκείνη την χρονιά με προβλήματα στα φωνητικά από τις πρόβες μέχρι και τον τελικό.


Τελικά τον ξεσκονιστη πουθενά δεν μπορείς να τον πιστέψεις  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 1f60e

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack, Constantinos, eurovisionικος και Chrisde

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:14 pm
space28 έγραψε:Δεν καταλαβαίνω γιατί εφόσον υπάρχει η δυνατότητα προηχογραφημενων φωνητικών και η ορίτζιναλ εκτέλεση είναι γεμάτη από αυτά, εμείς επιλέγουμε να βάλουμε ζωντανά φωνητικα. Να μην σχολιάσω ότι ήταν το 17 στην φάρσα που στείλαμε εκείνη την χρονιά με προβλήματα στα φωνητικά από τις πρόβες μέχρι και τον τελικό.


Τελικά τον ξεσκονιστη πουθενά δεν μπορείς να τον πιστέψεις  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 1f60e

Τα προηχογραφημενα φωνητικα, ειδικα φετος, επιτρεπονται μονο για τα backing vocals και οχι για το lead vocal νομιζω. Οποτε το λαιβ φωνητικο ειναι για να υποστηριζει τη φωνη της Μαρινας που πρεπει να χορευει παραλληλα. Να υποστηριζει ομως ειπαμε, οχι να καπελωνει.

Αρέσει στους χρήστες space28 και smart-attack

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:16 pm
Θέλω να πιστεύω ότι αν το αντιλαμβανόμαστε εμείς, θα το έχουν ήδη καταλάβει και οι ίδιοι και θα το φτιάξουν.

Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack και Chrisde

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:17 pm
Η Ερασμια ήταν επιλογή της Μαρίνας.


Εμένα πάντως από αυτό που είδα, άρχισαν να με ζώνουν τα  φίδια 🐍...

Όχι τόσο για το μονοπλάνο, ούτε τόσο για τα γραφικά (που τίποτε από τα δύο δεν ήταν εντυπωσιακό), 

Αλλά κυρίως ότι για άλλη μια χρονιά γαμωτο θα μας φάει η αγωνία για το πώς θα ακουστεί η Ελλάδα φωνητικά  Neutral

Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:18 pm
Νιώθω ανάγκη να επαναφέρω το θέμα ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΕΡΤ με το οποίο ξεκίνησε η χρονιά με την ελπίδα πως κάπως θα το σώσουν πριν γίνει το κακό. Σε αυτή τη φάση είτε α) στήνεις ένα press event στο Μάλμε και καλείς τα επιδραστικά site και τους απεσταλμένους χωρών που ψηφίζουν στον ημιτελικό μας. Τους δίνεις ΖΑΡΙ δώρα, τους αφήνεις να κάνουν συνεντεύξεις στη Μαρίνα να τους κερδίσει και τραγουδάει και μια unplugged version που γράφεις και δημοσιεύεις. Είτε β) πας στο χείριστο σενάριο του οριακού leak που μέσα από κάποια εκπομπή (στουντιο4) δείχνεις ορισμένα παραπάνω σημεία πιο wow από την εμφάνιση ως αποκλειστικά.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, space28, smart-attack, Le Parisien, Constantinos, koninos και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:30 pm
Ψηφίζω το απελπισμένο σενάριο της διαρροής χιχι. Εγώ παραδόξως δεν ανησυχώ τόσο για τον ήχο, όσο για τη χορογραφία που βγάζει μια αμηχανία και για το αν τελικά λειτουργεί το μονοπλάνο. Δλδ γαμωτο μωρή ΕΡΤ, είναι δυνατόν η Μάλτα να έχει καλύτερο υλικό δεύτερης πρόβας από μας; Άντε πια.


Αρέσει στους χρήστες lol3, space28, smart-attack, Le Parisien, Constantinos, eurovisionικος και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:31 pm
Μόνο η Μάλτα; Πως φτάσαμε σε σημείο που ακόμα και η Kaleen και η Aiko ακούγονται και δείχνουν καλύτερα από την Μαρίνα;

Θα είχε ενδιαφέρον να μάθουμε και αν το απόσπασμα ήταν από το 3ο run γιατί φαίνονται κάπως κουρασμένοι.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack και Chrisde

wait, what
wait, what
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:40 pm
@eurovisionικος το 1 έκανε πέρυσι η Λοριν που ακούσαμε 10 φορές ποσό αγαπάει την φέτα και πάλι δεν κέρδισε το τ/β. 

Ούτε η διαρροή είναι κάτι που θα βοηθήσει , και γιατί να χαλάσει και η προσπάθεια τόσων ανθρωπων. 

Εφόσον υπάρχουν κλειστές πρόβες, το μομεντουμ θα έρθει μετά τις πρόβες του ημιτελικού, και κυρίως μετά την εμφάνιση της Μαρίνας, που θεωρώ πως αφού τα πήγε τόσο καλά στην πρώτη πρόβα , δεν θα υπάρξει θέμα. 

Ξαναθυμιζω πως και η Λόριν είχε πολύ κακή δεύτερη πρόβα και μια χαρά εντυπωσιασε και κέρδισε εν τελει. Αντίστοιχα και τα φωνητικά του Καρια ήταν πολύ κακά και κέρδισε το τ/β. 

Δεν θεωρώ πως η Ιρλανδία και η Ουκρανία που διάλεξαν τα πιο δυνατά σημεία της εμφάνισης τους παίρνουν κάποιο σοβαρό μομεντουμ , καθώς και τα δυο είναι εσωτερικά κομμάτια και δεν χρειάζονται ζωντανό κοινό για να πάρουν hype. Ζωντανό κοινό χρειάζονται τραγούδια όπως το Ζάρι και το Europapa, τα οποία θεωρώ θα αυξήσουν τα ποσοστά τους από την Πέμπτη και μετά.

Ψυχραιμία και όλα καλά θα πάνε

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo και smart-attack

Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 560
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:45 pm
Εγώ θα κάνω ένα σχόλιο προς το παρόν. Το μονοπλάνο με όλη την αισθητική στα visuals, τη χορογραφία και τα ρούχα μου θυμίζουν λες και βλέπω βραβεία mad. Δεν ξέρω αν μου αρέσει ή όχι. Σαν να χάνει τη δυναμική του;

Αρέσει στον χρήστη smart-attack

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 3:49 pm
wait, what έγραψε:Ούτε η διαρροή είναι κάτι που θα βοηθήσει , και γιατί να χαλάσει και η προσπάθεια τόσων ανθρωπων. 

Συμφωνώ για αυτό το αποκάλεσα χείριστο σενάριο. Απλώς σε αυτό το επίπεδο που όλοι δίνουν τυράκια και εσύ μπορείς να δώσεις κάτι wow. Δεν το καις, αλλά δεν καίγεσαι κιόλας. Όχι πως αυτά παίζουν ουσιαστικό ρόλο στο τελικό αποτέλεσμα. Απλώς δεν αφήνεις να καλλιεργηθεί περίεργο κλίμα στην ομάδα είτε από το εσωτερικό (δύσκολο) είτε από το περιβάλλον.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Le Parisien

liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 4:12 pm
Μετά την πρώτη πρόβα δημιουργήθηκε το απόλυτο hype το οποίο ήρθε η ΕΡΤ και το ακύρωσε με 30 άβολα δευτερόλεπτα. 
Εκτός απο το θέμα των φωνητικών, το να την βλέπουμε να περιμένει να τραβήξει το μαντήλι απο την μπότα, επίσης awkward.
Το ξέρω ότι είναι πράγματα που διορθώνονται αλλά γιατί να τα δουν όλοι? Οπως και να το κάνουμε, μ' αυτά τα βιντεάκια διαμορφώνονται εντυπώσεις. 
Ολα αυτά βέβαια μέσα στο fandom. Οι παραέξω ό,τι δουν στους ημιτελικούς.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, space28, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 560
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 4:21 pm
Ουκρανία και Κροατία έχουν γκαζώσει μετά την απογοήτευση των υπολοίπων. Και εμείς πέσαμε σε αρκετές στοιχηματικές ήδη. Για κανένα όμως δεν έχουμε καλή εικόνα ακόμα και ούτε κάποιο φιντμπακ από μέσα.

Αρέσει στους χρήστες liakleo, NoirJo και smart-attack

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 5:03 pm
Σημασία έχει το πώς πλασάρεις το προϊόν σου. Οι Ουκρανοί επέλεξαν το καλύτερο σημείο της εμφάνισης «καίγοντάς» το, βοηθώντας όμως να αποκτήσει η συμμετοχή το χαμένο hype της τελευταίας περιόδου. 

Είμαι υπέρ της άποψης του να κρατάς τους άσσους στο μανίκι σου μέχρι την τελευταία στιγμή, αλλά είναι δίκοπο μαχαίρι. 

Βλέποντας το κλιπ ξανά, έχω να πω τα εξής:

- Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η έκρηξη χρωμάτων, δεδομένου ότι οι περισσότερες συμμετοχές βγαίνουν πολύ σκοτεινές μέχρι στιγμής. 
- Ναι, το στήσιμο θυμίζει MAD/VMA κλπ. αλλά αυτό είναι λογικό δεδομένου ότι έχουμε πολλές εναλλαγές σε όλο αυτό το μονοπλάνο. Στοχεύουν σε «συναυλιακό» mood. Νιώθω πως στο λάιβ και με τον παλμό του κοινού θα έχει άλλη ενέργεια όλο αυτό. Ή τουλάχιστον αυτό ελπίζω. 
- Υπάρχει βάθος και δημιουργείται η εντύπωση ότι η σκηνή είναι πολύ μεγαλύτερη απ’ό,τι είναι κι αυτό προσδίδει κάτι πιο φαντασμαγορικό στην εμφάνιση. 
- Ναι, το μιξάρισμα είναι για τα μπάζα. Δεν είναι μόνο θέμα το ότι η Μαρίνα «κρατάει» την φωνή της, μπορεί ναι, μπορεί και όχι. Στην πρώτη πρόβα ακουγόταν καμπάνα όπως και το «τα-τα-τα» και από ερασιτεχνικό βίντεο κιόλας. Η Ερασμία πρέπει να χαμηλώσει αισθητά επίσης. Είναι το βασικό θέμα στο κλιπ, θέλει άμεση διόρθωση. 
- Φάουλ το σημείο όπου βλέπουμε τη Μαρίνα να βγάζει το μαντήλι, βγαίνει αρκετά εγκεφαλικό/μελετημένο και καθόλου αυθόρμητο/απροσδόκητο. Λίγο το πλάνο να διορθωθεί. 
- Όλοι τους φαίνονται φουλ κουρασμένοι, ενώ σε άλλες φωτογραφίες (+ στην πρώτη πρόβα), έβγαζαν μπρίο και ζωντάνια και η Μαρίνα λάμψη. Δεν ξέρω αν αγχώθηκαν ή κουράστηκαν (στιγμιότυπο από το τελευταίο ran ίσως; ) ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο, αλλά αυτά εύκολα διορθώνονται και πρέπει να διορθωθούν. 

Δεν είναι nitpicking τα παραπάνω, είναι απολύτως εφικτό και εύκολο να διορθωθούν. Απλώς, η ΕΡΤ δεν είναι αρχάρια. Θα έπρεπε να είχαν κάνει καλύτερη επιλογή αποσπάσματος κι ας αποκάλυπταν τρικς τύπου μονοπλάνο ή χορευτικό ή πάτωμα ή δεν ξέρω τι άλλο. Το momentum των τελευταίων ημερών χάθηκε.

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, liakleo, space28, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 5:06 pm
Και η Ελβετία σήμερα με τα τηλεοπτικά νιώθω πως ξανακέρδισε έδαφος.

Αρέσει στον χρήστη Chrisde

Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 560
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 5:10 pm
Να δώσω και μια άλλη οπτική. Ο Τομ θυμάμαι δεν είχε ενθουσαστεί ούτε απο το τραγούδι, ούτε από τις φωτο των πρηγούμενων ημερών. Σήμερα έγραψε ότι αρχίζει και βλέπει το προς τα που πάει και του αρέσει περισσότερο 
https://x.com/EurovisionTom/status/1785994507395166441

Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 5:14 pm
eurovisionικος έγραψε:Και η Ελβετία σήμερα με τα τηλεοπτικά νιώθω πως ξανακέρδισε έδαφος.

Δεν με έπεισε. Βέβαια τίποτε δεν με έχει πείσει μέχρι στιγμής και κάποιος πρέπει να κερδίσει, lol. Η Ουκρανία είναι η μόνη αλώβητη από τα «φαβορί» μέχρι στιγμής. Για να δούμε. Το γεγονός ότι και οι δημοσιογράφοι πρέπει να περιμένουν μέχρι τη dress rehearsal για να δουν τις εμφανίσεις κάνει πιο δύσκολα τα πράγματα, ειδικά σε μια αμφίρροπη χρονιά όπως η φετινή. Πρέπει να περιμένουμε μέχρι τις βραδιές των ημιτελικών δυστυχώς. Ας ελπίσουμε να διορθωθούν όσα θέματα υπάρχουν και να τα πάμε καλά. Φυσικά οποία συζήτηση για νίκη έχει μάλλον εξανεμιστεί, αλλά δε βαριέσαι. Τουλάχιστον ας είναι κάτι αξιοπρεπές για το οποίο η Μαρίνα θα νιώθει περήφανη και χαρούμενη.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Le Parisien

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 5:20 pm
Απλώς να πω ότι για το μονοπλάνο, δεν φταίει η ΕΡΤ, ήταν μια κοινή απόφαση της δημιουργικής ομάδας. 
Θα δούμε αν θα βγεί καλό ή όχι, εξάλλου τα ρίσκα γι'αυτό λέγονται και ρίσκα, γιατί είναι hit 🎯 or miss.
Για τα συγκεκριμένα δευτερόλεπτα που βγήκαν στον αέρα, επίσης θεωρώ ότι ήταν κοινή απόφαση. Ας μην πυροβολούμε με την πρώτη αστοχία την ΕΡΤ, φέτος το έχει προσπαθήσει πολύ.

Αρέσει στους χρήστες smart-attack και Le Parisien

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης