The Greek Forum of Eurovision Song Contest
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σχολιασμός για Πρόβες

+13
liakleo
lol3
space28
Le Parisien
smart-attack
Constantinos
wait, what
Masilnto
NoirJo
Chrisde
jovla
Elfo_Del_Infierno
eurovisionικος
17 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 5:35 pm
Εγώ θα πω ότι μου άρεσε αυτό που είδα και πιστεύω θα έχει βελτιωθεί κι άλλο μέχρι τον ημιτελικό. Επίσης πιστεύω τα φωνητικά της Μαρίνας δεν ήταν τόσο δυνατά γιατί μάλλον είδαμε το 3ο run που είχε κουραστεί. Την ώρα του ημιτελικού και του τελικού που θα το πει μια φορά θα είναι μια χαρά, χωρίς να επισκιάζεται από την Ερασμια.

Σχετικό άσχετο σχόλιο. Δε δέχομαι σχόλια τύπου "σας τα έλεγα εγώ" από δήθεν γκουρού του θεσμού όταν οι ίδιοι πήγαν κουβά ακριβώς πριν μια μέρα με την Κύπρο. Έλα φελακια, κουρασατε.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack και Le Parisien

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 5:41 pm




Για να χαλαρώσουμε και λίγο! <3


Επίσης, καλησπέρα Όλι και μποξέρ του Όλι. 



Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack και Le Parisien

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 5:53 pm
Για τα πλάνα που έδειξε σήμερα η ΕΡΤ δεν ξέρω τι άλλο να σχολιάσω... Με καλύψατε με αυτά που αναφέρατε πάνω.
Η δικιά μου παγωμάρα έρχεται επειδή νόμιζα οτι σήμερα θα έβλεπα ενα 30᾽' απὀσπασμα με winner vibes.
Υπομονή λίγες μέρες ακόμα για να δούμε την ολοκληρωμένη τους πρὀταση (δεν έχουμε άλλα νύχια λέμε για δάγκωμα...).

Σε άλλα νεα, το ποστάρω εδώ αν και είναι άκυρο με το τοπικ, η θεάρα η Τερζή αποφάσισε να κράξει άτομα για το 2018 Razz


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Giphy
Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:06 pm
Ξουτ με τη γκαντεμω τη Yianni.  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 737699300


Αρέσει στους χρήστες NoirJo, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:15 pm
Το Η.Β φαίνεται να έχει ένα φανταστικό staging. 



Αρέσει στους χρήστες Masilnto, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:21 pm
Και φυσικά πέσαμε 9οι στις στοιχηματικές με την ιρλανδή πάνω απο εμάς πλέον. 
Ομως παρ' όλα αυτά, κοκκινίζει φουλ και η Ελβετία.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:23 pm


Αρέσει στους χρήστες liakleo, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:25 pm
liakleo έγραψε:Και φυσικά πέσαμε 9οι στις στοιχηματικές με την ιρλανδή πάνω απο εμάς πλέον. 
Ομως παρ' όλα αυτά, κοκκινίζει φουλ και η Ελβετία.



Ψέματα μην πω, έχω αρχίσει κι ανησυχώ τώρα που βλέπω να ξεπετάγονται ΗΒ, Αρμενία και η σατανίστρια η Πριοβόλου της Ιρλανδίας. 

Τεσπα, οψόμεθα.


Αρέσει στους χρήστες liakleo, smart-attack και Chrisde

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:32 pm
Το ΗΒ από τις φωτογραφίες είναι λες και βλέπεις βίντεο κλιπ 😲

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno, smart-attack και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:34 pm
H Αρμενία βάζει πλώρη για τοπ3 ημιτελικού και το αξίζουν. Χαμόγελο και τσαχπινιά  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 4037559606

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno και smart-attack

Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 560
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:37 pm
Δεν θέλω να είμαι αρνητικός γιατί άκομα έχουμε πολύ ψωμί μπροστά μας, αλλά βλέποντας άλλες σκηνοθεσίες, νιώθω ότι μάλλον έκλεισαν μόνοι τους τον εαυτό τους οι δικοί μας χωρίς λόγο. Το ΗΒ φαίνεται πολύ εντυπωσιακό, αλλά ας μην ενθουσιαζόμαστε ακόμα, ούτε τηλεοπτικά πλάνα δεν έχουμε. Γενικά όλα μοιάζουν να ανεβαίνουν και να κατεβαίνουν τόσο έντονα χωρίς ξεκάθαρο φαβορί και με δείγμα μόνο 20 δεύτερα

Αρέσει στους χρήστες liakleo και smart-attack

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 6:48 pm
Μετά από πολλές ωραίες και εντυπωσιακές πρόβες άλλων χωρών που έχουν δημοσιευθεί και τη σχετική "απογοήτευση" από τη δική μας, η σκέψη μου είναι η ακόλουθη. Έχουμε μια ομάδα που πραγματικά έχει δουλέψει για κάθε στάδιο πολύ προσεκτικά και με φιλότιμο. Νιώθω πως πλέον απλώς και εμείς και αυτοί πρέπει να αρχίσουμε να το απολαμβάνουμε και να αποβάλουμε το άγχος για νίκη, τοπ3, τοπ5. Ας δώσουν το 100% τους και ας φέρει ό,τι θέλει μετά-τα-τα.

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno, jovla, smart-attack και Le Parisien

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 7:05 pm
eurovisionικος έγραψε:Μετά από πολλές ωραίες και εντυπωσιακές πρόβες άλλων χωρών που έχουν δημοσιευθεί και τη σχετική "απογοήτευση" από τη δική μας, η σκέψη μου είναι η ακόλουθη. Έχουμε μια ομάδα που πραγματικά έχει δουλέψει για κάθε στάδιο πολύ προσεκτικά και με φιλότιμο. Νιώθω πως πλέον απλώς και εμείς και αυτοί πρέπει να αρχίσουμε να το απολαμβάνουμε και να αποβάλουμε το άγχος για νίκη, τοπ3, τοπ5. Ας δώσουν το 100% τους και ας φέρει ό,τι θέλει μετά-τα-τα.


Συμφωνά απόλυτα! εγώ θ'αγαπώ τη συμμετοχή και την ομάδα μας ανεξαρτήτως του τι μέλλει γενέσθαι. Απλά δεν σου κρύβω ότι θα ήθελα δεκάδα για τη Μαρίνα για πολλούς λόγους (με πρώτον και καλύτερο ότι της αξίζει).  green


Αρέσει στους χρήστες jovla, smart-attack, Le Parisien και eurovisionικος

jovla
jovla
Αριθμός μηνυμάτων : 2201
Ημερομηνία εγγραφής : 03/02/2019
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 23
ΧιούμορΤΑ ΤΑ ΤΑ

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 7:08 pm
Μόλις είδα την ελληνική αποστολή στο ert news. Φάνηκαν ιδιαίτερα ενθουσιασμένοι και όλοι μαζί ομολόγησαν ότι η σημερινή πρόβα πήγε πολύ καλύτερα από την πρώτη. Η Μαρίνα σχετικά με τη δουλειά του κάμεραμαν είπε ότι "σήμερα το κάρφωσε" χαμογελώντας. Τέλος είπε ότι πλέον θέλει ελάχιστα πραγματακια να διορθωθούν. Και τόνισε ότι θέλει να δουλέψει και κάτι της θεματακια χωρίς να διευκρινίζει ποια είναι αυτά. 

Ωστόσο όλη η αποστολή φάνηκε πλήρως ικανοποιημένη, χωρίς καθόλου γκρίνια και με πολύ αυτοπεποίθηση.

Συμφωνώ με τον @eurovisionικος ας το απολαύσουμε και ας αφήσουμε τη θέση πίσω μας. Η μαρίνα φέτος είναι ήδη νικήτρια με την αγάπη που έλαβε από όλους τους Έλληνες. Πράγμα που γίνεται ελάχιστες φορές. Εξάλλου θυμάμαι τον Οκτώβριο όλοι εδώ μέσα στο φόρουμ είχαμε πει ότι η θέση μας ενδιαφέρει το λιγότερο από όλα φέτος.

Ωστόσο εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι θα τα πάμε καλά και θα μπούμε 10αδα.

Αρέσει στους χρήστες liakleo, NoirJo, smart-attack, Le Parisien και eurovisionικος

Chrisde
Chrisde
Αριθμός μηνυμάτων : 202
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2021
Φύλο : Άντρας

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 7:35 pm
jovla έγραψε:Μόλις είδα την ελληνική αποστολή στο ert news. Φάνηκαν ιδιαίτερα ενθουσιασμένοι και όλοι μαζί ομολόγησαν ότι η σημερινή πρόβα πήγε πολύ καλύτερα από την πρώτη. Η Μαρίνα σχετικά με τη δουλειά του κάμεραμαν είπε ότι "σήμερα το κάρφωσε" χαμογελώντας. Τέλος είπε ότι πλέον θέλει ελάχιστα πραγματακια να διορθωθούν. Και τόνισε ότι θέλει να δουλέψει και κάτι της θεματακια χωρίς να διευκρινίζει ποια είναι αυτά. 

Ωστόσο όλη η αποστολή φάνηκε πλήρως ικανοποιημένη, χωρίς καθόλου γκρίνια και με πολύ αυτοπεποίθηση.

Συμφωνώ με τον @eurovisionικος ας το απολαύσουμε και ας αφήσουμε τη θέση πίσω μας. Η μαρίνα φέτος είναι ήδη νικήτρια με την αγάπη που έλαβε από όλους τους Έλληνες. Πράγμα που γίνεται ελάχιστες φορές. Εξάλλου θυμάμαι τον Οκτώβριο όλοι εδώ μέσα στο φόρουμ είχαμε πει ότι η θέση μας ενδιαφέρει το λιγότερο από όλα φέτος.

Ωστόσο εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι θα τα πάμε καλά και θα μπούμε 10αδα.

Χαιρομαι παντως που εδω στο φορουμ τουλαχιστον εχουμε ρεαλιστικους στοχους. Γιατι μακαρι να διαψευστω, αλλα δεν διεκδικουμε -ουτε διεκδικουσαμε ποτε- νικη. Απο την αρχη της χρονιας θεωρω οτι ο στοχος της ελληνικης συμμετοχης πρεπει να ειναι να ξεπερασει την Αμαντα. 

Βεβαια, μακαρι αυτο το μηνυμα μου να age like milk και να πεσει ο ιμπρεσντ μεσα για την 3η θεση.

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, smart-attack και eurovisionικος

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 7:47 pm
Ζούμε στιγμές που ο ιμπρεσντ είναι ο πιο αισιόδοξος του forum

Αρέσει στους χρήστες Masilnto, smart-attack, Le Parisien, Constantinos και Chrisde

Le Parisien
Le Parisien
Αριθμός μηνυμάτων : 560
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 7:54 pm
Λίγο ντελουλου ή υπερβολικά απαισιόδοξοι πάντα είμαστε καλώς ή κακώς με τις συμμετοχές μας, εγώ τουλάχιστον πάντα έχω μια κρυφή ελπίδα. Από εκεί και πέρα όντως καλύτερα να το απολαύσουμε και ο,τι είναι να γίνει θα γίνει. Μάλλον παίζει ρόλο ότι είχαμε πολλά χρόνια να δούμε αξιώσεις για δυνατό πλασάρισμα, σε αντίθεση πχ με ακόμα και Στεφάνια/Αμάντα που ξέραμε ότι μια θέση στη δεκάδα θα είναι μεγάλη επιτυχία. 
Όχι ότι έχει ενθουσιάσει τρέλα καμία χώρα για να είμαστε ειλικρινείς.
space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 8:06 pm
Συγνώμη βρε παιδιά αλλά αν και φέτος δεν πάμε καλά ποιος άλλος μένει να στείλουμε για να πάρουμε ένα καλό αποτέλεσμα; Συμφωνώ ότι πρέπει να απολαύσουμε την συμμετοχή μας και να πούμε ένα μπράβο για την προσπάθεια χωρίς τοξικότητα και γκρίνια. Αλλά είναι διαγωνισμός τραγουδιού. Πηγαίνουμε δέκα και βάλε χρόνια απατοι. Δεν πρέπει κάποια στιγμή να αλλάξει αυτό; Γιατί τόση ηττοπάθεια; Το τραγούδι μια χαρά είναι για να κάνει μεγάλα πράγματα στον διαγωνισμό. Είναι όλα θέμα διαχείρισης.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack, Le Parisien και eurovisionικος

Elfo_Del_Infierno
Elfo_Del_Infierno
Αριθμός μηνυμάτων : 5246
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2016
Φύλο : Άντρας Τόπος : Cornelia's pussy
ΧιούμορΔεν μπορεί να είμαι τόσο ανήθικη!

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 8:16 pm


Αρέσει στους χρήστες smart-attack, Le Parisien, eurovisionικος και Chrisde

liakleo
liakleo
Αριθμός μηνυμάτων : 918
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011
Φύλο : Θηλυκό Ηλικία : 52

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 9:02 pm
https://youtu.be/VK9G3oyKdEE?si=cnppWeqI-mItM6g7
Αυτούς πάντως ήρεμους τους βλέπω και σίγουρους για την Μαρίνα.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack, eurovisionικος και Chrisde

NoirJo
NoirJo
Αριθμός μηνυμάτων : 1268
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2018
Φύλο : Άντρας Τόπος : Αθήνα
ΧιούμορΔεν κρύβομαι μωρή, δεν καταζητούμαι.

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 9:13 pm
Είναι πολύ αστείο πάντως που οι Eurofans στο τουίτερ κόβουν και ράβουν με τις αντιδράσεις τους στις πρόβες επηρεάζοντας μάλιστα και τόσο έντονα τα στοιχήματα. Τελικά νομίζω πως ήταν καλύτερα όταν οι δημοσιογράφοι έβλεπαν τις πρόβες ολόκληρες και αυτοί «επηρέαζαν» τα στοιχήματα, διότι ήταν και οι μοναδικοί που είχαν μια πλήρη άποψη για τη σκηνική παρουσία κάθε χώρας. Ενώ τώρα, όλοι εμείς βλέπουμε ένα μικρό απόσπασμα και μπορεί να είναι εντυπωσιακό και να το εκθειάσουμε αλλά τελικά να μην λέει και πολλά η εμφάνιση στο σύνολό της ή το αντίστροφο. 

Εγώ θεωρώ πως όλα τα θεματάκια βελτιώνονται. Είναι κάπως υπερβολικές οι αντιδράσεις, ειδικά στο τουίτερ, θα νόμιζε κάποιος πως στέλνουμε πάλι την Τερζή με γκεστ εμφάνιση Βερνίκου και Argo.

Αρέσει στους χρήστες liakleo, Elfo_Del_Infierno, jovla, space28, smart-attack, Le Parisien, eurovisionικος και Chrisde

eurovisionικος
eurovisionικος
Αριθμός μηνυμάτων : 360
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2020
Φύλο : Άντρας Ηλικία : 21
Τόπος : Thessaloniki
ΧιούμορΓιατί πάντα καταλήγουμε: Πόνος μη μας έρθει μακάρι;

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 9:14 pm
Elfo_Del_Infierno έγραψε:

Tα τελευταία 6 δευτερόλεπτα με τα ανεπίσημα πλάνα εδώ δείχνουν περισσότερη δράση και χαμόγελα από αυτά που είδαμε στο απόσπασμα που δόθηκαν. Οπότε ίσως όντως διαλέξαν κάτι πιο υποτονικό. Από εκεί και πέρα σχετικά με το προηγούμενο σχόλιο μου περί απόλαυσης, προφανώς και εγώ ακόμα μέσα μου ελπίζω για κάτι αρκετά υψηλό.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack, Le Parisien και Chrisde

smart-attack
smart-attack
Αριθμός μηνυμάτων : 2876
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 9:25 pm


__________________________________________________
Γιατί η φάση είναι
Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Giphy

Αρέσει στους χρήστες NoirJo και Chrisde

space28
space28
Αριθμός μηνυμάτων : 512
Ημερομηνία εγγραφής : 17/03/2019

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 9:34 pm
Το twitter είναι η μάστιγα της εποχής που ζούμε. Βγαίνει ο κάθε πικραμένος και λέει ότι του κατέβει και για να αποκτήσει την προσοχή είτε στα θετικά που λέει είτε στα αρνητικά πετάει πομπώδεις ατάκες (συνήθως και φαιδρες). Προφανώς και υπήρξε μια αμηχανία σε αυτό που είδαμε και προφανώς και περιμένουμε πολλά διότι στέλνουμε ότι πιο φρέσκο και μοντέρνο έχουμε. Την ηττοπάθεια δεν μπορώ να την δεχτώ αφενός διότι είναι μια πρόβα όπου απλά βλέπουμε λίγα δευτερόλεπτα και μάλιστα τα πιο ήρεμα του τραγουδιού και αφετέρου διότι το τελικό αποτέλεσμα θα το κρίνουμε στον ημιτελικό που θα δούμε όλο το πακέτο. Δεν μπορώ με τίποτα όλη αυτή την λογική τύπου δεν πειράζει είμαστε περήφανοι κλπ. Όταν πας στη Γιουροβίζιον πας για να κερδίσεις και εμείς φέτος έχουμε όλα τα κουτάκια συμπληρωμένα στο τί μπορούμε να κάνουμε.

Το ζάρι είναι πολύ πιο ενδιαφέρον τραγούδι από ποπ χιτ τύπου fuego και unicorn και για αυτό λέω ότι σε αυτές τις περιπτώσεις όλα είναι θέμα διαχείρισης. Και για την Μαρίνα είναι μεγάλη ευκαιρία η συμμετοχή της. Η Φουρέιρα μέσα σε μια νύχτα από τριτοτεταρτη εγχώρια τραγουδίστρια έγινε τοπ όνομα.

Για όλους αυτούς τους λόγους συνεχίζω και είμαι αισιόδοξος. Μετά το τέλος του δεύτερου ημιτελικού θα ξεκαθαρίσει και που θα πάμε του χρόνου νομίζω.

Αρέσει στους χρήστες Elfo_Del_Infierno, NoirJo, smart-attack και Le Parisien

Masilnto
Masilnto
Forum Founder
Forum Founder
Αριθμός μηνυμάτων : 14001
Ημερομηνία εγγραφής : 10/01/2011
Χιούμορ"Fuck all these fucking siberfans"

Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 Empty Απ: Σχολιασμός για Πρόβες

Πεμ Μάης 02, 2024 9:39 pm
Δε νομίζω ότι το 18 η Φουρέιρα ήταν τρίτοτεταρτη  Σχολιασμός για Πρόβες - Σελίδα 4 3261839802
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης